BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 7 maja 2024, 15:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E-46] Nie odpala - pomocy!!!!!
PostNapisane: 18 marca 2007, 23:43 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 41
Posty: 33
Lokalizacja: Krapkowice
Moje BMW: 2xE46
Chciałem zrobic cos glupiego no i sie udało. Naogladałem sie filmow i chciałem spalic troche gume, ale do rzeczy:

BMW E-46 2.0 d
Przygazowałem go na 2000obr/min szczał ze sprzegła i od razu noga na hamulec niestety nie dodałem gazu obroty były za niskie i samochod sie wymulił nastepnie zgasł ( takze nawet kapcia nie spaliłem) od tego momentu nie potrafie go uruchomic kreci ale nie zaskakuje. Nie było zadnego strzału huku albo innych nie mile słyszalnych reakcji poprostu tak jak bym szybko pusicł noge se sprzegła i auto gasnie ale dlaczego nie odpala?????
Co moze byc przyczyna ze samochod nie odpala??? ( oprocz mojej głupoty bo to juz wiem )
Bardzo prosze o pomoc.

_________________
Lepiej być martwym niż drugim!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 23:54 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Ramzes, ten sam problem : http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t ... +odpali%E6

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, 00:09 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 41
Posty: 33
Lokalizacja: Krapkowice
Moje BMW: 2xE46
dzieki za info ale po przeczytaniu tego wcale mi nie ma do smiechu. Tamten temat nie jest dokonczony i nie wiem do konca czy to był ten czujnik czy pompa. Wie ktos moze cos na ten temat???? Chyba dzisiaj nie zasne..............

_________________
Lepiej być martwym niż drugim!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, 13:56 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 41
Posty: 33
Lokalizacja: Krapkowice
Moje BMW: 2xE46
Samochod oddałem do serwisu i na samym poczatku juz mi powiedzieli ze moga byc dwie przyczyny.
Mniejsze zło to pompa paliwowa a wieksze zło to zciety klin z rozrządu czy cos takiego co za tym idzie wole nie myslec. Ogolnie sie załamałem i juz zaczynam zbierac makulature na naprawe. Ale zeby beemki były tak delikatne.............???????????? tego sie nie spodziewałem..............
Pozdrawiam

_________________
Lepiej być martwym niż drugim!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, 21:34 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 211
Lokalizacja: ÂślÂąsk row
Ramzes napisał(a):
Mniejsze zło to pompa paliwowa a wieksze zło to zciety klin z rozrządu czy cos takiego co za tym idzie wole nie myslec.


daj znac co to było ale mnie sie wydaje ze jednak pompa wtryskowa (ona własnie tak pada jak opiałeś) i to nie wina za szybko puszczonego sprzegła tylko własnie tak sie dzieje przy pompie :(


73!

_________________
bmw e46 320d sedan
[you] masz juz CB??? nie, to na co czekasz kupuj, mozemy pogadac na ÂścieÂżce o naszych BMW 73! www.cb-forum.pl


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2007, 16:27 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 41
Posty: 33
Lokalizacja: Krapkowice
Moje BMW: 2xE46
No i miałes racje padła mi pompa wtryskowa ciesze sie ze nie jest to gorsze zło. Nowa pompa to koszt 5330zł ( dzisiaj dzwoniłem ) a uzywke z 6 miesieczna gwarancja moge miec na 1900zł. Czy ma ktos jakies inne dojscia???? Chodzi mi o to zeby kuppic nowa w nizszej cenie. Jeden z mechanikow oferuje mi pompe z 318d niby po załozeniu tez wszystko bedzie ok i nie ma zadnej roznicy PRAWDA CZY FAŁSZ bo juz nie wiem sam a specjalista w tej dziedzinie nie jestem.
Pozdrawiam

_________________
Lepiej być martwym niż drugim!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2007, 17:38 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 211
Lokalizacja: ÂślÂąsk row
Ramzes napisał(a):
pompe z 318d


wydaje mi sie ze jest to inna pompa
za 1900zł to regenerowana??? jesli regenerowana w boschu z gwarancja to bym sie nie zastanawiał

73!

_________________
bmw e46 320d sedan
[you] masz juz CB??? nie, to na co czekasz kupuj, mozemy pogadac na ÂścieÂżce o naszych BMW 73! www.cb-forum.pl


Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 125 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL