BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 18:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 123  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 26 maja 2015, 10:25 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 7 czerwca 2015, 22:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Ciekawy wyścig za nami.

Szkoda mi Kimiego. Miałem nadzieję, że Rosberg mocniej dociśnie Lewisa.

Rewelacyjna jazda Vettela i Massy, chciało się ich oglądać.

Grosjean przejął widać umiejętności Pastora :D


Ale najbardziej żal mi McLarena, nie dość, ze historycznie dla mnie najważniejszy team, to na dodatek dwóch moich ulubionych kierowców...

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 8 czerwca 2015, 18:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5082
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
DaaN napisał(a):
Artur.92, trafiłeś całą piątkę :)
Na to wygląda, na końcówkę wyścigu już nie patrzyłem ;) tylko w kwalifikacjach trochę za mocno zasugerowałem się wyścigiem z zeszłego sezonu.

Wyścig ciekawy, nie to co w Monako (tutaj mocno się zaskoczyłem "widowiskiem". A mimo wypadku Verstappena, dobrze, że jemu się nic nie stało).

Co do McLarena, w pełni się zgadzam.

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 14 czerwca 2015, 20:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 5029
Lokalizacja: DLU / dolnośląskie
Moje BMW: E36 Touring
Kod silnika: M43B18
Panowie z przykrością muszę napisać, że nie dam rady zajmować się więcej Typer'em.. Sami pewnie zauważyliscie, że nawet spóźniam się z podliczaniem punktów albo całkowicie zapominam. Niestety praca na 4 zmiany, szkoła w weekendy i inne obowiązki pozbywają mnie całego wolnego czasu. A jak już go coś mam to zajmuje się przygotowaniami do wesela ;)

Jeśli ktoś ma czas na podliczanie pkt i prowadzenie całej zabawy to niech napisze że może i będzie się tym sumiennie zajmował. Po cichu liczę, że będzie to DaaN, bo widzę że przejął moje obowiązki za co bardzo mu dziękuję :zdrowko:


Także Panowie wielkie dzięki za kilka lat fajnej zabawy i życzę Wam powodzenia w dalszych wyścigach :super: Ja sam będę typował najczęściej jak będę mógł.


Pozdrawiam, Karol :super:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 15 czerwca 2015, 07:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 29819
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
KaroleK, nie ma problemu :)

powodzenia tam :piwo:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 15 czerwca 2015, 22:30 
Offline
Fan F1
Avatar użytkownika

Wiek: 27
Posty: 2082
Lokalizacja: FZG
Moje BMW: E36 Compact
Kod silnika: M43TUB19
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157698
Dokładnie, powodzenia i dzięki w imieniu wszystkich uczestników za prowadzenie Typera przez tak długi okres czasu. Myślę, że DaaN już odnalazł się w swoim nowym zajęciu :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 16 czerwca 2015, 12:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
ThePatrickyo napisał(a):
powodzenia i dzięki w imieniu wszystkich uczestników za prowadzenie Typera przez tak długi okres czasu.


x2, dzieki Karolek :).

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 22 czerwca 2015, 12:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Kimi & Fernando


_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 22 czerwca 2015, 13:09 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 566
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 xDA
Kod silnika: M57N
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=150371
Szkoda że nie ma nagrania z kamery pokładowej Alonso.

_________________
Obrazek

viewtopic.php?f=6&t=150371


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 22 czerwca 2015, 15:36 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
.......było nieco gorąco na tym zdarzeniu jak nigdy dotąd. Wszystko dobrze że chłopy z mydeliczek wyszły cało i poszły pewnie na :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: ,co do wyścigu to procesja na Jasnom Góre ma więcej emocji niż ten wyścig nie no ludzie start i jedziemy :spi: :spi: :spi: :spi: Niema co tu dalej pisać może na herbace u królowej będą emocje a może na prawdę F1 to już tylko start i nic :/ :/ :/ gdzie emocje przy niedzielnym obiedzie gdzie walka o każdy skrawek toru...

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 07:42 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 566
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 xDA
Kod silnika: M57N
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=150371
Nie mogą za bardzo powalczyc bo sędziowie tylko czekają żeby po rozdawać 5 sek kary, albo przejazdy przez pit lane. :zalamany: masakra :cenzura:

_________________
Obrazek

viewtopic.php?f=6&t=150371


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 07:49 
aniołki napisał(a):
F1 to już tylko start i nic


nie no byla jeszcze fajna walka Vettela pod koniec z Massa, niestety nie udalo mi sie.

ale faktycznie, nudne to jak flaki z olejem. Czasami, jak mnie najdzie sobie ogladam archiwalne wyscigi z kubica z 2010 roku... nawet jak teraz ogladam po raz 100, to rzuca mna :D

No ale niestety, na emocje bedzie trzeba poczekac, jak bedzie wiecej pretendentow do tytulu mistrza, a nie tylko 2. z jednego teamu - i kary 5s nie Maja tu nic do rzeczy. Beznadziejny DRS natomiast owszem.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 08:58 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 566
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 xDA
Kod silnika: M57N
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=150371
Ja uwazam że maja duzo do rzeczy, bo zawodnicy zamiast podejmowac ryzyko wyprzedzania w kazdym miejscu na torze bo boja sie ze jak dojdzie do kontaktu z przeciwnikiem to dostanie kare za spowodowanie kolizji niebiezpiecznym manewrem i czekają na ten nieszczęsny DRS. Walka Vettela z Massa? W ktorym momencie, wtedy jak go gonił i na 3 okrążenia przed metą dogonil ale nie było możliwości przypuścić ataku ze względu na dużo większą szybkoscmWilliamsa na prostej?
Walka to fajna była jak się wyprzedzili Bottas z Hulkenbergiem i to bodajrze dwukrotnie, jak Maldonado atakował Verstapena, jak Riccardo atakował Nasr'a czy walka Pereza z Kviat'em Riccardo czy Nasr'em.

_________________
Obrazek

viewtopic.php?f=6&t=150371


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 09:38 
bosniak napisał(a):
W ktorym momencie, wtedy jak go gonił i na 3 okrążenia przed metą dogonil ale nie było możliwości przypuścić ataku ze względu na dużo większą szybkoscmWilliamsa na prostej?


ja tam lubie takie pojedynki ogladac, jak pokazuja przez dluzszy czas, a gdzies tam ze srodka stawki, czy z tylu nawet, jak cos jest, to tak srednio... a tu stawka bylo Podium, wiec fajnie sie cos takiego oglada i pozniej emocje tych ludkow, ktorzy na Podium staja - no ale kazdy lubi w F1 cos innego. Walka to dla mnie nie tylko, jak 2. bolidy jada obok siebie, to takze, jak sa oddalone od siebie 15s a i 20s, ale widac, ze ten z tylu odrabia i pod koniec lapie - fajnie rosnie napiecie, lubie :D

Natomiast jak Maldonado atakowal Verstapena, prawie sie posikalem ze smiechu :rotfl: ale to nie byla walka, to byla prawie parodia walki w F1, tylko tyle, ze to efektowne bylo, niebezpieczne, iskry, dym i tak dalej.

bosniak napisał(a):
Ja uwazam że maja duzo do rzeczy, bo zawodnicy zamiast podejmowac ryzyko wyprzedzania w kazdym miejscu na torze bo boja sie ze jak dojdzie do kontaktu z przeciwnikiem to dostanie kare za spowodowanie kolizji


kary za spododowanie kolizji jak najbardziej powinny byc, to bezkolizyjny Sport! natomiast za przekroczenia predkosci w boksach, przejechanie linii itd. jak najbardziej powinny byc kary, dla wszyskich po rowno, kazdemu wg potrzeb, a nie jak kiedys na interlagos, tylko massa Dostal, a inni robili to samo i nie bylo.

Natomiast wlasnie ten DRS, przed strefa mogliby zaatakowac, ale jak nawet sie uda, to wyprzedzony zaraz bedzie mial mial mozliwosc skorzystac, wiec sie tak cykaja czasami... to nie jest fajne, a wyprzedzenia z drs... malo efektowne.

Do tego dochodzi Problem, ze bolidy przez ten DRS nie moga miec optymalnie skrzyni ustawionej. Jak ustawi na maksa do jazdy bez DRS, to gdy bedzie mogl jechac z DRS, nic mu to nie da. Natomiast, jak ustawi tak, ze przy DRS osiagnie ta wieksza predkosc, to potem przy jezdzie bez bedzie wiecej tracil i moze mu sie nie udac w ogole skrocic dystansu do bolidu z przodu - dlatego tego nie lubie.

Jako urzadzenie bardzo mi sie podoba, ale kazdy powinien to moc stosowac, niech to bedzie tylko ta strefa wyznaczona, jak sie boja, a nie jak sie ma mniej, niz 1s... nie podoba mi sie to strasznie.

Kolejnym takim ogranicznikiem jest to przymusowe zarzadzanie paliwem, by utrzymac zuzycie na poziomie 1.9TDI z jedna czerwona literka, bez sensu, ograniczone obroty i w ogole, strasznie mnie to denerwuje.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 09:56 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 566
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 xDA
Kod silnika: M57N
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=150371
Ją nie pisalem że maja powodować kolizję, kary muszą być, mi chodzilo o brak podejmowania ryzyka wyprzedzania, bo przed oczami widzi te co najmniej 5 sek kary więc czeka na strefę drs bo poco się gimnastykowac jak można iść na latwizne. Nie pisalem tez nic o braku kar za przekroczenie lini czy predkosci w boksach. Tak zgadzam się ten cały drs to szajs i wypatrzenie sportów motorowych, tak samo limity spalania i ograniczenia obrotów to zenada. Owszem emocje są jak pisales gdy twoim faworytem jest np. Vettel i dogania Masse i czy mu się uda czy nie, ale jeżeli obaj ci latają koło nosa to wydaje mi się że większe emocje i widowisko jest wtedy gdy dwaj zawodnicy konkurują w bezpośredniej walce, gdy z zakrętu w zakręt wyprzedzają się raz po wewnętrznej a później drugi próbuje odegrać się np po zewnętrznej, to jest idea sportu i widowisko. Owszem jeden woli np kolarstwo na dochodzenie, a drugi wyscig kolarski.

_________________
Obrazek

viewtopic.php?f=6&t=150371


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 10:02 
bosniak napisał(a):
i widowisko jest wtedy gdy dwaj zawodnicy konkurują w bezpośredniej walce, gdy z zakrętu w zakręt wyprzedzają się raz po wewnętrznej a później drugi próbuje odegrać się np po zewnętrznej, to jest idea sportu i widowisko.


no mowie, sezon 2010 :super:

bosniak napisał(a):
gdy twoim faworytem jest np. Vettel i dogania Masse


jednego i drugiego juz lubie - massa zawsze byl spoko, a Vettela.. nienawidzilem, ale teraz bardzo lubie :rotfl: kiedys lubilem rosberga, a teraz jego nienawidze :rotfl: tak aporpo faworytow :D jak widac roznie moze byc heheh


Góra
  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 10:22 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 566
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 xDA
Kod silnika: M57N
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=150371
Dokładnie. Ja intensywnie śledze F1 od 2006 r jak Alonso został MŚ, nigdy mu nie kibicowalem. Potem zaczął jeździć Kubica więc wiadomo, kibicowalem też i do dzisiaj Buttonowi, Raikkonenowi, Webber jak jeździł, trochę Ricciardo i Hamiltonowi od kiedy wydoroslal, spokornial jakieś 3,4 lata temu czyli gdzieś ostatni sezon w mclaren. Jak przechodził do MB to powiedziałem że z tym teamem zostanie MŚ i został, a w tym sezonie też są duże szanse.

_________________
Obrazek

viewtopic.php?f=6&t=150371


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 23 czerwca 2015, 19:27 
Offline
Fan F1
Avatar użytkownika

Wiek: 27
Posty: 2082
Lokalizacja: FZG
Moje BMW: E36 Compact
Kod silnika: M43TUB19
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157698
A propos wyprzedzania, jedno trzeba powiedzieć - DRS spowodował, że kierowcy nie za bardzo chcą ryzykować z wyprzedzaniem skoro mogą poczekać do strefy w której przejdą obok drugiego bolidu jak przez masło(głównie bolidy z silnikiem Mercedesa :P ). Tyczy się to głównie czołówki stawki, w środku jeszcze czasami można obejrzeć parę ciekawych wyprzedzań w różnych fragmentach torów. Moim zdaniem system ten powinien być usunięty z F1 lub powinien być dozwolony do używania w każdej chwili.

Z czasem co raz większe grono osób(nawet byli kierowcy F1) zaczyna narzekać na nudę podczas wyścigów - myślę, że jest to kwestia kilku najbliższych sezonów aby wprowadzono znowu coś, co uatrakcyjni wyścigi, bo jak na razie mam wrażenie że F1 zapędziła się w kozi róg. To wszystko zaczyna przypominać wyścig o kropelce, a nie ściganie takie jak wszyscy do tej pory znaliśmy i chcielibyśmy oglądać

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 24 czerwca 2015, 16:29 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
okno transferowe już się toczy jakie ceny ;) ;)

http://f1.autoklub.pl/news/obiekt-przetargu,62030

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 24 czerwca 2015, 19:01 
Offline
Fan F1
Avatar użytkownika

Wiek: 27
Posty: 2082
Lokalizacja: FZG
Moje BMW: E36 Compact
Kod silnika: M43TUB19
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157698
aniołki napisał(a):
okno transferowe już się toczy jakie ceny ;) ;)

http://f1.autoklub.pl/news/obiekt-przetargu,62030


Ceny niskie w porównaniu z piłkarzami :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 123  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL