BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 09:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 10:05 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
No ale tak jak Krzysztof napisał - "2. Ludzie głosujący na JKM to osoby z najwyższym IQ na to są badania.". I nic więcej nie trzeba już dodawać.
popierający miłościwie nam Panujących na nowo też chcieliby stworzyć matematykę :) wiadomo, że w Polityce 2+2 nie musi się równać 4 tylko jak projektujemy bombę czy armatę 2+2 = 4

Propaganda działa jak widać na wiele umysłów. A miłościwie nam Panujący są w tym mistrzami. Nawet im powieka nie drgnie :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 10:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To nie są idiotyzmy, zawsze uzasadniam to co piszę. Możesz merytorycznie się odnieść do czegokolwiek i przedstawić swoje argumenty mające świadczyć o tym, że nie mam racji. Powodzenia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 11:58 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
"Eksperci z London School of Economics przebadali historię cięć podatkowych ostatniego półwiecza. Przyjrzeli się 18 rozwiniętym gospodarkom świata, w tym gospodarce Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. Okazało się, że:
obniżanie podatków nie prowadzi ani do wzrostu gospodarczego, ani do ograniczenia bezrobocia. Zauważalnym efektem takiej polityki był natomiast wzrost nierówności. Zamiast na inwestycje w miejsca pracy niższe podatki przekładały się na grubsze portfele najzamożniejszych"


chodzi o tą szkołę https://www.lse.ac.uk/ ???


jiGsaw, zobacz, że miłośnicy Panującej władzy nie chcą by się bogaciły korporacje itp. bo to oznacza biedę dla reszty a popierają iść w socjal by regulowano wszelkie dobra i prowadzono tzw. zrównoważony rozwój, który na rękę jest własnie wielkim korporacjom :)
W kapitalizmie o którym mówimy bidny człowiek może się bogacić w końcu posiadać małą firmę odbierając klientów wielkiej korporacji.
Dlatego korporacjom pasuje obecny stan rzeczy. Im bardziej wszystko skomplikowane więcej atestów certyfikatów itp. tym im lepiej.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 13:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Niskie podatki złe? To bzdura, popatrz Lincoln na Tajlandię ,albo Singapur. Te kraje jeszcze 50 lat temu były krajami trzeciego świata, a sprobuj odpowiedziec na pytanie co takiego wpłyneło na to, ze te kraje sie tak rozwineły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 13:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
KKrzysztof napisał(a):
Lincoln napisał(a):
"Eksperci z London School of Economics przebadali historię cięć podatkowych ostatniego półwiecza. Przyjrzeli się 18 rozwiniętym gospodarkom świata, w tym gospodarce Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. Okazało się, że:
obniżanie podatków nie prowadzi ani do wzrostu gospodarczego, ani do ograniczenia bezrobocia. Zauważalnym efektem takiej polityki był natomiast wzrost nierówności. Zamiast na inwestycje w miejsca pracy niższe podatki przekładały się na grubsze portfele najzamożniejszych"


chodzi o tą szkołę https://www.lse.ac.uk/ ???


Pozamiatałeś. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Zatem czekać tylko na badania z SWPS i innych lewackich szkółek dla dziewczynek z bogatego domu. :wstyd: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 14:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Obrazek

Trzeba być idiotą, żeby kwestionować London School of Economics.

Jigsaw sprawy były omawiany wielokrotnie, ale nadal nie ogarniasz sedna. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , nie znasz znaczenia słów, których uzywasz w tym logika, merytoryka, nie potrafisz prostych liczb analizować. Tak jak ten drugi idiota, dla którego 1000 w tą czy w tamtą, to żadna róznica. :rotfl:

Jesteś tylko bezmyślnym kucem z sekty Korwina z wypranym przez swojego guru łbem. Postrzegasz świat zero-jedynkowo wiec nie rozumiesz, że Korwin to populista i demagog, który powie wszystko co kuce chca usłyszeć. Program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic: niepłacenie podatków, zusu oraz paliwo w cenie 3zl/l.

Wspominałem, że propozycje konfederacji się nie bilansują (wpływy i wydatki budżetowe oparte na liczbach), a panstwo ma swoje zobowiązania.
Czy się komuś to podoba czy też nie , Niemcy to największy partner handlowy Polski. Tam najwięcej eksportujemy i stamtąd najwięcej importujemy. Poza Niemcami polski export trafia to Czech, Włoch, Francji, Holandii czyli kraje UE oraz Wielka Brytania , USA, Rosja. Tak jak budzet to naczynia połaczone wpływy & wydatki, tak Polska nie jest w prożni.

Bezmyślne kuce, fanboye konfederacji sądzą, że popyt wewnętrzny wszystko zrekompensuje, pojęcia nasycenie rynku i stagnacja nie są im znane. :rotfl:

Dla przypomnienia, korwinowy Mentzen , przyznał wprost że gdyby rządzili to podatki byłyby jak teraz , bo z czego sfinansowałaby konfederacja wydatki ktore i tak trzeba sfinansować, gdy są zaciągnięte zobowiazania ? :rotfl:



Najprostszego przekazu nie rozumiesz, a tylko piszesz idiotyzmy " faszyzm , rezim, totalitaryzm , zniewolenie , skakanie do gardel ,rozbiór Polski, morderstwa ,krew na rękach , matrix , papiez komunista, lewackie auta z pedalskimi gow*ami , sytuacja z Wenezueli‘’ + ''plebs, hołota, bachory’’ itd.

W związku z powyższym od dawna podchodze do tematu humorystycznie i robie beke z twoich kompleksów, odgrażania się że wyjedziesz ( pakuj karton i ... ) , bólu d*py i pier*olenia farmazonów. :rotfl: .

Cytuj:
Czas mija, a nadal aktualne: jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody .

Tacy madrzy , odkryli swiatowe spiski, znaja rzadowe zagrywki , głupi nie sa, ograc się nie dadzą . Przychodzi reno rzuca im kość , a ci się biją który pierwszy podniesie. I tak w każdym temacie .
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 19:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Obrazek

Trzeba być idiotą, żeby kwestionować London School of Economics.


Idiotą to trzeba być, i w dodatku hipokrytą, żeby krytykować Trzaskusia i jego lewacke oraz tęczowe zapędy, a jednocześnie nie dostrzegać systemowej lewicowej narracji. Kliknąłeś chociaż w ten link i zobaczyłeś co tam się wyświetla? GENDER, Covid - 19 i te sprawy.

Jakim idiotą trzeba być, żeby nie dostrzegać tego, że PiS obiecał powrót do 22% VAT, a tego nie zrobił, co dopiero mówić o zejściu do 15%. JEST GDZIE CIĄĆ. Nikt mi nie powie, że nie. Może na dzień dzisiejszy postulaty Konfederacji są nierealne, oni nigdy nie mówili, że OD RAZU CIACH WYGRAJĄ WYBORY i następny miesiąc benzyna jest po 3 złote, podatku dochodowego nie ma itd.

To jest możliwe, teoretycznie, praktycznie też co dowodzą istniejące onegdaj z powodzeniem systemy o niskiej biurokracji, regulacji i podatkach, ale to trzeba DZIESIĄTKI lat ciężkiej pracy ludzi, w tym polityków, powolnych zmian. Odchamiania tego co zostało schamione. Na początek DROBNE kroczki, które są w pełni realne, a już dadzą zauważalny efekt. Tymczasem idziemy w drugim kierunku - do zwiększania biurokracji, regulacji i opodatkowania. Jest to droga bez perspektywy na sukces, idziemy w przepaść.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 20:10 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Wystarczyło poczekać, a potwierdziło się, że zbieżność między idiotą kwestionującym London School of Economics i dającym się podpuszczać idiotą z korwinowej sekty, ktory prostych liczb nie potrafi analizowac i bredzi o komunizmie na wszystko , jest nieprzypadkowa.



:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 20:46 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw, poziom kultury tego człowieka jest bardzo niski, brak wiedzy na jakikolwiek temat.

Trzeba przyznać, że propaganda działa. Niektórzy ludzie nawet nie potrafią zobaczyć całego programu tylko muszę zobaczyć powycinane kawałki z komentarzem. To jak te programy o niczym coś tam trudnej sprawy itp. gdzie gość idzie do sklepu, potem narrator mówi, że on poszedł do sklepu, następnie gość opowiada o tym jak poszedł do sklepu i na koniec pokazują gościa jak poszedł do sklepu :) trzeba przyznać, że nie są to programy wymagające wysilenia umysłu :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 21:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Wystarczyło poczekać, a potwierdziło się, że zbieżność między idiotą kwestionującym London School of Economics i dającym się podpuszczać idiotą z korwinowej sekty, ktory prostych liczb nie potrafi analizowac i bredzi o komunizmie na wszystko , jest nieprzypadkowa.



:rotfl: :rotfl: :rotfl:


W sumie to nie powinienem się był dziwić, w końcu PiS to LEWACTWO.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 21:55 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
renoraines napisał(a):
Wy towarzyszu Krzysztof

Obrazek



‐‐--‐--‐-‐-------------------------------------------------
Przygłupy z konfederacji oraz ich jeszcze głupsze kuce bredzące o komunizmie na wszystko , a wsrod nich kuc debil dla ktorego 1000 zl w tą czy tamta, 4100 czy 5100 , to żadna różnica :rotfl: .


Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 22:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ta scenka to akurat do elektoratu pisowskiego pasuje wypisz wymaluj. Będę się śmiał z tych miernot gdy im ubóstwo i głód zajrzą w oczy, to już widać na horyzoncie.

„Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze...”

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 22:39 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Głod i ubóstwo zagląda w oczy frajerom, ktorzy prowadzać działalność gosp maja tysiączłotowy dochód i nie udźwigną podwyzki zusu o 26 zł, słownie dwadzieścia sześć :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 czerwca 2021, 22:41 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):

Skoro twierdzisz, że niższe podatki to gorzej...


Gdzie tak napisałem? Nigdzie, więc dalsza część wypowiedzi jest bezsensem, wynikającym z błędnej analizy i założeń. Nie rozumiesz, ze to nie działa 0-1???


KKrzysztof napisał(a):
2. Ludzie głosujący na JKM to osoby z najwyższym IQ na to są badania.


To jakie masz Krzysztofie IQ skoro tak to podkreślasz?

KKrzysztof napisał(a):
Na szczęście Konfederacja ma coraz większe poparcie...


Tzn że przybywa ludzi z najwyższym IQ??? To ciekawe...

KKrzysztof napisał(a):

chodzi o tą szkołę https://www.lse.ac.uk/ ???


Ostatnio mówiłeś, że Żona zabroniła Ci odwiedzać takie strony :P


alduwiel napisał(a):
Niskie podatki złe? To bzdura, popatrz Lincoln na Tajlandię ,albo Singapur. Te kraje jeszcze 50 lat temu były krajami trzeciego świata, a sprobuj odpowiedziec na pytanie co takiego wpłyneło na to, ze te kraje sie tak rozwineły ;)


Kurde następny... gdzie tak napisałem? To opinia ludzi którzy wiedzą więcej niż ja i tylko wrzuciłem. Tajlandię "dźwiga" turystyka i szeroko rozumiana "dowolność". Ciekawym przykładem jest Afryka, gdzie podatki należą do najniższych, a jednocześnie jest tam najszybszy przyrost na świecie (ponad dwukrotnie wyższy niż średnia) ludzi bardzo bogatych i skrajnie biednych - dlaczego?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 czerwca 2021, 06:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Skoro niższe podatki są złe, to wyższe są lepsze, to chyba oczywiste? Sam się powołujesz na tezy jakiejś bzdurnej lewackiej nowomowy, a później robisz fikołki by z tego wybrnąć. Każdy ma równe szanse w ujęciu statystycznym, jeżeli ktoś jest biedny, zwłaszcza skrajnie, to jest to tylko i wyłącznie JEGO WINA. Na wolnym rynku każdy ma ogromne szanse by się wykazać.

Najpierw mała lekcja ode mnie dla Ciebie, z podstaw ekonomii:

Obrazek



Zatem teraz możesz mi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, które Ci zadam:



Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 15 czerwca 2021, 17:51 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
To jakie masz Krzysztofie IQ skoro tak to podkreślasz?
w sumie posiadam odpowiedni dokument brałem też udział w badaniu,
Lincoln napisał(a):
Tzn że przybywa ludzi z najwyższym IQ??? To ciekawe...
po prostu inteligentni ludzie potrafią pokazać jak ich władza od lat 90-tych doi jedną ręką daje drugą zabiera po drodze kasując sobie prowizję. Toć toczyliśmy te dyskusje i one do niczego nie prowadzą ja Ciebie nie przekonam ty mnie. Ja uważam, że rząd nie ma swoich pieniędzy tylko zabiera je nam i potem decyduje komu co oddać po potrąceniu prowizji za obsługę.
Lincoln napisał(a):
Ostatnio mówiłeś, że Żona zabroniła Ci odwiedzać takie strony
grzeczne pytanie zadałem :P a Ty ponownie piszesz o tym co moja żona, tego nigdy nie zrozumiem :) a z psychologi wiem, że każdy pisze o sobie :) to czego Ci zona zabroniła :)
Z ciekawości zapytałem czy chodziło o tą szkołę czy nie. Prosta odpowiedź mi wystarczy tak lub nie.

Co do podatków to wszystkie płaci konsument nigdy nie było inaczej.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 16 czerwca 2021, 17:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 16 czerwca 2021, 22:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Skoro niższe podatki są złe, to wyższe są lepsze, to chyba oczywiste? Sam się powołujesz na tezy jakiejś bzdurnej lewackiej nowomowy, a później robisz fikołki by z tego wybrnąć. Każdy ma równe szanse w ujęciu statystycznym, jeżeli ktoś jest biedny, zwłaszcza skrajnie, to jest to tylko i wyłącznie JEGO WINA. Na wolnym rynku każdy ma ogromne szanse by się wykazać.


To opinia ludzi mądrzejszych którą wrzucam, która przeczy Twoim twierdzeniom, jednocześnie nie jest moją opinią - czego tu nie rozumiesz??? Z niczego nie muszę wybrnąć, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie piszę/wrzucam co rusz głupot z google czy zaprzyjaźnionych mediów, więc kolejny raz zwracam uwagę - nie mierz ludzi swoją miarą.

jiGsaw napisał(a):
Zatem teraz możesz mi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, które Ci zadam:

Obrazek


Idąc tym tokiem myślenia, nie możesz chodzić po chodniku którego nie zbudowałeś lub nie jest Twój, jeździć nie Twoją ulicą itd... Medal ma zawsze dwie strony.

KKrzysztof napisał(a):
grzeczne pytanie zadałem :P a Ty ponownie piszesz o tym co moja żona, tego nigdy nie zrozumiem :) a z psychologi wiem, że każdy pisze o sobie :) to czego Ci zona zabroniła :)
Z ciekawości zapytałem czy chodziło o tą szkołę czy nie. Prosta odpowiedź mi wystarczy tak lub nie.


Niedawno była rozmowa o dalszym rozwoju, to tylko nawiązanie do wniosków z niej.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 17 czerwca 2021, 05:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Przemek...

1. Mądrzejszych od kogo? Nauka obecnie i wyniki badań należą do tego kto je sponsoruje, przykłady można mnożyć. Jeżeli niedługo podobni naukowcy orzekną, że dla białego heteroseksualnego mężczyzny najzdrowiej jest uciąć sobie jaja to jak rozumiem pierwszy będziesz stał w garażu z Makitą? ;)

2. Od chodnika do sponsorowania leni lub przegrywów chyba droga daleka?

Twoja indolencja i ślepa wiara w propagandę skończy się tak, że za kilka lat będziesz twierdził, że to przecież rasizm, bo murzyni żyli jak równy z równym w Europie w średniowieczu... https://spidersweb.pl/rozrywka/2021/06/ ... F6bVtYkemo

To są te same lewicowe środowiska, które głoszą absurdy sprzeczne z prawami biologii o rzekomej równości płci itp. itd. Także miej swój rozum albo nie miej, ale nie zabraniaj mnie mieć swój.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 17 czerwca 2021, 06:34 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
jiGsaw napisał(a):
1. Mądrzejszych od kogo? Nauka obecnie i wyniki badań należą do tego kto je sponsoruje, przykłady można mnożyć. Jeżeli niedługo podobni naukowcy orzekną, że dla białego heteroseksualnego mężczyzny najzdrowiej jest uciąć sobie jaja to jak rozumiem pierwszy będziesz stał w garażu z Makitą? ;)


I takim rozumowaniem, wypieramy wszelka nauke. wszelkie badania i starania ludzi madrych, ktorzy poswiecili zycie dla jakiejs dziedziny. To jest odrzucenie typu 'nie, bo nie'. Tak dzialkaja ograniczeni ludzie, ktorzy po prostu nie rozumieja co z czym i maja swoj 'poukladany' swiat. Z takimi argumentami nie da sie dyskutowac, bo sa nie do udowodnienia. Blad poznawczy. Czeste i przykre zjawisko. Tu jak na tacy. A nauka polega na udowadnianiu i odrzucaniu tego, czego udowodnic sie nie da.

Wiec wychodzi szydlo z worka. Ograniczony umysl, wrzucanie wszelkich badan do jednego worka, dodanie slowa 'lewak' i jest obraz betonowego czlowieka, ktory wie wszystko najlepiej, ale z rzeczywistoscia to ma tyle wspolnego co slon ze slonina.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL