BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 13 lipca 2024, 01:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


BMW Sport - Rejestracja

Rejestrując się na „BMW Sport” zgadzasz się na poniższe warunki, w szczególności akceptujesz Regulamin. korzystania z forum. Jeśli się na nie nie zgadzasz, nie rozumiesz, nie rozumiesz Regulaminu, nie zgadzasz się na Regulaminem, uważasz że warunki są sprzeczne lub nie logiczne, opuść stronę i prosimy nie korzystaj z „BMW Sport”. „BMW Sport” ma prawo zmienić te warunki i dołoży wszelkich starań aby Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku jest regularnie sprawdzać te warunki podczas dalszego używania forum BMW Sport.

Forum „BMW Sport” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „BMW Sport” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zablokować każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „BMW Sport” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
Rejestrując się na „BMW Sport” akceptujesz również Regulamin korzystania z forum.

W momencie rejestracji wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (adres IP oraz e-mail) przez „BMW Sport” w celach:
a) obsługi Twojego uczestnictwa na „BMW Sport”,
b) marketingu bezpośredniego lub pośredniego towarów lub usług „BMW Sport” bądź innych podmiotów niż „BMW Sport” tj. podmiotów współpracujących z „BMW Sport”,
c) przesyłania Tobie informacji handlowych drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu.JEŻELI NIE WYRAŻASZ ZGODY NA POWYŻSZE, PROSIMY NIE KONTYNUOWAĆ REJESTRACJI NA FORUM.
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL