BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 09:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 6 listopada 2017, 15:23 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Zgodnie z sugestią wydzielam temat dla Clio - docelowo mój samochód do zabaw w trackday.

Clio kupiłem trochę przypadkowo bo szukałem E36 albo Hondy. Dawniej miałem okazję pojeździć takim Sportem i zrobił na mnie jednoznacznie negatywne wrażenie - jakiś taki gumowy był, wcale super nie jechał. Kiła.
No ale ten się trafił za trochę ponad połowę ceny rynkowej ;) To żal było nie sprawdzić. Okazało się, że wóz jest zupełnie inny od tamtego, tj bardzo bezpośredni, zwarty no i zapierdziela całkiem OK. Na papierze osiągi ma na poziomie seryjnej E36 328i, ale subiektywnie to małe pudełko wydaje się szybsze.

Wóz igłą nie jest, ma tam jakieś wycieki, obicia, coś tam nie działa itp ale ma w sobie zero szpachli i przysłowiowego przystanku. Poprzedni właściciel miał go przez 10 lat. Od pół roku praktycznie nie jeżdżony, pajęczyny w środku, taki klimat. Był tani chyba dlatego, że przebieg 299 tys. i potargane wnętrze skutecznie odstraszały potencjalnych kupujących.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak jak pisałem wóz już w serii jest zwarty, sztywny i bezpośredni. Hamulce są sztos, mocy aż nadto jak na moje umiejętności. Na minus pozycja za kierownicą jak w zwykłym Clio - czyli siedzi się wysoko i jak na stołku, wrażenie jazdy kioskiem na kołach. Plastiki koszmarnej jakości. Kiera z nabą i odsadzeniem to mod obowiązkowy, dzięki temu można się po ludzku odsunąc z fotelem i nie siedzieć w pozycji "na goryla" (czyli długie rączki i krótkie nóżki).

Obrazek

Do tej pory naprawiłem problemy z wolnymi obrotami - wymiana krokowca na ori i przeczyszczenie i nasmarowanie przepustnicy pomogło. Poza tym zmieniłem olej, założyłem Federale i ogień!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety w trakcie walki urwałem wydech i skończyłem alternator. Ładowanie już było słabe wcześniej (13.4V) ale teraz skończyło się prawie zupełnie. Dojechałem do domu i umarł na amen w trakcie parkowania ;)
Wydech na dzień przed trackdayem cośtam zaczął dzwonić i rezonować. Zawuażyłem że urwał się wieszak i tłumik jakoś tak krzywo wisi... podwiązałem drutem ale wygniła rura pod koniec nie wytrzymała przeciążeń na torze. Dupło i odleciało :rotfl:

Obrazek
Obrazek

Mimo tych przygód jestem zadowolony z performensu. Już w serii nieźle to zasuwa, na takim małym krętym torze to inne dupowozy wyprzedzałem jak leci (jakieś 350Z, Lexusy, BMW i tak dalej) mimo że nie umiem jeździć ;) Odczuwalnie brakuje szpery, ale jej koszt powala więc trzeba się przyzwyczaić. Zawias trochę za miękki na upalanie ale nie ma w ogóle porównania z seryjnym E36.
Jak zdążę naprawić fure to w sobotę jest IC Super Sprint na Słomczynie, tam już będą raczej sami pro gracze więc spodziewam się walki o przedostatnie miejsce :D

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 6 listopada 2017, 18:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1688
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Moje BMW: E63 645Ci
Kod silnika: N62B44
Garaż: E63,F25,F10,E38 baaardzo individual: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=151384
Byłe Z3 :
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=120132
Były compact 316i :
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=148494
Redukcja masy :D

_________________
E63,F25,F10,E38 baaardzo individual : viewtopic.php?f=6&t=151384
Moje byłe Z3 1.8 Roadster : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=120132
Były E36/5 316i Hellrot : viewtopic.php?f=6&t=148494


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 6 listopada 2017, 18:44 
Offline
Forumowicz

Wiek: 32
Posty: 249
Moje BMW: M2 comp.
Kod silnika: S
Te clio robia przeciąg! Pamietam jak dziś jak mój kumpel, 4o krotny MP w gokartach kupił takie po zdaniu prawka. Nigdy w zyciu się tak nie bałem :D

Mega zabawka na tor, będę śledził


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 6 listopada 2017, 19:40 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 907
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E36,E36,E39
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=160
Tłumik odpadł jak power up w Mario Kart. :rotfl:

_________________
Dark Detailing - zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 9 listopada 2017, 22:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Mały kosior :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 10 listopada 2017, 00:42 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Rozwaliło mnie to Mario Kart :rotfl:

Sprzęt już ogarnięty, express naprawa w Tweety Garage i w sobotę jedziemy upalać na Inter Cars Super Sprint. Mam nadzieję, że tym razem nic mi nie odpadnie :D

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 10 listopada 2017, 08:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Na tor jeżeli ktoś nie odrzuca fwd to może i fajna zabawka na początek, po ulicach bałbym się tym jeździć.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 11 listopada 2017, 21:29 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
jiGsaw napisał(a):
po ulicach bałbym się tym jeździć.
Czemu?

Dzisiaj sukces. Przejechałem dosłownie PÓŁ okrążenia i...
Obrazek

Z początku wyglądało na to, że zmieliła się skrzynia albo przegub. Już w warsztacie okazało się, że pękł pierścień zabezpieczający kosz lewej półosi przez co wypadła z dyfra. Ponoć standard w Renault. Chyba nic się nie przemieliło, złożony na starym pierścieniu jeździ normalnie. Trzeba jednak kupić nowy seger z pierścieniem bo za chwilę wypadnie znowu. Zaczynam mieć powoli dość :rotfl:

Obrazek

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 11:31 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
Na tor jeżeli ktoś nie odrzuca fwd to może i fajna zabawka na początek, po ulicach bałbym się tym jeździć.


Ty to jesteś mocny krytykant :-)
Auto jak auto, dużo bezpieczniejsze niż E34, E36 i inne auta sprzed 2000 roku...
Bezpieczeństwo porównywalne z E46 , A3 itp jeśli chodzi o testy zderzeniowe, a przy wypadku reszta zależy od szczęścia i którą częścią auta się uderzy.
Więc nie wiem dlaczego byś się bał...


Równie dobrze po Twoich wypowiedziach napisać można że wielu tutaj bałoby się jechać z Tobą. :ok:


Autorze to Renault tam się dzieją takie rzeczy, miałem okazję ostatnio naprawiać lewą przednią szybę w Lagunie, zadowolony naprawiłem, słabe połączenia konektory miały, złożyłem i się spostrzegłem że przestała się po naprawie prawa tylna odsuwać :rotfl: Aż się boje tył rozbierać że przestanie odpalać :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 11:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jednak wolalbym siedziec w e34 jak w Clio w razie wypadku. Taki wypadek jak mialem chociazby to wiem ze bym go nie przezyl w takim Clio.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 14:07 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Takiego wypadku byś w Clio nie miał, bo tutaj nie ma starego haldexa i 340ps "dostępnych w każdych warunkach".

kryst16 napisał(a):
Autorze to Renault tam się dzieją takie rzeczy, miałem okazję ostatnio naprawiać lewą przednią szybę w Lagunie, zadowolony naprawiłem, słabe połączenia konektory miały, złożyłem i się spostrzegłem że przestała się po naprawie prawa tylna odsuwać Aż się boje tył rozbierać że przestanie odpalać

Takie rzeczy jak opisujesz to nic wielkiego, w większości starych samochodów się dzieją - nie tylko w Renault (w moim E36 zawsze po naprawie jednej rzeczy zepsuje się inna). Gorzej, jak przestaje działać skrzynia biegów a nie szyba ;) Przy czym gadałem z ludźmi upalającymi renówki regularnie to oni zmieniają skrzynie co sezon :rotfl:

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 16:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Moze i bym wolniej jechał, ale opona tez by mi mogla strzelić, a clio raczej by się na tym słupie złamało. Oczywiście każdy może uważać, że to bezpieczny pojazd według własnego widzi mi się. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 19:18 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 841
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Czy ja wiem? Patrząc po crash testach to sztywność budy Clio wypada lepiej niż A3 8l, przy uderzeniu bocznym podobnie. Masa mniejsza, prędkość mniejsza więc energia uderzenia w słup też mniejsza.




(Sport ma dodatkowo boczne airbagi)

No ale wiadomo, żeby być bezpiecznym to trzeba by co najmniej jakieś Q7 kupić. Albo SKOTa z demobilu ;)
Zawsze będzie coś co jest większe/cięższe/bezpieczniejsze. Ci, co jeżdżą Q7 pewnie bali by się wsiąść do starego A3. Trzeba po prostu jeździć z głową i mieć wyobraźnię.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 20:31 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
Jednak wolalbym siedziec w e34 jak w Clio w razie wypadku. Taki wypadek jak mialem chociazby to wiem ze bym go nie przezyl w takim Clio.


Myślę że w Twoim wypadku przy uderzeniu bocznym to miałeś więcej szczęścia niż to auto wpłynęło na uratowanie sytuacji.
Jednak lepiej siedzieć w takim Clio przy czołówce z E34, bo za czasów E34 i w E34 dopiero zaczynano wprowadzać wytracanie energii na kontrolowanych strefach zgniotu.

jiGsaw ja nie uważam że to mega bezpieczny pojazd tylko myślę że nie ustępuje bezpieczeństwem A3 i innym samochodom z tamtych lat.
Wiadomo że auto vs auto to ciężar ma znaczenie, ale przy uderzeniu w stałą przeszkodę to mniejszy ciężar ma mniejszą siłe uderzenia niż większy. :-)


_KL_ ogólnie fajne Clio, nie jednego może zaskoczyć :super:
Co do usterek no fakt to była "pierdoła", ale tak fajnie wyszło że nic nie ruszyłem a tył przestał dzialać :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 21:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
_KL_ napisał(a):
Czy ja wiem? Patrząc po crash testach to sztywność budy Clio wypada lepiej niż A3 8l, przy uderzeniu bocznym podobnie. Masa mniejsza, prędkość mniejsza więc energia uderzenia w słup też mniejsza.




(Sport ma dodatkowo boczne airbagi)

No ale wiadomo, żeby być bezpiecznym to trzeba by co najmniej jakieś Q7 kupić. Albo SKOTa z demobilu ;)
Zawsze będzie coś co jest większe/cięższe/bezpieczniejsze. Ci, co jeżdżą Q7 pewnie bali by się wsiąść do starego A3. Trzeba po prostu jeździć z głową i mieć wyobraźnię.


No mniejsza energia uderzenia w słup, ale mniejsza raczej tez wytrzymałość, więc słup przecina auto na pół niczym drzewo, do tego pewnie brak poduszki bocznej, która raczej mi życie uratowała?
Poza tym masz 100% racji ktoś jadąc opancerzoną siódemką wyśmieje S3, a ktoś jadąc tirem wyśmieje gości z siódemki. A co powiedzą jadący czołgiem? :D

kryst16 napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Jednak wolalbym siedziec w e34 jak w Clio w razie wypadku. Taki wypadek jak mialem chociazby to wiem ze bym go nie przezyl w takim Clio.


Myślę że w Twoim wypadku przy uderzeniu bocznym to miałeś więcej szczęścia niż to auto wpłynęło na uratowanie sytuacji.
Jednak lepiej siedzieć w takim Clio przy czołówce z E34, bo za czasów E34 i w E34 dopiero zaczynano wprowadzać wytracanie energii na kontrolowanych strefach zgniotu.



jiGsaw ja nie uważam że to mega bezpieczny pojazd tylko myślę że nie ustępuje bezpieczeństwem A3 i innym samochodom z tamtych lat.
Wiadomo że auto vs auto to ciężar ma znaczenie, ale przy uderzeniu w stałą przeszkodę to mniejszy ciężar ma mniejszą siłe uderzenia niż większy. :-)


_KL_ ogólnie fajne Clio, nie jednego może zaskoczyć :super:
Co do usterek no fakt to była "pierdoła", ale tak fajnie wyszło że nic nie ruszyłem a tył przestał dzialać :D


Ciężar i strefa zgniotu mają duże znaczenie, to podstawowe prawa fizyki, które decydują o tym ile kto przyjmie energii z wypadku oraz o zmianie energii osób wewnątrz. Ja wybieram E34 bez wątpienia. Jakby to było nowe megane vs E34 to może bym się zawagał. Słup S3 strąciłem, bo jest dość solidna i waży 1500+, a takim clio ni cholery bym nie strącił raczej i słup by je przeciął raczej na pół. Tutaj słup nie był stałą przeszkodą, bo się poddał i część energii rozproszyłem już po pokonaniu słupa :!:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 14 listopada 2017, 21:31 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 907
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E36,E36,E39
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=160
jiGsaw napisał(a):
po pokonaniu słupa :!:


Przez TKO czy werdyktem sędziów?

_________________
Dark Detailing - zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 16 listopada 2017, 09:23 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
DarkWalk3r napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
po pokonaniu słupa :!:


Przez TKO czy werdyktem sędziów?


Jechał Audi to jak nic KO, jakby to było inne auto pokroju Corsy, Clio, Punto to trzeba byłoby czekać na werdykt sędziów. :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 18 listopada 2017, 14:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
jiGsaw napisał(a):
Jednak wolalbym siedziec w e34 jak w Clio w razie wypadku. Taki wypadek jak mialem chociazby to wiem ze bym go nie przezyl w takim Clio.

w e36 też byś pewnie go nie przeżył.


Ostatnio edytowano 20 listopada 2017, 12:31 przez waskii, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 18 listopada 2017, 15:56 
Bardzo fajne auto. Chyba jedna z lepszych i w miarę tanich opcji na rozpoczęcie zabawy na torze :ok:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: _KL_ -> Clio Sport 00r.
PostNapisane: 30 listopada 2017, 10:21 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
fajna kosiarka na latanie po torze....

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL