BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 19:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] Problem z grzałką termostatu
PostNapisane: 16 listopada 2021, 19:17 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E39
Siemanko wszystkim, pacjent e39 m54b22 2002r miałem ostatnio problem z termostatem, cały czas otwarty, nie dało się wgl złapać temp ponad 90'c, w trasie temp spadała grupo poniżej 70 'C. Wymieniłem na Verneta, zaczął się elegancko nagrzewać do stanu +/- 94 'C. Lecz pojawił się inny problem na autostradzie zauważyłem że temperatura potrafi spaść w okolice 70'C że aż wskazówka temperatury lekko rusza się w lewo.. temperatura sprawdzana testem nr 7 na zegarach. Po odłączeniu grzałki termostatu problem znika, lecz w inpie wywala oczywiście błąd grzałki. Temperatura jaka się wtedy utrzymuje to 94-97'C czy butuje, czy jade spokojnie, czy stoję. Jak znów podepnę wtyczkę od grzałki błąd znika ale temperatura znów zaczyna świrować podczas jazdy na trasie.. myślałem że trafiłem na jakiś wadliwy termostat oddałem go spowrotem do sklepu i wziąłem wahlera, lecz problem dokładnie ten sam, na podłączonej grzałce w mieście trzyma ładnie temp ponad 90'C wyjeżdżam na trasę i temp leci w okolice 70'C.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 218 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL