BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 23:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 28 czerwca 2018, 18:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Zakov328, No wlasnie nowa M850 jest ciezsza od M550 takze niewiadomo tak naprawde w jakiej lidze to gra.Zeby nie bylo podoba mi sie nowa 8 ,ale po cichu myslalem ze bedzie jeszcze lepiej.Jakby nie bylo to apogeum w BMW-jest na samym szczycie w ofercie monachijskiej firmy.Mercedes wypuszcza jakiegos 1000konnego AMG ONE jako pokaz mozliwosci firmy i tu widac rozmach,w BMW tego nie widac.

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 28 czerwca 2018, 19:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
BAWARA napisał(a):
Zakov328, No wlasnie nowa M850 jest ciezsza od M550 takze niewiadomo tak naprawde w jakiej lidze to gra.Zeby nie bylo podoba mi sie nowa 8 ,ale po cichu myslalem ze bedzie jeszcze lepiej.Jakby nie bylo to apogeum w BMW-jest na samym szczycie w ofercie monachijskiej firmy.Mercedes wypuszcza jakiegos 1000konnego AMG ONE jako pokaz mozliwosci firmy i tu widac rozmach,w BMW tego nie widac.


No jak nie widać? A nie słyszałeś o akcji "walka ze smogiem" by BMW Polska?


_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 29 czerwca 2018, 20:16 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 520
Moje BMW: E92 335i
Kod silnika: N54B30
BAWARA napisał(a):
Zakov328, No wlasnie nowa M850 jest ciezsza od M550 takze niewiadomo tak naprawde w jakiej lidze to gra.Zeby nie bylo podoba mi sie nowa 8 ,ale po cichu myslalem ze bedzie jeszcze lepiej.Jakby nie bylo to apogeum w BMW-jest na samym szczycie w ofercie monachijskiej firmy.Mercedes wypuszcza jakiegos 1000konnego AMG ONE jako pokaz mozliwosci firmy i tu widac rozmach,w BMW tego nie widac.


BMW, w przeciwieństwie do MB nie ma praktycznie żadnych tradycji tworzenia hypercarów. Zdaje się, że poza Nazca M12 wiele więcej nie pokazali. I jak dla mnie wcale nie muszą. Nie mam na BMW żadnego parcia, aby tworzyło kosmicznie drogi samochód, limitowany do 500 egzemplarzy, które to przez najbliższe 30 lat będą stać w garażach bogatych kolekcjonerów i pewnie nawet za swojego życia mogę ich nie ujrzeć na oczy. Niech trzymają poziom w segmentach, w których się specjalizują to będzie dobrze.

BMW nie miało w aktualnej ofercie auta stricte sportowego. I pisząc 'sportowego' nie mam na myśli sportowego sedana (2 czy 4 drzwiowego), ani żadnego roadstera typu Z4, a stricte sportowy samochód, w rodzaju Mercedesa GTR AMG lub Audi R8. Co prawda wypuściło nazwijmy to sportowe i8, może i fajne, ale i dość specyficzne, bo głównie elektryczne... Tym bardziej liczę, że nowa seria 8 będzie właśnie TYM autem, które pokaże potencjał marki na tle konkurentów.

jiGsaw napisał(a):
Rafał napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
z zewnątrz Mustang bije M4

Seryjny Mustang ładniejszy od M4? Bez jaj. Dopiero Shelby można zestawić z M4 pod względem designu.


Mustang GT, kwestia gustu, niech nawet będzie, że oba wyglądają jednakowo to i tak reszta dalej jest aktualna i wystarczy.


W tej kwestii mam tylko tyle do powiedzenia;


_________________
Oddam w dobre ręce wtryskiwacze do M52TU i nową, fabrycznie zapakowaną cewkę zapłonową marki Delphi, do silnika N52. Info na priv.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 29 czerwca 2018, 20:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No, ale już się okazało, że nie będzie... a I8 to sportowo można śmiało wrzucić do jednego worka z Isettą.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 29 czerwca 2018, 20:37 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 520
Moje BMW: E92 335i
Kod silnika: N54B30
Nic się nie okazało. Pokazali pierwszą wersję produkcyjną, która na 'dzień dobry' ma 530 koni i grubo poniżej 4 sek. do 100 km/h. A przewidywania są takie, że najmocniejsza odmiana ma mieć 625 kucy i z selektywnym napędem X-drive schodzić w okolice 3 sekund do 'setki', jednocześnie stając się najszybszym seryjnym BMW w historii. Tak więc bez obaw, jeszcze wrócimy do tematu, abym przeczytał w tym wątku, że to przecież i tak wszystko mało, a nowa seria 8 to kibel co nie jedzie... :spi:

Info;

http://www.autoexpress.co.uk/bmw/8-seri ... -sale-date

Foto;

http://www.autoexpress.co.uk/103751/new ... ictures#30

_________________
Oddam w dobre ręce wtryskiwacze do M52TU i nową, fabrycznie zapakowaną cewkę zapłonową marki Delphi, do silnika N52. Info na priv.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 29 czerwca 2018, 22:15 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Zakov328 napisał(a):
Zdaje się, że poza Nazca M12 wiele więcej nie pokazali.


Była jeszcze Nazca C2, nawet w Need For Speed ;)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 29 czerwca 2018, 23:09 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 520
Moje BMW: E92 335i
Kod silnika: N54B30
Frank napisał(a):
Zakov328 napisał(a):
Zdaje się, że poza Nazca M12 wiele więcej nie pokazali.


Była jeszcze Nazca C2, nawet w Need For Speed ;)


Aaaaaa było, było! :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS: Ehhh te stare 'Needfory'... :oczami: Wspomnienia wróciły, będę płakał :rozpacz:

_________________
Oddam w dobre ręce wtryskiwacze do M52TU i nową, fabrycznie zapakowaną cewkę zapłonową marki Delphi, do silnika N52. Info na priv.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 11:14 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
wiem że to odbiega od tematu serii 8, ale chce wam pokazać moje oczekiwania w stosunku do samochodu klasy GT,
Wiem ze osiągi nie robią wrażenia,
~3.8s 0-100
8.1s 0-160
~8.2-8.4s 100-200
11.7s na ćwiartkę, (wg filmu)
ale popatrzcie na wnętrze, na wykonczenie, koniecznie zobaczcie caly film i co mozna zrobic z przednim ekranem jak fajnie sie obraca do klasyczynych zegarow, ja jestem zakochany w tym aucie, pewnie jak pojawi się wersja supersports to będzie jeszcze bardziej agresywna, napompowana i szybsza, przy zachowaniu tego samego środka (no może dodadzą carbony w opcji:P)
Ogólnie: KOSMOS.
chociaz niepowiem ze z zewnatrz seria 8 podoba mi sie chyba bardziej, benkowi brakuje troche pazura, ale mam nadzeje ze wersja supersports to poprawi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 11:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
Zakov328 napisał(a):
BMW, w przeciwieństwie do MB nie ma praktycznie żadnych tradycji tworzenia hypercarów.

a tam nie ma. S70/2 - 2 razy wygrywało LeMans a dzisiaj ludzie brandzlują się np CLK GTR, które tym sukcesem nie może się pochwalić. McLaren z silnikiem BMW od lat dzierży tytuł najszybszego auta z wolnossącym silnikiem. M1 to już stara historia ale jakby nie było - jest. Tylko panom z BMW kalkulatory pewnie mówią, że taka droga będzie bardziej opłacalna i jest jak jest.

A 8er - gdzieś widziałem jakieś rendery Alpiny (bo chyba jeszcze oficjalnie nie pokazali swojej wizji na 8er), jeśli będzie wyglądać tak jak na renderze to będzie kosa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 11:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
wujekwaldus napisał(a):
wiem że to odbiega od tematu serii 8, ale chce wam pokazać moje oczekiwania w stosunku do samochodu klasy GT,
Wiem ze osiągi nie robią wrażenia,
~3.8s 0-100
8.1s 0-160
~8.2-8.4s 100-200
11.7s na ćwiartkę, (wg filmu)
ale popatrzcie na wnętrze, na wykonczenie, koniecznie zobaczcie caly film i co mozna zrobic z przednim ekranem jak fajnie sie obraca do klasyczynych zegarow, ja jestem zakochany w tym aucie, pewnie jak pojawi się wersja supersports to będzie jeszcze bardziej agresywna, napompowana i szybsza, przy zachowaniu tego samego środka (no może dodadzą carbony w opcji:P)
Ogólnie: KOSMOS.
chociaz niepowiem ze z zewnatrz seria 8 podoba mi sie chyba bardziej, benkowi brakuje troche pazura, ale mam nadzeje ze wersja supersports to poprawi.


Wujek dokładnie takie samo zdanie mam o tej klasie aut.
Poprzedni benek był taki sobie ale wnętrze tej generacji na prawdę wymiata. Myślę że w 8er też się postarają może nie aż tak bo nie taka kasa i klasa ale będzie porządnie bo tak od zawsze było w 6er. W M6 f13 też chyba nie narzekałeś bo to chyba najfajniej wykonane współczesne bmw o ile właściciel nie poskompi i wybierze deskę w skórze, ceramiczne pokrycie idrive i innych pokręteł, sufit alcantara itd.
Można się czepiać ale to już detale.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 13:14 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7017
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E92
Kod silnika: 335d
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=56077
Rzeczywiście fajnie wykończony ten Bentley.

_________________
Zapraszam do galerii mojej 335d


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 16:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
forest napisał(a):
Rzeczywiście fajnie wykończony ten Bentley.



przekozak :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 17:28 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 520
Moje BMW: E92 335i
Kod silnika: N54B30
trollu napisał(a):
a tam nie ma. S70/2 - 2 razy wygrywało LeMans


W wyścigówce BMW?

trollu napisał(a):
McLaren z silnikiem BMW od lat dzierży tytuł najszybszego auta z wolnossącym silnikiem


McLaren... :)

trollu napisał(a):
M1 to już stara historia ale jakby nie było - jest.


Czy M1 to znowu taki hypercar? Hmmmmm :-k

_________________
Oddam w dobre ręce wtryskiwacze do M52TU i nową, fabrycznie zapakowaną cewkę zapłonową marki Delphi, do silnika N52. Info na priv.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 19:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
a jakie miałeś hypercary w czasach M1? Pomijając drogowe auta do wyciągania kasy z kieszeni najbogatszych to auta, które coś sobą reprezentują na torze zaczynają się i kończą na Porsche. LaFerrari, Aventadory czy inne Bugatti, no niby fajnie ale co wnoszą do szerszego świata? Mała manufakturka ze skandynawi rozstawia ich po kontach. Poza tym można spojrzeć od strony koncernu - VAG ma Lambo czy Bugatti, BMW ma RR i leje na cała resztę bo coby nie mówić, RR prestiżem bije wszystkich, nawet bez torowego bolidu. Kasa się zgadza.

a LeMans wygrało BMW LMR, czy było wyścigowe sam oceń

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 19:21 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 520
Moje BMW: E92 335i
Kod silnika: N54B30
trollu napisał(a):
a jakie miałeś hypercary w czasach M1? Pomijając drogowe auta do wyciągania kasy z kieszeni najbogatszych to auta, które coś sobą reprezentują na torze zaczynają się i kończą na Porsche. LaFerrari, Aventadory czy inne Bugatti, no niby fajnie ale co wnoszą do szerszego świata? Mała manufakturka ze skandynawi rozstawia ich po kontach. Poza tym można spojrzeć od strony koncernu - VAG ma Lambo czy Bugatti, BMW ma RR i leje na cała resztę bo coby nie mówić, RR prestiżem bije wszystkich, nawet bez torowego bolidu. Kasa się zgadza.

a LeMans wygrało BMW LMR, czy było wyścigowe sam oceń


:13:

_________________
Oddam w dobre ręce wtryskiwacze do M52TU i nową, fabrycznie zapakowaną cewkę zapłonową marki Delphi, do silnika N52. Info na priv.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 1 lipca 2018, 22:57 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
trollu napisał(a):
a jakie miałeś hypercary w czasach M1?


Ja miałem większość.

Obrazek

:hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 10 lipca 2018, 13:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
Widzialem na zywo. Wyglada moim zdaniem lepiej niz na zdjeciach, ale nadal nie jestem w 100 procentach przekonany do stylistyki. W srodku, jak i na zewnatrz mam wrazenie obcowania z bmw serii 6. Z charakterem e31 nie ma niestety nic wspolnego...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 10 lipca 2018, 16:50 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Frank napisał(a):
Była jeszcze Nazca C2, nawet w Need For Speed

Aaaa kurcze mole, NFS 2 : special edition. Włączałem , oglądałem, jarałem się każdym filmikiem który był przy każdym modelu auta. Ta oprawa graficzna, podkład muzyczny, grało się na potężnym Pentium II 200mhz :cwaniak:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 10 lipca 2018, 16:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Mówcie co chcecie Mnie się osobiście podoba :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa seria 8 już oficjalnie
PostNapisane: 10 lipca 2018, 19:59 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1157
Lokalizacja: Mazury
Moje BMW: brak
Garaż: było V8
Szczurek jak Ci się podoba to na co czekasz, leć do salonu :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL