BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 00:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona

Na kogo głosowałeś?
Bosak 33%  33%  [ 24 ]
Trzaskowski 26%  26%  [ 19 ]
Duda 18%  18%  [ 13 ]
LGBT 1%  1%  [ 1 ]
Jakubiak 0%  0%  [ 0 ]
Kamysz 3%  3%  [ 2 ]
Witkowski 0%  0%  [ 0 ]
Hołownia 7%  7%  [ 5 ]
Żółtek 4%  4%  [ 3 ]
Tanajno 0%  0%  [ 0 ]
Piotrowski 0%  0%  [ 0 ]
Nie głosuję 7%  7%  [ 5 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 6 lipca 2020, 13:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Tak jak zabawne jest gadanie o konstytucji, tak zabawne jest gadanie o reżimie :D. Mniej psioczyć, a wiecej myslec. Prosty sposob, aby pacjent brał zapisane przez lekarza zastrzyki i to bez koniecznosci wizyty w szpitalu . Na rynku i nie tylko w Poznaniu funkcjonuja nzoz-y pielegniarek i połoznych, także w ramach nfz. Albo sie jedzie tam i na miejscu w gabinecie zabiegowym dostaje sie zastrzyk / zmienia opatrunek, albo pielegniarka przychodzi do domu. Panie mają dyżury i działa to rowniez w weekendy czy swieta, bo przecież pacjent biorac zastrzyki nie przerywa kuracji na dni wolne od pracy , tylko musi byc zachowana ciągłość. Jesli nie potrafi sie wykorzystac tego co oferuje nfz to mozna miec pretensje tylko siebie, a nie do systemu.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 7 lipca 2020, 20:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Należy zrozumieć, że w wolnym kraju płacimy za lekarzy i pielęgniarki, a w reżymie płacimy za lekarzy, pielęgniarki oraz utrzymanie bandy urzędasów, ministerstw itd., którzy tym nieefektywnie zarządzają. Toteż jest oczywistym, że w drugim systemie jakość będzie niższa, a całość droższa.

Sugerując, że byś poszedł do piachu gdyby nie NFZ to już totalnie kula w płot - są ubezpieczenia, są zbiórki, zwykła ludzka dobroczynność. Sugerujesz, że ludzie sami by sobie nie poradzili na takie wypadki i daliby innym młodym umierać pod płotem?


Płacenie tylko lekarzowi i pielęgniarce jest możliwe gdy nie ma systemu, nawet gdy firma to obsługuje potrzebna jest cała kadra, od sprzątaczek po kierowników - to kosztuje niestety.
Jeśli czytałeś mój post można wyliczyć jakiego okresu to się tyczyło, więc lekko zironizuje - zbiórki w latach 90? Ogłaszane w Gazecie Wyborczej czy Anonsach? ;) Pamiętaj też, że większość Polaków nie dysponuje funduszami by ubezpieczyć kilkuosobową rodzinę prywatnie, a te 20 lat wstecz było jeszcze gorzej.

kszyhu, dane GUS które podałem były jeszcze z czasów PO - to prognozy uwzględniające sytuację w danym momencie. Jak to nazywasz "dziecioróbstwo" jest potrzebne żebyś miał emeryturę, bo taki akurat mamy system, więc trochę szacunku.
Uważasz, że ludzie pracujący w służbie zdrowia powinni "służyć"?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 7 lipca 2020, 22:08 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
Jak to nazywasz "dziecioróbstwo" jest potrzebne żebyś miał emeryturę, bo taki akurat mamy system, więc trochę szacunku.

Szacunku ja oczekuje od włodarzy w stosunku do obywateli dysponując naszymi pieniędzmi. Nie życzę sobie rozdawania kasy nie dając niczego w zamian.
Jak już sam wspomniałeś nie tak powinna wyglądać pomoc socjalna. A tłumaczenie sobie że robimy dzieci tylko ze względów materialnych, dla zapewnienia emerytury jest dla mnie już totalną abstrakcją. Tyle.
Lincoln napisał(a):
Uważasz, że ludzie pracujący w służbie zdrowia powinni "służyć"?

Nie piszemy o niewolniczym usługiwaniu, choć tak to mogło wybrzmieć, bo pisane w napływie emocji.
Służba zdrowia którą doświadczam jest dzisiaj bardzo przedmiotowa. Empatia częściej zauważana w sferze prywatnej, niż tej na zasadzie dyżuru. Po prostu jest to czuć, kiedy się już z czymś idzie, że to nie jest obustronna usługa. Pomoc jest z łaski, mamy się cieszyć, że jakakolwiek jest. Czyli, że defacto to my służymy. Stąd moje stanowisko, że w sferze prywatnej bardziej szanuje się klienta i jego pieniądz.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 9 lipca 2020, 10:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Należy zrozumieć, że w wolnym kraju płacimy za lekarzy i pielęgniarki, a w reżymie płacimy za lekarzy, pielęgniarki oraz utrzymanie bandy urzędasów, ministerstw itd., którzy tym nieefektywnie zarządzają. Toteż jest oczywistym, że w drugim systemie jakość będzie niższa, a całość droższa.

Sugerując, że byś poszedł do piachu gdyby nie NFZ to już totalnie kula w płot - są ubezpieczenia, są zbiórki, zwykła ludzka dobroczynność. Sugerujesz, że ludzie sami by sobie nie poradzili na takie wypadki i daliby innym młodym umierać pod płotem?


Płacenie tylko lekarzowi i pielęgniarce jest możliwe gdy nie ma systemu, nawet gdy firma to obsługuje potrzebna jest cała kadra, od sprzątaczek po kierowników - to kosztuje niestety.
Jeśli czytałeś mój post można wyliczyć jakiego okresu to się tyczyło, więc lekko zironizuje - zbiórki w latach 90? Ogłaszane w Gazecie Wyborczej czy Anonsach? ;) Pamiętaj też, że większość Polaków nie dysponuje funduszami by ubezpieczyć kilkuosobową rodzinę prywatnie, a te 20 lat wstecz było jeszcze gorzej.

kszyhu, dane GUS które podałem były jeszcze z czasów PO - to prognozy uwzględniające sytuację w danym momencie. Jak to nazywasz "dziecioróbstwo" jest potrzebne żebyś miał emeryturę, bo taki akurat mamy system, więc trochę szacunku.
Uważasz, że ludzie pracujący w służbie zdrowia powinni "służyć"?


No dobrze, ale CHYBA trochę inaczej to będzie zarządzane w sektorze prywatnym, niźli w państwowym urzędniczym kołchozie? Lekarze 20 lat wstecz też mniej zarabiali. Przecież przez całe pokolenia ludziom się wmawiało, że to jest "służba". Teraz wielkie zdziwienie, że brakuje kadr i nikt się tam nie pcha, bo na wolnym rynku można też zarobić i nie uprzykrzać sobie tak życia.

kszychu - OCZYWIŚCIE, że lepiej będziesz się czuł jako klient na wolnym rynku niż w kołchozie gdzie pielęgniarka/lekarz tam jest, bo musi i zmaga się z codziennymi utrapieniami w pracy, gdzie to socjalizm w bohaterski sposób rozwiązuje problemy nieznane w żadnym innym ustroju. Tam gdzie jest kołchoz, czyli przymus, absurdalne uproceduralnienie, redystrybucja dóbr itd. tam też jest niechęć i brak staranności. Jeżeli nie ma się nad sobą bata w postaci wolnego rynku to dzieją się właśnie takie rzeczy gdzie pacjent się męczy, a lekarz/pielęgniarka są sprowadzeni do roli urzędnika, służbisty, mają w dupie. Mają, bo mogą. W firmie prywatnej musieliby się starać.

Krótki sprawdzian i powtórka dla zwolenników PiSu, który jak przypominam wprowadził nas do UE i podpisał traktat w Lizbonie oddając suwerenność państwa polskiego w obce wpływy:

https://www.facebook.com/KonradBerkowic ... on_generic

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 9 lipca 2020, 13:55 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Zawod lekarza zawsze był związany z dobra płacą w porownaniu z innymi zawodami. Lecząc na NFZ również lekarze na tym zarabiają i nie dzieje im się z tego powodu krzywda.

Pierdoloty konfederacyjne przedstawiła grafika z bólem głowy, chcą dorwac się do koryta ( tak jak inne partie dorwac czy utrzymać) i tyle.

A propos ubezpieczen. Przypomina się przypadek , gdy facet poleciał na wycieczkę do Meksyku . Wycieczka za kilkanaście tys zł , a ubezpieczenie zdrowotne wykupił tanie . Choroba nie wybiera i człowiek dostał udaru. Koszt pobytu w szpitalu na tydzień 100 tys dolarów, powrót samolotem medycznym blisko drugie tyle. Do zapłaty w przeliczeniu 800 tys zł. Rodzina zbierała pieniadze w internecie i tak nie zebrała. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile to kosztuje.
Pol zartem pol serio,jak w filmach- Smith przyżydził na składkach ( bo po co płacić :rotfl: ) i ramach jego ubezpieczenia to mogą mu opatrunek zmienić, a nie wykonac kompleksowe leczenie.



V kolumna na niemieckich blachach.


Załączniki:
V kolumna.jpg
V kolumna.jpg [ 71.8 KiB | Przeglądane 575 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 08:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Zawod lekarza zawsze był związany z dobra płacą w porownaniu z innymi zawodami. Lecząc na NFZ również lekarze na tym zarabiają i nie dzieje im się z tego powodu krzywda.

Pierdoloty konfederacyjne przedstawiła grafika z bólem głowy, chcą dorwac się do koryta ( tak jak inne partie dorwac czy utrzymać) i tyle.

A propos ubezpieczen. Przypomina się przypadek , gdy facet poleciał na wycieczkę do Meksyku . Wycieczka za kilkanaście tys zł , a ubezpieczenie zdrowotne wykupił tanie . Choroba nie wybiera i człowiek dostał udaru. Koszt pobytu w szpitalu na tydzień 100 tys dolarów, powrót samolotem medycznym blisko drugie tyle. Do zapłaty w przeliczeniu 800 tys zł. Rodzina zbierała pieniadze w internecie i tak nie zebrała. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile to kosztuje.
Pol zartem pol serio,jak w filmach- Smith przyżydził na składkach ( bo po co płacić :rotfl: ) i ramach jego ubezpieczenia to mogą mu opatrunek zmienić, a nie wykonac kompleksowe leczenie.


1. Tak, niech zarabiają dużo - DOBRZY lekarze, na wolnym rynku. Miernoty niech idą zostać asystentami weterynarza.
2. Państwo, orędownik składek ZUS/NFZ, podatków, socjalu itd. zatrudnia w NFZ lekarzy w zdecydowanej większości NA KONTRAKCIE. Masz Ci los, nie? :rotfl:
3. No nie dzieje im się krzywda, zwłaszcza kiepskim lekarzom lub takim, którzy mają mniej więcej w dupie. Ciepła posadka urzędnika za niezłe pieniądze, na to się chętni zawsze znajdą.
4. Socjalizm i przymus zniechęca do dobroczynności. Skoro ludziom wmówiono, że państwo się będzie nimi opiekować i ich leczyć, ludziom zabiera się na to pieniądze pod przymusem, to spada u nich empatia i chęć do dobroczynnego wsparcia. To oczywiste, znane zjawisko. "Głosowałeś na PIS to teraz niech oni Ci dopłacą na leczenie"
5. Wreszcie - POPIS u władzy był/jest, więc jasno możemy coś o nich powiedzieć. Raczej więcej złego niż dobrego. Konfederacja nie była. Każdy chce wygrać wybory, bo na tym polega działalność polityczna w demokracji. Nie wiem jakim cudem możesz domniemać, że oni nie będą realizować swojego programu... przynajmniej w większej części.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 08:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
JiGsaw na prezydenta! POPIERAM postulaty w 100% :super:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 09:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
To może panowie napiszcie na kogo zagłosujecie w II turze?

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 09:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja na Dudę . Wolę już Polin od Niemieckiego Lgbt+
Przecież Trzaskowski to przedstawiciel klubu Bilderberg, marionetka na sznurku Sorosa i reszty globalistów z klubu Rzymskiego czy komisji trójstronnej. Ten caly syf jaki tu mamy teraz, czyli praca za psi grosz, socjalizm, upadek wartości moralnych, rozpady rodzin, odwrócenie się od Boga i wszystko co złe to ich sprawka.

Wiem ,ze Was to śmieszy ale jestem całkowicie pewny , że właśnie oni są za to wszystko winni. Po co to robią? Odpowiedz jest oczywista! Trzeba zniszczyć doszczętnie dotychczasowy ład tak aby mogło powstać cos nowego czyli jeden globalny rząd ktory będzie rozwiązaniem wszelkich problemów na świecie takich jak nierówności majątkowe, głod i wojny!

Czyli tworzą problemy po cichu, aby potem wyskoczyć z gotowym genialnym rozwiazaniem - ludzie wykończeni tym szajsem w końcu na to przystaną...

Tak wiec czy wygra pis czy po to i tak dalej czekają nas nowe podatki, nowe socjale ktore będą generować kolejnych nierobów i spadek sily nabywczej pieniądza przez co będziecie musieli pracować jeszcze ciężej i jeszcze dłużej ! Do tego staraja się nas wszystkich skłócić: białych z czarnymi, facetów z kobietami, gejów z hetero, nie wierzacych z wierzącymi, islamistów z katolikami -słowem robią co się da byle zdestabilizowac sytuację!
NIE DOSTRZEGACIE TEGO?


Ostatnio edytowano 10 lipca 2020, 12:24 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 09:57 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1459
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Nie umiem znaleźć ani jednego atutu długopisa i choć nie lubie PO to wybór jest dla mnie oczywisty.

Sprawa jest prosta i krótka:
- Wyborcy Andrzeja 'zyskają' ochłapy. Krótko i docześnie bo na kredyt. Skorzystają beneficjenci trzynastek itp. którzy zadłużą tym swoje dzieci i wnuki. Straci na tym cała reszta.
- Wyborcy Trzaskowskiego mogą prawdopodobnie liczyć na to, że przynajmniej jakaś część bardzo fajnie szkodliwych dla obywateli ustaw zostanie zawetowana.

I nie pierdzielicie mi tu, że wybór jest pozorny. PiS MUSI się ogarnąć, że Polska to nie jest jej dojna krowa. Zrobili sobie z nas folwark. Publiczna telewizja to jedna wielka propaganda za nasz hajs. Podatki i inflacja lecą w górę jak space-x. Mamy PiSowski krs, telewizje, pkw, krrit i wiele innych. I to wszystko bo jakiś knypek z żoliborza sobie tak wymyślił.
PiS sobie pod osłoną nocy przepycha ustawy jakie chce. W tarczach ile już przemycili niewiarygodnie niekorzystnych ustaw KOMPLETNIE niezwiązanych z ratowaniem przedsiębiorstw?
Jeszcze to ułaskawienie pedofila... nosz kurrr mam małą córeczkę, jakbym pomyślał że.... ah szkoda strzępić ryja.

PLUJE otwarcie na wszystkich wyborców pisu. Idźcie w pisdu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 09:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Kochani, może Szumowski kupił niewidzialne respiratory i maseczki bez certyfikatów, może Sasin bez ustawy wyjebał miliony na karty do głosowania, może dali 2 miliardy na pisowską szczujnię, może politycy PiS mieli kredyty w SKOK Wołomin, może służby i KNF nic nie robiły w sprawie Getback, może kampania Zalewskiej była finansowana z pieniędzy PCK, może powołali Banasia, może zgubili miliony w CBA, może odjebali inbę z listą przebojów, może nie widzieli problemu jak Kuchciński latał sobie za nasze, może też i za nasze latali koledzy i dzieci Kuchcińskiego, może aniołki Glapińskiego zarabiają za dużo, może i za dużo hajsu dają Rydzykowi, może wypłacają sobie dużo nagród, może pod okiem wiceministra sprawiedliwości działała grupa hejterów szkalująca sedziów w internecie, może politycy PiS wszędzie gdzie się da na państwowe posadki wciskali swoje dzieci, może Glińśki kupił za 500 baniek obraz, może Polska Fundacja Narodowa płaciła za bilboardy szkalujące sędziów, może w [cenzura] hajsu szło na miesięcznice smoleńskie, może mieli Misiewicza, może Duda ułaskawił Kamińskiego i gwałciciela, może Szyszko wycinał drzewa w terenach chronionych i pod okiem kamer załatwiał pracę córce leśnika, może Szyszko strzelał do zwierząt, które mu wypuszczano z klatek wprost pod lufę, może prokuratura nie chciała przesłuchać Kaczyńskiego w sprawie dwóch wież i może sprawie ukręcono łeb, może prokuratura nie zajmowała się żadną sprawą szkodliwą władzy, może nie publikowali niekorzystnych wyroków TK, może kierowcy SOP co chwilę rozbijali rządowe limuzyny, może przerywali głosowanie żeby nie przegrać, może Szydłowa dawała dotacje szkole męża, może represjonowali pokojowo protestujących, może urzędnicy MON wydali 19 baniek służbowymi kartami, może nie wybudowali zapowiadanych mieszkań, może nie wyprodukowali żadnego samochodu elektrycznego, może i wydawali grube miliony na udawanie planowania inwestycji, które nigdy nie powstaną, może Polska Fundacja Norodowa płaciła grube miliony za niewidzialną promocję na YT i insta, może wzięli na sędziego TK byłego komunistycznego prokuratora i obrońcę pedofila, może Autosan spóźnił się z dokumentami na przetarg i stracił miliony, może spółki skarbu państwa wydają grube miliony na reklamę w propisowskich mediach, może z wojska masowo odeszli oficerowie, może wiceminister kazał się policjantom przebierać za aniołki, może doprowadzili stadninę w Janowie do makabrycznej sytuacji, może zabrali pieniądze dla Centrum Praw Kobiet, może dali grube miliony komisji Macierewicza, może totalnie rozpierdolili psychiatrię dziecięcą, może zlikwidowali w MSW komórkę do ścigania faszystów i przymykają na nich oko, może chronią zwyrodnialców w koloratkach, no ale mimo wszystko nie zapominajmy, że Sławek Nowak nie wpisał zegarka do oświadczenia majątkowego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 10:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
r4ll napisał(a):
Jeszcze to ułaskawienie pedofila... nosz kurrr mam małą córeczkę, jakbym pomyślał że.... ah szkoda strzępić ryja.

PLUJE otwarcie na wszystkich wyborców pisu. Idźcie w pisdu.



:rotfl: :rotfl: JAKIE ULASKAWIENIE PEDOFILA?
koles odsiedział caly wyrok co do dnia ...
Wiara nie wie o co chodzi ale gada glupoty.

NA WNIOSEK I PROSBY MATKI I DOROSLEJ JUZ CORKI duda zawiesił jedynie sądowy zakaz zbliżania się. A zrobil to tylko bo i matka i vorka prosily o to sąd a sąd sie nie zgodził. Po roku batali, setki pism itp postanowiły napsiac do Prezydenta bo chciały odbudować rodzine z kim kto W ICH MNIEMANIU jest juz kims zupełnie innym.

Najwyrazniej same naklamaly w sadzie ze je molestwoal zeby mu dowalili wiekszą karę a teraz żałując swego czyny próbują to odkręcić- innego wytłumaczenia nie widzę


I ta nienawiść na samym końcu :) właśnie o to chodzi tym na samej gorze :/ płuc na swojego brata Polaka tylko dlatego, ze mysli inaczej? A moze lepiej usiasc do debaty i mu wytłumaczyć co i jak?


W drugiej turze nie ma na kogo zagłosować , taka prawda i tak mamy od lat! Czy w prawo czy w lewo to i tak trafiamy w bagno :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 12:10 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
każdy kto ma zabrane prawko i mino to jeździ, powinien też złożyć taki wniosek, bo po co ma ten zakaz obowiązywać skoro i tak się jeździ :rotfl:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 12:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To zupełnie inna sytuacja. Uważam, że jak kare odsiedział, przestał pić , a dodatkowo matka z DOROSLĄ juz córką czyli osoby świadome swojej decyzji błagalnie upraszaja się o możliwość odzyskania ojca to taką możliwość powinny uzyskać. Zabraniając im defacto to one są karane. Czyż nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 13:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Na temat ułaskawienia pedofila wypowiedział sie trafnie wyzej alduwiel

r4ll , gadanie o tym ułaskawieniu jest tak samo naciągane jak 2 mld na szczucie . Tusk powiedział żeby nie placic abonamentu , wiec z budżetu te zaległości tvp zostaly wyrównane.
Gdzie byłeś jak PO miala w swoich rekach sejm, senat,rzad,prezydenta,krs, prokurature, media publiczne tvp i radio itd. ? Ten sam przekaz była w tvp i tvn w pakiecie z wyborczą ( ktora prenumerowały urzedy, po utracie koryta przez platformę szechter tez stracił kasę i do dziś ma ''bul'' ) . Więc łapałeś jak pelikan, że Polska jest zieloną wyspą mlekiem i miodem płynącą :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Mysl samodzielnie.


kai, zapomniałes co pisałeś wczesniej
kai napisał(a):
Dla tych, co głosowali na Trzaskowskiego

Podniesienie podatku VAT, w tym na produkty dziecięce z 8% do 23%, co szczególnie uderzyło w budżety polskich rodzin.

Gaz 2011Podpisanie skrajnie niekorzystnej umowy na dostawę gazu z Rosji (wieloletnia umowa, po jednej z najwyższych cen w Europie, mimo stosunkowo niewielkiej odległości obu krajów).

Niepodpisanie ustawy o gazie łupkowym, przez co zagraniczni inwestorzy wycofują się z Polski, a nasze zasoby tego surowca są wciąż niewykorzystywane.

Niepodpisanie ustawy regulującej procedurę in vitro aż do 2015 roku, tym samym od lat możliwy jest w Polsce handel czy wyrzucanie do śmieci zarodków ludzkiego życia.

Podniesienie wieku emerytalnego (Polakom o 2 lata, Polkom o 7 lat), nagle, w pośpiechu, bez konsultacji społecznych i wbrew protestom obywateli.

Dopuszczenie do zablokowania gazoportu w Świnoujściu.

Podnoszenie kosztów pracy, podatków, składek ZUS, akcyzy i innych danin publicznych nie tylko nie spowodowało zmniejszenia zarobkowej emigracji Polaków, ale doprowadziło do zwiększenia tego zjawiska. Niektóre podwyżki:

– w 2009 roku PO podniosła akcyzę na alkohol
– w 2010 – opłaty paliwowe
– w 2012 – akcyzę na węgiel i koks
– w 2011 – podatek VAT
– od stycznia 2015 roku zwiększono składkę ZUS.

Odrzucenie wniosku o zwiększenie kwoty wolnej od podatku, która w Polsce należy do najniższych w Europie (jednocześnie ta kwota dla posłów jest kilkakrotnie większa od kwoty dla pozostałych obywateli).

Platforma Obywatelska okazała się partią afer. Niektóre z nich:

Afera Beaty Sawickiej (2007) – posłanka PO, której udowodniono przyjęcie łapówki, została uniewinniona przez sąd.
Afera sopocka (2008) – dotycząca korupcji prezydenta Sopotu Jacka Krzysztofa Karnowskiego, wywodzącego się z PO.
Afera hazardowa (2009) – w ramach usuwanie skutków machlojek działaczy PO, zdelegalizowano w Polsce zakłady bukmacherskie, przez co rodzime firmy musiały przenieść się za granicę.
Afera Ryszarda Krauzego (2011) – szybka zmiana prawa, która pozwoliła uniknąć Ryszardowi Krauzemu odpowiedzialności karnej.
Afera Amber Gold (2012) – poszkodowanych 18 tysięcy osób, które straciły około 850 milionów złotych.
Infoafera (2013) – ustawianie przetargów z zamian za łapówki w Centrum Projektów Informatycznych MSWiA.
Afera podsłuchowa (2014) – ujawnienie nagrań rozmów polityków PO w warszawskich restauracjach, w których przy drogim winie i ośmiorniczkach rozmawiano o wielu nielegalnych działaniach rządu PO.
Afera wyborcza (2014) – rekordowa ilość nieważnych, sensacyjny wynik koalicyjnego PSL, dymisja PKW i miażdżący raport NIK nt. organizacji wyborów przez władzę.

Odrzucanie projektów podpisanych przez miliony Polaków, np.:

– obywatelski projekt ustawy ws. sześciolatków w szkołach (trzy projekty podpisane łącznie przez 1 600 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy o Referendum w sprawie Lasów Państwowych (podpisany przez 2 500 000 Polaków
– obywatelski projekt ustawy o Referendum dot. wieku emerytalnego (podpisany przez 1 500 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy o Referendum edukacyjnym „Ratuj maluchy” (podpisany przez ponad 900 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy ws. aborcji (podpisany przez 600 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii” (podpisany przez 250 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy o ochronie zwierząt (Podpisany przez 224 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy zakazującej prywatyzacji Lotosu (podpisany przez 150 000 Polaków)


Dodam https://kukiz.army/lista-42-afer-demask ... zesna-psl/ oraz http://blogpress.pl/node/7889


jiGsaw, jesteś za a nawet przeciw.


Na post
Lincoln napisał(a):
A co jest nierealnego w moim przykładzie??? Nie rozumiesz, że bez pomocy tego niedobrego socjalnego Państwa młody chłopak idzie w piach? Tymczasem od wielu lat pracuje i "oddaje" ojczyźnie, która mu pomogła i go wykształciła.



Odpowiadasz
jiGsaw napisał(a):
Sugerując, że byś poszedł do piachu gdyby nie NFZ to już totalnie kula w płot - są ubezpieczenia, są zbiórki, zwykła ludzka dobroczynność. Sugerujesz, że ludzie sami by sobie nie poradzili na takie wypadki i daliby innym młodym umierać pod płotem?



Gdy mowa o kosztach leczenia poza granicami i powrocie do kraju
jiGsaw napisał(a):
Socjalizm i przymus zniechęca do dobroczynności. Skoro ludziom wmówiono, że państwo się będzie nimi opiekować i ich leczyć, ludziom zabiera się na to pieniądze pod przymusem, to spada u nich empatia i chęć do dobroczynnego wsparcia. To oczywiste, znane zjawisko. "Głosowałeś na PIS to teraz niech oni Ci dopłacą na leczenie"



Z jednej strony panstwo nie jest potrzebne, bo ludzie pomogą vs z drugiej strony gdy okazuje ze ludzie nie pomogli, to niech jednak panstwo płaci :rotfl:

Nie oceniam czy ten lekarz jest dobry czy tamten zły. Stwierdzam ze w ten zawod wpisane są dobre zarobki.
Mnie jako pacjenta obchodzą świadczenia w ramach NFZ i z których mogę korzystać w stosunkowo krotkim terminie dostępności także w niedzielę i w świeta. Duzy wplyw na poprawę miało to, ze rejestrując się do lekarza specjalisty trzeba od razu oddac skierowanie.Wczesniej było tak, ze dopiero idąc w dniu wizyty oddawało się skierowanie. Po prostu pacjent rejestruje się tylko do jednego lekarza, a nie blokuje kolejke u kilku lekarzy/ w kilku przychodniach.
Mnie jako pacjenta nie obchodzi forma zatrudnienia pielegniarki czy lekarza czy to umowa o prace czy umowa cywilno-prawna. Tak samo jak mnie nie obchodzi czy opis RTG czy tomografu wykona lekarz, który przebywa w tym samym budynku czy wyślą mu to mailem, on odsyła, a ja odbieram wynik.


Co do samej konfederacji, planktom polityczny, który dla koryta może duzo mowic żeby zyskac glosy, ale nie będzie samodzielnie rzadził. Co najwyżej móże wejsć w koalicje , a silniejszy koalicjant nie zgodzi się na brak wpływów z podatku dochodowego czy skladek zusowskich czy na paliwo po 3 zl.

W niedziele Niemcy i volksdeutsche w pakiecie z Lgbt, lewactwem i muslinami - Polska. Wybor oczywisty, ze Polska.


Załączniki:
107434723_3170003946419777_4494781453242886857_n.jpg
107434723_3170003946419777_4494781453242886857_n.jpg [ 64.45 KiB | Przeglądane 507 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 14:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pawel! napisał(a):
To może panowie napiszcie na kogo zagłosujecie w II turze?


Nie wiem, czy już pisałem o tym na forum. Jeżeli powtarzam się to trudno.

Na początku w ogóle nie chciałem iść na drugą turę tych wyborów, uznałem, że szkoda mojego czasu, niech tłuszcza wybierze i się później z tym zmaga. Później znajomi podpowiadali, że trzeba wytrącić rządzącemu długoPiS z ręki, że lepsze dwie mafie jak jedna itd., no i byłem minimalnie w zgodzie by zahamowac PIS. Teraz z kolei, po rozmowie z innym znajomym, który mocno argumentował myślę sobie, czy nie lepiej zagłosować na Dudę. Dlaczego? Dlatego, że ja sobie poradzę tak samo źle/dobrze, czy będzie Duda, czy Trzask u władzy. Jak ma się kraj załamać, to i tak się załamie, to jest wybór jak między dżumą i cholerą, a obie odległe są od koronawirusa... ;) Natomiast trzeba sobie to powiedzieć jasno - PO, który jest ewidentnie na każdym kroku opcją NIEPOLSKĄ, w dodatku skrajnie faworyzują wartości przeciwne do europejskich (czyli unijne), na skutek czego Europa jest już tylko - jeszcze świeżym - ale trupem trzymanym na wolnym ogniu - trzeba ich wykopać RAZ NA ZAWSZE, a później zakopać, trumnę przebić kołkiem i zalać betonem aby ten potwór już nigdy nie powstał. Jeżeli zostanie Duda i przyjdzie kryzys/krach, a przyjdzie, to PRZYNAJMNIEJ głupi lud będzie mógł trochę pocierpieć i PiS nie będzie miało wymówki "a bo trzask i nasza ustawa zablokowana była". Także trzeba chyba jednak pozbyć się bandytów i zdrajców z PO itp., a PiS sam się ukara po prostu swoją pełną obecnością przy korycie gdy nadejdzie dzień sądu i rozliczenia, a to już widać na horyzoncie. Niech ten głupi lud bierze te socjale, niech im to drukują, ja chętnie popatrzę i się pośmieję.

Konkludując - jeżeli pójdę na wybory to głos oddam aby nic się nie zmieniło w zakresie składu głowy państwa.

Reno - czy Tobie brakuje piątej klepki, czy udajesz, że nie rozumiesz moich wypowiedzi? Napiszę więc dużą czcionką i mam nadzieję, że już odpuścisz sobie manipulacje:

TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ SOCJALE I PAŃSTWOWE SYSTEMY ABY NIE ZABIERAĆ LUDZIOM PIENIĘDZY, ODDAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŻYCIE LUDZI W RĘCE LUDZI I LUDZIE SAMI SOBIE PORADZĄ. PRZYWRÓCIĆ W NICH EMPATIĘ I POZWOLIĆ ABY UTWORZYŁY SIĘ SYSTEMY DOBROWOLNEJ POMOCY. KRÓTKO MÓWIĄC JESTEM ŚWIADOMY, ŻE W OBECNYM SYSTEMIE EMPATIA I CHĘĆ DO DOBROCZYNNOŚCI JEST ZABITA, A PAŃSTWO JEST NIEUDOLNE.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 14:17 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
jiGsaw, Tobie brakuje piatej klepki, przeczysz sobie i masz pretensje ze Twoje slowa sa wykorzytywane przeciwko Tobie. Masz rowniez pretensje do panstwa, a nie potrafisz korzystać z tego co oferuje choćby 'głupi' zastrzyk na nfz. Zyjesz w swoim urojonym swiecie naiwnie liczac na zbawców narodu, którym tak jak kazdej partii, zależy na korycie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 15:09 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 34
Posty: 3255
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
Pawel! napisał(a):
To może panowie napiszcie na kogo zagłosujecie w II turze?


Trzaskowski tak jak „myślący” znajomi z Konfederacji, kazde osłabienie PIS = więcej dla Konfederacji, a jak mówię mam tam sporo znajomych i uważam jednocześnie ze cześć och wyborców to zwykle tumany, podobnie cześć działaczy to tumany, no ale głos to głos, niestety każdy ma jednakowy. DuDa powinien się leczyć już na głowę, bo na nogi to już dawno za późno. Jest jeden plus jego wygranej ewentualnej, za 3/4 lata ich wyborcy ich rozerwą, bo już maja w sobie takie skrajne i negatywne emocje.

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 15:21 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
jiGsaw napisał(a):
to jest wybór jak między dżumą i cholerą
dlatego I tura byla ostatnimi wyborami na jakie poszedlem i teraz bede czekac az narod zmadrzeje. jak dalej bedzie wybor po vs pis to tak jak Ty doszedlem do wniosku, ze rade dam. niech martwia sie ich wyborcy, ktorzy ledwo do 1ego przędą
jiGsaw napisał(a):
TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ SOCJALE I PAŃSTWOWE SYSTEMY

x2 :hurra:

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 10 lipca 2020, 16:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
jiGsaw, Tobie brakuje piatej klepki, przeczysz sobie i masz pretensje ze Twoje slowa sa wykorzytywane przeciwko Tobie. Masz rowniez pretensje do panstwa, a nie potrafisz korzystać z tego co oferuje choćby 'głupi' zastrzyk na nfz. Zyjesz w swoim urojonym swiecie naiwnie liczac na zbawców narodu, którym tak jak kazdej partii, zależy na korycie.


Ale jak przeczę sam sobie? NAJPIERW PISAŁEM W KONTEKŚCIE TEGO JAK POWINNO BYĆ W NORMALNYM WOLNYM KRAJU. ZA DRUGIM RAZEM ODNOSIŁEM SIĘ DO SYTUACJI OBECNEJ JAK JEST W KRAJU NIEWOLNIKÓW TAK JAK OBECNIE. Mam Ci algorytm na kartce narysować abyś to wychwycił? Taka jest kolejność:

1. Wprowadzenie socjalu i komuny oraz państwa opiekuńczego.
2. Zubożenie obywateli, obniżenie jakości ich życia.
3. Zniechęcenie obywateli do pomocy dobroczynnej dodatkowo "bo przecież państwo ma się tym zajmować i mi zabiera na to pieniądze".
4. Zorientowanie się, że po raz PIĘTNASTY komunizm nie działa.
5. Ponowne uwolnienie gospodarki.
6. Przyzwyczajenie ludzi do tego, że muszą sami sobie radzić i się organizować oraz brać odpowiedzialność w swoje ręce.

Nie na odwrót. :wstyd:

Nie głupi zastrzyk tylko niestety głupia procedura medyczna. Jakby się to dało zrobić bez szpitala to by było zrobione, uwierz mi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL