BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 19:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 16:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To tez prawda, ze to specyficzne silniki. No ale widziałem kilka m5 e39 i nawet jedno lub dwa m3 z lpg. Także są gazowalne i jak się zrobi z glowa to powinno śmigać. Ori m3 czy m5 raczej nie opłaca się. W tym swapie prędzej, bo nie ma spadku wartości.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 17:55 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7017
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E92
Kod silnika: 335d
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=56077
Ale dojebales z tym lpg jigsaw i ze auta nie szkoda i mozna obijac. Przeciez widac golym okiem ze to auto jest na maksa dopieszczone. Wszystkie czesci z najwyzszej polki , to wnetrze itp. W to auto wpakowano mase pieniedzy. Mi by bylo tego bmw bardziej szkoda niz orginalnej m , bo orginal sobie mozesz zawsze kupic a zeby cos takiego zbudowac potrzeba czasu i jeszcze wiekszej ilosci gotowki. Tu nikt nie wklada lpg zeby oszczedzac bo sam serwis i naklady zeby pojazd ciagle wygladal jak nowy sa tak duze ze lpg nie wiele by zmienilo a tylko by pogorszylo wizerunek tego kombi.

_________________
Zapraszam do galerii mojej 335d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 18:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 2191
Moje BMW: najładniejsze
Garaż: G80 M3

Byle e92 335 M-pack
Byle e82 : http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147967
Byłe e46: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134728
Byłe M3+http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.ph ... &start=380
Jak czytam to co piszecie to mam wrażenie ze stół wigilijny był zbyt obfity, szkoda bardziej niż m3, nie mozna uznawać za m3, załóżcie gaz. Kurde stare chłopy a niektórzy gorzej niż 3 latki, fajne auto nie należy tego porównywać z e92, czy jest gorsze lepsze, więcej lub mniej wartościowe to nie ma znaczenia. Ja bym swojej na kombi nie zamienił, wiele osób woli kombi od coupe, jakie to ma znaczenie ? Całokształt wyglada swietnie, gratuluje.

Środka zazdroszczę mocno.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 18:35 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 36
Posty: 2261
Lokalizacja: Pomiechówek
Moje BMW: E91 318d LCI
Kod silnika: N47
Garaż: E91 318d LCI + F20 118d LCI + F82 M4
forest napisał(a):
Ale dojebales z tym lpg jigsaw i ze auta nie szkoda i mozna obijac. Przeciez widac golym okiem ze to auto jest na maksa dopieszczone. Wszystkie czesci z najwyzszej polki , to wnetrze itp. W to auto wpakowano mase pieniedzy. Mi by bylo tego bmw bardziej szkoda niz orginalnej m , bo orginal sobie mozesz zawsze kupic a zeby cos takiego zbudowac potrzeba czasu i jeszcze wiekszej ilosci gotowki. Tu nikt nie wklada lpg zeby oszczedzac bo sam serwis i naklady zeby pojazd ciagle wygladal jak nowy sa tak duze ze lpg nie wiele by zmienilo a tylko by pogorszylo wizerunek tego kombi.

+1 Nic dodać nic ująć.

napewno to wszystko kosztowało więcej kasy niż zakup gotowego m3 (o pracy i wkładzie "serca" nie wspominając).

Słowo LPG nie powinno być nawet wymienione w tym temacie. 100x bardziej by to LPG pasowało do orginalnego m3 e92.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 18:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
piotres napisał(a):
forest napisał(a):
Ale dojebales z tym lpg jigsaw i ze auta nie szkoda i mozna obijac. Przeciez widac golym okiem ze to auto jest na maksa dopieszczone. Wszystkie czesci z najwyzszej polki , to wnetrze itp. W to auto wpakowano mase pieniedzy. Mi by bylo tego bmw bardziej szkoda niz orginalnej m , bo orginal sobie mozesz zawsze kupic a zeby cos takiego zbudowac potrzeba czasu i jeszcze wiekszej ilosci gotowki. Tu nikt nie wklada lpg zeby oszczedzac bo sam serwis i naklady zeby pojazd ciagle wygladal jak nowy sa tak duze ze lpg nie wiele by zmienilo a tylko by pogorszylo wizerunek tego kombi.

+1 Nic dodać nic ująć.

napewno to wszystko kosztowało więcej kasy niż zakup gotowego m3 (o pracy i wkładzie "serca" nie wspominając).

Słowo LPG nie powinno być nawet wymienione w tym temacie. 100x bardziej by to LPG pasowało do orginalnego m3 e92.

To jest jigsaw, tego nie zrozumiesz... tak jak niektorym wyraznie szkodza opary ON, tak w tym przypadku LPG poluzowało chyba coś pod kopułą albo ten dzwon niedawny w najlepszym na swiecie daily jakim jest S3 od czasu kiedy najlepszym daily bylo M5 e39 i jeszcze troche wczesniej 328i
rzygac sie chce naprawde jak sie czyta w kazdym poscie jiga o lpg tak samo jak vapora 335is czy wcczesniej 335d

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 19:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
Santino napisał(a):
rzygac sie chce naprawde jak sie czyta w kazdym poscie jiga o lpg tak samo jak vapora 335is czy wcczesniej 335d


Dokładnie... Nawet nie wiem który jest gorszy. Ale chyba fapor, bo auta na oczy nie widział, a już pisze na forum, że jeździł.



Projekt specyficzny, ale ja tam szanuje. Kombi z takim silnikiem... No to jest coś co nie każdy może mieć, bo jednak na pierwszym z brzegu rogu się nie kupi. Ja osobiście nie jestem jakimś mega fanem wersji e91, ale gdyby każdy miał taki sam gust to świat byłby nudny :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 19:36 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 593
Lokalizacja: Warszawa
deejeys napisał(a):
rzygac sie chce naprawde jak sie czyta w kazdym poscie jiga o lpg tak samo jak vapora 335is czy wcczesniej 335d


Dokładnie... Nawet nie wiem który jest gorszy. Ale chyba fapor, bo auta na oczy nie widział, a już pisze na forum, że jeździł.

:ok: :super: :D
Auto mega dopieszczone,wygląda,brzmi i jedzie jak trzea,szanuję :D :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 19:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jak wiadomo są ludzie, którzy dostają skrętu kiszek jak tankują duże ilości pb 95/98, np. Pudzianowski (skoro założył lpg do hummera za pół bańki). Ja też.

Dla mnie to po prostu trochę wyrzucona kasa w dużej mierze na podatki dla złodziei z wiejskiej, więc to po prostu kolejna forma optymalizacji podatkowej. Dla mnie daily powinno być bezpieczne, oszczędne, zapewniać jakiś tam poziom wygody i frajdy z jazdy. Dlatego dla mnie musi to być raczej pb + lpg. A ja bym widział takie E91 jako super rodzinne daily, stąd takie porady. Niektórzy to odbierają jako bym szydził sobie z nich albo z ich auta, a ja kompletnie nie rozumiem dlaczego. :szok: Jestem pod dużym wrażeniem tego projektu i bardzo mi się podoba, dodatkowo chciałem podkreślić, że świetnie się nadaje na daily, bo będzie raczej tańsze w utrzymaniu jak ori M3, którego bym nie zagazował raczej jak sugeruje piotres, bo by straciło dużo na wartości przez tą instalkę. Oczywiście w zamian zostałem zewsząd zaatakowany...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 20:56 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
jiGsaw napisał(a):
Jak wiadomo są ludzie, którzy dostają skrętu kiszek jak tankują duże ilości pb 95/98

Nie mierz innych swoją miarą. Kogo stać, ten ma w dupie to, czy tankuje za 2 zł/litr, czy 5 zł/litr.
jiGsaw napisał(a):
Jestem pod dużym wrażeniem tego projektu i bardzo mi się podoba, dodatkowo chciałem podkreślić, że świetnie się nadaje na daily, bo będzie raczej tańsze w utrzymaniu jak ori M3, którego bym nie zagazował raczej jak sugeruje piotres, bo by straciło dużo na wartości przez tą instalkę.

Ty to masz jakąś schizofrenię, bo przed chwilą pisałeś, że to auto jest w sam raz do codziennego obijania. Poza tym, w niejednym poście na forum ubolewałeś już, że "prawdziwa" motoryzacja ginie, że downsizing, że 4 gary zamiast 6 czy 8, a tu pieprzysz o jakimś LPG w co drugim poście, a gdy ktoś robi porządny projekt, na fajnym V8, to się krzywisz jakbyś zeżarł przeterminowane jajko.
jiGsaw napisał(a):
Dla mnie to po prostu trochę wyrzucona kasa w dużej mierze na podatki dla złodziei z wiejskiej, więc to po prostu kolejna forma optymalizacji podatkowej.

No jak by na to nie patrzeć, odżywka proteinowa na mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda, do tego rower, wyjdzie jeszcze taniej, niż LPG.
jiGsaw napisał(a):
dodatkowo chciałem podkreślić, że świetnie się nadaje na daily

Jak każde M, może z wyjątkiem M3/M4 GTS.
jiGsaw napisał(a):
bo będzie raczej tańsze w utrzymaniu jak ori M3

A niby w jakim zakresie, skoro to praktycznie M3, tylko w nadwoziu, które nie jest oferowane seryjnie? Więcej paliwa spali, bo Cx gorsze, niż sedan/coupe?
BanDai napisał(a):
wiele osób woli kombi od coupe, jakie to ma znaczenie ?

Popieram :D
forest napisał(a):
Mi by bylo tego bmw bardziej szkoda niz orginalnej m , bo orginal sobie mozesz zawsze kupic a zeby cos takiego zbudowac potrzeba czasu i jeszcze wiekszej ilosci gotowki. Tu nikt nie wklada lpg zeby oszczedzac bo sam serwis i naklady zeby pojazd ciagle wygladal jak nowy sa tak duze ze lpg nie wiele by zmienilo a tylko by pogorszylo wizerunek tego kombi.

Z tym też nie można się nie zgodzić :D

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 21:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
maaaad, ja się tak zastanawiam co myślą laicy motoryzacyjni którzy sobie kupują na ten przykład kilkuletnią furę gti czy inne tam 335i o takich projektach skoro jiGsaw, który już jakiś czas ma do czynienia z "tjuningiem" pisze takie rzeczy :D trochę się zaangażowałem w tą dyskusję bo sam buduję obecnie samochód na tą modłę (No może tylko silnik będzie "nieco" mniej seryjny i sporo bardziej zmodyfikowany niż w tym e91 ale śmieję się sam do siebie jak czytam wypowiedzi typu : "nie będzie szkoda bo to nie ori M" :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 21:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
jiGsaw napisał(a):
Człowiek wyrazi swoje zdanie, a i tak zaraz się zleci jakieś forumowe pospólstwo w tym zakompleksione George z jukej co odpadli na pierwszym semestrze polibudy i mają problemem do inżynierów z Polski, którzy zostali w swojej ojczyźnie i są w niej szczęśliwi. :super:

Ja głównie odniosłem się do Twojego punktu widzenia nt "obijania auta'' jak i samego podejścia do tematu.
Nie mam żadnych kompleksów. Ty natomiast masz dziwny sposób rozumowania. (czyt j/w).

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 21:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No to widocznie mnie lub np. rzeczonego Pudziana nie stać.

Napisałem, że wspaniałe auto, które sie nadaje na daily, bo opłaca się zagazować i mniej straci na wartosci jak sie obije niz M3, więc wyjdzie taniej w utrzymaniu, co się nie zgadza? Gdzie się krzywię na ten projekt? :zdziwko:

///david - z tym szkoda to chodzi mi tylko i wyłącznie o wartość kasy, czyli potencjalną utratę wartości, która w ori M3 jest bardzo duża przy każdej kolejnej szkodzie. Bo koszta naprawy blacharskiej jak gościu ma nadkola i błotniki/zderzaki z M3 to będą podobne.

Spoko Dżordż nie chciałem Cię obrazić w święta, ale odniosłem wrażenie, że Ty mnie obrażasz, więc się odgryzłem. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 21:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Ja do LPG nic nie mam. Moja ostatnia beemka też była w LPG. Co do gustu kto woli E92, kto E90 a kto E91 również - cholera każdy wybiera co mu się podoba.
Wiem natomiast jedno, znam to auto i kibicowałem temu projektowi od początku i wiem, że jego całkowita wartość przewyższyła kupno E90/E92 ///M3.
Dlatego szanuje i doceniam wkład, poświęcony czas, nerwy i hajs wrzucony w ten konkretny samochód.
Co do LPG i w/w auta - Jedni chcą mieć killera spod świateł przy zachowaniu ekonomi portfela (Sam jestem za tym, żeby Jarkowi i reszcie hołocie z Wiejskiej nie dać zarobić)
Ale Damian ma w d*pie ile to auto pali. To jest daily, popinadala nim na co dzień i ma dawać codzienny fun z jazdy. A znając jego pomysłowość zamiast Instalacji LPG prędzej pojawi się ESSem albo G-Power.

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 22:03 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
a ja obstawiam, ze niejeden za to by polozyl wiecej niz za e90 czy e92 m3, bo takiego sedana/coupe moze sobie kazdy kupic.

a e91 "m3" jezdzi ile? no wlasnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 22:14 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 521
Moje BMW: e91 m3
Kod silnika: S65B40A
Witam wszystkich i dziękuje za zainteresowanie tematem :ok:
Widzę, że nie wszystkim przypadło do gustu to ulepione "M3" ale mam to gdzieś, bo nie buduję tego auta pod użytkowników forum tylko pod siebie. Każdy ma święte prawo wyrażenia swojej opinii na temat tego projektu, bo takimi zasadami kieruje się forum, ale pisanie o jakimś LPG kompletnie wzięte z tyłka. Nie wiem co pewien inżynier bierzy czy nie bierze, ale stary jeśli coś bierzesz zmień dealera ;)
Dla rozluźnienia atmosfery mała ankieta na kolejny mod :)
- holenderskie LPG,
- niemiecki G-Power
- czy hamerykański ESS
Wesołych Świąt ;)

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103389&start=0 moje BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 25 grudnia 2017, 22:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
g-power :ok:

lpg nie będzie? to dobrze, nie lubię lpg w cudzych autach, bo to syf, a ja za paliwo nie płacę. :P

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 26 grudnia 2017, 03:43 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7017
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E92
Kod silnika: 335d
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=56077
Odnosnie doladowania. Jak g power to zestaw stage 2 cs lub ess. Idealny prezent na swieta

_________________
Zapraszam do galerii mojej 335d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 26 grudnia 2017, 08:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Santino napisał(a):
To jest jigsaw, tego nie zrozumiesz... tak jak niektorym wyraznie szkodza opary ON, tak w tym przypadku LPG poluzowało chyba coś pod kopułą albo ten dzwon niedawny w najlepszym na swiecie daily jakim jest S3 od czasu kiedy najlepszym daily bylo M5 e39 i jeszcze troche wczesniej 328i
rzygac sie chce naprawde jak sie czyta w kazdym poscie jiga o lpg tak samo jak vapora 335is czy wcczesniej 335d

Te powtarzanie w kółko i nawiązywanie do swoich teorii... męczące. Pomijając już jakie one są i że się zmieniają.
W przypadku tych dwóch wystarczyłoby wejsc w ustawienia profilowe, zakładka podpis: Wyrazić, skomponować swoje motto życiowe (aktualne), w stylu: LPG power/335is rules". Wtedy mogliby pominąć w komentarzach te wszystkie powtarzające się wywody poglądowe..... ale zaraz.. ehhh już by nie było co pisać w poscie :/

Ps. mpower w turasie piękny, w koncu konkurent dla rs4 avant ;)

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 26 grudnia 2017, 10:28 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 42
Garaż: X3 e83 3.0sd
Mercedes W205 coupe
damp21plbe napisał(a):
Dla rozluźnienia atmosfery mała ankieta na kolejny mod
- holenderskie LPG,
- niemiecki G-Power
- czy hamerykański ESS
Wesołych Świąt

Haha piękne i kulturalne pokazanie bezsensu tego żałosnego wywodu na temat lpg :rotfl:
Projekt genialny i ja osobiście wolałbym niż m3 e92 i nawet przez sekundę żadne porównanie co lepiej obijać mi przez myśl nie przechodzi, może dlatego że nigdy nie lubiłem i nie tolerowałem gruzów jako daily ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: damp21plbe -->> e91 325i s52 -->> e91 m3
PostNapisane: 26 grudnia 2017, 13:26 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
nie wiem czy robić już print screeny bo zaraz zostanie już usunięte czy mam poczekać jak akcja się rozwinie jeszcze bardziej:D?

Projekt jest spoko - dużo czasu, pracy i $$$ poszło.

Tak od siebie dodam że auto jest warte tyle ile zapłaci za nie kupujący :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL