BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 18:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 23:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
kai napisał(a):
Alduwiel pisał. Masz sprzedać, i zacząć wynajmować. Banka pęknie to kupisz taniej (tylko banka na nieruchomości pęka od 5 lat, i może być tak, że kolejne 5 lat, będziesz wynajmować, a tak byś już spłacił)


To ze ceny nieruchomosci w tym momencie są chore to jest wiadome. To ze za rok moze 2 ceny spadną to tez jest bardzo prawdopodobne. Obecnie jestem na etapie szukania kolejnego mieszkania . Tu gdzie mieszkam tj na Wilanowie za 70-80m2 trzeba zaplacic Bańkę. To jest chora cena za taki kawałek podłogi. I teraz tak mozna to kupic albo za gotowke (mnie nie stac) albo w kredo. I bedzie tak ze jesli wierzyc alduwiel i to wszystko walnie to kredyt bedzie wyzszy niz rynkowa warrosc mkeszkania. No ale kredyt bierzesz na 20/30 lat wiec mysle ze w tym czasie to sie wielokrotnie moze zmieniac . Mozna tez czekac az ceny spadną..mozna czekac rok mozna i 5 . . .nie wiadomo kiedy spadną . . .
To ze to wszystko rypnie totalnie dla mnie osobiscie jest mało prawdopodobne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 23:24 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dlatego błagam Cię Mastello zobacz ten film , sam w tedy podejmiesz lepszą decyzję



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 23:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14122
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
alduwiel napisał(a):
Dlatego błagam Cię Mastello zobacz ten film , sam w tedy podejmiesz lepszą decyzję
Własnie włączyłem :)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 23:29 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
:ok: Frank jak Ty się dowiesz jak oni nas dymają :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 09:03 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 100
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54
kai napisał(a):
to jes głębsze niż myślicie!
alduwiel to fikcyjna postać wykreowana przez wlascicieli tego forum, tutaj sie wszystko zgadza!!

poczatkowo mial to byc ruch i reklamy = pieniadze dla wlascicieli, ktorzy nie musza nic robic! piramida finfansowa, to oni stoja na samym szczycie, tez sie zgadza!

ale poszli dalej!!! chca zawladnac tutejszym swiatem nie tylko wirtualnym! kreauja NWO, zeby ludzie sprzedawali domy, mieszkania, samochody. oni od razu sie o tym dowiedza i to beda skupowac, jeszcze wieksza piramida, tak wlasnie powstaja miliarderzy.

ludzie nie dajcie sie oglupic, alduwiel to fikcyjna postac kierowana przez najwiekszych tuutaj!!!

BOZE!! a tacy ludzie jak razek, ktorzy mowia zeby nie bac sie koronawirusa to FALSZYWI PROROCY!! bylo to opisane w bilib tysiaclecia
JEZU!!

wszystko jest tez na tym filmie. ale zaniedlugo go ktos usunie bo tutaj jest cala prawda

matka wie że ćpiesz? żałuję że tu zajrzałem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 10:08 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Matka nie wie, bo z nią nie mieszkam. Ale wale marihuanen w szczykawach non stop. Tylko nie mów nikomu!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 10:30 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek

Obrazek

Jeśli zobaczyliscie film jaki Wam wczoraj poleciłem obejrzec to juz wiecie , ze ten krach o kotorym mowie na 100% sie wydazy i najprawdopodobniej to wlasnie teraz nastał ten czas.

Myslicie ze politycy w uni to debile nie potrafiący zrozumiec ,ze wpuszczenie imigrantow to glupi pomysl? A mimo to udają dalej debili i wmawiają nam , ze musimy byc solidarni z uchodzcami podczas gdy wupuszczaja przez granice samych facetow -zamieszki a moze nawet wojna domowa gotowa i o to im chodzi. To wszytsko dzieje się celowo!

Juz gdy uda się Wam zrozumiec roznicę pomiedzy pieniadzem opartym na zlocie ,a pieniadzem opartym na dlugu to zrozumiecie jak zli są Ci ludzie. Jak celowo powstal fed tak, aby ludzi na swiecie okradac nie konczącą się inflacją i bańkami ,ktore powstają przez ich jebane sterowanie rynkiem :wsciekly: wszystko to robią w jednym celu. Na waszych oczach teraz bedzie się to działo ,skupcie uwagę na ich kroki who, onz i bank swiatowy i reszta bankow to wlasnie ,,oni"


Nie chce Was straszyć,choc sytuacja wygląda naprawdę zle to czuję , ze niebawem wydazy się coś co odmieni rozkład sił. Cos się zmienia...


A teraz będzie seria informacji ze strony gdzie jak wiadomo same glupoty udostepniają. Jak mozecie wyjasnijcie gdzie w których memach zawarte jest klamtwo :)

Uwaga mem nr 1

Obrazek

Nr2

Obrazek

Nr3

Obrazek

Nr4

Obrazek

Nr5

Obrazek

Nr6

Obrazek



Frank napisał(a):
e Gosc wyraza swoja opinie, chcesz podyskutowac na poziomie to podyskutuj, nie to nie, ale nie trzeba w kazdym poscie " zbijać beki " z niego.

Ma prawo mieć swoją opinię, nie ze wszystkimi się zgadzam ale nie muszę sie zachowywać jak złosliwy kutas wobec niego. To jest cos, czego wiele osob na tym świecie nie rozumie.


Dzięki Frank, ale spoko nikt tutaj się wcale tak nie zachowywał. Gadamy sobie, kai żartował :D Zresztą ja się nie obrażam i każdy może wyrazić swoje zdanie nawet negatywne, od tego jest forum. Dyskutujemy sobie :)

KSR545i napisał(a):
żałuję że tu zajrzałem.


Dlaczego? Proszę rozwiń swoją wypowiedz, tutaj na bmw sport nie musisz się ograniczać :) jeśli coś Ci leży na sercu to wal z grubej rury.


KKrzysztof napisał(a):
kurcze ja wziąłem niebieską pigułkę od morfeusza jednak aż tak ona nie działa :)
Zgadzam się, ze nasz Świat stoi na głowie.


Ehh ja mimo wszystko wole prawdę i dalej brałbym czerwoną ,nie ważne jak straszna by ona nie była.


KKrzysztof napisał(a):
Wiecie to zależy co dla kogo jest ciężką pracą sam jestem handlowcem i miałem kiedyś zawieść ludzi z innej branży około 400 km na szkolenie, dla mnie to po prostu przelot samochodem a dla mnie wsiąść i wysiąść.
Z drugiej strony wszystko się zmienia ludzie na koparkach zarabiają więcej niż doktor chemii.

Nie da się tu odpowiedzieć prosto bo to złożony temat. Czasami praca fizyczna jest lżejsza niż biurowa.


Po co pracować samemu skoro pieniądze mogą za Ciebie to robić? Tak działa kapitalizm. Niestety kapitalizm się nie sprawdza bo doprowadza do nie równego podziału dóbr jakie produkujemy :/ tzn może i by się sprawdził. WYSTARCZYŁO BY ZABRONIĆ BANKOM KREACJI PIENIĄDZA PO PRZEZ DŁUG ,A POTEM zlikwidować fed i przywrócić złoto jako oparcie dla światowej waluty. To by raz na zawsze rozwiązało problem baniek i inflacji


Ostatnio edytowano 7 marca 2020, 00:28 przez alduwiel, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 17:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
alduwiel napisał(a):

Nr3

Obrazek



To nie Rockefeller. Fake news


https://www.snopes.com/fact-check/pope-francis-kisses-david-rockefellers-hand/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 17:34 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
alduwiel napisał(a):
Olejcie stare waśnie i skupcie się na tym co naprawdę ważne!


Mi tego nie musisz mówić ;) Ja jestem wyluzowany jak bokiem daszkiem kaszkiet :cwaniak:

Frank napisał(a):
No czyjegoś na pewno :rotfl: :rotfl: :rotfl: Nie wszyscy są plażowymi singlami do 40 tki.


Oooo... a ciekawe skąd ten pomysł ? Chyba że mnie stalkujesz w swoim wolnym czasie ? :) How sweeet :)

Kurde, chyba muszę założyć jakiś fanpejdż i zacząć to monetyzować bo to już nie pierwsza osoba która poświęca swój prywatny czas żeby sprawdzać co się dzieje w moim prywatnym życiu :D #fuckmeimfamous :rotfl:


kai napisał(a):
Frank, administrator jesteś a zachowujesz się strasznie dziecinni. Najpierw ból dupy, bo ktoś jakieś pierdoły pisał o aucie a tera takie wycieczki.
I się dziwicie, że ludzie zlewaja forum. A po co mają wchodzić? Żeby administrator ich obrażał?


NIe przetłumaczysz :) Ewentualnie dostaniesz odpowiedź że jak coś to można w ryj dostać itd.

Lincoln napisał(a):
MAJSU, i te jego pełne wartościowych argumentów riposty :rotfl:
All może i ma inne spojrzenie na świat niż większość ludzi, ale przynajmniej dużo wysiłku wkłada by to pokazać. Nie wygląda też na typowego "betona" któremu się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadał.


Zapraszam do lektury https://facet.onet.pl/warto-wiedziec/ka ... la/992r377 nie zgadzam się z paroma argumentami tego Pana, coś takiego jak "gender pay gap" nie istnieje ale przedstawia on ciekawy aspekt postrzegania dzisiejszego świata. To jakim społeczeństwem jesteśmy zależy w największym stopniu od osób wykonujących pracę społeczną - nauczyciele jak i te niedoceniane matki. Ja się z tym w pełni zgadzam.

Frank napisał(a):
Bo to jest tak - jak adminowi ktoś pierdoły pisze, to nie może odpowiedziec, bo " ból dupy " . A jak odpowie w podobnym tonie to od razu foch . Majsu od lat sobie pozwala na takie teksciki i jest ok, jak ma odpowiedz w swoim stylu to jest " dziecinnie " . Ujme to w ten sposob - kto ma rozum ten wie o co chodzi i tyle. I podziwiam alduwiela ile on moze chamskich tekstow wytrzymać. Gosc wyraza swoja opinie, chcesz podyskutowac na poziomie to podyskutuj, nie to nie, ale nie trzeba w kazdym poscie " zbijać beki " z niego.


Ale to Ty od zawsze w sposób chamski i wyjątkowo prostacki obrażasz ludzi chowając się za ostrzeżeniami i banami. Jakoś tak już jest w męskim świecie że dajemy sobie jako faceci prztyczki i przepychamy się w sarkastyczny sposób, takie rzeczy to tłumaczyć trzeba tylko kobietom albo jakimś cipeuszom emocjonalnym. W tym co robisz nie ma za grosz jakiejkolwiek finezji... sarkazmu... Wyzywasz ludzi od ciot, debili i ewentualnie chcesz im obić ryj bo nie radzisz sobie kompletnie z krytyką, masz zero dystansu do siebie człowieku i jedyna pozycja z jakiej wychodzisz w każdej dyskusji to "morda bo dam ci bana" albo "przyjadę obić Ci ryj".

Jestem też pewny że Alduwiel to raczej mocny psychnicznie gość który przeszedł w życiu więcej niż ludziki tutaj czyli "problemy z obrotami na jałowym" i "telepie na zimnym". Nie sądzę że potrzebuje adwokatów bo to dorosły facet który jeżeli chce to zawsze może wejść w polemikę. Sam zresztą zauważył że ludzie go biorą za wariata :D

Frank napisał(a):
Ma prawo mieć swoją opinię, nie ze wszystkimi się zgadzam ale nie muszę sie zachowywać jak złosliwy kutas wobec niego. To jest cos, czego wiele osob na tym świecie nie rozumie.


Ty nie udawaj teraz dobrego wujka bo jak jeszcze bardziej się tą hipokryzją oblepisz to się do samochodu nie zmieścisz. Przyjebałeś się do mnie pod pretekstem obrony Alduwiela bo ile razy nie widzisz mojego nicka to Ci zwieracz płonie... Wystarczy przejrzeć sobie posty jak regularnie się prujesz do mnie :) Ja Cię traktuję jak powietrze bo z niektórymi ludźmi nie ma sensu wdawać się w jakiekolwiek dyskusje ale Ty nie możesz się powstrzymać tylko ciągle szukasz okazji...

Nikomu kto się udziela w tym temacie krzywda się nie działa...nikt nie krzyczał gdzie jest MOderator.

Mastello napisał(a):

To ze ceny nieruchomosci w tym momencie są chore to jest wiadome. To ze za rok moze 2 ceny spadną to tez jest bardzo prawdopodobne. Obecnie jestem na etapie szukania kolejnego mieszkania . Tu gdzie mieszkam tj na Wilanowie za 70-80m2 trzeba zaplacic Bańkę. To jest chora cena za taki kawałek podłogi. I teraz tak mozna to kupic albo za gotowke (mnie nie stac) albo w kredo. I bedzie tak ze jesli wierzyc alduwiel i to wszystko walnie to kredyt bedzie wyzszy niz rynkowa warrosc mkeszkania. No ale kredyt bierzesz na 20/30 lat wiec mysle ze w tym czasie to sie wielokrotnie moze zmieniac . Mozna tez czekac az ceny spadną..mozna czekac rok mozna i 5 . . .nie wiadomo kiedy spadną . . .
To ze to wszystko rypnie totalnie dla mnie osobiscie jest mało prawdopodobne.
[/quote]

Ceny są chore bo do WWA, ale i innych dużych miast, pchają się wszyscy, zarówno polacy z innych miast za pracą jak i nisko wykwalifikowani ( ale dobrze płatni ) pracownicy ze wschodu. Oczywiście mamy też masę bardzo dobrze płatnych specjalistów i inwestorów ze wschodu jak i z zachodu którzy kupują nieruchomości pod inwestycję. Ludzie mają hajs albo zdolność kredytową żeby kupić mieszkanie, zarabiają coraz więcej z roku na rok. Ceny nie spadną, bańka miała pęknąć już parę lat temu i nic ale to absolutnie nic nie wskazuje na to że ceny spadną, będą rosły dalej ale może trochę wolniej.

Kto jest temu winny ? Oczywiście my sami :) To my wybraliśmy POPiS który nie potrafił przewidzieć co stanie się z rynkiem nieruchomości w PL a dzieje się to samo co np. w Londynie który upatrzyli sobie inwestorzy z całej Europy w tym Rosjanie dysponujący dużymi środkami i lokującymi je w nieruchomości tam. Londyńczycy zarabiają duuużo więcej niż polacy ale co z tego jak przyjdzie Rusek jeden z drugim i wykupuje trzy piętra pod wynajem czy pod inwestycję i sprzedaje zaraz po wybudowaniu 30% drożej. Takie praktyki powinny być zakazane.

Pamiętam jak byłem na studiach i wtedy w PL szaleli Hiszpanie i Irlandczycy którzy wykupowali całe piętra w nowo powstających blokach w WWA bo wiedzieli co się stało u nich kiedy weszli do EU i zarabiali na nas i tym że jesteśmy biedakami.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 17:51 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Gasper napisał(a):
alduwiel napisał(a):

Nr3

Obrazek



To nie Rockefeller. Fake news


https://www.snopes.com/fact-check/pope-francis-kisses-david-rockefellers-hand/



Faktycznie to chyba ktos inny.




A tu są fakty czy bzdury?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 18:20 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
alduwiel, jakie masz wykształcenie, jeśli wolno spytać?

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 18:40 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14122
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Majsu, zakompleksiony konusie, mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy, tyle ci powiem. Reszty tych bredni nie bede komentowal, a jak sie tak chowam za banem to ponawiam nadal aktualne zaproszenie na dwuosobowego spota. Zawsze byles malym chujkiem zlosliwym i zawsze nim bedziesz. Nic nie mozesz i chyba to cie tak bardzo frustruje ze sie tu plączesz jak smrod po gaciach. Mialem cie na wyciagniecie reki w Toruniu, jakbym wiedzial jaki z ciebie skunks to bym juz wtedy cie do tanca zaprosił, jak sie okazalo po tym jak sie do santino dojebales, wylazla twoja prawdziwa natura. Mozesz szczekac w internecie i na tym sie konczysz. Beka z majsu :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 18:48 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zawodowe Tomek, jestem kucharzem.

Ps osob chorych przybywa, ogłoszenie pandemi lada dzień :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 20:29 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
alduwiel napisał(a):

Ps osob chorych przybywa, ogłoszenie pandemi lada dzień :/


Obrazek

Ale tak to wygląda. Jedni mówią że wirus to idealny sposób na depopulację - śmiertelny głównie dla starszych lub osłabionych.
Inni z kolei że młodzi też giną, a śmiertelność we Włoszech wynosi obecnie 40% względem tych co wyzdrowieli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 20:38 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 990
Lokalizacja: Żory
Moje BMW: E46 330i, było kilka
Kod silnika: M54B30
Cytuj:
a śmiertelność we Włoszech wynosi obecnie 40% względem tych co wyzdrowieli.

Kyo, ale to chyba nie powinno tak się liczyć.

Jeżeli jest kilka tysiecy zarażonych, a zmarło ok 100os, a wyleczonych jest ok 300, to podawanie 40% jest mylące.
Osób zdrowiejęcych powinno wkrótce przybywać lawinowo.

_________________
Pełna oferta oryginałów i zamienników dla BMW|MINI|MOTORRAD

http://www.ASO-BMW.pl[/b]
https://www.facebook.com/ASOBMW/

Sprzedam:
BMW X3 Sport Pakiet


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 20:58 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
No zobaczymy, takie dostałem info.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 20:58 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Korona wirus, około 3000 zabitych na świecie w ciągu 3 miesięcy, światowa panika, codzienne wiadomości w mediach w jakim celu?

Głód na świecie, około 24 tysięcy zabitych dziennie, z czego 3 z 4 to dzieci poniżej 5 roku życia. Cisza całkowita, nie ma problemu - dlaczego?

Obrazekdoes la croix hydrate you

Sory jeśli kogoś uraziłem , ale gdybym to ja był władcą pieniędzy to na całym świecie nie umarło by od tego momentu ani jedno dziecko!

Jedyne czego nam brakuje to zrównoważonego rozwoju, takie moje zdanie


Ostatnio edytowano 6 marca 2020, 21:02 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 21:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
alduwiel napisał(a):
nie ma problemu - dlaczego?


Ponieważ korona nie wybiera, przychodzi do drzwi niezależnie od zasobności portfela, koloru skóry czy pochodzenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 21:16 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mi się wydaje ,ze jest w tym inny cel, ale jak mówię może mi się tylko wydawać :)


Btw jest wreszcie do zobaczenia ten film którym rozpocząłem mój niedorzeczny temat o depopulacji na który nikt nie cche ze mną rozmawiać. W sumie nie jest to dziwne ,ze nikt nie lubi o smutnych rzeczach gadać ,a takich typów co tylko negatywne wieści przynoszą nikt nie lubi :( Wybaczcie mi w takim razie za to wszystko... Niestety nie ma innego wyjścia , albo ja wyzdrowieję, albo Wy zachorujecie :08:

https://killuminati.pl/plan-depopulacji ... 4egDNWo4wo


Juz chyba sam fakt ,ze nie da się tego filmu wrzucić na yt (a jeszcze nawet nie działa acta 2 :przestraszony: ) powinien Was przekonać


Kyokushin napisał(a):
alduwiel napisał(a):

Ps osob chorych przybywa, ogłoszenie pandemi lada dzień :/


Obrazek

Ale tak to wygląda. Jedni mówią że wirus to idealny sposób na depopulację - śmiertelny głównie dla starszych lub osłabionych.
Inni z kolei że młodzi też giną, a śmiertelność we Włoszech wynosi obecnie 40% względem tych co wyzdrowieli.



Moim zdaniem ten wirus nie wydostał się, aby spowodować depopulację - jest zwyczajnie za słaby. Chyba ,ze władze ukrywają prawdziwe fakty jesli chodzi o skale problemu. Cholera już wie :D przy dzisiejszej skali dezinformacji trudno już w cokolwiek wierzyć :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 6 marca 2020, 21:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
MAJSU napisał(a):
To jakim społeczeństwem jesteśmy zależy w największym stopniu od osób wykonujących pracę społeczną - nauczyciele jak i te niedoceniane matki. Ja się z tym w pełni zgadzam.


Najważniejszym nauczycielem dla mojego dziecka jestem ja - ale nie wiem czy zrozumiesz te kwestię. Moja matka i matka moich dzieci uważają, że tak dobrze jak teraz to wcześniej matki nie miały i jak to się ma mieć w odniesieniu do takich znafców z yt?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL