BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 06:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 22:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Rost napisał(a):
Odnośnie Chin, to poniższy artykuł też wiele mówi...

https://www.google.com/amp/s/businessin ... 75mjhl.amp

Zdecydowanie tak będzie. Chińczycy wezmą wszystko tańszy gaz, węgiel i ropę której Europa nie chce.
W obecnej sytuacji to jeszcze będą mogli stawiać warunki a Rosja dalej będzie miała kasę na wojsko.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 8 marca 2022, 23:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jankesi się osrali :rotfl:

https://wiadomosci.wp.pl/podsekretarz-s ... 243748448a

Najlepiej niech Polacy się wystawią. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 07:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1500
jiGsaw napisał(a):
Jankesi się osrali :rotfl:

https://wiadomosci.wp.pl/podsekretarz-s ... 243748448a

Najlepiej niech Polacy się wystawią. :rotfl:


Widzialem.
Mowilem, ze nie chodzi o same migi, tylko o to kto je przekaze. Tak samo nam pomoga...
...ale zrobic z Polski poligon.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 07:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Słuchajcie Ukraina nie jest ani w Nato ani w UE to kraj całkowicie neutralny nie ma żadnego obowiązku żeby im pomagać. Wg mnie i tak za daleko zaszła ta pomoc a samoloty to już przesada. Zresztą USA nie jest dobrym wujkiem żeby dać F16 za darmo. My byśmy na tym zyskali a to też dość zaskakująca propozycja. Dajcie nam mercedesy to oddamy wam Syrenki.
Wg mnie tylko broń ofensywna powinna docierać na Ukrainę.
Zapłacimy za to bardzo wysoką cenę. Nasz rząd planuje embargo na Rosyjską ropę i to dość szybki co spowoduje wg wstępnych analiz wzrost ceny paliwa na stacji na stałe o ok.50gr/ltr ze względu na logistykę.
Dzisiejsza podwyżka hurtowa zawiera już 20gr takiej "podwyżki systemowej" niezaleznej od sytuacji giełdowej.
W następnych dniach będą kolejne.
Dziś cena hurtowa ON 8.31 brutto możecie się domyślić ile za 2-3dni będzie na stacjach.
Firmy handlujące paliwem tracą płynność finansową. Cysterna paliwa ze 160tyś podrożała na 260tyś.
Po co wychylać się przed szereg skoro my mamy na rynku tylko około 30% rosyjskiej ropy . Niemcy i tak nie zrezygnuję bo u nich to ponad 90%. Powinno być ogarniczenie tymczasowe na czas konfliktu.
Putin nie będzie żył wiecznie a z Rosą powinno się współpracować dla własnych korzyści i dobrych stosunków sąsiedzkich.
Stać nas na to przy obecnej inflacji?
Odwróćcie sytuację i zastanówcie się czy Ukraina nam by tak pomogła?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 08:37 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
--==Mały==-- napisał(a):
Słuchajcie Ukraina nie jest ani w Nato ani w UE to kraj całkowicie neutralny nie ma żadnego obowiązku żeby im pomagać. Wg mnie i tak za daleko zaszła ta pomoc

Oczywiście, że za daleko, brniemy w tą pomoc zbyt śmiało.
--==Mały==-- napisał(a):
Odwróćcie sytuację i zastanówcie się czy Ukraina nam by tak pomogła?

Oczywiście, że nie wprost by powiedzieli, że pomoc jest w gestii Unii i NATO.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 08:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7468
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
--==Mały==--, nie , z Rosją nie można współpracować. Dopiero wtedy kiedy zostanie sprowadzona do totalnego parteru to wtedy , pod jakąś międzynarodową kontrolą , byłaby szansa odbudować ją na nowo i jakoś zacząć współpracować. Ten kraj w takiej formie nie może istnieć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 08:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1500
--==Mały==-- napisał(a):
Wg mnie tylko broń ofensywna powinna docierać na Ukrainę.


defensywna
--==Mały==-- napisał(a):
Słuchajcie Ukraina nie jest ani w Nato ani w UE to kraj całkowicie neutralny nie ma żadnego obowiązku żeby im pomagać. Wg mnie i tak za daleko zaszła ta pomoc a samoloty to już przesada. Zresztą USA nie jest dobrym wujkiem żeby dać F16 za darmo. My byśmy na tym zyskali a to też dość zaskakująca propozycja. Dajcie nam mercedesy to oddamy wam Syrenki.


Gdyby te migi mogły pomoc, to byłaby to zamknięta operacja wojskowa, o ktorej spoleczenstwo, jak np. my nie dewagowalibysmy od tygodnia, bo nikt by nic nie wiedzial.
Trzeba przyznac, ze akurat tę sytuację polski rząd rozegral na ile mogł bardzo dobrze i odslonil w tym momencie zamiary usa.

Rzecznik pentagonu Kirby:
"Dajemy zielone światło Polsce, niech wysyła migi na ukrainę"

Też Kirby:
Będziemy nadal konsultować się z Polską i innymi naszymi sojusznikami z NATO, ale nie sądzimy, aby propozycja Polski była możliwa do realizacji.
Perspektywa myśliwców 'w dyspozycji rządu Stanów Zjednoczonych Ameryki' startujących z bazy USA-NATO w Niemczech, by wyleciały w kontestowaną przestrzeń powietrzną (...) budzi poważne obawy dla całego Paktu Północnoatlantyckiego. Po prostu nie jest dla nas jasne, by istniało do tego rzeczowe uzasadnienie(...)
(...)Decyzja o tym, czy przekazać posiadane przez Polskę samoloty Ukrainie ostatecznie należy do polskiego rządu"

Czyli jak wylecą tylko z Polski, to budzi obawy tylko dla Polski i to są w stanie zaakceptować- Co tu dalej komentować...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 09:33 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
Obawiamy się = nie wysyłamy, niech nasz rząd będzie chociaż raz asertywny.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 11:06 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Chiny nie mają interesu w przyłączeniu się do międzynarodowych sankcji, ruska ropa będzie dla Chin tańsza. Ruska ropa wypycha z azjatyckich rynków ropę innego pochodzenia, która trafia do Europy i rynek w miarę szybko byłby w stanie się zbilansować.

KEMN1 napisał(a):
Gdyby te migi mogły pomoc, to byłaby to zamknięta operacja wojskowa, o ktorej spoleczenstwo, jak np. my nie dewagowalibysmy od tygodnia, bo nikt by nic nie wiedzial.
Trzeba przyznac, ze akurat tę sytuację polski rząd rozegral na ile mogł bardzo dobrze i odslonil w tym momencie zamiary usa.

Lotniska ukraińskie zbombardowane wiec gdzie byłyby te migi obsługiwane? Można przypuszczać, że plan był taki, żeby wykorzystywać nasze.

Polski rząd ponownie stanął na wysokości zadania.


Załączniki:
FNZTf-QXoAALcLL.jpeg
FNZTf-QXoAALcLL.jpeg [ 111.87 KiB | Przeglądane 1004 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 13:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Teraz jest pełen obraz sytuacji ;)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 13:21 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1500
alduwiel napisał(a):
Teraz jest pełen obraz sytuacji ;)

Obrazek


Oj tak, działo się tam w ostatnich latach i niemile widziane będzie teraz skażenie tej ziemi...

https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/an ... a-ukrainie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 13:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Bezczelne sfałszowanie wyborów w USA powinno już być dla świata ostrzeżeniem, u władzy są ludzie którzy zorganizowali rewolucje w Rosji i w Chinach, rzeźnicy którzy byli zdolni wymordować 200 mln ludzi, przygotować, wywołać i przeprowadzić dwie wojny światowe i niezliczone konflikty po 1945 roku. Czy sądzicie, że dziś, kiedy ci ludzie chcą tę rewolucje rozciągnąć na cały świat, czy zawahają się zgładzić 5 - 6 mld ludzi ?
Oni już stworzyli oś zła, jak od początku XX wieku, Rosja, Chiny, kim posłużą się do tego by zrealizować swoje plany, posłużą się właśnie nimi, tak jak zawsze, jak wtedy komunizmem i faszyzmem, by nikt nie pomyślał że projektantem tej kolejnej , najpotworniejszej w historii zbrodni są ludzie z Waszyngtonu, Londynu, Berlina, Paryża i innych stolic świata zachodu. Plan budowy ZSSR stworzył żydowski bankier z Nowego Jorku Otto Khan, z kolei Chiny budował inny projektant wielkich przemian Sydney B.Ford. W tych samym biurze projektowym naszkicowano scenariusz rewolucji Solidarności , a w głównych rolach obsadzono ludzi komunistycznej : cywilnej i wojskowej bezpieki, którym powierzono misję pogrzebania PRL-u.
Najważniejszą częścią planu było skorumpowanie klasy średniej i wyższej. Nie było nigdy komunizmu ani socjalizmu, to był system redystrybucji dóbr stworzony przez kapitał świat zachodu, uwięzienie milionów w systemie który nie generował niczego poza patologią.
Kiedy elita, na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku, posiadła konieczne kapitały, i technologie, dzięki stworzonej przez nią żelaznej kurtynie, rywalizacji, przystąpiła jednocześnie do likwidacji pieniądza i do zniszczenia moralności i etyki zachodniej klasy średniej oraz zawłaszczenia reszty majątku świata przez globalizację.
Uczyniła to za pomocą inflacji. Jak pisałem, ten sam dom w latach 70-tych kosztował w USA 40 000 USD, jaki przedstawiciele klasy średniej i wyższej mogli kupić po kilku latach pracy, a po 40 latach ten sam dom kosztował w USA już 1 mln USD . Przyzwyczajona do życia na pewnym poziomie klasa średnia i wyższa, chciały zdobyć te dobra znacznie szybciej, więc stały się podatne na korupcję. Ponadnarodowa elita jest nieliczna, więc zawsze musi się kimś posłużyć aby zrealizować swoje plany. Używa do tego ideologii, osi zła, ale przede wszystkim polityków, wojska, służb, rozkazu, polecenia służbowego i tajemnic : państwowej i służbowej.
To co nadciąga ze wschodu powinno uświadomić klasie średniej i wyższej że za chwilę straci wszystko, to o co tak bardzo się troszczy i z jakiego powodu zdolna jest do najbardziej podłych kompromisów. Po utracie majątków klasom wyższej i średniej nie pozostanie nic innego jak wierna służba za darowanie życia. Podobny proces zajdzie w masach i tak klasa wyższa i średnia zostaną włączone do jednej klasy z masami, bo w przyszłym świecie będą tylko dwie klasy, masy i elita.
Celem elity jest uśpienie znacznej części populacji, jak w MATRIXIE, podłączenie śpiących do systemu kreowanego przez sztuczną inteligencję. Ludzie nie zorientują się że przechodzą ze świata rzeczywistego do świata wirtualnego.
MATRIX był nie tylko filmem dokumentalnym, ale przede wszystkim był wizją świata jaki nas czeka, dlatego jestem zdumiony, że do tej pory nie wybuchła światowa rewolucja, po tym jak Elon Musk zapowiedział bezpośrednie podłączenie, za pomocą modemu wszczepionego w mózg, każdego człowieka do Internetu. Ludzie są tak głupi że nie są zdolni dostrzec że za tym projektem kryje się śmierć za życia, odebranie nam nie tylko kontroli nad procesami biologicznymi w naszym organizmie, ale przejęcie absolutnej kontroli nad naszą świadomością. To będzie finał procesu przechodzenia do ery technotronicznej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 14:43 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
7 przeszczepów serca :D
https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie- ... 24387.html

generalnie, jeżeli ktoś 2 lata temu ten krach przepowiedział (covid + wojna) i nie jest obecnie milionerem (a raczej miliarderem, bo ropa, dolar, frank itp) to jest zwykłym oszustem raczej.

jakbym przed covidem wiedział co się wydarzy na świecie to teraz bym miał same 9 na koncie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 15:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kai wiedziałeś co będzie, przecież czytałeś moje posty :cool:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 16:36 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
alduwiel napisał(a):
Kai wiedziałeś co będzie, przecież czytałeś moje posty :cool:

tak, dlatego jak mowiles, zeby sprzedawac nieruchomosci zdazylem kupic i splacic cale mieszkanie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 16:54 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
No i widzisz jak to jest z tymi wróżbami? Niby się sprawdzają, ale nigdy nie wiesz kiedy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 17:13 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1565
alduwiel napisał(a):
Bezczelne sfałszowanie wyborów w USA powinno już być dla świata ostrzeżeniem, u władzy są ludzie którzy zorganizowali rewolucje w Rosji i w Chinach, rzeźnicy którzy byli zdolni wymordować 200 mln ludzi, przygotować, wywołać i przeprowadzić dwie wojny światowe i niezliczone konflikty po 1945 roku. Czy sądzicie, że dziś, kiedy ci ludzie chcą tę rewolucje rozciągnąć na cały świat, czy zawahają się zgładzić 5 - 6 mld ludzi ?
Oni już stworzyli oś zła, jak od początku XX wieku, Rosja, Chiny, kim posłużą się do tego by zrealizować swoje plany, posłużą się właśnie nimi, tak jak zawsze, jak wtedy komunizmem i faszyzmem, by nikt nie pomyślał że projektantem tej kolejnej , najpotworniejszej w historii zbrodni są ludzie z Waszyngtonu, Londynu, Berlina, Paryża i innych stolic świata zachodu. Plan budowy ZSSR stworzył żydowski bankier z Nowego Jorku Otto Khan, z kolei Chiny budował inny projektant wielkich przemian Sydney B.Ford. W tych samym biurze projektowym naszkicowano scenariusz rewolucji Solidarności , a w głównych rolach obsadzono ludzi komunistycznej : cywilnej i wojskowej bezpieki, którym powierzono misję pogrzebania PRL-u.
Najważniejszą częścią planu było skorumpowanie klasy średniej i wyższej. Nie było nigdy komunizmu ani socjalizmu, to był system redystrybucji dóbr stworzony przez kapitał świat zachodu, uwięzienie milionów w systemie który nie generował niczego poza patologią.
Kiedy elita, na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku, posiadła konieczne kapitały, i technologie, dzięki stworzonej przez nią żelaznej kurtynie, rywalizacji, przystąpiła jednocześnie do likwidacji pieniądza i do zniszczenia moralności i etyki zachodniej klasy średniej oraz zawłaszczenia reszty majątku świata przez globalizację.
Uczyniła to za pomocą inflacji. Jak pisałem, ten sam dom w latach 70-tych kosztował w USA 40 000 USD, jaki przedstawiciele klasy średniej i wyższej mogli kupić po kilku latach pracy, a po 40 latach ten sam dom kosztował w USA już 1 mln USD . Przyzwyczajona do życia na pewnym poziomie klasa średnia i wyższa, chciały zdobyć te dobra znacznie szybciej, więc stały się podatne na korupcję. Ponadnarodowa elita jest nieliczna, więc zawsze musi się kimś posłużyć aby zrealizować swoje plany. Używa do tego ideologii, osi zła, ale przede wszystkim polityków, wojska, służb, rozkazu, polecenia służbowego i tajemnic : państwowej i służbowej.
To co nadciąga ze wschodu powinno uświadomić klasie średniej i wyższej że za chwilę straci wszystko, to o co tak bardzo się troszczy i z jakiego powodu zdolna jest do najbardziej podłych kompromisów. Po utracie majątków klasom wyższej i średniej nie pozostanie nic innego jak wierna służba za darowanie życia. Podobny proces zajdzie w masach i tak klasa wyższa i średnia zostaną włączone do jednej klasy z masami, bo w przyszłym świecie będą tylko dwie klasy, masy i elita.
Celem elity jest uśpienie znacznej części populacji, jak w MATRIXIE, podłączenie śpiących do systemu kreowanego przez sztuczną inteligencję. Ludzie nie zorientują się że przechodzą ze świata rzeczywistego do świata wirtualnego.
MATRIX był nie tylko filmem dokumentalnym, ale przede wszystkim był wizją świata jaki nas czeka, dlatego jestem zdumiony, że do tej pory nie wybuchła światowa rewolucja, po tym jak Elon Musk zapowiedział bezpośrednie podłączenie, za pomocą modemu wszczepionego w mózg, każdego człowieka do Internetu. Ludzie są tak głupi że nie są zdolni dostrzec że za tym projektem kryje się śmierć za życia, odebranie nam nie tylko kontroli nad procesami biologicznymi w naszym organizmie, ale przejęcie absolutnej kontroli nad naszą świadomością. To będzie finał procesu przechodzenia do ery technotronicznej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 22:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Jak doszliśmy tak daleko to teraz powinniśmy jako Nato UE /Usa wprowadzić embargo na dostawy produktów z Chin ponosząc pełne koszty tej decyzji.
Chiny popierają działania Rosji a dodatkowo tak duży rozkwit gospodarczy zakłamanego państwa komunistycznego jest tak samo lub nawet bardziej niebezpieczny jak Rosja.
Dalsze finansowanie rozwoju Chińczyków jest niebezpiecze dla całego świata.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 marca 2022, 22:27 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
Xi Jinping tj. taki miglanc, że się w pale nie mieści...

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 marca 2022, 10:27 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
dokładnie Chiny do tego w koalicji z Rosją to wielkie zagrożenie dla całego zachodu jedni mają surowców od groma drudzy przemysł rozdmuchany do kwadratu wątpię, żeby nawet usa + nato skoczyły takiej koalicji jak coś.

Tylko jak UE ma zrobić sankcję na Chiny przecież my bezz nich będziemy mieli w sklepach to co teraz w Rosji.

Najpierw trzeba by odbudować przemysł zmienić bzdurne normy CO2 i innego gówna żeby cokolwiek opłacało się produkować itp to nie potrwa dni tylko lata


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL