BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 czerwca 2026, 06:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery

 
 Dział   Tematy   Posty   Ostatni post 
Brak nowych postów Old & Youngtimery

Tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją starszych modeli BMW takich jak E36, E34, E30, E32, E12 etc.

Moderator: Moderatorzy

18748

155507

6 kwietnia 2026, 12:49

Beatka Zobacz najnowszy post




Utwórz nowy temat  [ Tematy: 25147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 420  Następna strona
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetlone   Ostatni post 
Ważne ogłoszenia
Brak nowych postów Załącznik(i) Frank - nie żyje

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Kyokushin

37

214106

13 marca 2026, 21:09

Kamil_ Zobacz najnowszy post

Tematy
Brak nowych postów [E39] duza ilosć oleju na cylindrach 520i

marek100

2

946

3 lutego 2010, 11:49

marek100 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Pompa wspomagania 330i

mlody84

4

1752

3 lutego 2010, 11:30

Pitz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] czy to turbina?

BMW_Owner

1

672

3 lutego 2010, 08:06

Losssiu Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] Kontrolka CHECK ENGINE brak :(

marcinkbig

3

3363

2 lutego 2010, 23:31

marcinkbig Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] akumulator co to za rórka?

moratar

2

587

2 lutego 2010, 22:51

moratar Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] montaż elekt szyb z tyłu - koszta???

jacb82

5

2473

2 lutego 2010, 22:39

///Mateo Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] Wyjęcie trójkątnej szyby przy tylnym słupku

nowik86

1

807

2 lutego 2010, 22:34

wilko Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] problem z obrotami po uruchomieniu silnika 2.0ci

voytec

2

744

2 lutego 2010, 21:07

voytec Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] 520i Silnik - nie pali na jeden cylinder

Lukaszenko

4

4440

2 lutego 2010, 20:46

Lukaszenko Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] zajechane klocki, tarcze :(

bigos79

2

981

2 lutego 2010, 19:39

Kucharz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39]wskaźnik paliwa

zeus22

1

598

2 lutego 2010, 17:49

Gumiś Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e46] touring - gumowa rurka przy akumulatorze

tyszek

8

2782

2 lutego 2010, 17:43

Vanduch Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] Nie otwiera się bagażnik w sedanie

bigos79

6

5903

2 lutego 2010, 17:25

bigos79 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] 528 Nagly, drastyczny spadek kompresji :(

Krzysiek__

4

1144

2 lutego 2010, 16:50

pszemek Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e46] filtr paliwa w benzynie

forest

1

547

2 lutego 2010, 16:13

BMWMARCINE36 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] Gdzie zbiorniczek płynu chłodzącego?

skfarek3

1

2944

2 lutego 2010, 15:29

Juras Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] co to jest?

draglukasz

3

767

2 lutego 2010, 14:57

aluk84 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] prosze o pomoc w doborze sprezyn 330d

dareks55

5

808

2 lutego 2010, 14:13

Burza318i Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Wymiana sprężyn w 330d

Marek2000

11

2210

2 lutego 2010, 14:02

Burza318i Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Proszę o pomoc w doborze sprężyn

Maciek1024

1

623

2 lutego 2010, 13:56

Burza318i Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] dziwny problem z czujnikiem temp. zewnętrznej

artekdzg

6

1998

2 lutego 2010, 13:46

zagora Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] Gdzie znajde przewody od czujnika temperatury ?

youni

3

1188

2 lutego 2010, 10:33

artekdzg Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e38] klima manualna na automatyczną, da się?

grynio

6

2645

2 lutego 2010, 05:59

grynio Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] 320d kapie olej

grzesium25

2

749

2 lutego 2010, 00:28

grzesium25 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] BC uaktywnienie

Kentos

2

716

1 lutego 2010, 22:04

Kentos Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] check powraca M43

preetyangell

1

650

1 lutego 2010, 21:28

Piter Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e46] 318i 143KM - opinie o silniku N42B20

Depson

2

7119

1 lutego 2010, 21:04

Depson Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e46] Problem z pompą wspomagania układy kierowniczego

Janekbb

2

679

1 lutego 2010, 20:38

ryszard55 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Siedzenia

Sparco

1

763

1 lutego 2010, 18:21

SCHNITZER Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] Fuel inject system - co to oznacza? 3.0d

jurek1234

8

16419

1 lutego 2010, 17:45

Krzynio266 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów E-34 komunikat o przepalonej zarowce cdn

Maciej v 8

1

718

1 lutego 2010, 13:51

Pinczer Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] 320d 150 ciężko pali.

fran3k

2

1009

1 lutego 2010, 09:18

fran3k Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] co to za kody? prosze o pomoc

kamys79

2

813

31 stycznia 2010, 22:28

kamys79 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] 528 bardzo dziwny problem z autem doprowadzenie paliwa

Krzysiek__

5

923

31 stycznia 2010, 22:21

Toudi Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [Exx] Norma LL-98 i LL-01

ppatryk

6

3711

31 stycznia 2010, 21:59

podol Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Problem z odpaleniem auta świeci się kontrolka DDE

hadisa

1

740

31 stycznia 2010, 20:45

dzidzius25 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e46] problem z ukladem chlodzenia

PacmanSF

11

2440

31 stycznia 2010, 19:25

PacmanSF Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [EXX] likwidacja separatora oleju w benzynowym silniku R6

Pitz

12

4546

31 stycznia 2010, 16:55

Nikodem Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] silnik nie pali na jeden cylinder

DARON67

1

1121

31 stycznia 2010, 16:31

alien256 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [Exx] Czym różnią się silniki M5 e39 v8 5.0 a 4.4

alien256

5

1385

31 stycznia 2010, 16:20

alien256 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [Exx] Szybkie pytanie w sprawie miski olejowej m40b18

karwek

4

969

31 stycznia 2010, 14:21

Marek WGR Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] 320d nie pali

Piotrek90xd

14

3572

31 stycznia 2010, 12:51

Vanduch Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] .webasto

artekdzg

3

758

31 stycznia 2010, 10:09

podol Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] 520i Drgania silnika

harus

1

829

31 stycznia 2010, 09:46

kicer1983 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] termostat do wymiany????

mielan

12

2571

31 stycznia 2010, 09:42

kicer1983 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [Exx] Ecotek? wtf...

bieniu

17

3109

30 stycznia 2010, 22:43

rorafalki Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] Regulacja świateł drogowych

Nowak_BMW530d

6

1838

30 stycznia 2010, 17:14

Nowak_BMW530d Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] CO to za kontrolki ?

youni

8

3318

30 stycznia 2010, 15:27

maciek30bochnia Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] problem z kontrola trakcji

ps3store1

2

961

30 stycznia 2010, 13:49

ps3store1 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [eXX] krzywo położony tył

magnat2000

9

2065

30 stycznia 2010, 12:44

Vanduch Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Przewód olejowy

Sparco

1

473

30 stycznia 2010, 12:19

Sparco Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e46] jaki wybrać silnik???nie?

rafix

17

4322

30 stycznia 2010, 11:20

KotSylwester Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] chyba za wolno schodzi z obrotów

aluk84

1

1087

29 stycznia 2010, 22:08

Vanos111 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39] problem z temperatura

Krzysiek25aa

14

5149

29 stycznia 2010, 21:46

Krzysiek25aa Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E39] Silnik przerywa-niewiem co jest (520i)

jacekwawa

19

5002

29 stycznia 2010, 19:39

jacekwawa Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Czy ktoś może polecić wyceraczki Valeo do BMW e46

pablost

10

1836

29 stycznia 2010, 15:49

Jimmy Boy Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Wyłącznik / blokada bezpieczeństwa

marver

11

2003

29 stycznia 2010, 13:37

marver Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e46] Brak prądu w całym aucie

szyba.26

16

13479

29 stycznia 2010, 13:23

szyba.26 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E46] Wymiary klocków hamulcowych

oley

4

1059

29 stycznia 2010, 08:44

Vanduch Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e39]Gdzie znajduje sie czujnik położenia wału

xxgalaxx

17

22513

29 stycznia 2010, 03:45

lukas_krk Zobacz najnowszy post

Wyświetl tematy nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat  [ Tematy: 25147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 420  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 48 gości


Nowe posty Nowe posty    Brak nowych postów Brak nowych postów    Ogłoszenie Ogłoszenie
Nowe posty [ Popularne ] Nowe posty [ Popularne ]    Brak nowych postów [ Popularne ] Brak nowych postów [ Popularne ]    Przyklejony Przyklejony
Nowe posty [ Zablokowane ] Nowe posty [ Zablokowane ]    Brak nowych postów [ Zablokowane ] Brak nowych postów [ Zablokowane ]    Przeniesiony temat Przeniesiony temat
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL