BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 19:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 listopada 2021, 18:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Skoro mowa o Kuleszy z konfederacji. :rotfl: Pod publikę krytyczny wobec szczepionek, a prywatnie zaszczepiony. Poszedł na koncert Maty czym pochwali się w sieci zamieszczając foto z koncertu. Okazało się, ze wejście na koncert tylko dla zaszczepionych, organizatorzy sprawdzali certyfikaty covidowe. :rotfl:



Załączniki:
dzban.jpg
dzban.jpg [ 23.27 KiB | Przeglądane 669 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 listopada 2021, 22:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm

Kto zna angielski niech się budzi migiem i Alduwielowi dziękuje za uratowanie życia (jeśli się jeszcze nie zaszczepił) a jesli kto nie zna lub czytać nie ma czasu to niech mi wierzy na słowo: SZCZEPIENIA NA COVID19 - PEWNA ŚMIERĆ !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2021, 02:10 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 339
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
Ci co się wyszczepili, czytać nie będą. Niewyszczepieni już dawno są przekonani o swej racji. :)
Nieznający angielskiego mogą skorzystać z tłumacza elektronicznego.

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2021, 06:34 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel, zrozum, że jeśli w necie będziesz szukał usilnie dowodów, że kosmici żyją wśród nas to je znajdziesz, wystarczy tylko bardzo chcieć, przecież nie ma rzeczy niemożliwych ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 listopada 2021, 22:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Temat segregacji sanitarnej wraca jak bumerang. Wobec dobrowolnego eksperymentu medycznego... i znowu...

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 listopada 2021, 17:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 listopada 2021, 17:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
:rotfl: :rotfl: :rotfl: JiGsaw w samo sedno



Ps Rexman :ok: dokładnie tak, dlatego też możliwe ,ze straciłem tylko czas produkując się w tych wszystkich tematach.


Lincoln nie prawda. Waldek mi wytykał od samego początku , że opieram się jedynie o domysły, ponieważ prac naukowych nie było... teraz już są ;)



Jak już mówiłem ponadnarodowe elity są przed nami z 10 do 20 lat do przodu, dodatkowo warto wspomnieć jedno:

Obrazek




Medycyna jest pełna takich przypadków, ot choćby dwa podam na szybko:

Obrazekdarmowy hosting php

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 listopada 2021, 22:49 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
lekarze reklamowali papierosy :) są szczepionki na rota wirusa wycofane po 2 latach stosowania.

Lincoln napisał(a):
że kosmici żyją wśród nas to je znajdziesz
tu ponownie z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi, że większe prawdopodobieństwo jest, że kosmici istnieją niż, że nie istnieją.

Ogólnie trzeba mieć otwarty umysł i sprawdzać dwie strony. Masz po jednej i drugiej stronie ekspertów.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 listopada 2021, 23:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel, to co pokazałeś to nawet nie produkty lecznicze, tym bardziej leki :rotfl:

KKrzysztof, dawno temu przed maturą mnie uczyli rachunku prawdopodobieństwa, więc może przedstawić podstawy na jakiej to wyłączyłeś, bo mi te permutacje mylą?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 06:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ale heroina już była pełnoprawnym lekiem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 07:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
W tamtym czasie rad jako lek na problemy gastryczne polecała sama Skłodowska. Heroina też była lekiem, a pytanie brzmi czy terapię genową w fazie eksperymentu można nazwać lekiem?


Ps co do kosmitów to od 3 lat rząd usa odtajnia masę nagrań niezidentyfikowanych obiektów latających. Nagranych przez pilotów wojskowych, więc nie były to żarty, a które to na 100% nie były piorunami kulistymi. Co to jest, czy ludzie z przyszłości czy kosmici to może juz odpuśćmy ;)
Zresztą jeśli założyć, ze wszechświat jest nieskończony to naukowcy twierdzą, ze poza kosmitami istnieje tez gdzieś tam np taki ktoś kto w 100% odpowiada wyglądowi takiemu komuś jak ja, albo Ty Lincoln. Właśnie rachunek prawdopodobieństwa o tym mówi. Jeśli założyć, ze człowiek to zbiór atomów, który losowo się akurat potrafił zebrać do kupy i stworzyć Ciebie i mnie, to wedle prawdopodobieństwa musi tam istnieć druga ziemia ,a na niej identyczny ktoś taki jak ja i Ty.

Płytkie masz wyobrażenie o świecie Lincoln jeśli uważasz, ze kosmitów nie ma. Gdzieś miałem wyliczenie jaka jest szansa na istnienie inteligentnej formy życia tylko w naszej galaktyce. Poszukam i wstawię. Oczywiście mówię o inteligentnych formach życia, pomijając jakiekolwiek formy życia, które to prawdopodobnie niebawem znajdziemy nawet w naszym układzie słonecznym tj pod lodem księżyca Jowisza zwanym Europą.

edit to nie od 3 lat tylko od 2017 i tych filmów potwierdzonych przez rząd usa jest cała masa



Poszukam to znajdę jedno z lepszych nagrań całej gromady ufo , nagranej w biały dzień o rożnych kształtach, tak samo nagrane i udostępnione przez rząd usa

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosc ... sc/fhmx8yf

a sam sobie poszukaj jak Ci się nudzi, ja idę na śniadanie :hyhy:


Ostatnio edytowano 26 listopada 2021, 09:06 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 08:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1495
Kiedys słyszałem fajne powiedzenie- "Jeśli chodzi o ilość planet w kosmosie, to można założyć, że ziemia jest jak jedno ziarnko piasku na plazy. Jakimi bylibyśmy szczęściarzami zakładając, że tylko na tym jednym ziarenku występuje życie".


EDIT: Więc może to była sahara, a nie plaza ;)


Ostatnio edytowano 26 listopada 2021, 09:19 przez KEMN1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 08:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kemn1 to fałszywe twierdzenie, planet jest 10000000000000000... x więcej, az do nie skończoności ponieważ wszechświat cały czas się powiększa co moze być potwierdzeniem wielkiego wybuchu

Gdzieś czytałem o najbardziej potwierdzonym przypadku porwania z ufo. W skrócie było to w Australii, mąż z żoną wybrali się przez prerie do znajomych na imprezę. Do przejechania mieli spory kawałek i w połowie drogi zobaczyli masę dziwnych świateł na horyzoncie po prawej (lub lewej, nie pamiętam) od drogi co ich zaciekawiło bo na pustyni to rzadki widok. Na imprezie się tym pochwalili i wszyscy mieli z tego niezły ubaw. Koniec imprezy i wrócili do domu. Na następny dzień dzwoniła znajoma wypytać jak po imprezie czy się im podobało i czy znowu widzieli te światła? Ta babeczka odpowiedziała jakie swatała? Ta przypomniała jej o tym o czym i ona i mąż opowiadali, ale nasza bohaterka nic nie pamiętała , aby widziała jakiekolwiek światła. Zaciekawiona tym faktem zapytała męża czy pamięta dziwne światła na horyzoncie wczoraj jak jechali do znajomych , ten odparł ,ze nic a nic. W sumie byłby to koniec historii, ale babeczce co noc zaczęły się śnić straszne koszmary związane z porwaniem przez kosmitów. Doprowadzało ją to do rozpaczy i postanowiła się leczyć. lekarz który ją leczył po dłuższym czasie wpadł na pomysł, aby wysłać ją na hipnozę regresywną. To co z niej wyciągnęli to materiał na horror, ale nie było by w tym nic dziwnego bo w końcu możliwe ,ze umysł sam sobie te wizje wykreował, dlatego lekarz postanowił przebadać też męża i co było szokiem u niego wyciągnięto z podświadomości metodą hipnozy doglądnie tą samą historie. Ale to nie wszystko bo wisienka na torcie jaka jest w mniemaniu naukowców dowodem na prawdziwość tego wydarzenia została ustalona niebawem. A więc przebieg powrotu tego małżeństwa wyłoniony hipnozą był mniej więcej taki: Wracając na wysokości miejsca gdzie widzieli światła jadać do znajomych zobaczyli znowu te światła , ale dużo bliżej czyli w promieniu 500m od drogi. Były tez tam inne samochody , które się zatrzymały zobaczyć co to.
Na środku stał wielki wirujący świetlisty obiekt. Podjechali samochodem bliżej mniej więcej na wysokość innych samochodów i wysiedli. Po jakimś czasie obiekt się otworzył i wyskoczyły z nich postacie bez uszu i ust. Porozumiewały się z nimi telepatycznie i rozkazały usiąść. Potem klasyka , czyli wnętrze statku, badania itd. A teraz gwóźdź programu czyli fakt , który potwierdził w ocenie badaczy te spotkanie klasyfikując je jako najbardziej potwierdzone. Z racji, ze to była Australijska pustynia bardzo ubogo zamieszkana, a udało się nie wiem czy z męża czy z tej babki umysłu wyciągnąć co za auta tam stały i co niezwykłe udało się ustalić właścicieli jednego z tych aut, mieszkających 50mil od bohaterów naszej opowieści - całkowicie się ze sobą nie znających i tak jak oni nic nie pamietających. Mimo wszystko zgodzili się poddać badaniu hipnozą i co było największym szokiem ta sama historia była zapisana na ich podświadomości. W necie szukajcie pt Przypadek Jackie Calfild albo Calahan, nie pamiętam.

Czy ja wierze w kosmitów na Ziemi? Nie, nie wierzę, ale historia ciekawa i mam swoje wytłumaczenie. Ktoś podzieli się swoim?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 09:51 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
jeżeli chodzi o inne formy życia, to są dwie sprawy.
albo jest tego bardzo dużo - a z racji, że wszechświat jest tak ogromny to ciężko cokolwiek znaleźć (bo są ogromne odległości) - albo jesteśmy jakąś anomalią, i jesteśmy tylko my - sam nie wiem co jest gorsze.

druga sprawa, to kwestia symulacji, też jest sporo badań i prac, że raczej żyjemy w symulacji niż nie żyjemy (matematyka)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 10:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tak niby twierdzi fizyka kwantowa, ze to wszystko istnieje tylko w tedy gdy na to patrzymy. Swoją drogą Kai ponoć jacys anonimowi miliarderzy pompują mega kapitał w dolinie krzemowej dla naukowców ktorzy mają tę symulację własnie potwierdzić.

A co do kosmitów czyli inteligentnych form zycia to w naszej galaktyce wydaje mi się , ze są. Oczywiscie nie jestem tego pewny tak jak np tego, ze jutro będzie dzień , albo tego , ze elity chcą stworzyć jeden swiatowy rząd, zlikwidowac gotówkę i wszczepić nam chipy, ktorymi będą nas totalnie inwigilować, ale wydaje się to prawie , że pewne. Natomiast to ,ze inteligentne formy zycia są we wszechswiecie jest pewne jak słońce. Wszechswit jest nieskonczenie duzy i nikt z nas nawet nie ejst w stanie pojąć jak duzy jest. Przy czym caly czas się powieksza, powstają nowe galaktyki - tam ,gdzieś musi coś byc :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 10:17 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
nawet nasza galaktyka jest tak ogromna, że nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić.
to są niewyobrażalne ilości innych całych galaktyk, planet itp itd. no ogrom.

odnośnie tej teorii symulacji, to fajnie w mediach było to widać bo wysłaniu sondy New Horizons, która aktualnie leci na skraj naszego układu słonecznego.
o co chodzi? no zanim ta nasza sonda sobie poleciała, wiecie jak wyglądał Pluton (a właściwie jego zdjęcia) z Ziemi - no parę pikseli - i jest to logiczne (poniekąd) bo bardzo daleko i nie było czym zrobić tego zdjęcia dokładnego. No i jak New Horizons przeleciał obok i zrobił foto z bliska to mamy fajne zdjęcia Plutona (no logiczna sprawa) - tyle, że - w IT właśnie taki myk się stosuje. Jeżeli coś jest bardzo daleko od obserwatora, to się tego nie renderuje (robi byle jakie, żeby zaoszczędzić moc obliczeniową) - dopiero, gdy obserwator jest blisko, obiekt się renderuje.

Trochę przerażające, no ale :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 12:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dokładnie tak Kai, to są odległości nie do pojęcia - tam musi coś być :ok:


Wracając do tematu


Tak przed komisją senacką zeznaje były wi-ce Pfizera...szczury wymarły, więc zaczęli eksperymenty na ludziach. A Wam wmówią ,że nie od szczepionki umarli tylko od kolejnej delty mutacji. Białko S

https://video.twimg.com/ext_tw_video/14 ... mp4?tag=12


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 12:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel napisał(a):
Płytkie masz wyobrażenie o świecie Lincoln jeśli uważasz, ze kosmitów nie ma. ..


Pokaż gdzie tak napisałem, albo przestań interpretować wszystko na opak, bo jeśli moje dwa zdania doprowadziły Cię do takiego wniosku to ....jakbym miał stawiać kto jest kosmitą na forum to jesteś pierwszym wyborem :rotfl:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 listopada 2021, 13:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Napisałem ,, jeśli uwazasz..." co znaczy dokładnie tyle, ze nie wiem czy tak uwazasz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 27 listopada 2021, 02:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL