BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 11:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 28 stycznia 2013, 21:25 
Offline
Forumowicz

Wiek: 46
Posty: 157
Lokalizacja: Poznań
wtf ?????


http://otomoto.pl/bmw-530-C27578026.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 28 stycznia 2013, 21:45 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Szpoper napisał(a):


Przeczytaj cały temat zanim coś takiego wstawisz :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 28 stycznia 2013, 21:57 
Offline
Forumowicz

Wiek: 46
Posty: 157
Lokalizacja: Poznań
wandii napisał(a):
Przeczytaj cały temat zanim coś takiego wstawisz :niepewny:

ja czytałem a ty ? ;)

chodzi mi oto czemu to nadal wisi ??? kradzione auto i do tego jełopy wyłudzacze


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 28 stycznia 2013, 22:19 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Szpoper napisał(a):
wandii napisał(a):
Przeczytaj cały temat zanim coś takiego wstawisz :niepewny:

ja czytałem a ty ? ;)

chodzi mi oto czemu to nadal wisi ??? kradzione auto i do tego jełopy wyłudzacze

Bo allegro ma to głęboko w du... a nawet jak ktoś zdejmie ogłoszenie to zajmuje 30 sekund żeby wystawić je ponownie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 29 stycznia 2013, 08:32 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 41
Posty: 6402
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E90 2.0d
Kod silnika: M47N2
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119539 BMW E39
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=164448 AUDI 80
czyli ze jak?bo ja tez nie trybie :zdziwko: auto bylo kupione w Zwoleniu jak dobrze pamietam,wlasciciel jest z Łodzi,a auto znowu jest na sprzedaz w Warszawie?to znalazlo sie czy jak?a moze to nie to auto?bo skoro wlasciciel jest z Łodzi to auto powinno miec łódzkie blachy a ma warszawskie,a najlepsze jest to ze fotki sa pod tym samym kosciolem co bylo w poprzednim ogloszeniu a ten kosciol jest w Zwoleniu,wiem bo tam bylem kiedys w okolicy ogladac E39 dla siebie
wandii napisał(a):
nawet jak ktoś zdejmie ogłoszenie to zajmuje 30 sekund żeby wystawić je ponownie.
ale po co?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 29 stycznia 2013, 08:53 
Ale niektórzy to mają ciężkie myślenie. :mur:

Jakiś brudas wystawił TANIO!! w ogłoszeniu E60 i kontakt jest tylko mailowy! Pisząc maila, dostaniecie odpowiedź, że on mieszka teraz w Anglii i po wpłaceniu zaliczki może Wam wysłać samochód.

ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO na zdjęciach jest egzemplarz Naszego kolegi!


Naprawdę co niektórym to ciężko ruszyć głową :mur: , ale snuć głupie teorie to potrafią!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 29 stycznia 2013, 09:00 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
yogi7456 napisał(a):
czyli ze jak?bo ja tez nie trybie :zdziwko: auto bylo kupione w Zwoleniu jak dobrze pamietam,wlasciciel jest z Łodzi,a auto znowu jest na sprzedaz w Warszawie?to znalazlo sie czy jak?a moze to nie to auto?bo skoro wlasciciel jest z Łodzi to auto powinno miec łódzkie blachy a ma warszawskie,a najlepsze jest to ze fotki sa pod tym samym kosciolem co bylo w poprzednim ogloszeniu a ten kosciol jest w Zwoleniu,wiem bo tam bylem kiedys w okolicy ogladac E39 dla siebie



Debiut Roku jak narazie :rotfl:

Yogi, jesteś specem w allegro, każde auto komentujesz i wyłapujesz igiełki i okazje, a niewiedziałeś o takich akcjach- ogłoszeniach za pól ceny bez numeru telefonu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 29 stycznia 2013, 09:20 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 41
Posty: 6402
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: E90 2.0d
Kod silnika: M47N2
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119539 BMW E39
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=164448 AUDI 80
rybik napisał(a):
Jakiś brudas wystawił TANIO!! w ogłoszeniu E60 i kontakt jest tylko mailowy! Pisząc maila, dostaniecie odpowiedź, że on mieszka teraz w Anglii i po wpłaceniu zaliczki może Wam wysłać samochód.

ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO na zdjęciach jest egzemplarz Naszego kolegi!


Tomek-E46 napisał(a):
Yogi, jesteś specem w allegro, każde auto komentujesz i wyłapujesz igiełki i okazje, a niewiedziałeś o takich akcjach
aaaaa!!!!!!! ale nie zatrybilem bo temat jest o skradzionym aucie,no inaczej sobie to po prostu przełożyłem :rotfl: slyszalem o takich akcjach,nawet ostatnio stalo ode mnie z miasta E46 318qp na takiego meila,teraz juz wszystko jasne,ale dobrze by bylo zeby niektore osoby konkretnie mowily ocb a nie owijanie w bawelne bo wtedy nie zawsze wiadomo ocb

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 29 stycznia 2013, 11:18 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 175
Witam,
współczuje straty samochodu,
może mało wniosę do tematu ale ja by się próbował dopatrywać się jakiegoś przekrętu,

- kupiłeś auto, nie dostałeś wszystkich papierów, a kontakt się urwał
- kupiłeś w komisie jak wyczytałem, gość na allegro ma nick POLSKA-UK
- nie wiem ile kluczy dostałeś

- na allegro jest do sprzedania podobne (nie sugeruje się zdjęciami), a gość pisze że mieszka w UK
-

a może to wszystko jest ze sobą połączone? ktoś odzyskał rzekomo sprzedane auto, dorabiając kluczyki?
a skradzione auto nadal jest na sprzedaż za połowę ceny, ale już inny rzekomo sprzedający, tak by nie było powiązań?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 29 stycznia 2013, 11:43 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Bartos napisał(a):
Witam,
współczuje straty samochodu,
może mało wniosę do tematu ale ja by się próbował dopatrywać się jakiegoś przekrętu,

- kupiłeś auto, nie dostałeś wszystkich papierów, a kontakt się urwał
- kupiłeś w komisie jak wyczytałem, gość na allegro ma nick POLSKA-UK
- nie wiem ile kluczy dostałeś

- na allegro jest do sprzedania podobne (nie sugeruje się zdjęciami), a gość pisze że mieszka w UK
-

a może to wszystko jest ze sobą połączone? ktoś odzyskał rzekomo sprzedane auto, dorabiając kluczyki?
a skradzione auto nadal jest na sprzedaż za połowę ceny, ale już inny rzekomo sprzedający, tak by nie było powiązań?


Może i komis maczał palce w kradzieży ale te ogłoszenie to zupełnie inna sprawa. Było to obszernie dyskutowane w tym temacie i wielu innych.
Gdyby to było naprawdę to auto to po 1 zdjęcia by były inne. Po 2 kontakt był by normalny. Po 3 nawet by nie było na allegro tylko na jakiejś giełdzie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 31 stycznia 2013, 12:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Witajcie,
Odświeżę trochę temat. Nie wszystkim mogę się podzielić na forum, nie o wszystkim wiem, bo policja prowadząc śledztwo nie ujawnia swoich działań w stu procentach. Jedyne o czym się dowiedziałem- gość od którego kupiłem auto (KOMIS) był sprawdzany przez policję i prawdopodobnie na tym nie koniec, o szczegółach nie zostałem poinformowany. Jeśli chodzi o ogłoszenie, w 90% nie ma powiązania z moją sprawą, aczkolwiek tymi oszustami policja też już się zajęła. Podsumowując- marne szanse na odnalezienie auta, chciałem wynająć detektywa, jednak jest to najzwyczajniej w świecie nieopłacalne. Chciałbym to zrobić dla zasady i znaleźć tych [cenzura]ów, bo pewnie jeszcze nie jednemu wyrządzą podobną krzywdę, lecz w perspektywie czasu będę musiał dołożyć do kolejnego auta, a szczerze mówiąc nie chcę zmieniać marki- stąd brak dodatkowych funduszy... Co ciekawe tej samej nocy ukradli auto mojej koleżance również zamieszkałej w Łodzi (Toyota Corolla MY'06), ok 1,5 tygodnia temu zwinęli spod Pasażu Łódzkiego Hondę Civic VIII, na monitoringu odjeżdżali z uruchomionym alarmem. Dzieje się bardzo źle, nie tylko na terenie Łodzi i okolic, trzeba się zabezpieczać Panowie, nawet zwyczajne odcięcie zapłonu czasami ratuje auto przed kradzieżą. Chrońcie swoje perły, pozdrowionka!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 31 stycznia 2013, 22:17 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 43
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: e34 525i
Kod silnika: M20B25
Szkoda auta :zalamany: Ale żeby w dzisiejszych czasach nie można znaleźć takiego auta? Już pewnie nie ma po nim śladu niestety... Współczuję. Mam nadzieje że uda Ci się kupić jakieś inne autko oczywiście ze śmigłem na masce. Powodzenia :ok:

_________________
BMW 5-Series CirrusBlau Metallic


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 2 lutego 2013, 10:50 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 36
Lokalizacja:
A ja tymczasem trafiłem na coś takiego http://www.wykop.pl/ramka/1398483/co-si ... -w-polsce/
Pokazane foty co się dzieje z autem :szok:

_________________
E36 328i Individual M-Pakiet - http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=12625


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 2 lutego 2013, 12:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1642
Lokalizacja: Włocławek
Moje BMW: e46
Kod silnika: m52tub25
Była informacja na forum o kradzieży tego auta ;)

_________________
Mapa google osób z interfejsami do BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 5 lutego 2013, 16:51 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 749
Moje BMW: E 46 330d
Kod silnika: M57
ppiotrek napisał(a):
A ja tymczasem trafiłem na coś takiego http://www.wykop.pl/ramka/1398483/co-si ... -w-polsce/
Pokazane foty co się dzieje z autem :szok:


Dlatego robienie galerii i pokazywanie autek nie jest bezpieczne.Przeciez zlodzieje maja jak na dloni wszystko...Blachy itd a potem doinwestowane igly ida pod flex'a.

_________________
Moja buma: viewtopic.php?f=6&t=73243


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 5 lutego 2013, 16:59 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
dareks55, ale zobacz że też robiąc galerię robisz dla ludzi "reklamę" auta swojego , wrzucasz po różnych forach i w razie takiej draki , może jakiś użytkownik z krakowa , lublina czy olsztyna natknie się na znajome forumowe auto i zgłosi to odpowiednim służbom ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 5 lutego 2013, 17:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
dareks55 napisał(a):
ppiotrek napisał(a):
A ja tymczasem trafiłem na coś takiego http://www.wykop.pl/ramka/1398483/co-si ... -w-polsce/
Pokazane foty co się dzieje z autem :szok:


Dlatego robienie galerii i pokazywanie autek nie jest bezpieczne.Przeciez zlodzieje maja jak na dloni wszystko...Blachy itd a potem doinwestowane igly ida pod flex'a.

A co kogo interesuje czy jest igła czy nie skoro i tak połowa wyląduje w lesie.
Złodziej wchodzi na forum widzi zadbane auto i lata po całym powiecie i szuka "swojeg" ideału :rotfl:
Nie łatwiej przejść się po parkingu i coś wybrać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 5 lutego 2013, 20:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
wandii napisał(a):
dareks55 napisał(a):
ppiotrek napisał(a):
A ja tymczasem trafiłem na coś takiego http://www.wykop.pl/ramka/1398483/co-si ... -w-polsce/
Pokazane foty co się dzieje z autem :szok:


Dlatego robienie galerii i pokazywanie autek nie jest bezpieczne.Przeciez zlodzieje maja jak na dloni wszystko...Blachy itd a potem doinwestowane igly ida pod flex'a.

A co kogo interesuje czy jest igła czy nie skoro i tak połowa wyląduje w lesie.
Złodziej wchodzi na forum widzi zadbane auto i lata po całym powiecie i szuka "swojeg" ideału :rotfl:
Nie łatwiej przejść się po parkingu i coś wybrać?

Oho! Jeszcze by się zdziwił i poszedł w maliny na nie jednej "forumowej igle" !

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 6 lutego 2013, 08:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 489
Lokalizacja: 3CITY
Moje BMW: e46T
Kod silnika: m57+
wandii napisał(a):
Nie łatwiej przejść się po parkingu i coś wybrać?



a co BMW tak łatwo otworzyć, że można sobie wybierać ? Przecież to nie Passat, Golf czy inne a4 co otwiera się w 5 sec wieszakiem do ubrań, taka prawda niestety... Drogie auta nie ciągnie się na spontanie, prawie zawsze trzeba mieć ze sobą 2 komputer dla podmianki bo przez imo nie da rady odpalić no chyba, że laweta i ciągniemy na maxa, tylko wtedy jaki przypał wielki, chociaż słyszałem akcje jak w Krakowie czy Wrocławiu ukradli gwiazdę s600, na monitoringu było widać jak podjeżdża pomoc drogowa i straż miejska i wsadzają auto na lawetę, po czym ani takiej lawety ani straży miejskiej tam nie było oficjalnie żadnej... cała akcja trwała mniej niż 5 min i w centrum miasta.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 6 lutego 2013, 11:48 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
godzio, był o tym też jakiś reportaż ;) po iluś latach jakaś dziennikarka zostawiła w tym samym miejscu mercedesa i zadzwoniła po lawetę żeby zabrali , powiedziała ze nie ma kluczy ani niczego i uwierzyli jej na słowo , wciagneli na lawete i pojechali :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL