BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 03:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tarnów-wypadek
PostNapisane: 10 marca 2007, 13:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 2213
Lokalizacja: 3CiTy
Moje BMW: e39
Kod silnika: m57
W Rmf-ie w wiadomosciach uslyszalem:
"19 letni kierowca BMW chcial najprawdopodobniej z piskiem ruszyc i nie zapanowal nad autem, uderzyl w przystanek autobusowy, 2osoby ranne"
koles mial 3miechy prawko

:wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

znowu BMW :zalamany: co to sie dzieje??
jestem zwolennikiem szybkiej zmiany przepisow odnosnie prawa jazdy, nie mozna dawac samochodu osobie nie doswiadczonej :zly:

_________________
Bayerische Motoren Werke...
MĂłj byÂły Is-ik
Chcesz kupiĂŚ zadbane e39?? -> Moja 528i

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 14:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
podobna sytuacja w tym tygodniu byla zablokowana droga nr.3 gdzies tam przed swieckiem ,koles beta niezaponowal nad pojazdem wyjezdzajac ze stacji i uderzyl w niego tir, kolo z bmw smierc na miejscu, po mojemu to bylo tak wyjezdzal z tej stacji mial tam troche kobył pod macha poszedl bokiem beta mu niepozwolila zapanowac nad soba i lecial tirem i BUM. łebas bez doswiadzenia chcial przykozaczyc i skonczylo sie tragicznie,,,tyle


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Tarnów-wypadek
PostNapisane: 10 marca 2007, 14:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
pablo022 napisał(a):
znowu BMW :zalamany: co to sie dzieje??
jestem zwolennikiem szybkiej zmiany przepisow odnosnie prawa jazdy, nie mozna dawac samochodu osobie nie doswiadczonej :zly:


tylko jak nabrac doswiadczenia nie jezdzac?
ja moje poczatki robilem jezdzac z tato, i to bardzo dlugo co nie uchronilo mnie przed paroma bardzo niebezpiecznymi sytuacjami jak juz sam jezdzilem, w kazdym drzemie mladziencza glupota i kazdy czeka az sie go sposci z kaganca i bedzie mogl sam jezdzic. niektorym to przechodzi w wieku 20 lat, niektorym 30 a innym przy 50 nie (np. moj dziadek tak jezdzil)

a co do wypadkow z bmw to nie jest zasada, poproastu wydaje mi sie ze o tych z bmw to sie jakos bardziej trabi zeby streotyp umocnic (ja mam takie wrazenie) bo o wielu wypadkach mlodyuch i starych kierowcow w innych markach to nawet nieraz nikt nie wie a jest ich baaaaardzo duzo.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 14:49 
GP-T1000 napisał(a):
ja moje poczatki robilem jezdzac z tato, i to bardzo dlugo co nie uchronilo mnie przed paroma bardzo niebezpiecznymi sytuacjami jak juz sam jezdzilem, w kazdym drzemie mladziencza glupota i kazdy czeka az sie go sposci z kaganca


Poprostu powinni wprowadzić taki przepis ze rok po zdobyciu prawojazdy jeździ sie z opiekunem i powinna sytuacja sie poprawić


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 14:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
DAREX napisał(a):
Poprostu powinni wprowadzić taki przepis ze rok po zdobyciu prawojazdy jeździ sie z opiekunem i powinna sytuacja sie poprawić


ja z tata jezdzilem 2 lata, zrobilem ponad 10 tys km z nim i przy nim jezdzilem spokojnie, bez niego juz nie. teraz fakt juz sie uspokoilem.

a w usa tak wlasnie jest ze prawojazdy od 16 roku zycia ale iles tam trzeba z opiekunem jezdzic a i tak maja mnostwo wypadkow mimo szerokich ulic i ostrego prawa.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 16:09 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
a ja z nikim sie nie uczylem i jakos jeszcze zyje a mam te 3 litry to nie malo poprostu jak dla mnie to szczawie bez wyobrazni co mysla ze sa panami na drodze bo dostali bmw od rodzicow mogliby pomyslec troche ja tez powoli nie jezdze ale nie wpiepszam sie pod tira nie majac pewnosci czy zdaze ostatnio widzialem jak koles jaguarem wylecial bokiem z komisu wycialby w tira ale skonczylo sie na szczescie na plocie jak dla mnie debilizm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2007, 16:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
pozar_morza napisał(a):
a ja z nikim sie nie uczylem i jakos jeszcze zyje a mam te 3 litry to nie malo poprostu jak dla mnie to szczawie bez wyobrazni co mysla ze sa panami na drodze bo dostali bmw od rodzicow mogliby pomyslec troche ja tez powoli nie jezdze ale nie wpiepszam sie pod tira nie majac pewnosci czy zdaze ostatnio widzialem jak koles jaguarem wylecial bokiem z komisu wycialby w tira ale skonczylo sie na szczescie na plocie jak dla mnie debilizm


czy to nie ty jakies pare miesiecu temu opisuawales jak wracales do domu i omal nie zasnoles za kierownica??

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 23:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Lokalizacja: KrakĂłw
Na debilizm nie ma mocnych.BMK-a jest dla mądrych ludzi a nie dla idiotów. :szok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 23:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Ja mam 5.0 i jakos potrafie jezdzic bez wypadkowo ;)

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 23:48 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 666
Lokalizacja: WGR
Moje BMW: ciemne coupe
Darex napisał(a):
Poprostu powinni wprowadzić taki przepis ze rok po zdobyciu prawojazdy jeździ sie z opiekunem i powinna sytuacja sie poprawić

yhmm
tylko tak mówisz teraz co innego będzie jak będziesz zdawać bo ja nie chciałbym jeździć do 19 lat ze starszym

_________________
Bokiem Można Wszędzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 00:09 
Offline
Forumowicz

Posty: 106
Lokalizacja: RzeszĂłw
Nowa ustawa o ruchu drogowym zakłada.Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie predkości o 10km/h na 1msc. do tego wysokość mandatów ma byc podniesiona dwu krotnie.Może to przemówi do co poniekturych mistrzów kierownicy. :zawstydzony:
A to był normalny kretyn.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 00:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
mpover4 napisał(a):
Nowa ustawa o ruchu drogowym zakłada.Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie predkości o 10km/h na 1msc. do tego wysokość mandatów ma byc podniesiona dwu krotnie.Może to przemówi do co poniekturych mistrzów kierownicy. :zawstydzony:
A to był normalny kretyn.



WTF?? Dla każdego kierowcy czy tylko dla mlodocianych???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 00:31 
Offline
Forumowicz

Posty: 106
Lokalizacja: RzeszĂłw
I tu mamy problem bo będzie to dotyczyło wszystkich.Niestety musimy zapłacic za to,że szkolenia są do bani.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 00:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 268
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E39
Oj cos mi sie wydaje, ze sie mylisz. To nawet nie bedzie tak, ze ci zatrzymuja. Dostajesz ostrzezenie, przy 2 chyba szkolenie i tak do 3 razy sztuka :P Chyba, bo pewnosci nie mam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 00:47 
Offline
Forumowicz

Posty: 106
Lokalizacja: RzeszĂłw
Muwisz tutaj o projekcie dla młodych kierowców.Aten projekt ma własnie tak wyglądać równo każdego po du.ie.Ta ustawa jeżeli wogule to zacznie obowiązywać w 2008 roku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 01:20 
Ludzie czy Wy nigdy się nie spotkaliście z czymś takim jak zazdrość do gościa w BMW?
Dla mnie to nie nowość. Psioczą i będą psioczyć że ktoś tam z BMW zrobił wypadek. O kimś tam z citroena że zrobił wypadek nigdy nie powiedzą! To czysta zazdrość do ekskluzywnej marki jaką jest BMW. Dlaczego mówi się o dresie z BMW a nie dresie z calibry? A taka jest prawda że w calibrze można dużo szybciej zobaczeć dresa niż w BMW. Czysta zazdrość. BMW budzi kontrowersje poprostu.

Młody łeb młodemu łbu nie równy. Ja jeżdże od 18 roku życia. Nikt mnie nie uczył. I jakoś do tej pory nie miałem ani jednej nawet stłuczki !! Nawet ryski nie wyrządziłem w żadnym z aut do których wsiadłem !! A często mi się zdaża jeździć agresywnie !! Jazda agresywna a bez rozumu to 2 różne sprawy..


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 06:01 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
GP-T1000 napisał(a):

czy to nie ty jakies pare miesiecu temu opisuawales jak wracales do domu i omal nie zasnoles za kierownica??


tak ale ja nie napisalem ze jestem swiety czy cos a tak bardziej szczegolowo bylo to tak ze jak poczulem sie senny i chcialem zjechac na jakas stacje to byly na zlosc same lasy i nie bylo gdzie sie zatrzymac ale napewno jedno co zrobilem madrze to ZWOLNILEM i wiem ze dzieki temu zyje :) jest tez roznica miedzy kilkunasto godzinna podroza a chwaleniem sie przed kumplami ze ma sie te 200 kucy konczac na dzrzewie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 07:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 989
Lokalizacja: W&M
Zabic mozna się wszystkim .. a to po prostu uwidaczniaja .. wyrozniaja w mediach .. ze niby BMW to jakas marka do ktorej mlodych nie powinno się sadzac za kierownice..

ja sam jeszce nie tak dawno robilem .. te prawo jazdy .. [ czerwiec 06 .. ] wiec i kilometrów troche juz zrobilem .. a czy do glowy uderza mi ta mania ze chce gaz do dechy i popisac sie przed kims ? raczej nie.. moze dlatego ze jezdzilem juz o wiele wczesniej i widzialem kilka wypadkow.. po ktorych mozna zdjąc nieco noge z gazu ..

_________________
[you] Nie wiesz Jaki Masz kolor ? sprawdz http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=5186
a8 vs 7e65 http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=31407


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 09:12 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 42
Posty: 700
Lokalizacja: Krosno
Moje BMW: 330Ci/535D/M3/M3/X5
mpover4 napisał(a):
Nowa ustawa o ruchu drogowym zakłada.Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie predkości o 10km/h na 1msc. do tego wysokość mandatów ma byc podniesiona dwu krotnie.Może to przemówi do co poniekturych mistrzów kierownicy.


?????? chyba jestes nie powazny .. to jak wyjada patrole na drogi to 99% kierowcow nie bedzie mialo prawa jazdy .. od kiedy to jezdzicie 50km/h w terenie zabudowanym ?? lub 90km/h poza nim ?? chca wprowadzac wieksze kary itp ?? niech wprowadzaja - ale niech najpierw zbuduja drogi po ktorych da sie normalnie jezdzic !! a nie caly czas 50km/h !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 10:41 
Offline
Forumowicz

Posty: 106
Lokalizacja: RzeszĂłw
Jeżeli uwarzasz,że jazda z 50-tka w terenie zabudowanym to jakaś zbrodnia.To twoja prywatna sprawa o gustach sie nie dyskutuje.Ja po prostu uwarzam,że podstawą do łamania przepisów jest zdrowy rozsądek i wyobrażnia gdzie można a gdzie nie da się tego zrobić.Odnosnie dróg zgadzam się z Toba w 100%.Ale niestety na to musimy poczekac.Puki co najłatwiej jest czegos zakazać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL