BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 15:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 17 maja 2017, 12:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
Dzisiaj:


# Arka - Wisła P. / x /
# Górnik Ł. - Cracovia / x /
# Ruch - Piast / 2x /
# Zagłębie - Śląsk / 1x /



Wczoraj było ciekawie. Do tego spora liczba bramek. Arka przegrywa 0:1 i coraz mocniej zmierza do 1 ligi. Zagłębie wygrywa u siebie 2:0 ze Śląskiem. Łęczna pewnie pokonuje u siebie 3:0 Cracovię. W tym samym rozmiarze bramkowym Piast w Chorzowie pokonuje Ruch, który na tą chwilę jest najgłówniejszym kandydatem do spadku. Tym bardziej jak spojrzymy na to co obecnie dzieje się Ruchu.


Dzisiejsze mecze:


# Korona - Wisła / x2 /
# Lechia - Jagiellonia / 1x /
# Legia - Lech / 1x /
# Pogoń - Nieciecza / 1x /


Jak widać po meczach, wchodzimy w decydującą fazę rozgrywek, która pokaże kto zostanie mistrzem Polski, kto zagra w Pucharach, a kto obejdzie się smakiem i zajmie 4 miejsce w tabeli :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 17 maja 2017, 21:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Vadis nakrywa czapką całą naszą ligę !!

Ps. Szkoda, że nie sędziował Marciniak :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 17 maja 2017, 21:32 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
VOO kot! Bez niego byłoby słabiutko ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 maja 2017, 05:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Marciniak może zauważyłby "męską" walkę Dąbrowskiego w polu karnym.
Legia + Extra - nowy program Canal+ wczoraj wieczorem premierowy odcinek :wstyd:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 maja 2017, 05:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
A w derbach Łodzi mamy remis :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 maja 2017, 08:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel - To Ty Legię oglądałeś ?? I jeszcze "Legię + extra" ?? :szok:

Marciniak na bank też, by podyktował karnego po faulu (?) na Guilherme. Kontrowersja co najmniej.

W męską grę nie bawili się na pewno Kownacki (Moulin odpycha go w polu karnym ciałem, a on przewraca się jak dziecko i... chce iść do mocniejszej ligi), a przede wszystkim "wojownik" Trałka, którego Vadis ustawiał jak chciał.

Kibice Lecha mogą mieć pretensje do Bjelicy, który sam sobie strzelił w stopę i posadził na ławce Robaka. Zresztą sam Marcin i Radek Majewski w "Legii + extra" przyznali, że to Legia była konkretniejsza, i to ona dążyła do wygranej. Po wypowiedzi Marcina też było widać, że był zdziwiony decyzją trenera i niezadowolony z niej. Poza tym, Robak jest w 100% zdrowy, a Bjelica mówi, że ma lekki uraz. Mina Robaka bezcenna. Nie mój problem, jak to się mówi :)

Ps. A karny na Wawrzyniaku to taki murowany był ??

W pozostałych meczach Legia gromi bezradną Jagiellonię, Korona pokonuje 3:2 Wisłę, a Pogoń dzieli się punktami z Niecieczą.

Szczurek - Byłeś na meczu ?? Jak to wyglądało na boisku i... poza nim ?? Spokój na mieście, czy coś się działo ?? Widzew po tym remisie oddalił się od awansu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 maja 2017, 11:54 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 736
Lokalizacja: Kraków
Sędzie Bednarek, ciągany za uszy do E-klasy przez ojca viceprezesa PZPN, wczoraj wypatrzył wynik meczu w Kielcach, bardzo przykro to się oglądało. Wisła Zagrała bardzo fajny mecz, wyszła bardzo wysoko na koronę, z dużą agresją i bardzo szybki doskokiem do przeciwników, którzy przez pierwsza połowę byli bezradni. Potem to już tylko koncert dwóch aktorów, pana bednarka i pseudopiłkarza górskiego. :cenzura: :cenzura: :cenzura:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 maja 2017, 12:24 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Nawet Lechowi zdarza się zaliczyć wpadke czy to z Błekitnymi Stargard czy warszawską legią. :rotfl:

Błąd Bielicy. Korzystniejsze byłoby 4-4-2, czyli od początku Robak i Kownacki z przodu. Później zmieniłby Konwackiego Tomczyk. Kownacki był zaangażowany, ale tym nie przeskoczy braku muskulatury/siły. Do tego cały czas aktualne czyli do poprawy rzuty rożne, niewiele goli z nich jest zdobywanych. W pierwszym składzie powinien zagrac Tetteh, on się nie patyczkuje, nikt mu nie będzie łokciami przed nosem machał. A propos łokci, Radowic powinien wylecieć z boiska. Gdyby sędzia gwizdnął karne za faule na Kownackim to cana(L) + , który dostaje rozwo(L)nienia roztrząsałby to przez tydzień.


W meczu Lechia-Jaga, dwa karne dla Lechii słuszne.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 18 maja 2017, 13:11 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Zgadza się reno - za faul Rado powinien wylecieć - faul był celowy i złośliwy.
Co do Lecha - wróciło nowe/stare :(
Czyli gra trochę na przetrwanie, mało akcji do przodu, więcej rozrzucane po bokach, brak odwagi by zaatakować.
Chyba ogólnie wyszli z takim nastawieniem właśnie - nie odkrywać się, przeszkadzać. Jak się da - skontrować.
Bramka w 7 minucie spowodowała, że wszystko runeło niestety - cały misterny plan w pi*du :)
Było widać po stracie bramki, że nie wiedzieli co mają grać.
Nie spodziewali się szybko straconego gola, niestety.
Jak trochę po 30 minutach przycisneli to legioniści mieli trochę kłopotów.
Szkoda, że tak zaszachowała Legia w 7 minucie, z drugiej strony - Lech musiał zacząć grać, jak chciał wygrać.
Chyba trochę presja spotkania ich przerosła :(

Jagiellonia zaszokowała wczoraj porażką, za to Lechia wraca do walki o pudło.
Zaczyna się robić ciekawie :)
Myślę, że walka o 3 pozycję będzie między Lechem a Jagą.

Krakowianie wczoraj dali ciała, tylko tyle powiem, szkoda :(
Ogólnie chyba widać, że zależało im na spokojnym bycie, więc po awansie grają piach i wodorosty :(

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 maja 2017, 07:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel, pospiskujemy dalej ??

Okay...

# Widziałeś w jakich okolicznościach Wisła straciła ostatnio punkty z LECHIĄ ??
# Za co nic nie wspomnisz o tym jak sędzia ostatnio wypaczył wynik Korony z Wisłą, gdzie goście z Krakowa wyjechali bez niczego, a powinni wyjechać, jak nie z kompletem punktów, to przynajmniej z jednym. Wiesz dlaczego ?? Dlatego, że wygrana Korony nie przyprawia Cię o taki ból 4 liter, jak wygrana Legii. Ty będziesz się temu sprzeciwiał, ale to jest proste i oczywiste.

Spekulujemy dalej ?? Bo ja też tak umiem :)

Okay...

# Wiesz kto sędziował ostatnią kolejkę meczu Lechii ?? Musiał.
# Wiesz kto będzie sędziował obecną ?? Musiał
# Wiesz kto najczęściej prowadził mecze Lechii w tym sezonie ?? Tak - Musiał x 5
# Wiesz ile z tych meczów wygrała Lechia ?? Tak, tak, nie mylisz się - Całe 5.

Czyli co, Musiał jest Gdańskim Marciniakiem ??

Jedziemy dalej ??

Okay...

Ponoć PZPN dąży do tego, by Legia jak najszybciej zdobyła mistrza. Wiesz dlaczego ?? Nie ?? Już Ci tłumaczę. Dlatego żeby w ostatniej kolejce móc puścić Lechii mecz w W-wie.


Jak widzisz fajnie się spiskuje. Oczywiście nie mieszając w to "swojego podwórka". Oprócz piłkarzy Lecha, również trener Bjelica po meczu przyznał, że był to pierwszy mecz Lecha pod jego wodzą, w którym jego piłkarze nie sprostali zadaniu i słusznie przegrali. Ale Wy i tak macie zawsze swoje teorie, i jesteście mądrzejsi od trenerów / piłkarzy, którzy brali udział w danym meczu. ITD. ITD.


Wracając do czasu obecnego. Dziś rozpoczynamy 35 kolejkę:


# Śląsk - Arka / 1x /
# Cracovia - Ruch / 1x /


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 maja 2017, 10:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta, wybacz ale nie będę z Tobą rozmawiać, kiedyś próbowałem, ale jak większość osób zauważyła jesteś fanboyem Legii, a tacy ludzie nie patrzą trzeźwo na rzeczywistość.

Mój post z 10kwietnia w tym wątku:

Pawel! napisał(a):
binta napisał(a):
Wiadomość z ostatniej chwili. Reno zachlał i leży pod sklepem na ławce :D

Po co zaczynasz?
Żeby znów kilka stron się pogrążać?

Mecz ustawiły sytuacje w których Stefański nie pokazał drugiej żółtej kartki chyba Kopczyńskiemu, druga sytuacja to atak łokciem tego głąba Guillerme który nie potrafi skleić zdania po polsku, a chce dostać obywatelstwo (dla tych co nie wierzą obejrzyjcie Turbokozaka z guilerme na yt).
Kolejna sprawa to gwiazdorzenie tego Ofoe, który zagrał chyba najlepiej spośród kopaczy stołecznych, jego odzywki do sędziego: "Fuc* of man" itp. również powinny zostać uwzględnione, ale Stefańskiemu widać nie przeszkadzają, a przypomne że za podobne słownictwo Messi został ukarany kilku meczową karą w spotkaniu reprezentacji.
Komisja ligi też się nie zajmie tą sytuacją, bo jak wiadomo wszystkim na rękę żeby ten "stołeczny cyrk" został MP.
Tyle ode mnie.

btw. nie jestem kibicem Lecha Poznań, do sympatii z Legią też mi daleko, kibicuje dobrej i uczciwej grze w piłkę kopaną.


Od tamtej pory nie pisałem, a Ty jak zwykle zaczepiasz i starasz się zakrzywiać rzeczywistość, nie przeszkadzaj sobie...

Każdy widzi to co dzieje się na boisku, na konferencjach, i w studiu Canal+, sam sobie oceni.
Ja nie mam czasu ani ochoty z Tobą rozmawiać.


Masz tematy o piłce założone na forum Opla i Renault? Nie odpowiadaj(pyt. retoryczne).

Bez odbioru.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 maja 2017, 12:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Widzisz, przeczytałeś konkret, o którym jestem pewien, że nie wiedziałeś, i się troszeczkę zdziwiłeś, więc nie odpowiedziałeś nic w tej kwestii, tylko zmieniłeś temat. Typowy odruch ochronny / obronny :)

Nie dalej jak wczoraj (nie tylko wczoraj, patrząc na ostatni czas) odpowiedziałeś na kwestię Marciniaka, a dzisiaj piszesz, że nie masz czasu, ani ochoty ze mną rozmawiać / pisać itd. Nieźle :)

Piszesz o jakimś zakrzywianiu rzeczywistości przeze mnie, a ja wyżej napisałem tylko i wyłącznie o samych, KONKRETNYCH faktach. Klepiesz "trzy po trzy" , nie patrząc na rzeczywistość. Byle tylko coś "nasmarować". Nie rozumiem po co Ty takie głupstwa piszesz. Naprawdę.

Jaka większość ?? Jakim fanboyem ?? Możesz konkretniej ?? (może być na PW), bo piszesz takie bzdury, że aż człowiek z krzesełka może spaść :)

Prawda jest taka, że wy wiecznie narzekacie na tych sędziów (owszem, popełniają oni błędy, i to dość często. O czym niejednokrotnie już pisaliśmy), ale tylko i wyłącznie w kwestii Legii. To co się dzieje w innych meczach / innych drużynach (także "waszych") już jest przez Was pomijane. To się nie liczy. To inny temat. Nie taka jest prawda ?? :)

Wreszcie na koniec. Możesz mi napisać, czym i w jaki sposób ja kogokolwiek "zaczepiam" ?? Jak Ty to ująłeś ?? Bo wg. mnie to prowadzę normalną rozmowę / konwersację, w której nikomu nie ubliżam / nie używam niecenzuralnych słów itd. Wy doskonale wiecie o tym, ale prawda w oczy kole :)

Aha, jeszcze jedno. Na koniec po raz kolejny się ośmieszyłeś, dodając jeszcze kwestię retoryki :) Muszę Cię zmartwić, ale moim pierwszym autem było BMW (później miałem ich jeszcze 6 egzemplarzy. Nieważne). Na naszym forum jestem już dziesiąty rok (konto założyłem nieco ponad rok od jego powstania). Nie jestem typem człowieka, który siedzi 24h przed komputerem, na rożnego rodzaju forach itd. , i nie mam konta zarówno na forum Opla, jak i na Renault (widzę, że dobrze rozeznany jesteś) :)


Jasne, może być "bez odbioru". Chociaż po następnej kolejce, pewnie znowu zaczniecie swoje, ale z klapeczkami na oczach w kierunku całej reszty. Przemyśl temat i zachowaj to dla siebie. Pozdr. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 maja 2017, 12:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Zak(L)inania rzeczywistości ciąg dalszy , a później zdziwienie, że za faul w polu karnym, zgodnie z przepisami, sędzia wskazuje na wapno.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 maja 2017, 13:03 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Nigdy nie zrozumiem tych waszych kłótni... :zdziwko: Co do meczu wygrał lepszy, nie było gola ze spalonego itd... Kartka dla Rado ewidentna i to chyba nie pierwszy raz! Co do karnych to sędzia mógł gwizdnąć lub nie, zarówno w jedną jak i druga stronę :) W tej kolejce jak dla mnie żenujący poziom sędziowania meczu Wisły... To co robił pajac Górski to wola o pomogę do nieba! Gwiazda mu sie załączyła, jak grał w Zniczu to tak nie kombinował :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 maja 2017, 14:04 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 736
Lokalizacja: Kraków
Loona Thic napisał(a):
Krakowianie wczoraj dali ciała, tylko tyle powiem, szkoda


Chyba meczu nie oglądałeś, że tak piszesz :p


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 19 maja 2017, 14:37 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Właśnie oglądałem większą część i tak się zastanawiam - ja widziałem koniec 1 połowy i początek 2 połowy.
Nie zauważyłem jakoś specjalnie - ale dzięki za info, jak będzie powtórka meczu (jutro pewnie wieczorem albo dzisiaj w nocy to sobie podpatrzę :)).

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 20 maja 2017, 08:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
feder napisał(a):
Nigdy nie zrozumiem tych waszych kłótni... :zdziwko:



feder - Ja się z nikim nie kłócę :) Przedstawiam tylko spekulantom tworzącym wieczne teorie spiskowe konkretne fakty, z którymi panowie nie potrafią się pogodzić, i których nie potrafią sobie przyswoić :)


Wczoraj Śląsk "pogonił" Arkę, która jak nie pokona w następnej kolejce Ruch, najprawdopodobniej spadnie z ligi. W drugim spotkaniu Cracovia wygrała 2:0 z Ruchem.


Dziś:

# Wisła - Pogoń / 1x /
# Wisła Płock - Zagłębie / x1 / Chociaż tutaj to może być wszystko.
# Piast - Górnik Ł. / 1x /


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 20 maja 2017, 10:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Z sezonu na sezon ma miejsce pato(L)ogiczne drukowanie, a fanatyzm przesłania zdrowy rozsądek. :rotfl:

Cytuj:
Ekstraklasa SA przekazała do PZPN propozycje zmian w regulaminie rozgrywek od sezonu 2017/18, które zakładają rezygnację z podziału punktów po zakończeniu rundy zasadniczej.
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... nktow.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 20 maja 2017, 23:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
binta byłem na meczu i powiem Ci że jestem zaskoczony pozytywną atmosferą :)



Poziom kibiców Widzewa rośnie w siłę :hurra: :hurra:

Wiadomo iż w okolicach stadiony były niesmaczne sytuacje ale to jest było i będzie zawsze :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 21 maja 2017, 08:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Szczurek1986 napisał(a):
binta byłem na meczu i powiem Ci że jestem zaskoczony pozytywną atmosferą :)



Poziom kibiców Widzewa rośnie w siłę :hurra: :hurra:

Wiadomo iż w okolicach stadiony były niesmaczne sytuacje ale to jest było i będzie zawsze :P


Pisał mi właśnie kolega, że było w porządku. Szkoda tylko, że bez kibiców ŁKS-u. Jak na razie S. Majak i jego Drwęca "godzą" w kwestii awansu zarówno Widzew, jak i ŁKS.


We wczorajszych meczach Wisła wysoko pokonuje dość mocno osłabioną Pogoń, Zagłębie zwycięża Wisłę Płock, a Piast Górnika Łęczna.


Dziś znowu czekają nas spotkania "na szczycie".


# Lech - Lechia
# Jagiellonia - Legia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL