BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 14:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 10:31 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
kszychu... wydaje mi sie, ze to kwintesencja ludzi, w szczegolnosci Polakow. I nie ma tu nic do rzeczy, TK, rzadzacy, aborcja czy inne sprawy. Po prostu tacy ludzie sa. 'Mnie nie dotyka, w TV sobie gadaja co chwile o jakichs katastrofach, wiec po co ja mam sie kolejna przejmowac'. Plus 'byle ode mnie a juz jak ktos bedzie mial problem, to nie moja sprawa'.

Moze troche abstrakcyjny przyklad, ale sasiedzi z ulicy, przy ktorej mieszkam odsniezaja chodniki i swoje podworka sypiac 30-40cm haldy sniegu na srodek pasa ruchu. 'byle ode mnie, a juz niech ktos inny sie martwi'

Mysle osobiscie, ze to jest sprawa spoleczenstwa w jakim zyjemy, ktore wyksztalcilo sie tak jak sie wyksztalcilo przez czerwonych. I przez wiekowe kombinowanie. Stad chocby najmadrzejsze restrykcje, poparte najrzetelniejszymi badaniami, polacy i tak beda wiedziec swoje i robic swoje. Bo kto jednemu z drugim zabroni? kurdupel?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 13:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zwróćcie też uwagę na samych uczniów, jaka zmiana w nich nastąpiła. Za życia Jezusa bali się np wyjść na dwór gdy żołnierze szukali Jezusa, chowali się. Jezus umiera i nagle zmiana o 180%, już się nie bali, mieli jasno sprecyzowany cel, a wręcz gotowi byli finalnie spłonąć na stosie , ale się nie wyparli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 13:31 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Strach sie bac, co to bedzie jak Aldi polaczy NWO i spiski z Chrzescijanstwem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 13:39 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Akurat Gatta miała problemy już grubo przed pandemią i przechodziła restrukturyzacje, więc jej przykład to tylko nagłówkowy clickbait.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 15:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
kszychu... wydaje mi sie, ze to kwintesencja ludzi, w szczegolnosci Polakow. I nie ma tu nic do rzeczy, TK, rzadzacy, aborcja czy inne sprawy. Po prostu tacy ludzie sa. 'Mnie nie dotyka, w TV sobie gadaja co chwile o jakichs katastrofach, wiec po co ja mam sie kolejna przejmowac'. Plus 'byle ode mnie a juz jak ktos bedzie mial problem, to nie moja sprawa'.

Moze troche abstrakcyjny przyklad, ale sasiedzi z ulicy, przy ktorej mieszkam odsniezaja chodniki i swoje podworka sypiac 30-40cm haldy sniegu na srodek pasa ruchu. 'byle ode mnie, a juz niech ktos inny sie martwi'

Mysle osobiscie, ze to jest sprawa spoleczenstwa w jakim zyjemy, ktore wyksztalcilo sie tak jak sie wyksztalcilo przez czerwonych. I przez wiekowe kombinowanie. Stad chocby najmadrzejsze restrykcje, poparte najrzetelniejszymi badaniami, polacy i tak beda wiedziec swoje i robic swoje. Bo kto jednemu z drugim zabroni? kurdupel?



To nie tylko problem w Polsce. Jeżeli fundamentalną odpowiedzialność za własne zdrowie czyli dbanie o nie plus ewentualne chronienie siebie w postaci np. noszenia maski, która działa, zamieni się na zrzucanie tej odpowiedzialności na innych, to taki układ jest totalnie do dupy i to nie ma prawa działać dobrze. To ma tyle samo sensu i skuteczności co jakby kazać w aucie pilnować innych czy mają mieć zapięte pasy bezpieczeństwa, a nie siebie. Fundamentalna zasada - ja się boję, więc ja chronię siebie poszła się j****.

Mój dobry, kumaty kolega - przedsiębiorca twierdzi, że to jest wręcz bezczelne celowe działanie rządów zachodnich aby zrobić tzw. reset i zniszczyć średnią klasę, bo po prostu ludziom się już nie chciało pracować przez nadęty socjal. A teraz ma być jasny podział - bogaci oraz biedota, która będzie harować za miskę ryżu.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 15:52 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
jiGsaw napisał(a):
Mój dobry, kumaty kolega - przedsiębiorca twierdzi...


Ten Twoj dobry, kumaty kolega, przedsiebiorca nie ma przypadkiem niku zaczynajacego sie na a, konczacego na l i ma 8 liter?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 16:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14120
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
DamianTra napisał(a):
Ten Twoj dobry, kumaty kolega, przedsiebiorca nie ma przypadkiem niku zaczynajacego sie na a, konczacego na l i ma 8 liter?
To już jest teoria spiskowa :D

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 16:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
DamianTra napisał(a):
wydaje mi sie, ze to kwintesencja ludzi, w szczegolnosci Polakow. I nie ma tu nic do rzeczy, TK, rzadzacy, aborcja czy inne sprawy. Po prostu tacy ludzie sa

Właśnie narodowość nie ma tu nic do rzeczy, nie będę zrzucał winy za durnowate decyzję włodarzy na obywateli, bo przecież Polaczki to głupie. Większość ludzi wie że aby mieć spokój to założą maseczkę i robią swoje póki mogą. Mimo tego próbują egzystować. Czy to walcząc z obostrzeniami czy to omijając prawo, kruczkami. Gdyby się całkiem ludzie dostosowywali to by szybciej zniknęli z rynku i stracili majątek. Minął rok, ile jeszcze wytrzymają. Tobie się powodzi może i masz bezpieczeństwo materialne a reszta? Trzeba zrozumieć 2 strony problemu. A tu niestety widać kto ma zarobić, a kto ma walczyć z wirusem! Nie tak to ma działać. Choroba niech sobie jest, ale widać jednak że można z nią żyć. Dlaczego jednego się traktuje jak by miał immunitet, a drugiemu zacieśnia pasa? Ty mówisz stricte o bezpieczeństwie zdrowotnym a zapominasz o zdrowiu finansowym jakby jedno z drugim nie miało powiązania. Jeśli ludzi nie będzie stać żyć, to w dupie będa mieli resztę. Bez kasy z pewnością zdrowia nie przybędzie u ludzi, bo służba zdrowia to nie wolontariat.. Wielkie markety budowlane, spożywcze, firmy produkcyjne które skupiają ogromne ilości ludzi a emisja jest ogromna działają prężnie, Galerie wracają, na końcu szkoły... Tutaj największa emisja i najgorszy system immunologiczny, więc... jak się otworzy siłownia, kosmetyczka, hotele, stoki i cała reszta to z nagle ma grozić nam destrukcja zdrowotna? Ojj bez jaj. Wielka pandemia a jeden z drugim wprowadza podatek cukrowy na walkę z otyłością :D

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 16:40 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Nigdy na przestrzeni calej historii ludzkosci, ludzie nie mieli tak dobrze jak dzisiaj. Tak malo wojen w Europie nie bylo chyba kilka tysiacleci (strzelam). Baa. Kilkaset lat temu krolowie (nie korwin krul) i papieze mieli nizsze standardy zyciowe niz dzisiaj szaraczki. W Polsce i Europie posiadanie samochodu, dachu nad glowa nie stanowi juz zadnego problemu, gdzie w Indiach to jeszcze luksus. Po wojnie, kilkadziesiat lat temu w wioskach domy byly 2-3 izbowe, gdzie na jedna izbe (pokoj) przypadalo ponad 4 osoby. Nigdy tez technologia i jej rozwoj tak mocno nie ulatwialy i nie wyreczaly ludzi...

A i tak jeden z drugim napisze, ze chujowo, ze zle o Boze do czego do dojdzie, ludzie glupi, zaraz pierdolnie... ehh.

No i nie zapominajmy, ze w sklepie bedziesz musial wydac 3 zl wiecej na towar, totalnie niepotrzebny do przezycia- ba. Luksusowy. Bo kupuje sie go tylko i wylacznie z czystej checi i gustu. Nie I potrzeby. 3zl... ale to tez trzeba pokazac w swietle "zaraz jebnie".


Ostatnio edytowano 31 stycznia 2021, 16:43 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 16:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Mój dobry, kumaty kolega - przedsiębiorca twierdzi...


Ten Twoj dobry, kumaty kolega, przedsiebiorca nie ma przypadkiem niku zaczynajacego sie na a, konczacego na l i ma 8 liter?


Przerastasz samego siebie. :wstyd:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 16:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
DamianTra napisał(a):
Nigdy na przestrzeni calej historii ludzkosci, ludzie nie mieli tak dobrze jak dzisiaj.


Tak, to prawda. Nigdy nie było tylu milionerów jak dziś. Innymi słowy jeszcze nigdy wcześniej nie było tak łatwo zostać bogaczem, mimo to nie zmienia to faktu ,ze prawie miliard ludzi na świecie cierpi w biedzie bo jeszcze nigdy nie było takich nie równości


Ostatnio edytowano 31 stycznia 2021, 17:26 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 17:00 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Chcialem cos odpisac, ale Majsu ma racje. Jak kura z kotem... Idz tylko Aldi sie poucz historii i poczytaj kto i kiedy byl najbogatszym czlowiekiem wszechczasow...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 17:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wiem to :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 1 lutego 2021, 07:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
DamianTra napisał(a):
Chcialem cos odpisac...

No ale piszesz o dokształcaniu się historycznie a my o "tu i teraz". Po co stosować politykę historyczną?, żeby wpłynąć na ludzi, że jak w średniowieczu jeździliśmy konno a teraz autami to trzeba się cieszyć i nie marudzić?
Zwróciłem uwagę o niesprawiedliwość/brak konsekwencji w działaniach bo to przecież widać. Nikt nie zanegował że choroby nie ma. Polacy również. A jednak wyłapałes tylko o podwyżce Coli. A to tylko taki pkt odniesienia, że mamy ciężki okres, w gospodarce a oni dla naszego dobra dbają o tuszę. Ironicznie to napisałem a ty wykorzystałeś jako by to było najistotniejsze.
Pozdro.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 2 lutego 2021, 00:22 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
PiS:

- Aborcja uszkodzonych płodów w ciężkich chorych stanach : NIE
- Wsparcie dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH dzieci i ich rodzin: NIE
- IN VITRO : NIE
- Program LECZENIA NIEPŁODNOŚCI na lata 2021-2025 : N I E
- Program Antykoncepcji : NIE

ALE PANIE PREMIERZE, MY CHCEMY MIEĆ DZIECKO, TYLKO NIE MOŻEMY BO AKURAT TAK SIĘ ZŁOŻYŁO JAK I U INNYCH MILIONÓW OSÓB, PANIE PREMIERZE, PAN POMOŻE

PREMIER: NIE, RADZCIE SOBIE SAMI. POMÓDLCIE SIĘ DO BOZI.

IKS KU*WA DE :)))))


Czy ktoś tu z szanownych Panów ma zamiar pierd*lić o współczynniku dzietności i jak aborcja mu zagraża?

XDDDDDDD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 2 lutego 2021, 07:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Przecież PIS dobrze wie, ze w demokracji liczy sie „sztuka”. Im głupszy wyborca tym lepiej, bo prędzej na PiS zagłosuje. Dlatego im się po prostu opłaca hodować człekokształtnych, bo niepełnosprawność nie odbiera praw wyborczych.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 2 lutego 2021, 09:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ciekawe rzeczy mówił wczoraj na szczycie w Davos Klaus Schwab :) będą chipy na 100% i to szybko :)


https://www.o2.pl/informacje/beda-kolej ... 942079872a


Aaa jakby ktoś myślał, że to wszystko się niebawem skończy...to Bill prostuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 2 lutego 2021, 10:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Demokracja była, jest i bedzie, a ci ktorzy przegrywają jak konfederacja będą ją krytykować.
Tak jak wyrasta się z pryszczy , tak tez wyrasta się z idiotycznych postulatow korwina. Dlatego glosuja na niego najglupsi do których mimo uplywu lat nie dociera, ze to utopia.


Holownia i wójt z Rancza :rotfl:


_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 2 lutego 2021, 10:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To do Ciebie nie dociera, ze wszystko jest możliwe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 3 lutego 2021, 10:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29760
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
jiGsaw napisał(a):
Oczywiście ta decyzja może jeszcze OBNIŻYĆ współczynnik dzietności. Mogę podejrzewać, że wiele uboższych rodzin zaniecha starań o dziecko w obawie przed tym, co może ich spotkać w razie "W".


raczej tak, ale 500plus kusi, protesty ucichną i nic się nie zmieni...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL