BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 05:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Słyszeliście o takim ubezpieczycielu BENEFIA
PostNapisane: 29 stycznia 2007, 01:44 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
https://www.benefia24.pl/ubezpieczenia2 ... fault.aspx


skorzystałem z kalkulatora i wyszło mi u nich 400 zł za OC ,wiec nie mają drogo ,,moze skorzystam z ich oferty jak skończy mi sie obecne ubezpieczenie


a jak wam wychodzi taniej czy drożej ?

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2007, 07:29 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
jak ktos ma auto na dzialalnosc to allianz przez internet ma bardzo dobra oferte ale tylko dla firm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2007, 08:54 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 708
Lokalizacja: STALOWA WOLA
Moje BMW: E61 530d 231KM
Kod silnika: M57N2
Ja ubezpieczyłem swoje 4 litry w Warcie - OC 480zł Rok. Chyba dobra cena?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2007, 09:52 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
J E L I T O napisał(a):
Ja ubezpieczyłem swoje 4 litry w Warcie - OC 480zł Rok. Chyba dobra cena?


to taniutko kolego ja mam 60% znizki i w GENERALI place OC 641zl za rok 2500cm chyba ich oleje.


Ostatnio edytowano 29 stycznia 2007, 23:07 przez adihash, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2007, 12:17 
Offline
Forumowicz

Posty: 245
Lokalizacja: Lublin
Piotr_Ł napisał(a):
Po pierwsze wysokość OC jest zalezna od regionu w którym mieszkacie tzn. wartość podstawowa, od której odliczają wam zniszki. Np. W Biłgoraju podstawowa stawka wynosi 1200zł w Lublinie 1800 w Wa-wie 3300zł (mowa o PZU)



Po drugie Benefita to niezła tandeta. Przejeła ubezpieczalnie FIAT cośtam. Jedynym agentem ich na Lublin jest ubezpieczyciel w Salonie sprzedaży Fiata. Wycena odszkodowania wyglądała tak: pan sobie zrobił zdjęcia wysłał do Wa-wy, a tamci na podstawie zdjęć szacują uszkodzenia :rotfl: Pani telefonicznie wydziera się na taką osobę i udziela błędnych informacji (wiem bo potem rozmawiałem z jej koleżanką i powiedziała, że ta kobieta tak ma :zdziwko: ).
NIE POLECAM dobrze, że przy kolizji odrazu mama zadzwoniła na policję, bo bez ich protokołu pewnie nic byśmy nie otrzymali.


Ostatnio edytowano 29 stycznia 2007, 23:08 przez Piotr_Ł, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2007, 12:36 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
Piotr_Ł napisał(a):
Piotr_Ł napisał/a:
Po pierwsze wysokość OC jest zalezna od regionu w którym mieszkacie tzn. wartość podstawowa, od której odliczają wam zniszki. Np. W Biłgoraju podstawowa stawka wynosi 1200zł w Lublinie 1800 w Wa-wie 3300zł (mowa o PZU)



Po drugie Benefita to niezła tandeta. Przejeła ubezpieczalnie FIAT cośtam. Jedynym agentem ich na Lublin jest ubezpieczyciel w Salonie sprzedaży Fiata. Wycena odszkodowania wyglądała tak: pan sobie zrobił zdjęcia wysłał do Wa-wy, a tamci na podstawie zdjęć szacują uszkodzenia Pani telefonicznie wydziera się na taką osobę i udziela błędnych informacji (wiem bo potem rozmawiałem z jej koleżanką i powiedziała, że ta kobieta tak ma ).
NIE POLECAM dobrze, że przy kolizji odrazu mama zadzwoniła na policję, bo bez ich protokołu pewnie nic byśmy nie otrzymali.



wszystko sie zgadza ALE niech sie smialo ubezpiecza w tej BENEFI jak jest tanio przeciez jak on kogos stuknie ze swojej winy to co go to interesuje jak sobie poszkodowany bedzie sciagal naleznosc, to juz jego problem .wazne jest to zeby miec papier. tyle


Ostatnio edytowano 29 stycznia 2007, 23:09 przez adihash, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2007, 12:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Nie radze polegać na kalkuatroze na stronach WWW. Zadzwonic , dowiedzieć się i dopiero się zastanawiać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 10:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 268
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E39
Tez mam problem z ubezpieczeniem. Za e39 530d 01' w wawie compensa wyliczyla 16000 warta 10000 pzu 8200. Benefia 5300, dzwonilem na infolinie i suma w kalkulatorze jest obowiazujaca, po 3 dniach przychodza papierki tylko trzeba zaplacic w 1 racie. Macie pomysly gdzie moze byc taniej ? :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 22:12 
Jak jesteś z Wawy to zapytaj tutaj:
http://www.ubezpieczenia-komunikacyjne.pl


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL