BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 7 maja 2024, 20:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39] nie można uruchomić silnika napis code---- co robić?
PostNapisane: 6 stycznia 2007, 17:29 
witam mam problem po odłączeniu akumulatora do naładowania i ponownym włożeniu go do samochodu okazało sie że auto nie chce zapalić nawet rozrusznik sie nie odzywa. po przekręceniu kluczyka w pozycję 1 włącza sie radio i normalnie gra . po przekręceniu na poz. 2(zapłon) na wyswietlaczu pomiędzy zegarami oraz na wyswietlaczy radia pojawia sie napis code---- a po przekręceniu w poz.3 (czyli na rozruch) nic się nie dzieje. może ktoś wie co jej doleg i co mam z tym zrobić ewentualnie skad wziąć ten kod. pomocy!


Ostatnio edytowano 6 stycznia 2007, 21:41 przez damcio69, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 stycznia 2007, 18:31 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Lokalizacja: DÂąbrowa T
Wyglada mi na to ze komputer sie zakodowal, ale z tego co wiem to jak zakodowales go i potem zapomniales kodu i probowales go zapalic 3 razy to sie sam zablokowal. i wlasnie przez wyjecie akumulatora i odczekanie ok 15 min mozna go odblokowac ale nie pamietam dokladnie jak to sie robilo :( jesli probowales juz 3 razy zapalic to odlacz jeszcze raz akumulator na 15 min i sprobuj ponownie. ja poszukam jeszcze raz jak to sie robilo, powodzenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 stycznia 2007, 18:44 
dzieki ale zapomniałem napisac ze akumulator ładowałem po za autem i nie był podłączony przez jakies 12 godzin a po podłąćzeniu stało sie tak jak napisałem wyżej wiec sądzę że nic nie pomoże ponowne odłączanie aku. chyba że się myle to prosze poprawcie mnie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2007, 13:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Lokalizacja: Podlaskie
Ja w instrukcji obsługi od e38 mam napisane tak:

Odłączyć akumulator i po ok 2 minutach znowu podłączyć

ustawić kluczyk w poz.1

Na wyświetlaczu pojawi się czas biegnący wstecz.

Po 10 minutach uruchomić silnik.


Może to Ci pomoże.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2007, 16:52 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Lokalizacja: DÂąbrowa T
zgadzam sie, u mnie jest tak samo a zapomnialem ze mam instrukcje obslugi :P Odlaczyc akumul i po 2 min z powrotem podlaczyc.Jesli jest autoalarm to rozlegnie sie alarm. Zaplon ustawic w pozycje 1 i wyswietlacz bedzie pokazywal przez 10 min czas zegara odmierzany w stecz.Po 10 min uruchomic silnik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2007, 19:53 
niestety wyzej wymienione metody nie zadziałały ale...
... już wszystko OK.
może się komuś przyda, wiec napiszę co zrobiłem:
- wpisałem code 0000 i zatwierdziłem (jakimś takim niemieckim słowem na literę A....... ).
takie proste a jednak działa
pozdrawiam i dziękuję za rady.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2007, 20:20 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 29
Lokalizacja: Warszawa
najwyrazniej przez przypadek zakodowales auto kodem 0000

_________________
pzdr

t.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 214 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL