BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 23:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 11:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Nie piszę, że Malarz jest bez winy, ale te kilka zdań przekazuje wiele. Bo prawda jest taka, że niektórzy nie pamiętają za wiele, albo za wiele pamiętać nie chcą. Najnormalniej w świecie, ucina im lekko pamięć, jeśli chodzi o wydarzenia z "własnego podwórka".


Oświadczenie Arka Malarza:


Oświadczenie Arkadiusza Malarza:

1. Przepraszałem na antenie Canal+, ale jeszcze raz przepraszam D.Kownackiego.
2. Dawid mógłby mieć jednak trochę więcej cojones i nie konfabulować, że go dusiłem, bo na filmie widać, jak celowo wiotczeje w rękach. Mógłby też przestać opowiadać, że o mało co nie stracił przytomności. To trochę niemęskie…
3. Gdybym ja zachował się w maju w podobnie teatralny sposób jak D.Kownacki w sobotę, to mielibyśmy gigantyczny skandal w finale PP, mecz zostałby przerwany a Lech wykluczony z tych rozgrywek na kilka lat. Proszę pana prezesa Klimczaka by o tym pamiętał.
4. Nad całą sytuacją ubolewam i za nią przepraszam.


Szczególnie uważnie należy przeczytać punkty 3 i 4. Podpunkty 1 i 2 są również ważne, bo jak widać ktoś po męsku do błędu umiał się przyznać, a ktoś inny już nie.

binta, jakie Ty kocopoły tu wypisujesz, to aż przykro.
Nagle Malarz sobie przypomniał?
Po meczu powiedział że nie pamięta co się stało, że jest stary, a starsi mają problemy z pamięcią, żartowniś :wstyd: .
Może jakby rozmawiał z małżonką to by nie zapomniał tak szybko.
Czerwona kartka mu się należała, wg mnie nawet bardziej niż bramkarzowi Lecha, a tym oświadczeniem jeszcze bardziej się ośmieszył.


P.S jak wszyscy wiedzą nie jestem kibicem Lecha Poznań jak i tym bardziej Legii Warszawa.
Chciałbym po prostu żeby drużyny były równo traktowane, tj. Malarz powinien zostać odsunięty za swój "wyczyn" przez komisję ligi, co pewnie nie wpłynęło by za bardzo na formę obrony Legii bo uważam że Cierzniak jest lepszy od tego "pseudo kozaczka".
Jak widać są równi i równiejsi.

Delegat PZPN na mecz Legia - Lech obściskiwał się ze spikerem Legii i nieudolnie pokazywał "L".
Dla mnie Ekstraklasa osiągnęła poziom krytycznie niski, czy to piłkarski czy wizerunkowy.

Obrazek

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 11:50 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Bezstronny de(L)egat ...


Piłka nożna to nie mma. W piłce za uderzenie, powalenie na ziemie, duszenie, agresywne zachowanie jest czerwona kartka (kontakt z głową i twarzą).

Tłumaczenia komisji ligii, że nie można ukarać bramkarza legii 2x za to samo są absurdalne ponieważ mowa o różnych sprawach: Malarz-Kownacki oraz Malarz–Burić.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 13:01 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 842
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Pawel!, Racja co piszesz. Malarz próbuje odkręcić, to co narobił. Chwała mu za to, że nie aktorzył w trakcie finału PP ale to nie znaczy, że mamy przymykać oczy na takie wybryki w przyszłości.

Co do komisji ligi, to takie są przepisy. Malarz za bójkę dostał żółtą kartkę i dlatego nie można tej kary powiększyć. Zawsze tak jest, w każdym przypadku - jeśli zawodnik zostanie ukarany w trakcie meczu, tzn. sędzia to widział i nie można zmienić kary na większą tj. ukarać podwójnie.
Karę można nałożyć jak w przypadku Tymińskiego za brutalny faul na Dąbrowskim, gdzie sędzia tego nie zauważył i Tymiński nie dostał kartki (ba, nawet faulu nie było). Gdyby ów Tymiński dostał żółtą kartkę to komisja ligi nie mogła by go odsunąć na te kilka meczy i grałby sobie dalej jakby nigdy nic. W tym wypadku to nie jest żadne faworyzowanie kogokolwiek tylko po prostu głupie przepisy.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 14:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Pawel! napisał(a):

Delegat PZPN na mecz Legia - Lech obściskiwał się ze spikerem Legii i nieudolnie pokazywał "L".
Dla mnie Ekstraklasa osiągnęła poziom krytycznie niski, czy to piłkarski czy wizerunkowy.

Obrazek




Mój błąd to nie był spiker, a jeden z właścicieli Legii Warszawa Maciej Wandzel.

Do poczytania:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 14:53 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Malarz powinien być ukarany i tyle.
Jakby miał cohones to sam stwierdziłby - narozrabiałem, dajcie mi mecz czy dwa przerwy.
:hurra: :hurra: :hurra:

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 17:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
Pawel! napisał(a):

Delegat PZPN na mecz Legia - Lech obściskiwał się ze spikerem Legii i nieudolnie pokazywał "L".
Dla mnie Ekstraklasa osiągnęła poziom krytycznie niski, czy to piłkarski czy wizerunkowy.

Obrazek




Mój błąd to nie był spiker, a jeden z właścicieli Legii Warszawa Maciej Wandzel.

Do poczytania:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html



Widać, że "przebieraniec" , bo prawdziwy kibic Legii nie pokaże L-ki lewą ręką ;)


_KL_ napisał(a):
Pawel!, Racja co piszesz. Malarz próbuje odkręcić, to co narobił. Chwała mu za to, że nie aktorzył w trakcie finału PP ale to nie znaczy, że mamy przymykać oczy na takie wybryki w przyszłości.

Co do komisji ligi, to takie są przepisy. Malarz za bójkę dostał żółtą kartkę i dlatego nie można tej kary powiększyć. Zawsze tak jest, w każdym przypadku - jeśli zawodnik zostanie ukarany w trakcie meczu, tzn. sędzia to widział i nie można zmienić kary na większą tj. ukarać podwójnie.
Karę można nałożyć jak w przypadku Tymińskiego za brutalny faul na Dąbrowskim, gdzie sędzia tego nie zauważył i Tymiński nie dostał kartki (ba, nawet faulu nie było). Gdyby ów Tymiński dostał żółtą kartkę to komisja ligi nie mogła by go odsunąć na te kilka meczy i grałby sobie dalej jakby nigdy nic. W tym wypadku to nie jest żadne faworyzowanie kogokolwiek tylko po prostu głupie przepisy.[/b]



Dokładnie o to mi chodzi Pawel! . Ja nie piszę o gruszkach na wierzbie, ani ich nie oczekuję. Regulamin jest regulaminem. Tyle.

Nigdzie też nie napisałem, że Malarz jest niewinny, a także, że nie powinien dostać czerwonej kartki. "Złapali" się we dwóch, więc powinno być po "kierze" dla obu. Więc nie "doklejaj" mi nie moich słów / mojego tekstu, a także nie pisz z łaski swojej o jakichś rzekomych "kocopołach" (jak Ty to piszesz) z mojej strony, bo powtarzam, piszę o samych faktach.

To raczej Ty wchodzisz w realia bajek, a nie faktów, bo jeśli dla Ciebie położenie komuś ręki na ramieniu, jest "obściskiwaniem" , to ja od dzisiaj nie wychodzę z domu, bo w takim układzie narobiłem sobie przynajmniej kilka problemów i kilku wrogów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 19:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Pawel! napisał(a):
to nie był spiker, a jeden z właścicieli Legii Warszawa Maciej Wandzel.

Do poczytania:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html


Szyte grubymi nićmi, współwłaściciel legii nie wie kto jest delegatem na mecz legii...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 19:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Nie piszę, że Malarz jest bez winy, ale te kilka zdań przekazuje wiele. Bo prawda jest taka, że niektórzy nie pamiętają za wiele, albo za wiele pamiętać nie chcą. Najnormalniej w świecie, ucina im lekko pamięć, jeśli chodzi o wydarzenia z "własnego podwórka".


Pawel! napisał(a):
binta, jakie Ty kocopoły tu wypisujesz, to aż przykro.


Piszę to co myślę, a Ty starasz się odwrócić uwagę od kolejnego wałka który wciska Komisja Ligi, w której skład wchodzą pewnie kolejni kolesie Wandzla, Leśnego i Mioduskiego.
Ocena akcji Malarza nie jest jednoznaczna, bo kartkę dostał nie za duszenie a za przepychankę z Buriciem.

binta napisał(a):
To raczej Ty wchodzisz w realia bajek, a nie faktów, bo jeśli dla Ciebie położenie komuś ręki na ramieniu, jest "obściskiwaniem"

Akurat słowo "obściskiwanie" miałem wziąć w cudzysłów.
My mistake!

binta napisał(a):
to ja od dzisiaj nie wychodzę z domu, bo w takim układzie narobiłem sobie przynajmniej kilka problemów i kilku wrogów.

Rób co chcesz, Twoja sprawa.


Wrzucam cały artykuł z PS, :
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html

Cytuj:
Skandal na meczu ligowym. Delegat pozuje z właścicielem Legii i pokazuje "eLkę”. "To nieetyczne, wyciągniemy konsekwencje"
Jan Suchecki znalazł się na cenzurowanym. Delegat Lubuskiego Związku Piłki Nożnej nie krył się w sobotę ze swoimi sympatiami klubowymi i otwarcie pozował do zdjęć pokazując charakterystyczną “eLkę”. Suchecki pozował na stadionie Legii ze współwłaścicielem klubu Maciejem Wandzlem. Delegat tłumaczy nam, że jest bezstronny i robił sobie zdjęcia także na innych stadionach.
Do skandalu doszło przy okazji meczu Legii z Lechem w 13. kolejce Lotto Ekstraklasy. W dniu spotkania delegat Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Jan Suchecki zrobił sobie sesję zdjęciową na stadionie Legii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że teoretycznie bezstronny delegat pozował z jednym z właścicieli Legii i sędziami spotkania. Na dwóch zdjęciach Suchecki pokazuje charakterystyczną “eLkę”, czym jasno dał do zrozumienia komu kibicuje. Co więcej, zdjęcia zostały opublikowane na oficjalnej stronie Lubuskiego Kolegium Sędziów, czyli organizacji, której Suchecki jest przewodniczącym. Po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno, zdjęcia usunięto.


Taka postawa jest bulwersująca. W sporcie każdy sędzia, obserwator i delegat powinien pozostawać bezstronny. O głos w sprawie poprosiliśmy Zbigniewa Przesmyckiego, szefa Kolegium Sędziów PZPN. – Jan Suchecki był delegatem LPZN, ja nie mam z tym nic wspólnego. Delegaci nie leżą w mojej gestii. Pan Suchecki został powołany delegatem przez zarząd Lubuskiego Związek Piłki Nożnej, a nie przez szczebel centralny. Obserwatorem z ramienia Kolegium Sędziów PZPN był Tomasz Mikulski, były sędzia FIFA i Wiceprzewodniczący KS PZPN – powiedział nam Przesmycki.


Nasz rozmówca nie chciał komentować sprawy delegata, bo nie należy on do jego współpracowników. Zdradza jednak, jak zareagowałby, gdyby ktoś z jego otoczenia zachowywał się w sposób podobny do Sucheckiego. – Delegat dba o bezpieczeństwo i wiele innych rzeczy. A obserwator o pracę sędziów. Gdyby w takiej sytuacji był któryś z moich ludzi – sędzia lub obserwator, to konsekwencje byłby straszne. O delegacie nie chcę się wypowiadać – dodał Zbigniew Przesmycki.

Hobby, które może słono kosztować
O komentarz poprosiliśmy także samego zainteresowanego. Jan Suchecki utrzymuje, że jest bezstronny. – Niestety na chwilę obecną nie mogę udzielać informacji w tej sprawie, ponieważ już czekam na decyzje z Warszawy (Kolegium Sędziów PZPN) oraz na decyzję moich przełożonych w Lubuskim KS. Co mogę powiedzieć na tę chwilę? Proszę wejść na mój facebookowy profil i zobaczyć, że na innych stadionach, na których bywałem, również robiłem sobie zdjęcia jako pamiątkę wizyty. Są tam Poznań, Kielce i inne miasta – tłumaczy delegat.



Suchecki był obecny na meczu z ramienia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Porozmawialiśmy z prezesem tego związku, który odniósł się do zachowania swojego delegata. – Nie do końca wiem, czy zdjęcia były robione przed meczem Legii z Lechem. Niestety emocje u pana Sucheckiego wzięły górę i nieco się zapomniał. Takie zachowanie delegata jest nieetyczne i naganne. Jako związek wyciągniemy z tego konsekwencje – mówi nam Robert Skowron, prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.



Jan Suchecki utrzymuje, że zdjęcia robił hobbystycznie, prezes nie widzi w tym nic złego, jest jednak jedno "ale". – Jeśli ktoś traktuje to jako hobby, to nie ma nic złego w robieniu sobie takich zdjęć. Takie fotografie nie powinny być jednak opublikowane. Jeśli ktoś decyduje się na coś takiego, powinien robić to będąc na emeryturze – dodał Skowron.



Decyzja, co do kary dla nierozważnego delegata zapadnie w przyszłym tygodniu, a podejmie ją prezydium LZPN. – Nie będę samodzielnie podejmował decyzji co do przyszłości Jana Sucheckiego. Jest dorosły i świadomy swoich czynów, więc musi być także świadomy konsekwencji. W przyszłym tygodniu zbierze się prezydium i wtedy podejmiemy decyzję co z tym zrobić. Pan Suchecki jest doświadczonym delegatem, dlatego został powołany na ten ważny mecz. Emocje muszą opaść i wtedy to przeanalizujemy. Dziś jadę do Warszawy i tam porozmawiam z osobami odpowiedzialnymi za dobór delegatów. Spotkam się tam też ze Zbigniewem Bońkiem. Na pewno nie będzie tak, że delegat pożegna się ze związkiem. Taka kara była niewspółmierna do przewinienia, jakiego się dopuścił – kończy prezes LZPN.


Jedną z postaci, z którymi pozuje Jan Suchecki jest Maciej Wandzel – współwłaściciel Legii Warszawa. Sprawę skomentował za pośrednictwem twittera.

.@K_Stanowski@karollo666@MikolajKortus dokładnie tak było. Pierwszy raz w życiu widziałem tego Pana i nie wiem jaką pełni funkcję itd— Maciek Wandzel (@MaciejWandzel) 26 października 2016

Współpraca: Marcin Tyc


http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,381.html

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Ostatnio edytowano 27 października 2016, 20:55 przez Pawel!, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 19:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Patrząc na ten cały cyrk to nie ma co kibicować, denerwować się meczami bo z taką "Bożą" pomocą i tak Legia będzie "miszczem" tej smutenej ligii.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 27 października 2016, 22:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Obrazek

Gdzie chłop nie może tam baba pomoże, a na zdjęciu ww delegat oraz żona Malarza.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 października 2016, 06:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
binta napisał(a):
Nie piszę, że Malarz jest bez winy, ale te kilka zdań przekazuje wiele. Bo prawda jest taka, że niektórzy nie pamiętają za wiele, albo za wiele pamiętać nie chcą. Najnormalniej w świecie, ucina im lekko pamięć, jeśli chodzi o wydarzenia z "własnego podwórka".


Pawel! napisał(a):
binta, jakie Ty kocopoły tu wypisujesz, to aż przykro.


Piszę to co myślę, a Ty starasz się odwrócić uwagę od kolejnego wałka który wciska Komisja Ligi, w której skład wchodzą pewnie kolejni kolesie Wandzla, Leśnego i Mioduskiego.
Ocena akcji Malarza nie jest jednoznaczna, bo kartkę dostał nie za duszenie a za przepychankę z Buriciem.



Wreszcie napisałeś coś normalnego i konkretnego. Piszesz to co myślisz. Okay, i to jest normalne, bo najnormalniej w świecie masz do tego prawo.

To co, wg. Ciebie powinien dostać czerwoną za duszenie "bejsbolisty" i drugą za sytuację z Buriciem ?? Sorry, ale to tak nie działa.


Kolejny przykład na to, jak to Legia jest non stop ciągnięta przez sędziów:


Ile razy dyktowano rzuty karne przeciwko danym klubom:


7 - Legia
4 - Wisła Kraków, Śląsk
3 - Lech, Piast
2 - Bruk-Bet, Górnik Łęczna, Lechia, Ruch, Zagłębie
1 - Arka, Cracovia, Korona, Pogoń, Wisła Płock


Ile rzutów karnych podyktowano na korzyść danych klubów:


4 - Bruk Bet, WIsła Płock
3 - Arka, Jagiellonia, Wisła Kraków, Zagłębie, Śląsk
2 - Cracovia, Lech, Pogoń, Ruch
1 - Górnik, Korona, Lechia, Legia, Piast


No, ale cóż, przecież fakty się tutaj nie liczą.


Ps. Dzisiaj się dowiedziałem, że oprócz sędziów, i ogólnie połowy świata, Legii pomaga nawet kobieta, która jest reporterką NC+ :mur:


Dzisiejsze mecze:


* 18:00 | Piast - Nieciecza | 1
* 20:30 | Korona - Legia | 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 października 2016, 07:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Karne pewnie były tak ewidentnie że nie dało się wałka zrobić :) albo akurat sedziowali ci co za Legia nie są, bo nie wszyscy sędziowie grają z Warszawą. Będę przypomniał to, gdzie dziś Legia byłaby gdyby nie Marciniak? Na końcu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 października 2016, 11:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
A nie mówiłem, że legia to stan umysłu, zakłamywanie rzeczywistości, że Malarzowa to tylko dziennikarka. Malarzowa to także żona bramkarza legii. Pozują z delegatem pzpn na wydrukowany mecz legia-Lech i to wypływa.

Menta(L)ność czyli nie ma znaczenia sedno sprawy, ale winni są ci,którzy o tym mówią.

Przyzwyczajona legia do przekrętów, to zdenerwowana, że ewidentne karne, których nie da się zamataczyć są przeciw legii dyktowane.







:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 października 2016, 13:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Zibi Boniek miażdży klauna Wojciechowskiego i zostaję na stanowisku prezesa PZPN.

Bardzo dobrze ! :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 października 2016, 16:47 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 842
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Słyszałem, że nawet UEFA jest za Legią, na dowód podam tylko losowania w eliminacjach LM w tym roku :luka:

Nieśmiało przypominam, że imć Marciniak podyktował karnego przeciwko Legii w ostaniej minucie czasu gry. Błąd popełnił przy wycenie bójki, którą sprowokował Malarz. Natomiast spalonego puścił sędzia liniowy
Ok, OK, rozumiem, Marciniak przecież wiedział że w tych 2 minutach realnej gry, jakie pozostały, Putnocky wypluje piłkę przed siebie, Legia strzeli bramkę ze spalonego i wszystko się szczęśliwie skończy :rotfl:

Ten skandal z delegatem to w ogóle jakaś beka. Gościu powinien zostać wywalony na zbity pysk za coś takiego. Wandzel gra głupa "nie wiem kim był ten człowiek", oczywiście, a sam delegat chyba zostawił rozum w szafce w domu :wstyd: Czasem ciężko jest być kibicem Legii :rotfl:

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Ostatnio edytowano 28 października 2016, 17:01 przez _KL_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 października 2016, 16:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
_KL_ napisał(a):
Słyszałem, że nawet UEFA jest za Legią, na dowód podam tylko losowania w eliminacjach LM w tym roku :luka:

Tak, i pewnie w ostatniej chwili otworzą stadion na mecz z Realem. :cwaniak:
binta Ty pewnie bilet na Real masz?

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Ostatnio edytowano 28 października 2016, 19:18 przez Pawel!, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 28 października 2016, 19:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
binta Ty pewnie bilet na Real masz?



Nie mam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 października 2016, 08:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
Dzisiejsze mecze:


* 18:00 | Piast - Nieciecza | 1
* 20:30 | Korona - Legia | 2



Weszło :ok:


* Piast - Nieciecza 2:1
* Korona - Legia 2:4 | Świetny "powrót" do meczu w wykonaniu Legionistów ! Wyciągnięcie wyniku z 0:2 na 4:2 budzi szacunek. Po raz kolejny sytuacja na boisku pokazuje, że Nikolić musi grać z przodu z Prijovicem, a na boku Kucharczyk zamiast Hamalainena, który po raz kolejny nic nie pokazał i został zmieniony w przerwie.

No i ci sędziowie, którzy ciągle ciągną Legię za uszy. W ok. 25 minucie Nikolić dostaje idealną piłkę i stuprocentową sytuację. Wychodzi "sam na sam" , a arbiter odgwizduje spalonego, którego nie było. No cóż :)


Dzisiejsze mecze:


* 15:30 | Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław | x
* 18:00 | Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów | 1x
* 20:30 | Lech Poznań - Wisła Płock | 1x


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 października 2016, 09:15 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Oglądałem przelotnie, i można powiedzieć że w 14 nie grali. Fin jak na razie to kupony odcina i stan konta sprawdza. Dziś po Lechu nic bym się nie spodziewał. Max remis. Wisła będzie się bronić a kopacze z Lecha będą grać piłki miedzy sobą w obronie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 października 2016, 09:32 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Waleczna gra piłkarzy Korony oraz świetny doping kibiców Korony, a przyśpiewka o starej legii zawsze trafiona :).

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL