BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 16:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E90N] nie działa usb/aux i bluetooth.
PostNapisane: 26 marca 2018, 19:25 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 64
Moje BMW: E90
Witam, niedawno przesiadłem się z e46 do e90 318d 2011, przy "oględzinach" bardziej zwracałem uwage na inne rzeczy niż sprawdzać czy usb działa lub bluetooth. Można powiedziec, że mi to umknęło. Ale do rzeczy, w podlokietniku nie dziala usb, nie ma zasilania bo telefonu też nie ładuje, w menu w ogole nie pokazuje usb (not connected), aux rowniez nie działa mimo, że w menu pisze "aux active". W schowku podłączam usb i chwile pomruga ale w menu nic sie nie dzieje, dalej pisze not connected. Pytałem już na grupie fb to mi chłopaki napisali ze moze byc padniety sterownik usb hub. Gdzie ten sterownik sie znajduje? Przeszukałem bagaznik i nic, jest tam tylko jakis sterownik siemens vdo i chyba ten mulf 2 i po lewej stronie naprzeciwko akumulatora jest jakiś sterownik pod pokrywką "cd". W razie potrzeby moge udostepnic rozkodowany vin. Dodam ze navi business.

Druga sprawa: nie działa bluetooth, tel. Iphone 6s, bluetooth wlaczony, wciskam sluchawke i pisze please wait... i nic sie nie dzieje, tak samo w menu wchodze na bluetooth i pisze tylko please wait. W cd/multimedia -> audio(bluetooth) również please wait i nic sie nie dzieje. Jakieś porady? Chyba to czesty przypadek w e90 ale nigdzie nie znalazlem na forum w 100% wyjasniajacego tematu jak to rozgryzc i naprawic, pozdrawiam. Troche pisane na szybko i chaotycznie na telefonie ale w razie czego wszystkie informacje moge podac na temat auta. Zdjęcia bagaznika dodam jutro na komputerze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E90N] nie działa usb/aux i bluetooth.
PostNapisane: 27 marca 2018, 14:15 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 64
Moje BMW: E90
Nikt nic nie poradzi?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E90N] nie działa usb/aux i bluetooth.
PostNapisane: 6 października 2019, 18:10 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E90
Posiadam również ten sam czy ktoś mógłbym mi pomóc????


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E90N] nie działa usb/aux i bluetooth.
PostNapisane: 13 października 2019, 11:47 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E90
Prawdopodobnie padl modul telefonu czyli modul mulf


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 131 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL