BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 11:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lipca 2022, 22:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Zdzira 850I napisał(a):
No faktycznie 77 stron temu napisałem że z wieloma rzeczami u nich się nie zgadzam i wiele rzeczy trzeba by zmienić i to by było tyle. I to jest bycie ich fanboyem?? Ile przez te 100 stron ty napisałeś o swojej cudownej parti??? Kilkaset postów czy tylko kilkadziesiąt?? :rotfl:

I tak nie popieram ich jak napisałem wyżej w twoim cytatcie najbliżej mi do nich.... A nie że ich popieram moja 9 letnia córka zna różnice.

No to jak prezes je ananasy??? Wyczułeś??


:rotfl: w swój homoseksualizm poza jigsawem i alduwielem, innych forumowiczów nie mieszaj. Tak jak dzbany z konfederacji jestes za, a nawet przeciw buahaha.
Temat o putlerze ma 34 str, zacytowałem ze str 20, wiec roznica to 14 stron, nawet podstaw matematyki nie ogarniasz. Dokształć sie https://www.medianauka.pl/dzialania-matematyczne

Podsumowujac, jestes podmiotem zielono-niebieskiej grafiki. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lipca 2022, 07:35 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
Ale nie sa się ukryć, że generalnie ludziom żyje się gorzej niż jeszcze 2 lata temu, inflacja spowodowała że miesięcznie wydaje sie tysiaka więcej na życie (zakupy/paliwo), drugi tysiak więcej jest za ratę kredytu. Do tego inne opłaty, np. większe za ogrzewanie czy za zakup węgla do ogrzewania i ludzie są biedniejsi niż wcześniej.

Powoli obniżają nam oczekiwania (mokry sen premiera :hyhy: ).Każą się cieszyć z rzeczy które kilka lat temu były oczywiste. To nie idzie w tym kierunku co trzeba

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lipca 2022, 08:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A czy ludzie protestowali gdy zamknięto ich w domach na dwa lata i zakazano pracować, wielu rozdawano pieniądze? Nie, chętnie brali udział w cyrku para pandemii. Nie żal mi ich, trochę ich dzieci jedynie. Niech płacą teraz za swój udział. Na ulice wychodzili gdy trzeba było pokrzyczeć coś o błyskawicy i prawach kobiet… żałosne bydło.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lipca 2022, 08:37 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
no dobra to macie powiedziane nagrane i jak na dłoni :)
To jak nazwać elektorat miłościwie nam panujących by ich nie obrazić :) Ogólnie to nie jest śmieszne tylko tragiczne, że można ludziom mówić coś odwrotnego niż prowadzi się działania :)
Lud wielbi socjalizm przy czym nie rozumie, że przez to jest biednie. A bogaci chcą też socjalizmu bo to oznacza, że będą jeszcze bogatsi.
To jak Ci co w ochronie środowiska samolotami i helikopterami pojechali się spotkać :) nie słyszeli o wideo konferencjach :)

Tu jak zawsze pojawia się pytanie jak można rozmawiać z miłośnikami obecnie panujących skoro władza to odbicie ich wyborców. Gadają by gadać robią coś zupełnie odwrotnego.

https://tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczyn ... ch-5773529

Odnośnie tego wpisu komentarz JKM
Cytuj:
JKM - prezes partii KORWiN: WCzc. Jarosław Kaczyński twierdzi, że:
- W Niemczech płaci się mniej niż w Polsce;
- €uro jest warte mniej niż 3 zł.
W d***kracji można mówić dowolne głupoty, a durny lud i tak to kupi...
Lud jest głupi jak but z lewej stopy. Większość ludzi przełknie np. podwyżkę podatków, jak im w telewizji wytłumaczą, że powstaną nowe drogi czy szpitale. Przeciętny widz telewizji jest zupełnie odmóżdżony, w ogóle nie myśli. Dlatego nasi wyborcy gardzą praktycznie każdą telewizją.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lipca 2022, 15:15 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
jiGsaw napisał(a):
A czy ludzie protestowali gdy zamknięto ich w domach na dwa lata i zakazano pracować, wielu rozdawano pieniądze? Nie, chętnie brali udział w cyrku para pandemii. Nie żal mi ich, trochę ich dzieci jedynie. Niech płacą teraz za swój udział. Na ulice wychodzili gdy trzeba było pokrzyczeć coś o błyskawicy i prawach kobiet… żałosne bydło.

Mi prawdę mówią nikogo tu nie szkoda. Kto nic nie robi, ten siedzi głodny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lipca 2022, 22:11 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
To co reno był ananas czy nie był


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lipca 2022, 22:53 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
wy zdzira sabako ruska onuco z konfederacji str 6 tematu i cytat z Tuwima.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lipca 2022, 10:20 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
no alebył czy nie??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lipca 2022, 10:35 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
wy zdzira sabako ruska onuco z konfederacji str 6 tematu i cytat z Tuwima.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lipca 2022, 14:17 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Taki inteligentny gość a nie umie odpowiedzieć na pytanie o arbuzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lipca 2022, 14:48 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Zdzira 850I napisał(a):
Taki inteligentny gość a nie umie odpowiedzieć na pytanie o arbuzie
już to wstawiałem a odnoszę wrażenie, że jest gorzej :)

https://oficjalny-test-iq.com/statystyk ... JQQAvD_BwE

jak widać średnio wyborca miłościwie nam panujących ma IQ 95,2 to raczej poniżej średniej Węgry, Polska, Hiszpania, IQ 99

ogólnie to wiele tłumaczy :)

więc jak wytłumaczyć takiemu wyborcy, że wpierw się jemu kasę zabiera potem po potrąceniu prowizji część oddaje. Matematyka ich nie przekona, dostają pit na koniec roku też nie przekonuje. Co miesiąc każdy z nich dostaje kwitek z pensją i potrąceniami. Do tego na każdym paragonie ma napisane ile w danym towarze mamy podatku. To możesz młotem walić a i tak w odpowiedzi dostaniesz jakieś bzdury.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 6 lipca 2022, 09:40 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Z twittera haha

Obrazek

oraz zielono-niebieska grafika z poprzedniej strony :]

Debilny elektorat konfederacji nie zna podstaw ekonomii wiec wierzy w idiotyzmy o nieplaceniu podatkow, skladek, w paliwo 3zl/l , w wypłate wynagrodzenia w kwocie brutto, dlatego tez z nich sie smieją mądrzy ludzie ponad partyjnymi podziałami. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Podstawy ekonomii  znają nawet w ... gazecie wyborczej i oni zrozumieli o czym mowil Kaczynski, gdy twierdził ze euro jest "warte" mniej niz 3 zl. ( a moze Jarek zaplacil Adasiowi Michnikowi za artykul ? :rotfl: ).

 
Cytuj:
Parytet siły nabywczej mówi o tym, ile można nabyć w danym kraju za określoną kwotę pieniędzy. Wiadomo, poziom cen w poszczególnych krajach różni się, a parytet siły nabywczej pozwala te różnice wyłapać.

Z najnowszych danych Eurostatu wynika, że ceny w Niemczech są przeciętnie o ok. 80 proc. wyższe niż w Polsce. Oczywiście dla poszczególnych produktów i usług te różnice są inne, ale zasadniczo tak zupełnie średnio rzecz ujmując jeśli coś w Polsce kosztuje 1 zł, to w Niemczech trzeba za to zapłacić równowartość ok. 1,80 zł. Po przeliczeniu tych 1,80 zł na euro podzisiejszym kursie wychodzi ok. 38 eurocentów. 

Uwzględniając różnice w poziomie cen pomiędzy Polską a Niemcami, euro jest "warte" ok. 2,60 zł - bo coś, za co w Polsce przeciętnie płaci się 1 zł, w Niemczech kosztuje 0,38 euro. A coś, co w Niemczech kosztuje 1 euro, w Polsce ok. 2,60 zł. 


 https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28655035,kaczynski-o-euro-w-niemczech-po-3-zl-o-co-mu-chodzilo-to-wcale.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 6 lipca 2022, 19:04 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2060
Świetna na fotoradary, morawiecki będzie punkty zbierać za mnie :P

https://allegro.pl/oferta/maska-mateusz ... gLvlfD_BwE

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 lipca 2022, 12:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Z twittera haha

Obrazek

oraz zielono-niebieska grafika z poprzedniej strony :]

Debilny elektorat konfederacji nie zna podstaw ekonomii wiec wierzy w idiotyzmy o nieplaceniu podatkow, skladek, w paliwo 3zl/l , w wypłate wynagrodzenia w kwocie brutto, dlatego tez z nich sie smieją mądrzy ludzie ponad partyjnymi podziałami. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Podstawy ekonomii  znają nawet w ... gazecie wyborczej i oni zrozumieli o czym mowil Kaczynski, gdy twierdził ze euro jest "warte" mniej niz 3 zl. ( a moze Jarek zaplacil Adasiowi Michnikowi za artykul ? :rotfl: ).

 
Cytuj:
Parytet siły nabywczej mówi o tym, ile można nabyć w danym kraju za określoną kwotę pieniędzy. Wiadomo, poziom cen w poszczególnych krajach różni się, a parytet siły nabywczej pozwala te różnice wyłapać.

Z najnowszych danych Eurostatu wynika, że ceny w Niemczech są przeciętnie o ok. 80 proc. wyższe niż w Polsce. Oczywiście dla poszczególnych produktów i usług te różnice są inne, ale zasadniczo tak zupełnie średnio rzecz ujmując jeśli coś w Polsce kosztuje 1 zł, to w Niemczech trzeba za to zapłacić równowartość ok. 1,80 zł. Po przeliczeniu tych 1,80 zł na euro podzisiejszym kursie wychodzi ok. 38 eurocentów. 

Uwzględniając różnice w poziomie cen pomiędzy Polską a Niemcami, euro jest "warte" ok. 2,60 zł - bo coś, za co w Polsce przeciętnie płaci się 1 zł, w Niemczech kosztuje 0,38 euro. A coś, co w Niemczech kosztuje 1 euro, w Polsce ok. 2,60 zł. 


 https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28655035,kaczynski-o-euro-w-niemczech-po-3-zl-o-co-mu-chodzilo-to-wcale.html


To może sobie zobacz na ceny samochodów, sprzętu i innych towarów, ceny wycieczek zagranicznych itd. W dupe sobie można wsadzić takie gadanie.

Jedno wielkie systemowe pieprzenie aby uzasadnić Polakowi dlaczego ma być białym Murzynem, pariasem i niewolnikiem oraz zapierd za damski ch.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 lipca 2022, 13:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
jiGsaw napisał(a):
To może sobie zobacz na ceny samochodów, sprzętu i innych towarów, ceny wycieczek zagranicznych itd. W dupe sobie można wsadzić takie gadanie.

Jedno wielkie systemowe pieprzenie aby uzasadnić Polakowi dlaczego ma być białym Murzynem, pariasem i niewolnikiem oraz zapierd za damski ch.


Słychac wycie znakomicie. Zamiast postrzegać swiat 0-1 , czytaj i słuchaj całość ze zrozumieniem.Jestes ignorantem ekonomicznym. Poza tym nowego auta nie kupisz, bo jest lewackie i wyposazone w pedalskie g*wno :rotfl: #szydera
Natomiast innych stac ( kazdy jest kowalem swojego losu) kupują, podróżują , spłacają swoje zobowiązania itd,itp , nie sa pozerami zyjącymi ponad stan. :]

Przypominają się wysrywy ruskiej onucy z konfederacji, ze gdy Ukraincy przyjada do Polski to odbiorą prace.
Jesli Ukrainiec bez kwalifikacji, znajomości jezyka polskiego odbiera komuś prace to kim jest ten ktoś? :rotfl:

Puenta ta sama , codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 lipca 2022, 14:32 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2060
Boże typie ty powinieneś dostać dożywotniego bana za sianie fermentu, lepiej się wytłumacz z tego ananasa jak Cię ładnie kolega Zdzira prosi. Miej odwagę cywilną.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 lipca 2022, 15:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Osobopostac rost , forum to nie jest zlot kryptogejow z konfederacji, więc poza zdzirą, jigsawem,alduwielem, zbieznosc nieprzypadkowa, innych forumowiczow w swoj homoseksualizm nie mieszaj. :rotfl:

Masz tak zryty beret ze siejesz ferment i bijesz piane nawet w temacie o F1, takie masz kompleksy :rotfl: . Nie potrafisz sobie poradzic psychicznie , gdy dostaniesz odpowiedź dotyczaca głupot jakie robisz #hipokryzja . W przeciwienstwie do ciebie ja nie smieje sie z wad wymowy.Czy tez z wad postawy. Ja nie smieje sie z konfederacyjnych tumanow, z powodu ich seplenienia , jąkania, przygarbienia, nadwagi, podpierania sie laską podczas chodzenia. Załapałeś/aś?

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 7 lipca 2022, 16:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
To może sobie zobacz na ceny samochodów, sprzętu i innych towarów, ceny wycieczek zagranicznych itd. W dupe sobie można wsadzić takie gadanie.

Jedno wielkie systemowe pieprzenie aby uzasadnić Polakowi dlaczego ma być białym Murzynem, pariasem i niewolnikiem oraz zapierd za damski ch.


Słychac wycie znakomicie. Zamiast postrzegać swiat 0-1 , czytaj i słuchaj całość ze zrozumieniem.Jestes ignorantem ekonomicznym. Poza tym nowego auta nie kupisz, bo jest lewackie i wyposazone w pedalskie g*wno :rotfl: #szydera
Natomiast innych stac ( kazdy jest kowalem swojego losu) kupują, podróżują , spłacają swoje zobowiązania itd,itp , nie sa pozerami zyjącymi ponad stan. :]

Przypominają się wysrywy ruskiej onucy z konfederacji, ze gdy Ukraincy przyjada do Polski to odbiorą prace.
Jesli Ukrainiec bez kwalifikacji, znajomości jezyka polskiego odbiera komuś prace to kim jest ten ktoś? :rotfl:

Puenta ta sama , codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Ja tylko piszę jak jest. A prawda w oczy kole jak widać.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 8 lipca 2022, 07:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
jiGsaw napisał(a):
renoraines napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
To może sobie zobacz na ceny samochodów, sprzętu i innych towarów, ceny wycieczek zagranicznych itd. W dupe sobie można wsadzić takie gadanie.

Jedno wielkie systemowe pieprzenie aby uzasadnić Polakowi dlaczego ma być białym Murzynem, pariasem i niewolnikiem oraz zapierd za damski ch.


Słychac wycie znakomicie. Zamiast postrzegać swiat 0-1 , czytaj i słuchaj całość ze zrozumieniem.Jestes ignorantem ekonomicznym. Poza tym nowego auta nie kupisz, bo jest lewackie i wyposazone w pedalskie g*wno :rotfl: #szydera
Natomiast innych stac ( kazdy jest kowalem swojego losu) kupują, podróżują , spłacają swoje zobowiązania itd,itp , nie sa pozerami zyjącymi ponad stan. :]

Przypominają się wysrywy ruskiej onucy z konfederacji, ze gdy Ukraincy przyjada do Polski to odbiorą prace.
Jesli Ukrainiec bez kwalifikacji, znajomości jezyka polskiego odbiera komuś prace to kim jest ten ktoś? :rotfl:

Puenta ta sama , codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Ja tylko piszę jak jest. A prawda w oczy kole jak widać.


Prawda jest taka, ze jestes fałszywy, udając empatie nazywasz ludzi bydlem.

Dla ciebie fakty, definicje, wskazniki ekonomiczne   są niewygodne. Wypowiadajac sie na  temat o ktorym nie masz pojęcia,  zwróciłes sie do mnie. Ponieważ jesteś dyletantem (nie tylko ekonomicznym) otrzymałes odpowiedz tak jak reszta sfrustrowanych agitujacych konfederacyjnych szurów.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 8 lipca 2022, 09:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To Ty się wykazałeś dyletanctwem jak zwykle interpretując czyjąś wypowiedź w taki sposób i kontekście aby zdyskredytować jej wartość merytoryczną i umożliwić tym samym powstanie sztucznego pola do popisu dla ataku celem poprawy swego ego.

Nie trzeba ludziom tłumaczyć, że lokalna zdolność nabywca euro w Niemczech będzie niższa niż w Polsce, bo to oczywiste, że skoro w Niemczech jest wyższy poziom to ceny pracy są wyższe i to musi przekładać się na wyższe ceny lokalnych dóbr czyli towarów i usług.

Gdy jednak użyć porównań bezwzględnych czyli ukierunkowanych do czynnika niezależnego lokalnie jak wymiana towarów i usług na rynku międzynarodowym to widać wyraźnie ile Niemiec więcej może kupić za swoje euro. Bogatszy może używając efektu skali i zaufania gospodarczego, wynegocjować lepsze ceny dla siebie, niż biedniejszy Polak. Na przykładzie sprowadzania z Chin chociażby czy zakupów paliw itp. itd.

Podsumowując - j.w. - Kaczyński zastosował tanią śpiewkę dla swojego lumpenproletariatu, który łyknie wszystko byle tylko się załapać do grupy wiecznie pokrzywdzonych, którym się należy czy się stoi czy się leży.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL