BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 04:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 7 marca 2022, 16:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7468
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
kryst16, to chyba oczywiste ,że się nie zgodzą na takie warunki… sami obywatele by ich za coś takiego zatłukli

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 7 marca 2022, 16:41 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
///david napisał(a):
kryst16, to chyba oczywiste ,że się nie zgodzą na takie warunki… sami obywatele by ich za coś takiego zatłukli


Dzisiaj dotarło do nich sporo broni...
Wiadomo że Ruscy wykorzystują ten czas na przygotowanie ataków, no ale może jakoś dadzą radę tak żeby Rosja jeszcze bardziej zmiękła.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 7 marca 2022, 22:15 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
kryst16 napisał(a):
Ponoć mamy otrzymać F-16C/D Block 52.


Migi za F16 to nie jest zła wymiana. Migi 29 jako takie, moim zdaniem nawet mogą być lepsze pod niektórymi względami, a przynajmniej były, natomiast jak już jesteśmy w nato i 'na zachodzie' to lepiej wymienić sprzęt na kompatybilny z resztą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 09:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zdaje się, że Agenda 2030, która na ten rok przewiduje wzmożenie Resetu, jest bardziej wiarygodna niż można było dotąd sądzić. Operacja CHAOS jako środek służący PRZEBUDOWIE wchodzi w fazę kulminacją. Wycofywanie obostrzeń covidowych przez kraje europejskie wygląda jak nabieranie powietrza przed ognistym podmuchem. Na pandemiczny plan nakłada się podmuch wojny od Wschodu. Widmo kolejnych sterowanych epidemii - zgodnie z wizjami proroka Gatesa - nadchodzący globalny konflikt zbrojny, inflacja oraz pogłębiająca się bieda, bankructwa i kryzys gospodarczy o niewyobrażalnej dotąd skali. Czterech jeźdźców Apokalipsy. Skumulowanie w tym samym czasie wszystkich czterech elementów doprowadzi do hekatomby, która stanie się ostatecznym asumptem Wielkiego Resetu. Scenarzyści i architekci nowej rewolucji jakobińskiej już nawet nie udają, że wszystko starannie zaplanowali a teraz realizują to z żelazną konsekwencją. Sam Wołodia Putin, który lewą ręką grozi Zachodowi, prawą podpisuje weksle zdeponowane na Wall Street a w ścisłych kwestiach operacji COVID-19 współpracuje z Syndykatem, bo on doskonale wie, że to co nadchodzi jest nieuchronne i nie ma na świecie takiej siły, która byłaby w stanie przeciwstawić się władzy skupionej w Wielkiej Piątce funduszy pasywnych (Vanguard - Black Rock - State Street - Fidelity - Capital Menagement), która trzyma za jaja większość państw długiem i szantażem a także trzyma znaczne obszary światowej gospodarki i wszystkie korporacje. Ci którzy widzą we współpracującym ściśle z Chinami Putinie jakąś przeciwwagę dla Deep State, powinni pouczyć się historii zamiast pleść idiotyzmy po social mediach. Coż za ironia, że to właśnie Chińczycy mawiają "obyś żył w ciekawych czasach". Jest ciekawie. A będzie jeszcze ciekawiej! Dziś już bezpowrotnie minęły czasy ludzkiego rozbuchania na kredyt i życia opartego na iluzji "liberalnej demokracji" z jej pustym, prymitywnym konsumpcjonizmem. Zaraz okaże się, że ci dla których wyznacznikiem człowieczeństwa dotąd było trzecie auto w leasingu, równo skoszony trawnik przed domem i wakacje na Kostaryce, będą szukać skrawka ziemi za miastem aby mieli gdzie posadzić sobie marchewkę, żeby nie umarli z głodu. W istocie idzie wyłącznie o to aby biedą i strachem upodlić ludzi tak bardzo, by za cenę względnego spokoju i kromki chleba zaakaceptowali Nowy Porządek. W 1998 roku publicznie powiedział to zresztą ojciec obecnego pokolenia globalistów, Belzebub w skórze człowieka - David Rockelfeller (zmarł w 2017 w wieku 102 lat, po nieudanym przeszczepie siódmego serca). Krach jakiego swiat nie widział, a o którym Wam mowilem juz 2 lata temu jest dosłownie za rogiem. Ten, kto tego jeszcze nie dostrzega to głupiec, a nie ślepiec, bo ślepym mozna było byc 2 lata temu patrzac na to, ale nie dziś...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 09:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7468
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
alduwiel, i co masz zamiar z tym zrobić, poza przykładaniem ręki do siania paniki i zastraszaniem ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 10:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Ja uważam że alduwiel może być radzieckim agentem siejącym fake newsy ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 10:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zastraszaniem? Niby lepiej zamieść problem pod dywan i luz? Ja robię co mogę, informuję ludzi jak się da, sam zresztą wiesz o tym, ze tak jest. A co więcej mogę zrobić? Ja chcę tylko dobrze dla moich dzieci, chcę zeby przezyły i miały ojca gdy będa go potrzebować. Jestem wkurzony bo rok cały tu chatę picuję, zeby tu rodzinę moją wpuścić... Zajoba bym dostał gdyby mi tu teraz Putin bombę zrzucił, chatę rozwalił, albo nawet nie chcę o tym myśleć zeby się coś gorszego mogło stać. Zawijam rodzinę i spadam gdzieś daleko - taki mam plan.

Mały wyslalbym Ci zaproszenie na fb gdyby mozna było bo masz zablokowaną taką opcję. Moze w tedy byś zmienił zdanie gdybyś mnie lepiej poznał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 10:54 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
Alduwiel, wszystko zależy od tego, czy Polska wyśle te samoloty na Ukrainę, czy też nie. Mamy dostać w zamian F16 od USA, ale trzeba pamiętać, że transfer takiego uzbrojenia trwa nawet lata. Logiczne, że jeśli Migi wystartują od nas, tj. to jawna ingerencja w konfilkt, i wtedy Putin już nam nie odpuści. Ja osobiście czekam do momentu ewentualnego wysłania samolotów, jeśli tak się stanie wyjeżdżam poza Europę.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 10:56 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Brakuje jeszcze wysrywów o Aaronie Russo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 11:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Co jest nie tak z Aronem Russo? Stawiam dolary przeciw orzechom, ze ten gośc mowil prawdę w swoim przedsmiertnym wystąpieniu, ktore zapisalo sie na kartach historii jako ,,testament Arona Russo"

Rost jak wybuchnie konflikt to zamkną granice, jesli nie jesteś kobietą lub dzieckiem to nie wyjedziesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 11:59 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1500
Jak najbardziej jawnie, z wielką pompą, przekażmy jak najszybciej się da, 29 migow naszym towarzyszom w Niemczech, a oni niech zrobią z nimi co chcą.

Mamy milion dodatkowych ludzi do wykarmienia, a na dniach ta liczba moze się podwoić (Nie bez powodu putin wali w miasta- wie co to powoduje wsród cywili, a miliony uchodzcow, nie będą sprzyjać wspolnej polityce UE).

A wszędzie narracja o 29 starych migach "zbawcach Ukrainy", jakby serio mialy jakis kluczowy wplyw na przebieg tego konfliktu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 13:21 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
KEMN1 napisał(a):
Jak najbardziej jawnie, z wielką pompą, przekażmy jak najszybciej się da, 29 migow naszym towarzyszom w Niemczech, a oni niech zrobią z nimi co chcą.

Mamy milion dodatkowych ludzi do wykarmienia, a na dniach ta liczba moze się podwoić (Nie bez powodu putin wali w miasta- wie co to powoduje wsród cywili, a miliony uchodzcow, nie będą sprzyjać wspolnej polityce UE).

A wszędzie narracja o 29 starych migach "zbawcach Ukrainy", jakby serio mialy jakis kluczowy wplyw na przebieg tego konfliktu...


Ty chyba nie rozumiesz.
Chodzi o 70 migów z Polski, Rumuni i Słowacji.
Bo tylko te kraje w NATO posiadają Migi na których Ukraińcy umieją latać.

Najlepiej byłoby ja dać Niemcom a niech oni dadzą Ukrainie.
Ale myślę, że bez względu na to jeśli Putin będzie miał siłę to nam nie odpuści.

Przegina pałę atakując korytarze humanitarne, to już jest tchórzostwo, plus taki że prezydent Ukrainy już widzi że NATO to miękkie pały i coś tam ustąpi Rosjanom żeby przerwać rozlew krwi.

Myślę że po ataku na Polskę NATO szybko usiadłoby do rozmów i spełniło chociaż kilka postulatów Putina, ja nie mówię że mamy się bić za Ukrainę, ale NATO dobitnie pokazuje że za wszelką cenę nie chce żadnej wojny i że się boi, powoli zaczynam myśleć że poświecili by nas w zamian za pokój na świecie.


Prezydent Ukrainy chce na siłę wciągnąć NATO w wojnę twierdząc że Putin z atomówkami blefuje...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 14:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1500
kryst16 napisał(a):
Ty chyba nie rozumiesz.
Chodzi o 70 migów z Polski, Rumuni i Słowacji.
Bo tylko te kraje w NATO posiadają Migi na których Ukraińcy umieją latać.


Nie wiem, kto tu nie rozumie, bo nieważne o ile migów, czy su chodzi. Wazne, o których sie mówi i ważne, jakie info idzie w swiat, a na razie idzie takie, ze chodzi o polskie samoloty. A przeciez Bułgarzy mają dostarczyć ich więcej- na co czekaja? Przeciez jest "pozwolenie" wielkiego brata, a sam temat wisi już tydzień.

Akurat mam codziennie kontakt z ludzmi z calej zachodniej Europy i już dwie osoby z róznych części kontynentu, między rozmowami słuzbowymi pytało mnie, czemu Polska nie chce przekazać samolotów? Odpowiedziałem krótko, ze potrzebujemy ich do obrony 1,1mln uchodzców, których przygarnęliśmy w ciagu tygodnia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 16:13 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
Kliczko: "my Polacy i Ukraińcy musimy zatrzymać Rosję."

Już się zaczyna... daliśmy im palec, teraz wezmą całą dłoń a potem rękę :wstyd:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 16:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kryst16 napisał(a):
KEMN1 napisał(a):
Jak najbardziej jawnie, z wielką pompą, przekażmy jak najszybciej się da, 29 migow naszym towarzyszom w Niemczech, a oni niech zrobią z nimi co chcą.

Mamy milion dodatkowych ludzi do wykarmienia, a na dniach ta liczba moze się podwoić (Nie bez powodu putin wali w miasta- wie co to powoduje wsród cywili, a miliony uchodzcow, nie będą sprzyjać wspolnej polityce UE).

A wszędzie narracja o 29 starych migach "zbawcach Ukrainy", jakby serio mialy jakis kluczowy wplyw na przebieg tego konfliktu...


Ty chyba nie rozumiesz.
Chodzi o 70 migów z Polski, Rumuni i Słowacji.
Bo tylko te kraje w NATO posiadają Migi na których Ukraińcy umieją latać.

Najlepiej byłoby ja dać Niemcom a niech oni dadzą Ukrainie.
Ale myślę, że bez względu na to jeśli Putin będzie miał siłę to nam nie odpuści.

Przegina pałę atakując korytarze humanitarne, to już jest tchórzostwo, plus taki że prezydent Ukrainy już widzi że NATO to miękkie pały i coś tam ustąpi Rosjanom żeby przerwać rozlew krwi.

Myślę że po ataku na Polskę NATO szybko usiadłoby do rozmów i spełniło chociaż kilka postulatów Putina, ja nie mówię że mamy się bić za Ukrainę, ale NATO dobitnie pokazuje że za wszelką cenę nie chce żadnej wojny i że się boi, powoli zaczynam myśleć że poświecili by nas w zamian za pokój na świecie.


Prezydent Ukrainy chce na siłę wciągnąć NATO w wojnę twierdząc że Putin z atomówkami blefuje...



Ukraina NIE jest w NATO. Ukraina płaci obecnie cenę za dobrowolne rozbrojenie głowic nuklearnych w 1994.

Widać wyraźnie, że znowu z Polski próbuje się zrobić kozła ofiarnego na arenie międzynarodowej:

1. Damy samoloty - Putin może sobie z nimi poradzić, ruszy na Polskę. Inni powiedzą „Polska dała samoloty NATO, wywołała wojnę z Rosją, więc pomoc będzie ograniczona”.

2. Nie damy samolotów - „Niedobra Polska nie pomogła Ukrainie, to była niepowtarzalna szansa zatrzymać Putina w Ukrainie”.

Podsumowując - znowu daliśmy się wydymać. A wystarczy mieć broń lub atom. Szkoda słów. Cóż począć jak wśród zidiociałego społeczeństwa dominuje lewacka retoryka „nie no, broń Boże broń, przecież wtedy wszyscy zaczną do siebie na ulicy strzelać”. Przeciętny Polak to idiota.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 17:26 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
https://businessinsider.com.pl/piec-naj ... 22/fxf8y8f

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 20:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Polska chce przekazać amerykańcom samoloty, żeby oni dali. Też ryzykowne posunięcie, ale o wiele lepsza opcja niż danie ich Ukrainie, o ile nasi by zabezpieczyli otrzymanie F16 na zakładkę, nie możemy zostać bez lotnictwa. Ciekawe jak inne kraje na to zareagują, które też miały dać, tj. Rumunia i Słowacja jak pamiętam. Ciekawe co jankesi na to... ogólnie kacapy już nawet nie pójdą na Big Maca... Ciekawe ile dadzą radę utrzymać sankcje i ile da radę Rosja... No i to i tak dla nas ryzykowne z tymi samolotami. Jednak ogromne wsparcie plus ogromne sankcje może faktycznie sprawią, że Rosja się wykrwawi po prostu w końcu albo desperacko rzuci wszystkie siły jakie ma.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 20:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Chińczyk dziś powiedział że Rosja jest ich przyjacielem i partnerem a Ukraina to incydent. Tym samym zaraz będziemy mieli za płotem kooperację Chińsko-rosyjsko-białoruską której będziemy największym wrogiem bo i Białoruś piętnowaliśmy i wycieliśmy z europy a teraz cały Ruski krach i odsunięcie od europy to zasługa nacisku naszego rządu.
Trzeba będzie się pakować PiS urządzi Polaków tak jak Putin ruskich.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 21:02 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
Odnośnie Chin, to poniższy artykuł też wiele mówi...

https://www.google.com/amp/s/businessin ... 75mjhl.amp

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 21:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
--==Mały==-- napisał(a):
Chińczyk dziś powiedział że Rosja jest ich przyjacielem i partnerem a Ukraina to incydent. Tym samym zaraz będziemy mieli za płotem kooperację Chińsko-rosyjsko-białoruską której będziemy największym wrogiem bo i Białoruś piętnowaliśmy i wycieliśmy z europy a teraz cały Ruski krach i odsunięcie od europy to zasługa nacisku naszego rządu.
Trzeba będzie się pakować PiS urządzi Polaków tak jak Putin ruskich.


Według mnie Chińczyk jest cwany. Zgrywa przyjaciela Rosji, bo do kogoś się musi uśmiechać, a wiadomo, że nie do USA. Rosja dla niego to taki pucybut, jak Białoruś dla Rosji. Chinol poczeka aż Rosja się wykrwawi na wojnie i sankcjach, a później sam wejdzie im na Syberię albo postawi konkretne warunki współpracy. Krótko mówiąc - Rosja będzie musiała jeść Chinom z ręki.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL