BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 23:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 6 marca 2013, 22:25 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Roger-Nysa, a co miałem po nich jeździć? Dałem dupy to byłem gotów ponieść konsekwencje ;) I tak mi poszli na rękę, bo miałem zdecydowanie więcej, niż 58, a nawet wiecej, niż 85 :D Jakbym pyskował, to dostałbym 500 i 10 pkt, bez mrugnięcia okiem.
Roger-Nysa napisał(a):
Prawda jest taka że w tym sezonie jadąc na zlot ,obaj w tej wiosce zwolnimy do 50 km/h.

E tam, będziemy się bliżej trzymać tych z CB (spokojnie, oba stopy już mi działają, wtyczka była poluzowana :D).

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 6 marca 2013, 22:38 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
Roger-Nysa napisał(a):
, ile wjechałeś do wioski 55 -58 zatrzymali , nawet nie było dyskusji .

maaaad napisał(a):
I tak mi poszli na rękę, bo miałem zdecydowanie więcej, niż 58, a nawet wiecej, niż 85

maaaad, o do licha ;) zawsze myślałem że Twoje auto wygląda, ale nie jeździ ...więcej niż 85 to mnie zaskoczyłeś. :rotfl: ;)
valdorane, hm nie wiem co mam powiedzieć , na forum ci co mają M62 w dowolnej opcji ,nie lubią tych co mają m47n tym bardziej+++ :rotfl: i unikają na drodze tych co mają m57n ;) :rotfl: :rotfl:
Ten twój wpis to jakiś ,niepewny :zdziwko: :kwasny: Chyba zgłoszę go do moderacji. :piwo:
Pewnie że się dogadamy ;) Zrobimy ustawkę , zapłacę , dasz się objechać a potem opiszemy mój sukces w wiadomym dziale . :rotfl: ;)
Wtedy spore grono "pojedzie ostro" po mnie że kłamię i zanim się ujawnisz pojada po Tobie że masz uwalony motor. Życie jest piękne :super:

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Ostatnio edytowano 6 marca 2013, 22:48 przez Roger-Nysa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 6 marca 2013, 22:44 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Roger-Nysa napisał(a):
zawsze myślałem że Twoje auto wygląda, ale nie jeździ ...więcej niż 85 to mnie zaskoczyłeś

Wiesz, zapas w domu został, pęcherz opróżniłem w Koninie, więc bujnęło się do tych 90 ;)

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 6 marca 2013, 23:58 
Roger-Nysa napisał(a):
Widzisz Kocie ,każdemu kto nie smakował takiej pracy od środka , ciężko będzie zrozumieć pewne zachowania.
a tak to jest na prawdę w wielu zawodach, z zewnątrz wydaje się łatwa kasa, tylko co ktoś z boku może o tym wiedzieć, ale skomentować zawsze łatwo


Roger-Nysa napisał(a):
Co do Twojej historyjki z alkomatem ... :wstyd: Sory ale rozbawiłeś mnie.

Wypiłeś z kolegami kilka browarów i poszedłeś na komendę aby sprawdzili Ci ilość alkoholu we krwi ?
Powiedziałeś dyżurnemu w okienku że przyszedłeś wykonać test ?
:przestraszony: :przestraszony: :rotfl:
nie widzę w tym nic dziwnego, że ktoś idzie sprawdzić trzeźwość. Sam byłem może z 10 razy i tylko raz jakaś babka robiła problemy, bo chyba pasjansa jej przerwałem i ostatecznie nie chciała zrobić, a tak zawsze bez problemów, głupich pytań po co, czasem spisali dowód, innym razem tylko dmuchnąłem 2-3 minuty i po sprawie, więc jak widać można.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 7 marca 2013, 02:09 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1140
Lokalizacja: Pfaffenhofen(PAF)
swistar napisał(a):
greg27 napisał(a):
swistar napisał(a):
PiotrRadom napisał(a):
Nie wiem czy tutaj gdzieś było ale lekki OT:
https://www.facebook.com/photo.php?v=611099632249534

:rotfl: :rotfl: no i takich mamy policmajstrów :dobani:

Widzę ,że Ciebie jako starego celnika,ubeka,milicjanta(niepotrzebne skreśl) musieli nieźle udupić skoro masz kosę z kolegami z "firmy".Zazwyczaj firma trzyma się razem a Ciebie yebią na każdym kroku.Biedactwo.I żalisz się na forum.

psy to nie są moi koledzy i nigdy z nimi nie trzymałem :dobani: poza tym nigdy mnie nie udupili, a jakieś marne mandaty to śmiech ( w sumie może przez całe życie aż 10sztuk). Po prostu za całokształt ich nie lubię, po części również za to o czym co poniektórzy w tym temacie wspominali.
greg27 napisał(a):
Co mamy Cię pogłaskać czy jak?

może nie wszyscy ale ty możesz mnie jedynie cmoknąć w kostkę(nie pisząc w DUPĘ co by ci się przykro nie zrobiło), czyli blisko buta.
Pasuje?
Jak tak to szoruj i to migiem...
A tak na marginesie to może Ty parówa jesteś i się pucujesz z psami co?

Sam jesteś parówa palancie ubeku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 7 marca 2013, 07:28 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1140
Lokalizacja: Pfaffenhofen(PAF)
MOD EDIT. Nie ma takich odzywek na forum. Pierwszy OST. Santino

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 7 marca 2013, 08:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Roger-Nysa, widzę że nie zrozumiałeś mojego postu. Nie napisałem że policjant nie ma legitymować bandy dresiarzy, którzy całe wieczory przesiadują na ławce palą trawę i piją browara. Napisałem że Policjant normalnemu człowiekowi ma się kojarzyć pozytywnie. Jak idę ulicą i widzę policjanta to nie mam się obawiać, tylko czuć bezpiecznie.

Roger-Nysa napisał(a):
Co do Twojej historyjki z alkomatem ... Sory ale rozbawiłeś mnie.


Co w tym jest zabawnego?

Roger-Nysa napisał(a):
Wypiłeś z kolegami kilka browarów i poszedłeś na komendę aby sprawdzili Ci ilość alkoholu we krwi ? Powiedziałeś dyżurnemu w okienku że przyszedłeś wykonać test ?


Nie, wpadli do nas znajomi i wieczorem wypiliśmy kilka szklaneczek whisky a na komendę podwiozła nas moja małżonka następnego dnia o 17tej aby sprawdzić czy możemy pojechać pozwiedzać Warszawę. Co jest w tym zabawnego lub dziwnego?

Podjechaliśmy na inny komisariat i policjant bez problemu i chętnie zrobił test i nie robił problemów.

Widać że jesteś z mundurówki bo od razu reagujesz agresją i od razu mój post odebrałeś jako atak.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 7 marca 2013, 09:13 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 48
Posty: 2607
Lokalizacja: Nysa Opolskie
Moje BMW: F07 535dx
Kod silnika: n57
KotSylwester napisał(a):
Widać że jesteś z mundurówki bo od razu reagujesz agresją i od razu mój post odebrałeś jako atak.

Oj tam, oj tam i do tego z najbardziej wrednej i znienawidzonej przez bandziorów formacji.
Powiem więcej ... często dochodzę do wniosku że moje uprawnienia totalnie ograniczyły prawa człowieka.
;)

Kocie, zero agresji zero ataku, zdarzało się nam już dyskutować parę razy i nie zauważyłem braku logiki w Twoich wpisach ... :ok: Tylko czasem zdecydowanie za mocno obstajesz przy swoim. :(

KotSylwester napisał(a):
Jak idę ulicą i widzę policjanta to nie mam się obawiać, tylko czuć bezpiecznie.
Właśnie okazało się że jesteśmy po tej samej stronie barykady ,jestem tego samego zdania , powiem więcej sądzę że zdecydowana większość społeczeństwa ,widząc wieczorem patrol, powie :
"Czuję się bezpieczniej, bo widzę że są" . Nie liczni powiedzą " Patrz ,psiarnia węszy ....je.ba.ne nieroby".

No dobra ,z tym badaniem trzeźwości , to inaczej było niż sobie to wyobraziłem. Ta presja Twojej małżonki ,przekonała mnie że były podstawy aby weryfikować wasz stan. Nie mam pytań. :ok:

_________________
TEL. 600218347 Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 7 marca 2013, 09:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Roger-Nysa, po zbadaniu mieliśmy "ZERO". Lepiej się zbadać niż potem mieć pół roku jazdy jako pasażer.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 16 marca 2013, 14:18 
Offline
Forumowicz

Posty: 217
Strażaki Miejskie to prawie policja więc chyba w temacie.
Się znowu popisali http://www.tvs.pl/43733,ochroniarz_pobi ... filmu.html

_________________
Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 16 marca 2013, 14:38 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Ale co takiego strasznego straż miejska zrobiła?

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 16 marca 2013, 14:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
Steeler, ale o co chodzi?
Był przebrany za ochroniarza (tak zakładam - bo policjant mówi o tym, że podawał się za ochroniarza), pobity otrzymał pomoc, złapali sprawcę. Moim zdaniem może nie poszło wszystko na 100% tak jak powinno być ale ostatecznie raczej na +. Ten "trzeźwy" z Łodzi to swoją drogą musiał wyglądać na obszczymura albo śmierdział. Bo raczej normalnie ubranego i zadbanego człowieka nikt nie weźmie za bezdomnego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 16 marca 2013, 15:21 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1434
Lokalizacja: Żory-Rybnik
Moje BMW: f12, f30
Kod silnika: unknown
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=92390
www.http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138967
Wole trzymać sztamę z przestepcą niż z policją. W niczym mi nie pomogli a dwa razy potrzebowałem takiej pomocy, 3 raz juz nie pójdę po pomoc tylko wezmę sprawy w swoje ręce... niestety takie myślenie jest destrukcyjnie bo pokrzywdzony stanie sie winowajcą. to samo prokuratura banda decydentów i cwaniaków.

Szczerze widok policjania wywołuje we mnie wiecej obaw i złości niż widok kryminalisty.

najlepiej jak wogóle nie chce słyszec i widziec policji załuje ze ten post przeczytałem bo włancza mi sie agresor.

straż miejska gów*o robi i budynek postawiła sobie za 15 milionów w moim mieście banda!!!.

_________________
brak zgody na link

Obrazek
PASJA Polerska po godzinach... GALERIA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 16 marca 2013, 20:22 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
quote=" incoming, "]Szczerze widok policjania wywołuje we mnie wiecej obaw i złości niż widok kryminalisty.
[/quote]

To zdemolować komisariat powinieneś - trafisz do pierdla, tam będziesz widział samych kryminalistów. Nikt nie będzie Cię złościł i przestaniesz się obawiać :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 23 marca 2013, 11:39 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
http://www.sadistic.pl/tego-sie-pewnie- ... 184787.htm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 23 marca 2013, 13:30 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
valdorane, większość osób wypowiadających się w tym temacie wyobrażałem sobie właśnie tak jak tą idiotkę w załączonym filmie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 23 marca 2013, 13:39 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
valdorane napisał(a):
http://www.sadistic.pl/tego-sie-pewnie-nie-spodziewala-vt184787.htm

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 23 marca 2013, 13:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 16
Posty: 6536
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 6 coupe
pawelek napisał(a):
valdorane, większość osób wypowiadających się w tym temacie wyobrażałem sobie właśnie tak jak tą idiotkę w załączonym filmie :)


Akurat ona postąpiła jak totalna idiotka, brak jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego.

Bronienie swego w kulturalny sposób, z sensownymi argumentami drażnią policjantów jeszcze bardziej, bo niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją że to właśnie policjant próbował sprowadzić rozmowę do takiego poziomu.

_________________
The Unattainable Is Invariably Attractive!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 23 marca 2013, 14:33 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
A co to jest ten instynkt samozachowawczy ? :hyhy: Bo ja mam wrażenie że właśnie go użyła - w przypadku zagrożenia zaczęła uciekać przecież - to jest właśnie ten instynkt samozachowawczy. Czyż nie ? ;)

Dejmon, napisał(a):
Bronienie swego w kulturalny sposób, z sensownymi argumentami drażnią policjantów jeszcze bardziej, bo niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją że to właśnie policjant próbował sprowadzić rozmowę do takiego poziomu.


Dziwna sprawa, mnie nigdy policja nie zaczepiła gdy nie miała konkretnego powodu, a jak miała powód ( sytuacje drogowe ) to nigdy nie robiłem z siebie idioty i nie przekonywałem w kulturalny sposób z sensownymi argumentami, bo takich po prostu nie ma - przewinienie to przewinienie. Natomiast kulturalną rozmową da się załatwić wszystko - kilka razy ominął mnie w ten sposób duuuuży mandat ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: POLICJA-pomocna czy też nie? Znajomi czy służbiści?
PostNapisane: 24 marca 2013, 08:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Hahaha ale spotulniała... piękne :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 876 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 44  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL