BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 07:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 15 listopada 2016, 23:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kryst16 napisał(a):
jiGsaw napisał(a):

Są inne kraje ciągnące z de, nie mające złodziejstwa w rządzie. Spadnie konkurencja z PL zostanie więcej aut dla innych, proste. Z mojej kieszeni na bękarty złotóweczka nie pójdzie.


Ty masz jakąś dziecio-fobię?
Przecież program 500+ nie jest zły jeśli rząd nie jest w stanie obniżyć kosztów zatrudnienia, to lepsze to niż nic.
W wielu tematach jedziesz po dzieciach, pamiętaj że jakby Twoja mamusia miała takie podejście to by Cie na świecie nie było ;-)


Ktoś coś wie? bo żadnego info nie moge znaleźć.



Ty tak na serio? :przestraszony: :wstyd: najlepiej przestańmy wszyscy pracować i róbmy bachory...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 15 listopada 2016, 23:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
co do 500+ - jak program może być dobry jak już brakuje milionów w budżecie. Akcyza leci w górę bo z czegoś muszą kasę ściągnąć. Z resztą nie tylko na 500+ brakuje, w okolicy mam zakład z grupy Bumar, Macierewicz naobiecywał a koniec końców - MON nie ma kasy. Dobrze że kierowcy mają kasę

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 15 listopada 2016, 23:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14125
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Jakim trzeba być kretynem, żeby nie wprowadzić górnych widełek dla odbierających 500+?

Po co komus, kto zarabia 30k miesiecznie wypłacac 500+ ?

Przeciez to jest absurd.

I teraz tak- biedni rodzice z jednym dzieckiem nie dostają nic, bogaty kutas co narobił babie 6 dzieciaków dostaje 2500.

Logiczne, prawda ?

_________________
Obrazek
Najpiękniejsza na świecie jest Olabmw w mojej becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 15 listopada 2016, 23:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Co do 500plus to chory program i przez to wszystko idzie w gore.Powinni jak najszybciej z tego ustrojstwa zrezygnowac.Natomiast nie uzywaj ciagle tych wyrazen-bachory,bękarty itd.Chyba masz gluche jaja i mscisz sie przez to,ze swoich niemasz.

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 15 listopada 2016, 23:50 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
500+ zrobione źle. To powinna być ulga w podatkach a nie kasa do łapy.
Co do akcyzy - póki co nie wiadomo jak będzie naliczana bo nie zostało to ustalone. To co jest na WP, to wyssane z palca jakieś cuda, nie mające nic wspólnego z tym co będzie.

Tak więc poczekajmy z dyskusją aż będzie wiadomo jak dokładnie się to nalicza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 00:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7468
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
BAWARA napisał(a):
CChyba masz gluche jaja i mscisz sie przez to,ze swoich niemasz.



:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 02:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6907
Lokalizacja: JP
[quote="Kyokushin"]500+ zrobione źle. To powinna być ulga w podatkach a nie kasa do łapy.

Zgadza sie, ale to przeczy ideologii panstwa socjalnego, ktora jest teraz grana (bo zawsze jest lepiej zabrac wiecej i oddac mniej, wedlug wlasnego uznania). Do ulgi w podatkach, trzeba tez jeszcze pracowac i jakies placic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 03:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Vermilion napisał(a):
Do ulgi w podatkach, trzeba tez jeszcze pracowac i jakies placic.


Istnieje też takie pojęcie jak "refundable tax credit" gdzie określona suma jest odliczana od należnego podatku a w przypadku gdy jest ona większa to różnica jest zwracana jako świadczenie.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 07:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
///david napisał(a):
BAWARA napisał(a):
CChyba masz gluche jaja i mscisz sie przez to,ze swoich niemasz.



:rotfl: :rotfl: :rotfl:



jiGsaw nie po raz pierwszy pokazuje jakim jest prostakiem.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 07:37 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
kryst16 napisał(a):
jiGsaw napisał(a):

Są inne kraje ciągnące z de, nie mające złodziejstwa w rządzie. Spadnie konkurencja z PL zostanie więcej aut dla innych, proste. Z mojej kieszeni na bękarty złotóweczka nie pójdzie.


Ty masz jakąś dziecio-fobię?
Przecież program 500+ nie jest zły jeśli rząd nie jest w stanie obniżyć kosztów zatrudnienia, to lepsze to niż nic.
W wielu tematach jedziesz po dzieciach, pamiętaj że jakby Twoja mamusia miała takie podejście to by Cie na świecie nie było ;-)


Ktoś coś wie? bo żadnego info nie moge znaleźć.



Ty tak na serio? :przestraszony: :wstyd: najlepiej przestańmy wszyscy pracować i róbmy bachory...


Tak na serio...
Kto Ci broni narobić 5 dzieci?
Program nie jest idealny, ale po lekkich zmianach byłby bardzo dobry.
Spójrz na inne kraje UE...

Dopracować to górnymi widełkami i będzie dobrze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 07:40 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
BAWARA napisał(a):
Co do 500plus to chory program i przez to wszystko idzie w gore.Powinni jak najszybciej z tego ustrojstwa zrezygnowac.Natomiast nie uzywaj ciagle tych wyrazen-bachory,bękarty itd.Chyba masz gluche jaja i mscisz sie przez to,ze swoich niemasz.


Rezygnacja to pewna przegrana w kolejnych wyborach :-)
Widełki powinni zrobić że Ci co mają dużo tego nie dostają w ogóle...


Cytuj:
Chyba masz gluche jaja i mscisz sie przez to,ze swoich niemasz.



jiGsaw
Masz chyba 28 lat, dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony przeciwko dzieciom?
Co one są winne że rodzice jak to piszesz "narobili bękartów/bachorów".
Tutaj można przeklinać na rodziców a nie na te dzieci które raczej wyboru nie miały :zdziwko:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 09:13 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1459
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
kryst16 napisał(a):
Tak na serio...
Kto Ci broni narobić 5 dzieci?
Program nie jest idealny, ale po lekkich zmianach byłby bardzo dobry.
Spójrz na inne kraje UE...

Dopracować to górnymi widełkami i będzie dobrze.


I właśnie widać, że jesteś takim sprzedawczykiem, bo za 500+ głos pewnie oddałeś, a oczy omamione i ta krótkowzroczność przeraża.

500+ to piramida finansowa tak jak amber gold.
Postaram się wyjaśnić najprościej jak potrafię:
Na każde 2 złote które państwo da na dzieciaczka z programu 500+ te gdy osiągnie dojrzałość i zacznie pracować zwróci państwu 1zł w podatkach/składkach/akcyzach. Więc im lepiej program zadziała tym gorzej.

Oczywiście proporcje wyssane z palca ale mam nadzieję, że jest zrozumiałe. Jeśli nie to proszę poświęć te 10 minut na wysłuchanie tego pana:
https://www.youtube.com/watch?v=Fv3X1Qi ... ture=share

Klasa średnia ma u nas najgorzej bo płacimy i na biednych i na bogatych. A Ty przestań liczyć na coś od Państwa, że te Ci coś da. Bo Państwo nie ma pieniędzy. Oni muszą je wyszarpać komuś z gardła by dać Tobie. I tak w ten oto sposób 60% wypracowanych przeze mnie pieniędzy przecieka mi na umowie o pracę między palcami na: Koszty pracownika, zus z którego nie ma co liczyć na emeryturę, nfz w którym trzeba czekać miesiącami na badanie, vat, akcyzę, podatek dochodowy(karę za to że pracuję) i inne podatki. A Ty się cieszysz, że państwo zabierze Ci w podatkach 1000zł, 500 weźmie do swojej kieszeni i DA CI ZA DARMO SOCJAL 500zł na Twoje dziecko.

Nie winię Cię, nie obrażaj się, moi rodzice też patrząc tylko w TV kupują wszystko co im tam powiedzą. Niestety krótkowzroczność to spory problem naszego społeczeństwa, ale może być lepiej, wystarczy, że będziemy siebie wzajemnie uświadamiać, że socjal i model państwa opiekuńczego to zła droga. Bo wystarczyłoby, że Państwo nie sięgałoby tak głęboko do mojej kieszeni defraudując znaczną część tych pieniędzy i już nie wyczekiwałbym żadnych socjali, po prostu pracując byłoby mnie na wszystko stać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 09:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Frank - dlaczego bogatsi maja finansować czyjeś bachory i bękarty? Kto placi więcej podatków - bogaci czy patusy gdzie zona hania służy do rozrodu a ojciec Józek czasem jak wypije tylko 5 piw to dotrze na budowę i coś tam na czarno dorobi?

Właśnie tacy ludzie głównie głosowali na pis, a tak naprawde na 500+. Jezeli uważacie, ze ta zbieranina odbierająca również swoje potomstwo z domów dziecka aby dostać pincet daje nam wspaniale dzieci, a nie głównie bachory i bękarty to powodzenia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 09:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
jiGsaw napisał(a):
Właśnie tacy ludzie głównie głosowali na pis, a tak naprawde na 500+.


Pitolenie. PiS zgarnął większość głosów na dosłownie każdym froncie:
- każda grupa wiekowa
- każda lokalizacja (wieś/miasto dowolnej wielkości)
- każda grupa pod względem wykształcenia
- dochodowo pewnie też większość ale nie widzę nigdzie danych, jest za to podział na "zawody" i PiS zgarnął studentów, właścicieli firm, administrację, rolników, usługi, jedynie dyrektor/specjalista się wyłamuje a i to nieznacznie

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 09:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
jiGaw skoro już kilka osób napisalo ,żebyś się hamował w swoich wypowiedziach to chyba logiczne ze mając nawet odmienne zdanie można używać innych określeń . Ty chyba sam nie wierzysz w to co mówisz . Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile normalnych rodzin korzysta z tego programu .Ale Ty lubisz ciągle wyciągać na wierzch jakiś margines i tylko na tym opierasz swój tok myślenia . Program jak każdy jeden -nie ma idealnych . Zgodzę ze ktoś kiedyś będzie musiał spłacić te długi . Przypomnę tez ze jak swojego czasu w Irlandii i UK były wysokie socjale po 200 euro tygodniowo np da bezrobotnych to żaden "Polaczek" nie krzyczak jak mu źle tylko brał ile wlazlo .
Zgodzę się ze temat 500+jest chcąc nie chcąc połączony z akcyzą w końcu budżet to jeden worek .Być może Panstwo zauważyło ze pieniądze z 500+ nie trafiają spowrotem do budżetu być może dopatrzyli się też ze cześć ludzi zaczęła dokładać te pieniądze do zakupu aut z DE wiec kasa idzie do obcego państwa to wpadli na pomysł i wymyślili akcyze. Nie da się oszukać matematyki . Można roztrzasac ten temat na wiele sposobów ale nie trzeba przy tym nikogo obrażać .


Ostatnio edytowano 16 listopada 2016, 09:52 przez Mastello, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 09:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7468
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
r4ll napisał(a):
wystarczy, że będziemy siebie wzajemnie uświadamiać, że socjal i model państwa opiekuńczego to zła droga.


powiedz to samo przeciętnemu szwedowi lub norwegowi :P

Tomek, czepiasz się a jiGsaw, wie, badania robił - u jego rodziców w bloku cała patologia poszła za PiSem to tak jest wszędzie. Inteligencja wybrała PO :P

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 listopada 2016, 09:49 przez ///david, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 09:46 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 940
Lokalizacja: KŁODZKO
Moje BMW: f32 428
Kod silnika: N20B20
http://moto.wp.pl/martykul.html?kat=551 ... aid=11818a



A co powiecie na to??? :wstyd: :rotfl:

_________________
Oceń mój wóz: viewtopic.php?f=6&t=105174


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 10:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
///david napisał(a):
r4ll napisał(a):
wystarczy, że będziemy siebie wzajemnie uświadamiać, że socjal i model państwa opiekuńczego to zła droga.


powiedz to samo przeciętnemu szwedowi lub norwegowi :P

Tomek, czepiasz się a jiGsaw, wie, badania robił - u jego rodziców w bloku cała patologia poszła za PiSem to tak jest wszędzie. Inteligencja wybrała PO :P


chyba Ty

Prawdziwa inteligencja nie głosuje ani na PO ani na PIS... obie partie się nie sprawdziły już dostatecznie dużo razy... prawdziwa inteligencja nie głosuje na tych, którzy najwięcej obiecują i najgłośniej krzyczą.

Taki socjal to wylęgarnie patologii czyli również bachorów i bękartów, bo takie są fakty, a winni rodzice i rozdawnictwo. Nawet we wspomnianej Norwegii czy Szwecji, mało im ciapków już na socjalu? A polskie patusy w UK biorące te socjale, o których piszecie to też mają wspaniałe dzieci i dają im świetny przykład jak żyć i zarabiać?

A już kompletnie nie rozumiem pojęcia górnych widełek... zabierzmy wykształconym i obrotnym, a dajmy nieudacznikom i patusom. Wspaniale...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 10:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
przemo330ci napisał(a):
http://moto.wp.pl/martykul.html?kat=55194&wid=18592920&ticaid=11818a



A co powiecie na to??? :wstyd: :rotfl:


Ktoś wklejał tą tabelkę, ale ja to odebrałem jako jakiś ponury żart. Niech wprowadzą, proszę bardzo. Zobaczymy jak spadnie średnia wieku aut w Polsce. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 16 listopada 2016, 10:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15751
Nie zabierać czyli ulgi podatkowe to korzystniejsza opcja.

Jeśli już 500 + to max na pięcioro dzieci i w różnej wysokości na 1-500zł, 2-400zł, 3-300zł,4-200zł, 5-100zł.

Akcyza akcyzą, ale ponad 50 % ceny paliwa to podatki więc można obliczyć ile się oddaje państwu.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL