BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 10:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 26 czerwca 2022, 11:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
KU84 napisał(a):
Sam widzisz, że są to cytaty sprzed kilkuset lat oraz domniemania typu "gdyby"


Teraz bym Cię Kuba z przyjemnością zapoznał z wypowiedziami takiego jegomościa jak Henry Kissinger i powklejał jego zacne cytaty, które są na czasie, ale po co? Zaraz zażądałbyś linków gdzie można by usłyszeć/zobaczyć jak to mówi, a nawet jeśli bym takowe Ci udostępnił stwierdziłbyś ,ze to deepfake bo nikt nie miał by czelności odważyć się powiedzieć publicznie cos takiego - media zaraz zrobiłby z tego aferę. Nie wiem czy pamiętacie moją wizytę u dentysty, a którą to relacjonowałem na yt. Było mi niezmiernie miło dowiedzieć się ,ze mój dentysta jest obudzony i jak sami wiecie udało mi się go przekonać do udzielenia króciutkiego wywiadu, co nie było wcale takie łatwe jak można było sądzić. Drogi mi dentysta powiedział coś bardzo, ale to bardzo ważnego: Widzisz Grzegorzu Twoja misja informacyjna nie ma najmniejszego sensu gdyż ludzie którzy mogli by się obudzić już dawno się obudzili sami. Nie potrzeba im nic tłumaczyć, ani pokazywać gdyż sami widzą co się dzieje i sami potrafią wyciągnąć wnioski. Natomiast śpiący nie obudzą się nawet jeśli im pokażesz twarde dowody bo zwyczajnie oni nie chcą się obudzić - Twoje działania zaowocują jedynie utratą przyjaciół i znajomych. Nic więcej nie osiągniesz jak tylko wystawisz się na pośmiewisko, dlatego choć cel szczytny muszę odmówić wspólnego nagrania. Ja, jak jak to ja - nie zmam słowa NIE, więc spojrzałem na niego i myślach powtarzając w kółko: kocham Cię bracie, pomóż mi błagam Cię! I z miłością w oczach powiedziałem mu te słowa: ODPOWIEDZIALNI JESTEŚMY NIE TYLKO ZA TO CO ROBIMY, ALE I ZA TO, CZEGO NIE ROBIMY.
Więc? Któż mógłby odmówić takiej sile jaką jest miłość? Wywiad powstał, ale zgodnie z przepowiednią doktora nic a nic nie dał, jak tylko to ,że spora część drogich mi tu użytkowników postanowiła finalnie wypiąć się na mnie tyłem i powiedzieć: żal mi Cię chory człowieku, kasuję Cię z mojego życia. Na razie!... Teraz się zastanawiam kto miał rację, Pan doktor czy ja? :zalamany:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 26 czerwca 2022, 21:30 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
alduwiel napisał(a):
Więc? Któż mógłby odmówić takiej sile jaką jest miłość? Wywiad powstał, ale zgodnie z przepowiednią doktora nic a nic nie dał, jak tylko to ,że spora część drogich mi tu użytkowników postanowiła finalnie wypiąć się na mnie tyłem i powiedzieć: żal mi Cię chory człowieku, kasuję Cię z mojego życia. Na razie!... Teraz się zastanawiam kto miał rację, Pan doktor czy ja? :zalamany:


Po 40 latach życia, mogę tylko powiedzieć, że w sumie to nic nie straciłeś :)
Nawet jak ktoś się nie zgadza, ma inny punkt widzenia, nie chce się 'obudzić', nie zostawia przyjaciela z tego powodu, że w jego opinii przyjaciel może opowiadać bajki. Oczywiście ja uważam że to bajki nie są, ale np wiem że ktoś może tak uważać, ale nadal - ludzie mogą być przyjaciółmi nie musząc się co do jakichś spraw zgadzać.

Natomiast, jeżeli ktoś kogoś wykreśla - to znaczy że nic nie straciłeś, bo jak nie przy tej, to przy innej okazji by Cię wykreślił. Przyjaciół poznaje się w biedzie, to mądre przysłowie, i nie chodzi tu biedę finansową. Może to być nawet bieda, w postaci braku zgody w jakichś poglądach, gdzie w tej skali - bogactwem było by pełne wzajemne zrozumienie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 26 czerwca 2022, 22:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Z tego co wiem to, aby móc stracić przyjaciela trzeba go wpierw pozyskać. Jeśli wierzyć specjalistom w dziedzinie zdobywania przyjaciół jak choćby Panu Dale Carnegie, który to napisał wydaje mi się ,ze dość dobrą książkę pod wymownym tytułem ,,jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi'' to dowiadujemy się z jego przekazu ,że kluczową umiejętnością na drodze do zdobywania ludzkich serc jest bycie zgodnym z rozmówcą i nie ważne jak bardzo nam to nie odpowiada to umiejętność słuchania i bycie zgodnym z naszym rozmówcą jest 100x bardziej skuteczne niż prawienie komplementów, dawanie prezentów czy nawet bycie zabawnym. Fakt pozytywnie nastawiona osobność tryskająca energią i temperamentem zawsze przyciąga jak magnes, ale to bycie zgodnym jest świętym graalem zdobywania przyjaciół. Później tak jak mówisz Kyo można tę przyjaźń wystawić na próbę ujawniając nasze prawdziwe ja i w tedy ocenić czy to była prawdziwa przyjaźń.

To morał jaki jest? Nic nie straciłem bo nie miałem co stracić? Czy temat o szczepieniach kogokolwiek przekonał, żeby nie tykać tego dziadostwa?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 27 czerwca 2022, 18:41 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Unia Europejska jak by nie było, ciągnie nas po cichu na dno …
Wiem, wiem. Mamy autostrady, jest kolorowo, słodycze w sklepach, dobre fury na raty czy leasingi. Ale mnie to nie przekonuje. Straciliśmy dwa bardzo ważne źródła, zasilające nasze konta. Bo teraz, za pewne się domyślacie, konta są w dużej mierze zagranicznych inwestorów lub kredytodawców.
Te dwa ważne określenia : żegluga śródlądowa i wydobycie węgla. Swego czasu byliśmy naprawdę dobrze rozwijającym się krajem. Ale dzięki programowi natura 2000, ktoś postarał się o zepsucie ekonomii. O kopalniach nie wspomnę. Spoglądając na Niemcy, dalej wydobywają węgiel, i w dobie kryzysu, są w pełnej gotowości uruchomić stare piece.

Wszystko jest mydlane, żeby brzmiało ładnie, wyglądało kolorowo. A wiemy jak kończą się unie na przestrzeni lat…


https://gloria.tv/post/c6i18m6g1A2E3ES9Cjz1disxw#308


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 27 czerwca 2022, 19:12 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Zobaczycie co się będzie działo, jak Ukraina, i Mołdawia wejdą do Unii, na ten moment mają już status kandydata.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 27 czerwca 2022, 22:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Alik87 Widziałem to już wczoraj, ale dziękuję Ci ,że to tutaj wrzuciłeś.
Zastanawiające, czyżby prezydent Siemianowic Śląskich rozgłaszał teorie spiskowe? Dobrze słyszałem? Jego zdaniem NWO to fakt? W takim razie Kuba dopisz go do listy tych debili z piwnym brzuchem co wiedzą co się dzieje bo mają ,,dostęp do tych stron dzięki czemu poznali prawdziwą prawdę'' :rotfl:


Ps zapisaliście się na pjj.tv? Ja z miejsca.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 27 czerwca 2022, 22:58 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 3 lipca 2022, 08:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
KU84 napisał(a):
Obrazek

Tak sobie patrzę na ten obrazek i mam bekę :rotfl: prawie wszystkie punkty są NIEMOŻLIWE do zrealizowania, nie trzeba rozumu aby to zrozumieć, kilka najważniejszych przykładów, bez których reszta tym bardziej jest poyebana :rotfl:

1. Jeden światowy rząd- NIEMOŻLIWE, po prostu nierealne. Durny przykład- jak rząd USA miałby być wspólny z rządami Chin bądź ruskich ?
2. Jedna światowa waluta bezgotówkowa- jak wyżej
3. Jedna światowa armia- to już w ogóle poleciane po całości :rotfl: :rotfl: :rotfl:
4. Anulowanie wynagrodzeń :rotfl: :rotfl: :rotfl:
5. KONIEC DOMÓW JEDNORODZINNYCH I WŁASNOŚCI WŁASNEJ

Większości pozostałym punktów nawet nie ma co komentować, to jest po prostu sianie FERMENTU i w ogóle co za jełop uwierzy w napis " OFICJALNY DOKUMENT " :rotfl: :rotfl: :rotfl: jest jakaś strona tej AGENDY ? KTO WIERZY W TAKIE GÓWNO ?



W Fox TV tak jakby też wierzyli w istnienie rządu światowego ;)

https://www.facebook.com/paulusskwieraw ... QPYjMNyyjl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 3 lipca 2022, 10:40 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
I to się dzieje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 6 lipca 2022, 02:13 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Kyokushin napisał(a):
I to się dzieje.

Ruszyła maszyna, nikt jej nie powstrzyma.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 6 lipca 2022, 22:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Sytuacja jest naprawdę opłakana. Wszystko idzie zgodnie z planem globalistów, przy tym gorliwość polskich wykonawców tego planu jest godna podziwu. Polski sport to dno, Polska przedsiębiorczość nie wygenerowała jakiejkolwiek światowej marki, za to maszyna śmierci jest jedną z najbardziej wydajnych na świecie =D>
Karykaturalność tej całej operacji pokazują wydarzenia w Holandii. I znowu teoria spiskowa okazała się prawdą. Ile już tych teorii spiskowych wcielono w życie, można napisać książkę. Naprodukowano filmów z których wynika , że zmiany klimatu spowodowane są tym że ludzie jedzą za dużo mięsa, co powoduje, że trzeba powiększać stada bydła, wycinać lasy pod nowe pastwiska .Zwierzęta z hodowli wydalają z organizmu metan i on odpowiada za prawie 60% efektu cieplarnianego. Trochę to dziwne, przy takiej skali chemtrails, przy gmeraniu w prądach morskich kształtujących klimat na Ziemi, przy przekierowywaniu wielkich mas powietrza by dobrać się do złóż na Grenlandii, na biegunach i w Syberii to kumulacja tych wszystkich negatywnych zjawisk powinna zabić już dawno całą populację. Cud, że żyjemy.
Jak elity zdecydowały się rozwiązać tę trudną łamigłówkę ? Otóż ludzie mają mniej jeść mięsa, a raczej w ogóle, tego naturalnego oczywiście. Proponują że zmniejszą produkcję rolną i zaczną produkować sztuczne mięso wprost z laboratoriów Rockefeller Corporation. Metoda ta przypomina łapanie muchy za pomocą chwytaka dużej koparki. Elity szczycą się, że dysponują kosmicznymi technologiami. Może okazać się że te gigantyczne pieniądze podatników wydatkowano na stworzenie kosmicznych technologii zabijania ludzi, a nie na rozwiązywanie rzeczywistych problemów ludzkości. Nie dziwmy się że problem z uprawą i hodowlą ma być rozwiązany przez ludobójstwo ludzi, używają tego co mają pod ręką. To szokujące , zamiast zmienić DNA zwierząt, stworzyć wysokowydajne uprawy, zmieniają ludziom DNA i usuwają mięso z jadłospisu. :23:


Czy można problem rozwiązać inaczej ? NA MILION SPOSOBÓW. Gdybyśmy przeznaczyli tylko 40% wydatków jakie idą na tworzenie broni biologicznej, hipersonicznej, kosmicznej, geofizycznej, laserowej, skierowanej energii, broni nanotechnologicznej ( roje ), jądrowej, i otwarcie zebrali najlepsze umysły świata, rozwiązalibyśmy wszystkie problemy ludzkości w dwa może trzy miesiące, bez potrzeby uciekania się do zbrodni i ludobójstwa. Elity jakie rządzą światem od dwustu lat nie myślą jednak o niczym innym jak tylko o tym jak utrzymać swoją przewagę nad społeczeństwami , która gwarantuje im pełnię władzy. Tworzą i żyją z konfliktów, a motorem napędowym tej chorej cywilizacji jest przemysł zbrojeniowy. Jest tak jak pisałem, potrzebowali nas w takiej ilości przede wszystkim do stworzenia nowych technologii, kapitałów, a teraz przyszedł czas na sprzątnie.
Oczywiście wszystkich od razu nie zabiją, to oczywiste, ludzie rzuciliby się im do gardeł. Najpierw pod nóż pójdą ci słabsi, a równolegle z nimi zabijani będą seniorzy obciążający budżet państwa, ci którzy pracowali ciężko całe życie. Trzeba ich zabić a zabijając odebrać im to co wypracowali na starość. Niezwykle ważną sprawą na tym początkowym etapie ludobójstwa jest zatrzymanie prokreacji przez wysterylizowanie ludzi gorszych, dzieci, młodzieży. Definicję ludzi gorszych znajdziecie w literaturze eugeniki. Wszystko jest w dedykowanych do wieku szczepionkach.
Dlatego wszczepienie wszystkich jest takie ważne. Przed nami kolejne etapy, każdy z nich przeobrazi nasze życie i wygeneruje kolejne masy do uboju. Wprowadzenie pieniądza cyfrowego całkowicie zmieni nasze życie, szybko okaże się że do rzeźni powinni trafić ludzie bez majątków, z ulic, domokrążcy, część przedsiębiorców, z nimi cześć sędziów, prokuratorów, policjantów, masa urzędników, bo zniknie wiele problemów jakie rozwiązywali do tej pory ci ludzie.
Następny etap to likwidacja przemysłu samochodowego, naprawczego, paliwowego, transportu wszelkiego rodzaju, razem z nimi upadnie wielka infrastruktura, miliony przedsiębiorców, dalej całe rolnictwo, turystyka, przemysł ciężki, maszynowy, rybactwo, gastronomia, i tu miliony zostaną przeznaczone do rzeźni, na końcu tych trudnych etapów jest własność, bo ona dotknie każdego.
Nie trzeba chyba wyjątkowego umysłu żeby pojąć że na każdym z tych trudnych etapów dojdzie do buntu, do walki. Z każdym dniem ta walka będzie coraz bardziej zażarta , w pewnym momencie na ulice będą chciały wyjść miliony. Macie przykład, to co dzieje się w Holandii. To namiastka tego co nas czeka. Dlatego ONI osaczają ludzkość z każdej strony, szczepią, chcą by jak najwięcej ludzi była schorowanych, by uszkodzić im kręgosłupy i mózgi, wywołać choroby autoimmunologiczne, rzucić w otchłań depresji i zniechęcenia, by nie byli zdolni do oporu. Okaleczać na masową skalę, po to wymyślono tę Long Zarazę.
W tym samym celu budują sieć 5G, satelity Muska, systemy GWEEN i HAARP. Kiedy domkną system nie będzie już ucieczki, dlatego przyspieszą szczepienia ,a wirus będzie coraz bardziej zajadły by wywołać strach i panikę. Ten co nadciąga będzie naprawdę przerażający.
To oczywiste, że nie da się za pomocą igieł, anten, satelit i nadajników sterować ludźmi , ale da się wywołać potworny ból, zwiększyć radykalnie ciśnienie krwi, zaburzyć funkcjonowanie mózgu, hormonów, zmienić fale mózgowe, doprowadzić do wyuczonej bezradności, sparaliżować, wywołać stany paniki i chaosu, zatrzymać serce, wywołać wylew, zabić.
Dziś bunt ma jeszcze sens, sami widzicie jak wygląda przebieg protestów w Holandii. Ta wojna na Ukrainie będzie się ciągnąć i jeżeli uznają że sprawa wymyka się spod kontroli, będą eskalować wojnę, rozciągać ją na kolejne państwa i stwarzać zagrożenie, zdolnych do protestów wsadzą w kamasze, wprowadzą stany wojenne i odbiorą prawa do protestu, a w ostateczności zrobią nam tu III wojnę światową. Jeżeli jeszcze jakaś Polska kreatura będzie wychwalać tego skurwys*na Putina to :wsciekly: i tutaj trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Konfederacja tak jak mówił Bustowski to wentyl bezpieczeństwa pisu, nie ma dla nas ratunku na Polskiej scenie politycznej, są tylko złudzenia :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 7 lipca 2022, 20:30 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Pytanie jest, gdzie teraz wyjechać,zmieniać życie. Przyzwyczajenia całej rodziny? Gdzie jest lepiej. To jest cięższe niż się wydaje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 7 lipca 2022, 23:08 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Teksas. Nie widzę lepszej alternatywy (może jeszcze pare stanów w USA by się znalazło). Tam jeszcze z 80 lat będzie w miarę dało się żyć. A co będzie później - nie wiem - może na świecie jebnie, może nie, ale jak chcesz mieć spokojną resztę życia - to tylko tam, z takich wygodnych miejsc.

A z takich mniej wygodnych, to ameryka południowa - tam też głupot nie będzie, ale tam są inne wady z kolei - kartele narkotykowe, brud, mentalność, ewentualnie coś przy biegunie, może Islandia, moze Alaska. Tam gdzie ogólnie za lekko i przyjaźnie temperaturowo nie jest, i ludzie się pierdołami nie zajmują.

A z niewygodnych, to Afryka, ale tam z kolei jest więcej wad niż zalet.

Czego unikać? Głównie Unii Europejskiej, u ruskich słabo też jest, w chinach dziwnie, w Japonii - jak ktoś sobie poradzi z ich czcionkami i wjedzie z większym hajsem, to sobie da rade. UK też odpada, zbyt przesiąknięty lewactwem, tam nie ma już ratunku.

Co do Australii mam mieszane uczucia - niby powierzchnia gwarantuje wolność, przynajmniej przemieszczania się -ale ostatnio też słuchy dochodzą że tam lewactwo ostro wjeżdża, poza tym lewą stroną się jeździ.

A jeżeli się upierasz na życie w Polsce -to po pierwsze - wyjechać z miasta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 8 lipca 2022, 00:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Z europy wg mnie Hiszpania ewentualnie Portugalia może Islandia ewentualnie Chorwacja ale tam też cyrk. Poza europą to Ameryka południowa ale na to trzeba sporo odwagi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 8 lipca 2022, 08:07 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
--==Mały==-- napisał(a):
Z europy wg mnie Hiszpania ewentualnie Portugalia może Islandia ewentualnie Chorwacja ale tam też cyrk. Poza europą to Ameryka południowa ale na to trzeba sporo odwagi.


Hiszpania i Portugalia też niestety nie. Tam już jest jawne wywłaszczanie (np z mieszkań, domów, jak ci wejdą dzicy lokatorzy, to ich), a miasta zamieniają się prawie całościowo w antysamochodowe dreptaki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 8 lipca 2022, 08:32 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
Kyokushin napisał(a):
Teksas. Nie widzę lepszej alternatywy (może jeszcze pare stanów w USA by się znalazło). Tam jeszcze z 80 lat będzie w miarę dało się żyć. A co będzie później - nie wiem - może na świecie jebnie, może nie, ale jak chcesz mieć spokojną resztę życia - to tylko tam, z takich wygodnych miejsc.

A z takich mniej wygodnych, to ameryka południowa - tam też głupot nie będzie, ale tam są inne wady z kolei - kartele narkotykowe, brud, mentalność, ewentualnie coś przy biegunie, może Islandia, moze Alaska. Tam gdzie ogólnie za lekko i przyjaźnie temperaturowo nie jest, i ludzie się pierdołami nie zajmują.

A z niewygodnych, to Afryka, ale tam z kolei jest więcej wad niż zalet.

Czego unikać? Głównie Unii Europejskiej, u ruskich słabo też jest, w chinach dziwnie, w Japonii - jak ktoś sobie poradzi z ich czcionkami i wjedzie z większym hajsem, to sobie da rade. UK też odpada, zbyt przesiąknięty lewactwem, tam nie ma już ratunku.

Co do Australii mam mieszane uczucia - niby powierzchnia gwarantuje wolność, przynajmniej przemieszczania się -ale ostatnio też słuchy dochodzą że tam lewactwo ostro wjeżdża, poza tym lewą stroną się jeździ.

A jeżeli się upierasz na życie w Polsce -to po pierwsze - wyjechać z miasta.




Dobrze być na forum, zawsze jakaś wiedza dojdzie. Generalnie, za miękki jestem, żeby wsiąść sprawy w swoje ręce. Trzyma mnie praca, która jest specyficzna. Rodzina to już w ogóle temat rzeka. Żona i dzieci przyzwyczajone. Dla mnie, dynamika życia jak i podejmowania decyzja jest na porządku dziennym, w domu odwrotnie. Pełna stabilizacja i stare nawyki. Co poradzić, takie życie. Nie daleko mamy dom rodziców, 300m2 na wsi gdzie ludność nie przekracza 150 osób. Alternatywa jest.




--==Mały==-- napisał(a):
Z europy wg mnie Hiszpania ewentualnie Portugalia może Islandia ewentualnie Chorwacja ale tam też cyrk. Poza europą to Ameryka południowa ale na to trzeba sporo odwagi.

W Hiszpanii były atrakcyjne oferty nie ruchomości. Jeszcze przed kowidozą. Teraz pewnie pociąg odjechał. A Islandia to w całe nie głupi pomysł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 8 lipca 2022, 08:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Moim skromnym zdaniem zostaje jedynie Argentyna no i oczywiście Izrael. Stan Texas faktycznie chwilowo może być ok. Bądźcie świadomi ,ze celem Elit jest oddebrać broń mieszkańcom usa i w tym celu chcą wywołać wojnę domową, której efektem końcowym będzie rozbrojenie najlepiej uzbrojonego społeczeństwa świata. Jeśli już jesteśmy w okolicy stanu Teksas to: https://tlcsenate.granicus.com/MediaPla ... RpB2x89uAs Polecam posłuchać co niedawno przed komisją powiedział słynny jeszcze żyjący DOKTOR Robert Malone, najlepszy obecnie żyjący specjalista w dziedzinie szczepień, a który to niebawem dołączy do dr Władymira Zelenko, dr Carrie Madej, prof Luca Montagniera, Andreasa Noacka, dr Zbigniewa Hałata i innych patriotów, którzy oddali życie w słusznej sprawie. Niesamowite jest to w jaki sposób wypowiada się dr Malone, bez jakichkolwiek domniemań opierając się jedynie o suche fakty - nie wyciąga wniosków. Myślę ,że i ja zyskałbym prowadząc w ten sposób rozmowę z Wami. Więc obyty w nową wiedzę postanowiłem Was dziś zaznajomić z ciekawym faktem dotyczącym słynnego ostatnio w mediach społecznościowych wysadzenia monumentu z Georgii, o którym to już Wam pisałem przynajmniej dwa lata temu. Przypomnijmy co było zapisane w 8 językach na kamieniach za półtora miliona dolarów ufundowanego przez osobę posługującą się jak się później okazało fałszywymi personaliami, a której do dziś nie udało się odnależć i potwierdzić kim była (w 79 roku za tę kasę można było kupić całe osiedle):
1. Utrzymajcie ludzkość poniżej 500.000.000, w nieustannej równowadze z naturą.
2. Mądrze kierujcie reprodukcją
3. Jednoczcie ludzkość.
4. Kierujcie namiętnością – wiarą – tradycją – i innymi rzeczami z ważnych powodów.
5. Chrońcie ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami.
6. Pozwólcie wszystkim narodom rządzić i rozwiązujcie problemy na forum światowym.
7. Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.
8. Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.
9. Nagradzajcie prawdę – piękno – miłość – szukajcie harmonii w nieskończoności.
10. Nie bądźcie rakiem dla Ziemi – zostawcie miejsce dla natury.

Jak zapewne umiecie wyliczyć limitowanie populacji Ziemi do 500 milionów będzie wymagało eksterminacji dziewięciu dziesiątych liczby wszystkich ludzi. Wzmianka o ustanowieniu światowego sądu zapowiada obecne starania o stworzenie Międzynarodowego Sądu Kryminalnego (International Criminal Court) i rządu światowego. Nacisk na utrzymanie środowiska naturalnego oddaje idee ruchu ‚Zielonych', a odniesienie do szukania harmonii w nieskończoności odzwierciedla dzisiejsze wysiłki zmierzające do zastąpienia wierzeń judeo-chrześcijańskich nową duchowością zwaną też new age, czyli powiedzmy sobie to wprost chodzi o satanizm którym to już teraz świadomie bądź nieświadomie zarażono ogromną część światowej populacji.
Przesłanie zapowiada również działania zmierzające do ‚podtrzymywanego rozwoju’. Zawsze kiedy słyszysz określenie ‚podtrzymywany rozwój’ powinieneś zastępować go słowem ‚socjalizm’, by zrozumieć do czego ono zmierza. Później przeczytasz tutaj pełny tekst dokumentu ‚Earth Charter’ opracowany pod kierunkiem Michaiła Gorbaczowa i Mauricea Stronga. Znajdziesz w nim nacisk na te same podstawowe kwestie: kontrolę populacji, rządy światowe, znaczenie środowiska naturalnego i nową duchowość. Podobieństwo tych dwóch idei (z Georgii i ‚Earth Charter’), odzwierciedla wspólne ich pochodzenie.
Yoko Ono, wdowa po Lennonie, niedawno wspominała o American Stonehenge:
„Chcę, by ludzie dowiedzieli się o kamieniach… Zmierzamy bezpośrednio do świata, w którym możemy się sami wysadzić i być może planeta przestanie istnieć… to dobry czas na zmiany w nas samych, znając piękno naszego kraju. I właśnie Kamienie z Georgii to symbolizują.”
Jakie jest prawdziwe znaczenie kamieni i dlaczego ich ukryte znaczenie jest tak ważne? Ponieważ potwierdza ono istnienie ukrytej grupy skupionej na:
1. Drastycznej redukcji populacji.
2. Promowaniu ekologii.
3. Założeniu rządu światowego.
4. Propagowaniu nowej duchowości.
Oczywiste jest, że grupa ta jest jedną z wielu podobnych grup pracujących razem na rzecz Nowego Porządku Świata. Fakt, iż większość Amerykańców nigdy nie słyszała o Amerykańskim Stonehenge i o jego przesłaniu, odzwierciedla stopień istniejącej dzisiaj kontroli umysłów.
Jak wiecie bądź nie wiecie owy monument całkiem niedawno wyleciał w powietrze, ale nie był to przypadkowy akt jakiegoś "terrorysty", ani nie było to uderzenie przeciwko "kabale" na co dowodem będzie fakt iż osoba za to odpowiedzialna nie zostanie złapana. Był to z góry zaplanowany rytuał przez Jezuitów i masonów, jak wszystko inne jest zaplanowane na scenie światowej - wszystko jest w liczbach. Chcą byście o tym mówili, chcą byście myśleli, że to był akt przeciwko nim. O to chodzi w rytuale, a oni śmieją się ze wszystkich ,,letnich" trutherów świętujących to. Potwierdza to również, że Skull and Bones są tymi, którzy stoją za budową Georgia Guidestones.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 8 lipca 2022, 17:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Alduwiel prosze Cię w każdym temacie to samo?
Nie nawiązujesz do wczesniejszych wątków tylko znowu post z czapy o rządach światowych i zagładzie ludzkości.
Litości kto chciał to przeczytał twoje opinie i już wszysyko wie nie potrzeba nam tego więcej.

Na mieszkanie w Argentynie raczej bym się nigdy nie zdecydował patrząc na poziom tego kraju i poziom przestępczości.
Islandia jest fajna ale klimat mega specyficzny ciężki na dluższą metę.
Kyo w Hiszpanii jest duże zróżnicowanie zaleznie od rejonu nie mam na myśli dużych miast bo to mnie nie kręci nie interesuje mnie co tam się dzieje lubię wodę a nie beton ;)
We wrześniu będę na Majorce pierwszy raz częściowo żeby sprawdzić jak tam by się żyło bo to popularny kierunek wśród Polaków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 8 lipca 2022, 17:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Poprawię się, praca nad sobą to moja pasja :)

Dlatego wracając do tematu to rozwinę myśl: dlaczego Argentyna? Bo analizując tablicę wyników z Dragy zaobserwowałem tam całą masę pieruńsko szybkich userów przez co wysnułem może i błędne przekonanie, że jako człowiek lubiący szybką jazdę bokiem i nie tylko odnalazłbym się tam jako szczęśliwy i wolny człowiek. Sęk w tym, że tam na odludziu , a w wielkich miastach tym bardziej tak jak zauważyłeś w pełni bezpiecznym czuć bym się za bardzo nie mógł. Natomiast patrząc prawdzie w oczy wiem, ze jedyne cywilizowane miejsce na świecie w którym to będzie bezpiecznie to właśnie Izrael. Nie znajdziecie bezpieczniejszego miejsca na Ziemi. Wszelkie plagi, kataklizmy i wojny dziwnym dla Was i jakże oczywistym dla mnie trafem ominą to miejsce.

Popatrzcie sobie np tutaj https://www.google.pl/maps/@-50.0169247 ... 312!8i6656 wiem, że w tej mieścinie mieszka jakiś użytkownik 340i co robi 6,5s 100-200, więc prawdopodobnie mają w okolicy jakąś rampę z rolkami + ogarniętego tunera, czyli to nie trzeci świat. Mieścina wygląda na cywilizowaną - mają murowane budynki :rotfl: i to niektóre naprawdę fajne, a jak sami się rozejrzycie asfalt (beton) wszędzie leży, a drogi praktycznie puste, więc? Czego chcieć więcej? Nie ma islamistów bo Argentyna to chrześcijański kraj, więc zamieszkanie w jakiejś małej mieścinie np takiej jak ta wydaje się dobrym pomysłem. Fakt klimat suchy i po pewnym czasie człowiek zaczął by tęsknić za lasami, kinami, restauracjami ogólnie całym tym zgiełkiem cywilizowanych miast. Niestety wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :zalamany: Sam wiem po sobie jaką miałem radochę wyprowadzając się za miasto, a jak po roku było mi tęskno za osiedlowym klimatem. Teraz gdy wróciłem dosłownie na ulicę na której się wychowałem, gdzie mam wszystkich znajomych, starych sąsiadów, każdy kąt znajomy czuję się naprawdę szczęśliwy. Wiem ,ze nigdzie indziej nie było by mi tak dobrze jak tutaj...

Obrazek

:oczami: Benzyna 4,5zł za litr... Źle?


Ps Ja ani razu nie wspominałem o zagładzie ludzkości. Cały czas nawijam jedynie o nadchodzącym krachu wszechczasów i planowanej depopulacji co wcale, ale to w cale z całkowitą zagładą ludzkości nie ma związku. A na boku to Łukasz, wybacz ,ze złe wieści przynoszę, ale za poł roku dostaniesz tak w kość (ja też, nie myśl, że mnie to ominie) ,że uwierzysz w każde moje słowo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy ktoś jeszcze chce być w UŃ Europejskiej?
PostNapisane: 9 lipca 2022, 07:28 
Online
Tangiers Casino Manager
Avatar użytkownika

Posty: 5267
Moje BMW: Giulia Veloce
alduwiel napisał(a):
Benzyna 4,5zł za litr... Źle?

Średnia pensja w Argentynie na początku 2022 roku wyniosła zaledwie 45 200 argentyńskich pesos czyli w przeliczeniu około 1710 złotych. Średnia, nie minimalna. Nie wspomnę już o inflacji 50% ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL