BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 02:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 listopada 2021, 10:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
jiGsaw napisał(a):
No dobrze. To może sam odwróć sytuację zanim zarzucisz komuś innemu brak obiektywizmu:

1. Ile osób, spośród zaszczepionych, podjęło się tego w obawie o własne zdrowie?

2. Ile z tych osób, poddało się niechętnie eksperymentowi medycznemu, bo ktoś im ograniczył prawa podróżowania, dostępu do różnych miejsc, zastraszył ich daleko idącymi reperkusjami zawodowymi, obiecał hulajnogę, życie wieczne i cholera wie co jeszcze?

3. Ile osób zostało po prostu oszukanych co do mniemanej skuteczności lub bezpieczeństwa preparatów, a później, już po poddaniu się wakcynacji i wprowadzeniu do ustroju tych substancji, okazało się, że wcale nie jest tak różowo lub wystąpiły niepożądane NOPy?

4. Antyszczepionkowcy ZAWSZE byli, to jest jakiś margines społeczeństwa. To są osoby, które nie uznają W OGÓLE szczepień. Sam mam kolegę, który nie podał swoim dzieciom ANI JEDNEGO SZCZEPIENIA, na nic. To nie ma nic wspólnego z ludźmi, którzy nie chcą po prostu eksperymentować na sobie, w celu mniemanej ochrony przed chorobą, która statystycznie nie jest dla nich poważnym zagrożeniem i kategoryzowana jest na poziomie z co najwyżej grypą. Czas to pojąć.

5. Prawie wszyscy, którzy podziękowali za ten eksperyment, NIE represjonują w żaden sposób chętnych. Co w drugą stronę absolutnie nie działa.

Tyle, że po jednej stronie barykady mamy Edytę Górniak i zwykłych ludzi, a także wielu naukowców lub lekarzy, którzy nie dali się sprzedać lub zastraszyć systemowi. A po drugiej stronie mamy SYSTEMOWE KŁAMSTWO, gdzie rząd, na który płacimy podatki, oszukuje nas, kłamie, podaje nieprawdę, niesprawdzone informacje. Manipuluje. Co gorsza są próby zastraszania, represjonowania, łamania konstytucji, fundamentalnych praw człowieka definiujących naszą cywilizację. Przykład poniżej, gdzie ludzi bezczelnie aparat państwowy okłamał:


Tego typu pytania to czysta demagogia- bo ani Ty ani ja nie mamy danych które moglibyśmy zweryfikować.
Ja napiszę 8%- Ty powiesz: nie bo 20%- i na tym przy braku danych skończy się nasza dyskusja :)

Co do przymusu szczepień byłem i jestem przeciwny, co wcale nie zwalnia mnie z wewnętrznego chichotania z różnych fantasmagorii :hyhy:

jiGsaw napisał(a):
1. Jak to było liczone? Bo jeżeli od początku pandemii, to jest to tyle warte co manipulacja systemowa, czyli polskie doniesienia o śmiertelności pośród zachorowanych w pełni zaszczepionych na poziomie kilku procent, gdzie realne dane wskazują, że jest to o rząd wielkości wyższa wartość.

2. Z wykresu też można wywnioskować, że śmiertelność jest niższa tam, gdzie jest lepszy dostęp do ochrony zdrowia. Należałoby przestudiować wykresy SPRZED okresu szczepień aby wyciągnąć wnioski porównawcze.
.

Metodologia jest dostępna- poszukaj jeżeli chcesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.
https://www.ecdc.europa.eu/en/covid-19/data-collection
Analiza porównawcza rzeczywiście byłaby tu wskazana.

jiGsaw napisał(a):
Tutaj, z tym preparatem antycovidowym, złamano MNÓSTWO zasad dobrowolności:

1. Już sam fakt dostępu do preparatu budzi niepokój - jest on dystrybuuowany w oparciu o środki podatników, a więc pierwsza zasada dobrowolności została złamana - zainteresowani powinni płacić z własnej kieszeni, tak jak się to odbywało dotąd na WSZYSTKIE inne DOBROWOLNE szczepienia (nieobowiązkowe).

2. Finansowanie, na szczeblu rządowym, żałosnych akcji promocyjnych z udziałem Małysza, czy jakieś kłamliwe, propagandowe materiały jak to #SzczepimySię właśnie. O loteriach hulajnogowych już nie wspomnę.

3. Ciągłe kłamstwa, manipulacje, powtarzanie półprawd, niesprawdzonych informacji pro szczepionkowych.

4. Ciągłe próby zastraszania i represjonowania ludzi, którzy nie chcą przyjąć preparatu, dobrowolnego, za który i tak zapłacili z góry w podatkach. To dokładnie tak samo jakbyś NIE CHCIAŁ przeglądu olejowego W ASO samochodu, ale mimo to ASO ściągnęłoby Ci pieniądze z góry za tę usługę, a Ty gdybyś chciał wymienić olej gdzie indziej mimo to lub nie wymieniać wcale, to byś usłyszał, że w takim razie oni odłączą zdalnie przez system wybrane funkcje Twojego pojazdu.


Z jednej strony masz rację, bo też uważam, że szczepienia powinny być płatne- z drugiej, ci wszyscy którzy się nie zaszczepią, przy tak działającej służbie zdrowia spowodują jej zatkanie- co będzie po równo dotyczyć zarówno zaszczepionych i niezaszczepionych.
Chcącemu nie dzieje się krzywda tutaj nie zadziała.

Ogólnie w tym przypadku, warto byłoby leczenie tej Covid wyłączyć ze świadczeń podstawowych, bo to jest inaczej niż np. z osobami które kupując papierosy mimowolnie składają się na leczonej raka płuc, kierowcy w OC składają się na leczenie ofiar wypadków, kupujący alkohol leczenie alkoholizmu. Tutaj osoby które podejmą decyzję o nie przeciwdziałaniu (zapobieganiu) chorobie mając taką medyczną możliwość biorą na siebie odpowiedzialność, że jeżeli trafią do szpitala i ktoś będzie musiał się nimi zajmować, leczyć, opiekować to niestety trzeba będzie za to zapłacić w polskich pięknych złotych.
I to byłoby dopiero prawdziwie branie odpowiedzialności za swoje decyzje.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 listopada 2021, 11:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
W takim razie powinny być zwroty z podatków dla ludzi, którzy nie przyjęli szczepienia oraz możliwość zwolnienia ich se składek NFZ i rezygnacji z tego kołchozu.

Zgadzam się co do finansowania ze środków prywatnych, jednak wszystkich chorych na covid, bez względu na stan zaszczepienia, jeżeli nie ma odpowiedniego zabezpieczenia zapasowego dla leczenia innych schorzeń. Ludzie płacili i finansowali system ochrony zdrowia przed covidem. Z jakiej wiec racji ktokolwiek ma im blokować miejsce z chorobą, za której leczenie nikt nigdy nie zapłacił i nie zostało to zabezpieczone finansowo odgórnie?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 listopada 2021, 12:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
1. Co mają USA do Polski? Jest lub był to eksperyment


Pokazuje kierunek i koniec z fazą eksperymentu.

Każdy obecnie dostępny lek nawet bez recepty był w fazie badań/eksperymentu.

Co do rejestracji leku to żona od ponad dekady zajmuje się tym na wielu rynkach, i okres wejścia na rynek jest zależny od wielu czynników, chcesz podyskutować?

jiGsaw napisał(a):
2. Nie jestem anty. Jestem za możliwością samodecydowania o swoim zdrowiu i realnej dobrowolności. Skoro uważasz, że wszyscy mają się zaszczepić, bo według Ciebie uniknie się mutacji to jest to półprawda w tym przypadku. Poza tym - jak rozumiem sfinansujesz przychodźcom na granicy i całej Afryce wakcyny? I będziesz finansował kilka razy do roku? Bo już zostało naukowo udowodnione, że preparat pozostaje skuteczny kilka miesięcy. Co z resztą widać jak na dłoni pośród stosów trupów i hospitalizacji osób podwójnie wyszczepionych. Bredzisz kolego.


Nie mieszaj tematów z uchodźcami. Co do mutacji to nie jest półprawda.

jiGsaw napisał(a):
Co do wizyt na oiom - ludzie mają prawo żyć, chorować, przyjmować leki i umierać zgodnie ze swoją filozofią. Tak samo jak mają prawo pić alkohol codziennie i też wylądować z tego powodu na oiom. Jestem żywym przykładem ozdrowieńca oprócz milionów innych Polaków, a więc zarazem dowodem na to, że podjąłem świadomą i właściwą decyzję nie przystępując do tego eksperymentu na sobie. I ch** w dupę każdemu kto nie potrafi tego uszanować i mnie usiłuje przymuszać do czegoś takiego. Żaden z tych frajerów by nie wziął odpowiedzialności za to, a każdego pytam i natychmiast milkną po tym pytaniu. Sami w ten sposób aktywizują agresję anty.


Jesteś przykładem i dowodem Anty wszystko: lockdown, maseczki, dystans, szczepienia, sorry, ale większego "antybetonu" tu nie ma. Sam bredzisz.


jiGsaw napisał(a):
W takim razie powinny być zwroty z podatków dla ludzi, którzy nie przyjęli szczepienia oraz możliwość zwolnienia ich se składek NFZ i rezygnacji z tego kołchozu.

Zgadzam się co do finansowania ze środków prywatnych, jednak wszystkich chorych na covid, bez względu na stan zaszczepienia, jeżeli nie ma odpowiedniego zabezpieczenia zapasowego dla leczenia innych schorzeń. Ludzie płacili i finansowali system ochrony zdrowia przed covidem. Z jakiej wiec racji ktokolwiek ma im blokować miejsce z chorobą, za której leczenie nikt nigdy nie zapłacił i nie zostało to zabezpieczone finansowo odgórnie?


Czego nie rozumiesz? Nie szczepisz się (masz wybór cały czas, chociaż już od dawna płaczesz że nie, a jednak), trafisz do szpitala z covid, wystawiają Cię za drzwi - proste, uczciwe i wedle świadomego wyboru. Wiele szpitali pracowałoby w normalnym trybie, bez oddziałów covidowych. Idziesz z HIV, Kiłą czy Cholerą i jesteś traktowany jak normalny pacjent. Tak powinno być z każdym schorzeniem na który człowiek od dawna ma wpływ. Dziambor też był kozak, a jednak jaja zmiękły i musiał w szpitalu leżeć...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 listopada 2021, 12:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To jest utopia o czym piszesz. W takim razie należałoby wystawiać za drzwi każdego winnego wypadku, z nadwagą, chorych na grypę, którzy się nie zaszczepili również? To skoro ma się być represjonowanym z powodu samego faktu nieprzyjęcia dobrowolnego, eksperymentalnego, preparatu, to kiedy się pojawią odszkodowania za NOPy? Niech ktoś weźmie odpowiedzialność, skoro chce decydować. Ty chcesz jak widzę, więc powinieneś płacić co miesiąc na fundusz odszkodowawczy dla ludzi, którzy potencjalnie stracili zdrowie lub życie w związku z wprowadzeniem tych preparatów do ustroju, a takich nie brakuje jak się patrzy.

Dlatego właśnie ochrona zdrowia powinna być prywatna, aby uniknąć takich debilizmów.

Nie odpowiedziałeś na pytanie - będziesz bulił za szczepienia mudzinów bambo, czy nie?

Właśnie przyjechała z Afryki nowa mutacja omikoron.

Wreszcie - skoro rok do roku ilość hospitalizacji spadła o 30% to jedyna blokada systemu ochrony zdrowia jaka jest to ta spowodowana przez Twój nierząd. Mało to osób zabili tym?

Ps. Po co miałbym się teraz szczepić skoro jestem ozdrowieńcem? :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 29 listopada 2021, 08:31 przez jiGsaw, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 listopada 2021, 22:54 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Może któraś zadziała :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 listopada 2021, 00:29 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 3254
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
alduwiel napisał(a):
Obrazek

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Może któraś zadziała :rotfl: :rotfl: :rotfl:


To jest prowokacja albo clickbait, prawda jest taka, że kraje mocno wyszczepione mają też dużo przypadków, sporo hospitalizacji, ale sporo mniej zgonów z powodu covid. Ja jestem po 2 dawkach pfizera i nie mam z tym problemu, niby nie można po szczepieniu za bardzo szaleć, ja brałem te dawki w lato i bezpośrednio po pierwszej jechałem 500m2 podkaszarką w 30 stopniach i nic nie odpadło... ale musiałem bo na 2gi dzień..... bio odbierali :rotfl: :rotfl:

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 listopada 2021, 07:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wiem, ze to moze być fake, ale przyznajcie jest mega śmieszny.
Sory, ale z racji iz sytuacja dołująca postanowiłem znowu zostać alkoholikiem i wypijam wieczorem 1/3 kubka czerwonego wytrawnego - nie wytrzymałem ze smiechu. W sumie w 99% przypadków (pomijając jakieś imprezy gdzie wmuszano mi wodę ognistą) więcej jak dwa piwa nie piłem, ale picie codziennie nawet małych ilości to w moim mniemaniu juz uzależnienie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 listopada 2021, 13:39 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 listopada 2021, 14:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
wujekwaldus napisał(a):
Obrazek
Obrazek


To tak na serio? U Ciebie opony mają jakiś bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie, coś z nich przenika do Twojego ustroju? To ciekawe. :D

Nawet gdyby, to nadal opony zimowe są oparte o pełną dobrowolność rynkową - chcesz, to kupujesz, dla siebie, za swoje, nie chcesz, jeździsz dalej na letnich, czy wielosezonach, jakkolwiek. Nic się nie dzieje w związku z tym, nikt Cię nie nakłania, nie obiecuje hulajnóg, nie zabiera pieniędzy w podatkach by kupić Ci zimowe opony, których nie zamierzasz zakładać. Wreszcie nie jesteś represjonowany, szykanowany systemowo lub społecznie z powodu posiadania letnich opon zimą itp. itd. Podsumowując - porównanie z dupy, czysto humorystycznie je można traktować. :D

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 listopada 2021, 14:49 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
W Niemczech w niektórych Landach zimówki są obowiązkowe :D
śmieszne, że zimówki obowiązkowe, a szczepienia póki co nie :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 listopada 2021, 15:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kai napisał(a):
W Niemczech w niektórych Landach zimówki są obowiązkowe :D
śmieszne, że zimówki obowiązkowe, a szczepienia póki co nie :wstyd:


A chciałbyś bulić z podatków na odszkodowania za NOPy? Jakby były obowiązkowe to ktoś by musiał wziąć odpowiedzialność wreszcie. Producenci zostali zwolnieni z odpowiedzialności w związku z tym, że preparaty dopuszczono warunkowo, w formie eksperymentalnej.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 listopada 2021, 21:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Opony zimowe znamy i testujemy od dziesiątek lat. Wiemy ,ze są skuteczne i ratują życie w trudnych warunkach pogodowych. O białku kolczastym będziemy to wiedzieć dopiero po wielu latach testowania, a obecnie nie wiemy praktycznie nic. Jest jakaś cześć wybitnych specjalistów w temacie wirusów, którzy odradzają ten preparat jak np wyżej przeze mnie wspomniani Luc Montagnier, Robert Malone czy Judy Mikovits, ale jest też cała masa innych specjalistów, którzy zalecają ten specyfik. Komu wierzyć? Moim zdaniem, akurat teraz wierzyłbym mniejszości, choć zwykle to strzał w kolano to mimo wszystko tym razem wydaje mi się ,ze tak właśnie jest - mniejszość ma rację. Dlaczego tak sadzę? Nie mam przecież dostatecznej wiedzy w tym temacie, przecież nikt z nas tutaj takiej wiedzy nie ma, a jednak bazując na swoich przekonaniach spekulujemy stawiając na jedną czy drugą stronę - takie są fakty!
Może się okazać ,ze wszyscy będziemy mieli rację, tylko co w tedy? Co jeśli zgodnie z zapowiedzią Luca Montagniera głównym nopem szczepionek jest właśnie omikron? Pomyśleliście o tym? Co jeśli za rok, czy dwa pojawią się kolejne 100x groźniejsze odmiany? Czy cos da nam ta nasza tutaj kłótnia? Ludzie umierają zgodnie z wolą elit, a my tu skaczemy sobie do gardeł - to nie ma sensu...

Zresztą zaskakujące jest jak nie wiele trzeba, aby nas poróżnić - dziel i rządz idealnie im wychodzi... Antyszepionkowy i proszczepionkowcy, lewacy i prawacy, czarni i biali, geje i hetero - ten szajs nigdy sie nie skończy jesli się nie zjednoczymy... jesteśmy zbyt głupi, aby się nam udało dojść do wspólnego celu jakim jest być szczęśliwym!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 08:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
alduwiel napisał(a):
Opony zimowe znamy i testujemy od dziesiątek lat. Wiemy ,ze są skuteczne i ratują życie w trudnych warunkach pogodowych. O białku kolczastym będziemy to wiedzieć dopiero po wielu latach testowania, a obecnie nie wiemy praktycznie nic. Jest jakaś cześć wybitnych specjalistów w temacie wirusów, którzy odradzają ten preparat jak np wyżej przeze mnie wspomniani Luc Montagnier, Robert Malone czy Judy Mikovits, ale jest też cała masa innych specjalistów, którzy zalecają ten specyfik. Komu wierzyć? Moim zdaniem, akurat teraz wierzyłbym mniejszości, choć zwykle to strzał w kolano to mimo wszystko tym razem wydaje mi się ,ze tak właśnie jest - mniejszość ma rację. Dlaczego tak sadzę? Nie mam przecież dostatecznej wiedzy w tym temacie, przecież nikt z nas tutaj takiej wiedzy nie ma, a jednak bazując na swoich przekonaniach spekulujemy stawiając na jedną czy drugą stronę - takie są fakty!
Może się okazać ,ze wszyscy będziemy mieli rację, tylko co w tedy? Co jeśli zgodnie z zapowiedzią Luca Montagniera głównym nopem szczepionek jest właśnie omikron? Pomyśleliście o tym? Co jeśli za rok, czy dwa pojawią się kolejne 100x groźniejsze odmiany? Czy cos da nam ta nasza tutaj kłótnia? Ludzie umierają zgodnie z wolą elit, a my tu skaczemy sobie do gardeł - to nie ma sensu...

Zresztą zaskakujące jest jak nie wiele trzeba, aby nas poróżnić - dziel i rządz idealnie im wychodzi... Antyszepionkowy i proszczepionkowcy, lewacy i prawacy, czarni i biali, geje i hetero - ten szajs nigdy sie nie skończy jesli się nie zjednoczymy... jesteśmy zbyt głupi, aby się nam udało dojść do wspólnego celu jakim jest być szczęśliwym!



Różnie traktuje posty Grzesia, ale tutaj zgadzam się z nim w 100 procentach.

P.S.1 Juz pojawiaja sie informacje, że omikron jest duzo bardziej zaraźliwy, a zarazem duzo łagodniejszy niz np. delta- i jest to naturalny cykl wirusa, a może zostać z nami tak, jak wirus grypy.

P.S.2 Jedną z rzeczy, która mnie interesuje, to fakt, że strasznie wyciszana jest informacja, o tym, kto jest odpowiedzialny za tę globalną pandemię- czy toczy się jakieś śledztwo, właściwie najwięcej mozna dowiedziec sie u Gadowskiego. W mainstreamie cisza. Mijają juz prawie 2 lata i co?

P.S.3 Ostatnią zastanawiającą mnie rzeczą jest fakt, ze od początku pandemii, nawet w momencie na covid nie było żadnej odpowiedzi, wyciszane są jakiekolwiek informacje o innych lekach. Co na zdrowy rozum jest dziwne, bo skoro, jakis lekarz zglasza fakt, ze coś pomaga, a przez jakis czas nie było zadnej alternatywy, to powinno byc to skrupulatnie sprawdzone. A zarazem fakt boostowania później (az do teraz) info o szczepionkach, które tak jak napisał Jig, są dopuszczone warunkowo/terminowo- i nie jest to przypadek, że są tak naglosnione w momencie, gdy nikt nie bierze odpowiedzialnosci za ich dzialanie i w tym momencie najchetniej szczepiliby nimi od malych dzieci, po staruszkow, wlasciwie bez wiekszych przeciwwskazan- co na zdrowy rozum dla preparatu, ktory jest w jakims stopniu nowatorski i ma max półtora roku jest co najmniej zastanawiające...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 09:58 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
JA SIĘ NIE ZNAM, ALE (typowy post Januszexa :v)
z wirusami to nie jest tak, że albo zostają z nami w różnych formach i sobie mutują, albo w 100% się go pozbywamy - zaszczepiony każdy każdy, tak jak była np dżuma czy cholera?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 10:21 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
analogia z oponami zupełnie nie jest trafiona i nie ma w niej analogi do szczypawek.
Był taki filmik jak gość jedzie do warsztatu i tam mu chcą wlać jakiś płyn do silnika to była odpowiednia analogia.

mamy około 10% fanatyków szczepień i antyszczepionkowców oni manipulują pozostałymi 90% społeczeństwa.
Normalny człowiek uważa, ze kto chce niech się szczepi a kto nie chce to niech się nie szczepi.

Przymusy i przekonywanie na siłę to już taki gość kiedyś był co paszporty rasowe wydał. Ludzie opowiadający się za wyborem nie są antyszczepionkowcami i nie powinni uczestniczyć w dyskusjach fanatyków szczepień bo poziomem muszą zejść do tego dna jaki reprezentują fanatycy.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 11:41 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
porownanie z oponami jest bardzo trafione ;)

Cała autorionia polega na tym, że spora część antyszczepów foliarzy repalionów i innych medalionów mówi o wyborze, jednoczesnie przytaczajac tylko "argumenty" przeciw.

Ci sami ludzie, palą papierosy, piją alkohol, jedzą słodycze, wcinają fastfoody i nigdy w życiu nie czytali składu na apap przed pojawieniem się szczepionek na covid. Problem takich ludzi polega na braku edukacji i na wierze w proste przekazy na chłopski rozum, oraz fakt że żaden argument do nich nie trafia.

Ostatnio zawiodłem się np: na Jigu, spodziewalem sie merytorycznej dyskusji a ten wkleja mi linki i obrazki ktorych nie rozumie albo nie sprawdzil. (okresy wielkiego wymierania, wybuchy wulkanow, upadek meteorytu itp i to jest jego argument ze "na ziemii juz byl taki poziom Co2" - no byl, i bylo to wielkie wymieranie wlasnie, albo wkleja mi prace z 2011 roku prof Komundy gdzie w podsumowaniu pracy punkt 3 sam mowi o tym ze dzialania dązące do redukcji emisji są WSKAZANE - czyli tak, w ->2011<- to byla hipoteza za czlowiek ma wplyw na zmiane klimatu, ale mamy 2021r i troche sie zmienilo to raz, a dwa ze nawet jesli to tylko hipoteza to sam zaleca robienie jakiś akcji ale sam nie sprecyzował jakie) - olałem więc dyskusje bo zdałem sobie sprawe ze cokolwiek napisze to i tak dostane zalew obrazkow ktorych autor nie rozumie.

Prawda jest taka ze nie macie zielonego pojecia ani o szczepionkach ani o klimacie ani o niczym co tutaj jest pisane, prawda jest taka ze te same dowody moga byc zinterpretowane na 2 rozne sposoby w zaleznosci od tego ktora strona patrzy na te dowody.

Nie zebym ja mial pojecie ;) - tez nie mam, nie znam sie na tym. Jednak zgodnie z tematem "pewna śmierć" - nadal żyje więc mogę domniemywać że autor siedzi z folią ameliniową na głowie i wyrywa sobie włosy że nie widzę jego postów xd (no chyba ze są cytowane, ale tego rozumiem usunac sie juz nie da?)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 12:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
kai napisał(a):
JA SIĘ NIE ZNAM, ALE (typowy post Januszexa :v)
z wirusami to nie jest tak, że albo zostają z nami w różnych formach i sobie mutują, albo w 100% się go pozbywamy - zaszczepiony każdy każdy, tak jak była np dżuma czy cholera?


I chyba własnie taka będzie przyszłość covida- zostanie z nami w zaraźliwej, ale mało groźnej formie i tak będzie sobie mutował- coś ala nowy rodzaj grypy (Oczywiście z tą różnicą, że tu mamy do czynienia z produktem modyfikowanym w labolatorium i może kilka osob na świecie ma wiedzę, w którą stronę te modyfikacje mogą go skierować).

Co do szczepionek- kwestia indywidualna, nikt na tym forum nie ma wiedzy, żeby to komuś odradzać, bądź zmuszać.
Jedynie starsze osoby powinny się nad tym poważniej zastanowić, bo co ich obchodzą ewentualne skutki uboczne, które mogą się kiedyś ujawnić, jesli w wieku 70+ zapalenie płuc spowodowane covidem, może rozłożyc je w kilka dni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 12:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Widzicie teraz sami Państwo ,że aby zostać bogaczem nie trzeba wcale być jakiś tam wybitnie inteligentnym czy sprytnym - jedynie trzeba zacząć (mając fart) kopać w odpowiednim miejscu i tada : miliony się posypią. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Byłbym niezmiernie wdzięczy, za cynk jak się skontaktować z tą osobą o jakiej Waldemar wspominał w jakimś tam swoim filmiku na yt, ze to osoba niepełnosprawna, ale prawdziwie genialna - nauczyła się wszystkiego co doradzał Waldek w mig i to ją można nazwać geniuszem. Ciekawy jestem jak by zinterpretowała to wszystko o czym bym jej opowiedział. Właśnie takiej osoby tutaj poszukiwałem, tak aby mi rzeczowo wyjaśniła co jej zdaniem jest grane. Niestety często gęsto nasze wyobrażenie o świecie jest mylne, dlatego tak ważne jest , aby nie poprzestawać na tym co się wie, ale poszukiwać nowej wiedzy dzień w dzień.

Ps Waldek i tak wiem ,ze to czytasz. Gdybyś się w temacie nie udzielał, tak jak to miało miejsce jakiś czas temu to wiedziałbym, że lejesz na to co tu wypisuje, ale nie w sytuacji gdy cały czas śledzisz temat heheh ale ok, udawajmy oboje, że jednak tak jest jak twierdzisz :rotfl:
aha, wiesz serio gdybym miał dalej o Tobie takie zdanie jakie miałem 2 lata temu to faktycznie było by mi przykro, że olałeś temat (gdybyś go faktycznie olał) ale teraz gdy Cię już poznałem i wiem ,żeś dla mnie żaden autorytet to wiedz, że serio wisi mi to czy tu się dalej udzielasz czy nie. Zresztą i Ty mnie znasz to już wiesz ,ze jestem szczery do bólu i nie zależy mi ,aby ktoś odbierał mnie jako inną osobę niż faktycznie jestem, dlatego ZAWSZE jestem szczery do bólu. Pozdro Waldek i wiedz ,ze w głębi serca to życzę Ci wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia!


Ostatnio edytowano 30 listopada 2021, 13:35 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 13:32 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Strzelam, że chodzi o Pana V z f90?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 listopada 2021, 17:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Kim jest dziś wróg publiczny numer jeden?

Złodziej? Malujący po kościołach? Dzieci morderca bez serca?

Nie. To osoba, która nie przystąpiła do ryzykownego eksperymentu medycznego, mało tego śmie nie testować się i... po prostu odchorowuje przeziębienie w domu, jakby tego było mało to jeszcze bierze leki aby się wyleczyć.

https://wiadomosci.wp.pl/sa-najgorzej-w ... 347663488a

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL