BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 04:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 18:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
na pewno rozmowa z policjantami to nic przyjemnego, ale nie miałem nigdy sytuacji, w której czułem się w jakikolwiek sposób źle traktowany przez policjanta chociaż wiele razy płaciłem mandaty, jestem karany, mimo to uważam, że taką mają pracę i tyle.

Czy wolę 500 zł i 10pkt niż 50 do "ręki"? Wolę 500 i 10pkt, bo taka jest kara za dane wykroczenie i jeżeli decyduje się je popełnić to jestem świadom kary jaka może za to być.

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 00:28 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 28
Lokalizacja: Siedlce
i tu zgadzam sie z Kucharzem
Srał psies na patrę stów. Popełniłeś wykroczenie to musisz za to odpokutować
Ich praca polega na karaniu ludzi, którzy nie przestrzegają prawa, ktre ustanowili Ci których wybrał naród. Dostaja za to 1,5-2 tys zł miesiecznie. I czasami giną w trakcie wykonywania swoich obowiązkóe :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 00:33 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Kucharz napisał(a):
Czy wolę 500 zł i 10pkt niż 50 do "ręki"? Wolę 500 i 10pkt, bo taka jest kara za dane wykroczenie i jeżeli decyduje się je popełnić to jestem świadom kary jaka może za to być.


tez wolę 500 ale bez punktów , bo mi prawko miłe :)

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 00:39 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 28
Lokalizacja: Siedlce
Ale nie rozumiem jednej rzeczy.
Wieszacie "psy" na policia za to że chłopaki wykonują swoją robotę.
Niektórzyz Was próbują z róznym skuutkiem dawac łapówki. A póxnie wieloie halo jak na światło dzienne wychodzi afera na skalę kraju.
Przecież to zwylki ludzie nauczyli kanciarstwa i kombinowali tych ludzi robiących konkratne afery.
Podobnie z policją. Nie kombinować z łapówkami to nie bedzie wieszania "psów" na policji


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 01:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
Ja również czuję szacunek do zawodu policjanta. Wiadomo,ze w kazdej grupie znajdą się czarne owce, ale bez przesady. Ja nigdy nie doświadczyłem niesprawiedliwości z ich strony. Czasem może trochę szorstko podchodzą do klienta, ale jeśli czlowiek nie pyskuje to i oni nie mają po co robić scen.

To, że pilnują choćby przekraczania prędkości na terenie zabudowanym, gdzie jest pełno przejść dla pieszych z dzieciakami idącymi do szkół, a ludzie prują koło setki na godzinę, ma sens. Nie życzę nikomu żeby ktoś z jego rodziny został potrącony przez jakiegoś kierowcę, który zapieprzając za szybko myślał sobie, że nawet jak go psy złapią to "da flaszkę jak zawsze" i pojedzie dalej. Ci co dają łapówkę sami sobie wystawiają świadectwo. W końcu trafią na kogoś, kto nie będzie chciał w łapę, a sam fakt propozycji surowo ukarze. Inna sprawa jest taka, że od kilkunastu lat ani razu nie byłem świadkiem wzięcia od policjanta łapówki. Można się targować i tłumaczyć się z roztargnienia, ale samo zaproponowanie łapówki to jak dla mnie poniżenie siebie samego. Trzeba mieć odrobinę męskiego honoru i zapłacić karę za własną nieroztropność. Każdy kierowca zatrzymany na gorącym uczynku wie za co mu chcą wlepić mandat i wiedział, że za dany występek może zostać ukarany. Nie znalazł się chyba momentalnie w Indiach gdzie panują inne zasady ruchu drogowego.


Nie wiem czy to moda psioczyć na policjantów, czy może z samego założenia jestescie na "nie". Mają taką pracę jaką mają i ją wypełniają. Mają też jaja, bo codziennie ryzykują życiem i choćby za to należy im się szacunek. A nie jakieś durne "CHWDP" na wyświetlaczu w komórce jak to często bywa u młodzieży.

Nie mam ani nie miałem nikogo z rodziny w policji. Nie kumpluję się też z zadnym psem. Po prostu swoje już przeżyłem i parę rzeczy dało mi do myślenia.

:]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 01:21 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
JurekTCS napisał(a):
Wieszacie "psy" na policia za to że chłopaki wykonują swoją robotę.


Ja nie mam pretensji jak dostaję mandat za swoją głupotę - mam pretensję właśnie oto że swojej roboty nie wykonują. Mają ludziom pomagać, a na bazie moich doświadczeń robią dokładnie odwrotnie, nie służą prawu, lecz bandyctwu i złodziejstwu, o czym pisałem na samym początku.
Jakby wlepiali mandaty 'i kierowcy byli by karani za wszystko' tak żeby nawet 'nie było niczego' to nie miał bym pretensji, bo przynajmniej by wykonywali swój job regulaminowo.

Może jak ktoś spotkał na swojej drodze porządnego policjanta który okazał się normalnym człowiekiem, niechaj może opisze swoją historię - może nas ona przekona.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 07:53 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 1901
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: e53
Kod silnika: m57
JurekTCS,


widzisz a o oni znowu swoje ;)

_________________
www.facebook.com/wyscigzlomow


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 08:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1355
Lokalizacja: Warszawa
Nie toleruje psów, kanarów i komorników. Trzeba mieć coś w charakterze ( pominę przymiotniki ze względu na obecność młodzieży i kobiet) żeby wybrać sobie taki zawód. Coś co mnie mierzi i odrzuca. I nic i nikt mojej opinii w tym temacie nie zmieni dlatego też nie podejme dalszej polemiki w tym temacie, z którego tytułem się nie zgadzam. AMEN !

_________________
GR.X.
Zakon Wysokich Napięć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 08:32 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1551
Lokalizacja: Kozienice
Raz miałem taką przygode! Jechałem sobie świerzo zakupioną beemką, a tu za mną jadą psy.
No to wiadomo Bmw trzeba zatrzymać! Zwykła kontrola. No i oczywiście zaczynają się problemy. Pies się mnie pyta, czy z samochodem wszystko wporządku. A ja mówie, jasne.
A on na to, że tak łatwo pana nie puścimy napewno coś znajdziemy(dobre podejście do tematu na przywitanie). Szukał, szukał, nawet zaglądał czy płyn w spryskiwaczach jest. Zrobił mi wiekszy przegląd niż ja kupując( Przy okazji dowiedziałem sie, że nie kradziona :) ). Już się robił czerwony, że obietnicy swojej nie dotrzyma, bo wszystko w porządalu. Wiadomo chciał na wóde! No i w końcu znalazł!
Data ważności gaśnicy się skończyła! Jak mi dowalił 200zł za tą date to, aż mi się śmiać zachciało. JA mówie ile? A ten mi mówi, że tak mówi taryfikator i tyle. No to mówie niech mi pokaże bo nie wieże! No i oczywiście znów szukał, ale nie znalazł i odjechałem z mandatem 50zł. Oczywiście tłumaczenie, że dopiero co kupiony samochód i nie miałem czasu zakupić, nie wchodziło w rachube! Ale niech się wypcha i się cieszy jaki to solidny stróż prawa jest!
I to jest policja życzliwa! Pomocna obywatelowi!
Jakoś jeszcze mi nigdy nie pomogli, wręczc przeciwnie!

_________________
Moja lalka E46
Zwiastun ///3ERFEST
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 08:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Ja do samej policji nic nie mam (wiadomo niestety jaka jest :zdegustowany: ) mam za to sporo do naszego durnego prawa a tego muszi przestrzegać policja i to jest moim zdaniem większość problemu. Problemem są też politycy... na przykład wymymyśli sobie taki jeden idiota żeby się czepiś "pijanych kierowców" (co same w sobie jest bardzo dobre) i później gliniarze latają i alkomatami za rowerzystami itp. przecierz to już na głupote zakrawa ( co do surowych kar dla kierowców po sporzyciu jestem na tak :hyhy: ). Może jeszcze opowiem coś z własnego doświadczenia: kiedyś zostałem pobity przez dwóch gości, ponieważ tak sie składało że znałem nazwiska tych osób i nawet wiedziałem kto może potwierdzić moją wersje to poszedłem z tym na policje, wszystko zostało spisane itp. po jakimś czasie przyszło mi pismo że sprawa została umorzona z powodu "małej szkodliwości społecznej" i "niezgodności w zeznaniach"(ja twirdziłem że tamci mnie bez powodu zaatakowali a tamci że to ja ich dwóch zaatakowałem :zdziwko: ) :zly: dodam że może faktycznie nie było zbyt dużo szkód bo raptem pare połamanych zębów i przez jakiś czas posiniaczony byłem i poobijany, ale ci goście byli już notowani za podobne sprawy a jeden był karany(nie wiem za co).To też ewidentnie wina naszego prawa a nie policji tak samo wiele innych za które obwinia sie policje to nie koniecznie ich wina a tego że muszą tak robić.Oczywiście zdaje sobie sprawe że niektórzy(bo chyba nie wszyscy :rotfl: ) ma w posznowaniu owo prawo :hyhy:

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 09:02 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
ja do policji nie mam nic ,wykonuja swoja prace i tyle.zdarzaja sie wredne gady ale to tak jak calym spoleczenstwie .ostatnio mialem pozytywna akcje z 'miśkami' godz 02:23 lecialem beta do domu i na kasprowicza we wro zhaltowali mnie do kontroli .alkomat czy to jakis dragow nie mam wszystko bylo git.potem jeden z panow zobaczyl ciemne szyby i gadka gdzie atest itp;wyszedl ten drugi i i mowi mam tez bmw tylko ze E36 noi bajera 15minut z nim skonczylo sie tak ze mowi do mnie zalatw sobie ten atest bo nastepnym razem pewnie chlopaki ci dowod zabiora .podziekowalem grzecznie i tyle .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 09:59 
adihash napisał(a):
mowi mam tez bmw tylko ze E36 noi bajera


Mogłeś na forum gościa zaprosić :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lutego 2007, 10:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
DAREX napisał(a):
mowi mam tez bmw tylko ze E36 noi bajera
Mogłeś na forum gościa zaprosić


ale wtopa ;)

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 23:28 
w polsce to tylko ryby nie biorą :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lutego 2007, 02:54 
Policjiant a policjiant to ogromna różnica.
Ale w tym że 90% bierze to się zgodze :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lutego 2007, 21:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 126
Lokalizacja: Londyn
Wyobrazacie sobie co by bylo,gcyby nie bylo POLICJI?Armageddon!Nie znaczy to ,ze jestem ich fanem,nawet za nimi nie przepadam,sa lepsi i gorsi,ale dzieki Bogu,ze sa.Inaczej bez dwururki strach by bylo z domu wychodzic :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lutego 2007, 22:52 
cinek napisał(a):
Wyobrazacie sobie co by bylo,gcyby nie bylo POLICJI?Armageddon!Nie znaczy to ,ze jestem ich fanem,nawet za nimi nie przepadam,sa lepsi i gorsi,ale dzieki Bogu,ze sa.Inaczej bez dwururki strach by bylo z domu wychodzic :hyhy:


fakt ! SODOMA GOMORA by byla :) a kazdy by musial miec jakąś klamke za paskiem i z dwa granaty :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, 00:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 133
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
a ja dzisiaj dostalem pouczenie czy jakos tak bynajmniej mnie puscili, wolno bez mandatu za nie zastosowanie sie do znaku nakaz jazdy w prawo :) bardzo mili byli ci dwaj panowie i nawet sie posmiali bo cala kontrola odbyla sie w zatoczce autobusowej i kilku kierowców komunikacji miejskiej miało opóznienia w trasie ale to nie moja wina sami sie tak zatrzymali to ja za nimi no i juz nikt nie przejechal obok.


A juz myślałem ze pierwszym tygodniu posiadania prawka dostane mandacik a tu nic :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, 22:45 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 251
Lokalizacja: Vielitshka Siitii
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
fakt jest taki, ze sa normalni (5%) i nienormalni(95%)

ja ostatnio spotkalem sie wlasnie z tymi (5%) i udalo sie sprawe zalatwic na pouczeniu zamiast 300 pln i pewnie ze 4 albo 5 pkt. ;)

choc mandatownie place raz na kilka lat to jednak dobra gadka i zdrowe podejscie naprawde potrafi zdzialac cuda :D a moze mi sie udalo ze pani policjantka mnie kontrolowała :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

_________________
B-ardzo M-ądry W-ybór

------------------------


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2007, 23:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
Jeśli chodzi o kontrole drogowe to dziewczyny mają zdecydowanie bardziej komfortowo,zazwyczaj sprawę da się załatwić na ładne oczy, a jak nie działa to zawsze można się rozpłakać. Każdy facet na to wymięka!

_________________
Fanbmw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL