BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 22:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 października 2016, 14:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
renoraines napisał(a):
Waleczna gra piłkarzy Korony oraz świetny doping kibiców Korony


Reno, coś Ty oglądał? Byłem na meczu, dopingu nie było, młyn pociął się z prezesem, szybko nie wróci. Może z raz cały stadion pociągnął tak uwielbianą przez Ciebie przyśpiewkę, poza tym piknik. Gra była waleczna do początku drugiej połowy. Potem chłopaki popadali jak muchy. Potrzeba trenera, który weźmie kieleckie kółko wzajemnej adoracji za mordy i podbuduje formę bo Legia nas najzwyczajniej zabiegała.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 października 2016, 16:12 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Street napisał(a):
renoraines napisał(a):
Waleczna gra piłkarzy Korony oraz świetny doping kibiców Korony


Reno, coś Ty oglądał? Byłem na meczu, dopingu nie było, młyn pociął się z prezesem, szybko nie wróci. Może z raz cały stadion pociągnął tak uwielbianą przez Ciebie przyśpiewkę, poza tym piknik. Gra była waleczna do początku drugiej połowy. Potem chłopaki popadali jak muchy. Potrzeba trenera, który weźmie kieleckie kółko wzajemnej adoracji za mordy i podbuduje formę bo Legia nas najzwyczajniej zabiegała.


Korona nie wyszła na boisko, żeby tylko statystować. Waleczna, ambitna, a przyśpiewka niosła się w eter, była głośno słyszalna. Od gry w 10 to punkt zwrotny, ale Korona dawała z siebie ile mogła (porównując choćby do poprzedniego meczu z Ruchem). Paprocki wspominał, może i ''straszył'', że niewykluczone przesunięcia do rezerw. Kryzys trenerski jest do przezwyciężenia.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 października 2016, 19:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Pan Bramkarz Malarz pokazał jakim jest pewnym punktem.
Szkoda Korony, ale jak ktoś napisał Legia pokazała charakter i to trzeba jej oddać.
Hamalainen może i zagrał słabo, ale to on asystował przy wg mnie kluczowej bramce Gilerme, kto wie jak by się ten mecz potoczył gdyby Brazylijczyk nie dostał takiej piłki.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 29 października 2016, 22:47 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 842
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
No właśnie, do tego grał na skrzydle a Hamalainen to zdecydowanie nie jest skrzydłowy. Nie było tak źle, wydaje mi się, że jego forma powoli zwyżkuje. Tylko tak jak pisałem wczesniej, Legia ma zbyt dużo środkowych ofensywnych pomocników.

Dzisiaj Lech w drugim meczu z rzędu dostaje prezent od sędziów - tym razem karny z kapelusza na 2:0. Czy możemy już odtrąbić, że Lech gra w 14 a mecze są dla nich drukowane, czy to jeszcze nie ta pora?

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 października 2016, 09:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Dla mnie karny. Nic sędzia nie musiał kombinować w przeciwieństwie do meczu PP Lech Wisła. Przy tym Wisła P. bardzo źle wyszła taktycznie, bo powinni się bronić a wtedy Lech nie wie jak grać a oni od razu atak i dostali kontrę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 października 2016, 10:43 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 842
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Trałka z obrońcą się przepychają i razem łapią za koszulki. Trałka rzuca się na glebe i sędzia gwiżdże faul. Takich sytuacji jest kilka w każdym meczu i przy obopólnym trzymaniu za koszulki i walce o pozycję nie powinno być mowy o rzucie karnym.
Już widzę jakie by były komentarze gdyby to Legia dostała takiego karnego :D
Inna sprawa, że Wisła zagrała strasznie słabo i ani przez chwilę zwycięstwo Lecha nie było zagrożone.

Z innej beczki, o co chodzi z tą murawą na stadionie Lecha? Stadion pełen wypas a murawa taka jak miałem na WFie na studiach :wstyd:

Dziś dwa bardzo ciekawe mecze. Liczę na dobre widowisko w obu :ok:

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 października 2016, 11:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Nie wiem jak teraz ale jak jeszcze Lech nie wynajął stadionu od miasta to POSiR opłacał wymiany murawy. Więc chciałbym mieć tą firmę, dwie wymiany w ciągu roku, kilka od powstania stadionu. Teraz to chyba Lech opłaca wymianę, a znając właściciela dusigrosza to tak szybko nie wymienia. A Tralka, trzymają się obaj. Przewraca się zawodnik Wisły i przywracając się przewraca też pana pałke. Więc bardziej karny jak gol hama w meczu Legia Lech.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 października 2016, 13:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Kolejorz wygrywa i to jest dobra wiadomość. Lech był lepszy, zaprezentował kilka akcji w tym strzały z dystansu. Jevtic, Makuszewski, także indywidualna Tetteha. Kownacki się przełamał i też się starał, co nie jest takie oczywiste. Były też niecelne podania . Ważne,że 3pkt zostają w Poznaniu. :ok:


Kibice legii :rotfl: przyzwyczajeni do tego, ze sedzia drukuje mecze legii ( dzieki Marciniakowi legia nie zajmowała ostatniego miejsca w tabelii) i że sędzia jest ś(L)epy, gdy obrońca stosuje chwyty obalajace wiec negują karnego..., który nie wpłynął na wynik meczu.


Dziś derby Trójmiasta Arka-Lechia.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 30 października 2016, 21:21 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Derby na remis, myślałem że Lechia da radę no ale derby to derby. Jaga wygrywa i goni lidera.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 października 2016, 08:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Na zakończenie kolejki Zagłębie podejmie u siebie Wisłę Kraków.

Obejrzę powtórkę "Ligi + extra" i zobaczę opisywaną przez Was sytuację z meczu Lech - Wisła Płock. Jestem ciekaw :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 października 2016, 12:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Remis w derbach sprawiedliwy, I połowa dla Lechii, II dla Arki.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 31 października 2016, 18:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1590
Moje BMW: X1
Kod silnika: N47D20C
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozn ... kstraklasy

_________________
Obrazek
Typer 07 / 2013 - III miejsce, 09 / 2013 - III miejsce,
Typer 1 / 2014 - I miejsce, Typer 4 / 2014 - III miejsce, Typer 5 / 2014 - II miejsce, Typer 7 / 2014 - I miejsce, Typer 8 / 2014 - III miejsce, Typer 09 / 2014 - I miejsce, Typer 11 / 2014 - 3 miejsce, Typer 12 / 2014 - III miejsce
Typer 01/2015 - III miejsce, Typer 2/2015 - III miejsce, Typer 05 / 2015 - II miejsce, Typer 8 / 2016 - III miejsce, Typer 10 / 2015 - III miejsce, Typer 02 / 2016 - II miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 listopada 2016, 07:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Nadrobiłem skróty weekendowych meczów Ekstraklasy. Wg. mnie kontrowersyjne sytuacje wyglądają tak:


Lech - Wisła Płock - Nie ma mowy o karnym. Po pierwsze, to Trałka najpierw łapie zawodnika Wisły, a później trzymają się we dwóch. Po drugie, nawet jeśli tylko piłkarz z Płocka trzymałby Trałkę, to ten drugi nie miał najmniejszych szans na to, by dobiec do piłki. Wreszcie na koniec, Trałka padł jakby go piorun raził. Reasumując - "Trałkowanie".


Cracovia - Jagiellonia - Pierwszy karny wg. mnie się należał, a Marciniak w tej sytuacji się nie pomylił. Covilo przesuwa rękę w kierunku piłki, powiększa powierzchnie ciała, i tym samym zatrzymuje piłkę, która najprawdopodobniej kierowała się do bramki. Inna sprawa jest taka, że Marciniak miał dobrą pozycję do ocenienia tej sytuacji, a pobiegł po konsultację do bocznego, który widać było z ruchu warg co mówił. "Nie wiem". Główny musiał więc podjąć decyzję sam, i tak jak napisałem wyżej, wg. mnie się nie pomylił.

Błąd popełnił natomiast przy karnym dla Cracovii, bo najpierw Kelemen wybija piłkę spod nóg (bodajże Budzińskiego), a później ten w niego wpada i "pięknie" się wykłada. Prawda jest jednak taka, że "na żywo" to wyglądało jak ewidentny faul Kelemena.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 listopada 2016, 11:54 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Achel napisał(a):
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/641970/szymon-marciniak-odpocznie-w-15-kolejce-lotto-ekstraklasy

Marciniak, rzete(L)ny sędzia.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 listopada 2016, 18:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Tak jak pisałem i wspominałem wcześniej, nie tylko w Warszawie kibice / pseudokibice są "be" , i nie tylko tam potrafi źle się dziać.

Spore straty i spore kary dla Arki i Lechii, po derbach.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 13420.html


Kary dla Arki:


"Gdyński klub za nieodpowiednie zachowanie swoich kibiców został ukarany zamknięciem stadionu dla publiczności na najbliższy mecz z Bruk-Betem Nieciecza (20 listopada, godz. 15.30). Ponadto kibice Arki nie będą mogli brać udziału w trzech wyjazdowych meczach swojej drużyny. Dodatkowo dwa najbliższe spotkania derbowe z Lechią w Gdańsku w ekstraklasie zostaną rozegrane bez udziału sympatyków Arki."


Kary dla Lechii:



"Z kolei Lechia musi zapłacić 30 tys. złotych. Komisja Ligi odwiesiła także karę jednego meczu wyjazdowego dla fanów biało-zielonych, nakładając dodatkowo zakaz obejmujący trzy spotkania. Kibice Lechii nie będą mogli pojawić się w zorganizowanego grupie na kolejnych derbach w Gdyni (kara obejmuje dwa takie spotkania)."


Szkody:


"Dziś zarządca obiektu Stadionu Miejskiego w Gdyni, Gdyńskie Centrum Sportu oszacował straty wynikające z incydentów z udziałem kibiców przed i w trakcie niedzielnego spotkania. Są to przede wszystkim połamane krzesełka (siedziska i oparcia), opalone i osmolone elementy konstrukcji obiektu (posadzki, barierki) powstałe w wskutek palenia flag, ubrudzenia powstałe w wyniku rzucania worków z farbą, malunki i napisy na ścianach, zniszczenia w toaletach (podajniki na mydło i papier), częściowo wyłamany piłkochwyt za jedną z bramek oraz leksan odgradzający sektor gości od murawy. - Łączna kwota zniszczeń wynosi 110 tysięcy złotych, z tego na sektorze gości 62 tysiące złotych. Kosztami wszelkich napraw zostanie obciążony organizator meczu czyli klub Arka Gdynia, który w odniesieniu do strat na sektorze gości dochodzić może zwrotu środków od Lechii Gdańsk - usłyszeliśmy w GCS."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 2 listopada 2016, 20:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Tak jak pisałem i wspominałem wcześniej, nie tylko w Warszawie kibice / pseudokibice są "be" , i nie tylko tam potrafi źle się dziać.

Spore straty i spore kary dla Arki i Lechii, po derbach.

Tego każdy się spodziewał, oprócz chyba organizatora meczu czyli Arki Gdynia.
Derby od zawsze takie były, i jeśli podejście organizatorów takich meczy się nie zmieni to lepiej nie będzie.

Za to Legia miała derby z Borussią i Realem. Światowo! :rotfl:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 3 listopada 2016, 07:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Pawel! napisał(a):
Za to Legia miała derby z Borussią i Realem. Światowo! :rotfl:



Fakt.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 3 listopada 2016, 13:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Maciej Bartoszek nowym trenerem Korony Kielce http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,719.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 4 listopada 2016, 07:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Dzisiejsze mecze:


* Wisła Płock - Arka
* Ruch - Lech


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 5 listopada 2016, 10:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
binta napisał(a):
Dzisiejsze mecze:


* Wisła Płock - Arka
* Ruch - Lech



W pierwszym meczu beniaminkowie podzielili się punktami, natomiast w drugim Lech urządził sobie strzelaninę w Chorzowie.


Dzisiejsze mecze:


* 15:30 Bruk-Bet T. - Korona Kielce / 1x /
* 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice / x1 /
* 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin / 1x /


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL