BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 09:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 18:50 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
To raczej daje ten przywilej że zawsze można ponarzekać że jest źle, jednocześnie nie biorąc odpowiedzialności za "aktualną sytuację" kiedykolwiek, zrzucając winę na kogoś innego kto głosował oraz każdemu powiedzieć "jak powinno być" i że zrobiłoby się to lepiej, i że szkoda że nie ma nikogo kto "coś by z tym zrobił" :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 18:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
A tak serio, to juz kiedys pisalem. Nie bylem na glosowaniu nigdy. I w obecnym systemie klamania w TV nie bede w przyszlosci.

Za duzo w swojej pracy widzialem rzeczy w kuluarach. Za duzo rozmawialem z politykami w 4 oczy. Za duzo potrafie czytac z ludzi (na zywo).
Na nikogo nie glosowalem w zyciu. Swoje poglady stawiam po srodku. Nie zaprzeczam i nie pochwalam zadnej strony. Tyle. ze ci z opozycji czy teraz Demokraci z USA to tak z logika to troche nie bardzo. Ale... Odrzucanie czegos, bo tak, albo bo on nie z nami czy to z lewej czy z prawej jest tak samo durne.

Taka moja postawa w Polsce rowna sie imprezie urodzinowej, w ktorej sie nie pije- ale jak to tak. To tak mozna? CZemu nie pijesz? Zle sie czujesz?

Tutaj zaraz Jig wyskoczy "Ale jak to tak, na nikogo nie glosowales? Nie jestes obywatelem, nie jestes prawakiem' xD


Brak głosowania jest też głosowaniem, na to aby kto inny wybrał za Ciebie. Taka osoba nie powinna narzekać.

Jak to jakiej lewicy - ewidentnie popierasz system urzędniczy, ograniczanie wolności, redystrybucję socjalną itd. Jesteś lewakiem czystej krwi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 19:04 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2086
DamianTra napisał(a):
Za duzo rozmawialem z politykami w 4 oczy

Oo proszę, a to mnie akurat zaintrygowało. Z kim rozmawiałeś? Zaraz zobaczymy, czy mówisz prawdę.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 19:37 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Rost... Ja na prawde nie musze sie chwalic z kim rozmawialem. Po prostu wyrobilem sobie swoja opinie o ludziach posiadajacych zawod: polityk.

Rzad ten czy inny, bardzo lubia chwalic sie jak ktos osiagnie jakis sukces kiedy akurat oni rzadza. Moga sie pochwalic, wywiady robic itp. itd. Jedna z dziesiatek imprez na ktorych byli takze politycy ze szklanych ekranikow. Duzo wtedy rozmawialem z Pania od zjazdow na stokach z dziecmi:

Obrazek
wysiegnik kamery z tylu nieprzypadkowo. Duzo wtedy bylo o tym jaka to Polska nie jest innowacyjna.

Kyokushin napisał(a):
To raczej daje ten przywilej że zawsze można ponarzekać że jest źle, jednocześnie nie biorąc odpowiedzialności za "aktualną sytuację" kiedykolwiek, zrzucając winę na kogoś innego kto głosował oraz każdemu powiedzieć "jak powinno być" i że zrobiłoby się to lepiej, i że szkoda że nie ma nikogo kto "coś by z tym zrobił" :)


Zauwaz ze ja nie narzekam. Na zadna opcje polityczna nie narzekam. Ja mam postawe: jest jak jest, patrzec na swoje, robic swoje. Jak cos sie nie podoba, to zmienic w sobie a nie szukac problemow w innych. Nie narzekam na zadna partie polityczna. Oprocz komunistow- bo tu wprost chca zabrac moje. I zabrali moim dziadkom i pradziadkom bardzo duzo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 20:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Oprocz komunistow- bo tu wprost chca zabrac moje. I zabrali moim dziadkom i pradziadkom bardzo duzo.


I kto to mówi. :wstyd:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 26 stycznia 2021, 20:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kyokushin napisał(a):
To raczej daje ten przywilej że zawsze można ponarzekać że jest źle, jednocześnie nie biorąc odpowiedzialności za "aktualną sytuację" kiedykolwiek, zrzucając winę na kogoś innego kto głosował oraz każdemu powiedzieć "jak powinno być" i że zrobiłoby się to lepiej, i że szkoda że nie ma nikogo kto "coś by z tym zrobił" :)


Właśnie na to chciałem zwrócić uwagę :/
ehhhh modlić się , to chyba jedyne co nam pozostało

Osoby, które nie głosują powinny być społecznie napiętnowane. WSTYD! Tak właśnie dbasz Damian o naszą Polskę? :dobani: Hańba! I za to oddawali życie nasi przodkowie? Dzis Polska dla wielu jest jak zwykła szmata, nic nie warta. Liczy się tylko czubek własnego nosa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 07:45 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Masz do przejscia 10km. Do wyboru:

- rower z kwadratowym jednym kolem,
- elektryczna hulajnoge, ktora dziala jak chce- raz do przodu, raz do tylu.

Co wybierasz? Bo ja sie przejde pieszo bez marudzenia. Zaden wstyd ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 07:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Właśnie o to chodziło elitom, aby zwykłym ludziim tak obrzydzić politykę, aby im się odechciało tym interesować, głosować itp. Dlatego w mediach masz ciągle walkowane tematy , które zanudzają na śmierć. Dlatego podczas wyborów masz zwykle dwie opcje: rower z kwadratowymi kołami i cos podobnego jako alternatywę. A jak się juz trafi jakaś partia , która naprawdę zadbała by o interesy rodaków to zaraz media robią z niej pośmiewisko.

A Ty taki mądry po studiach i tego nie ogarniasz? Pozwoliłeś elitom zrobić z siebie miernotę i jeszcze się do tego jawnie przyznajesz bo nawet pewnie nie wiesz, ze to co robisz jest złe?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 08:01 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
I wlasnie o tym mowilem: Ooo ty nie pijesz? Zle sie czujesz? Moze na jedna nozke! xD

Aldi... przez ciebie przebija po prostu jedna z opcji- smieszna konfederacja. I tyle. Dziwisz sie, ze mozna nie glosowac wcale. Ano mozna. 'kiedy mam do wyboru mniejsze lub wieksze zlo, wole nie wybierac wcale'. Przy tym nie marudze, nie jade po rzadzacych i nie krytykuje.

Zeby sie nie okazalo, ze tak mocno mowisz o praniu mozgu przez rzadzacych, a sam dzielisz na 'my' i 'wy'. Wez ogarnij troche ;) Jest zle z twojego punktu widzenia. Tylko z twojego punktu widzenia.

Zreszta to offtop odnosnie tego tematu. Jak tam, juz ksiazka o Resecie nie jest na swieczniku, bo tam nie ma zadnej teorii ani NWO? xD Ehh ludziki, ludziki... kury szczac prowadzic, a nie o porzadkach swiata rozmawiac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 08:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nawet nie rozróżniasz co dobre i co złe. Pozwól, ze Ci powiem coś czego nie zrozumiesz ( chyba ze się nad tym zastanowisz) otóż największym złem jest nie glosować, a nie oddać głos na nie do końca dobrą partię


Ps co do książek to jest tam tyle tego, ze az głowa boli. To podręczniki , a nie powieści. Będzie temat w swoim czasie, pełen faktow, a nie mitów.

( na razie nawet ich nie mam bo jedną czyta ojciec, a drugą matka :) , matka stwierdziła,ze trzeba uciekać na Białoruś i ciągle pyta: ,,ale dlaczego?" Ojciec jeszcze nie skomentował nic )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 08:23 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Na sczescie zyjemy w wolnym kraju i zdanie szura odnosnie glosowania nie robi na mnie wrazenia. Pistoletow do glowy dla krzyzyka tez jeszcz nie przykladaja, wiec nie zamierzam robic czegos w sprzecznosci ze soba ;)

Piona!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 10:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):

Aldi... przez ciebie przebija po prostu jedna z opcji- smieszna konfederacja.


Na Konfederację nie zgłosujesz, bo jako jedyna nie chce zabijać gospodarki i ludzi w imieniu walki z... odmianą przeziębienia. :niepewny: Serio?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 10:51 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2086
alduwiel napisał(a):
A Ty taki mądry po studiach i tego nie ogarniasz?

Studia nigdy nie były i nigdy nie będą wyznancznikiem inteligencji. Wyjątkiem jest może medycyna i specjalizacja z chirurgii naczyniowej, bo tutaj serio trzeba być pewnym najmniejszego ruchu i to w 100%, bo jak coś się sp.... pacjent odjeżdża.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 11:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Rost - daj spokój, przecież Damian ma dyplom inżyniera z zarządzania i jego zdanie musi być traktowane z należytym namaszczeniem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 11:56 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Wy to takie typowe wioskowe głupki, gdzie jak raz coś wymyśla to już będą się tego trzymać choćby każdy znak na lewo i prawo mówił ze się mylicie xD

Tak czy siak. Można się z takich pośmiać i nawet nie wiedza ze to z nich i sami zaczynaja się śmiać xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 13:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15737
DamianTra napisał(a):
Wy to takie typowe wioskowe głupki, gdzie jak raz coś wymyśla to już będą się tego trzymać choćby każdy znak na lewo i prawo mówił ze się mylicie xD

Tak czy siak. Można się z takich pośmiać i nawet nie wiedza ze to z nich i sami zaczynaja się śmiać xD



Do tego wolnościowy :rotfl: , a nie wiedzą że wolnością jest również ... wolność wyboru czyli w tym przypadku to ze nie glosujesz :D .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 14:52 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2086
Ty Damian jesteś dla mnie wielką zagadką bo tak; identycznie tak jak Reno nie cierpisz konfederacji - (zapewne obaj jesteście w komitywie) twierdzisz jednak, że polityka Cię nie interesuje po czym mówisz, że rozmawiałeś z wieloma politykami w cztery oczy, ale jak Cię pytam kto wg. ciebie jest dobrym politykiem, to odpowiadasz wymijająco, albo w ogóle. M.Olejnik kojarzysz babkę, ona może mi powiedzieć że rozmawiała z politykami w cztery oczy,ale nie Ty ponieważ nie masz pojęcia o współczesnej polityce, nie wiesz z czym to się je, i patrzysz na ten temat z perspektywy bycia inżynierem tylko i wyłącznie. Na tym zakończę.

A za "wioskowego głupka" to jeszcze Ci odpowiem w swoim czasie.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 14:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14120
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Damian, wyluzuj trochę z tymi mieszkańcami wiosek, ok ?

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:18 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
I tak sie przeinacza wypowiedzi. "jak wioskowe glupki".. No co ja poradze, ze w wioskach- sam mieskzam w takiej wiekszej, glupki sa dostrzegalni bardziej niz w miastach... Nigdzie nie napisalem, ze mieszkancy wiosek sa w jakikolwiek sposob gorsi.

Rost ;) ok. Ja ciebie nie oceniam.. Ty mnie owszem. Wioskowe glupki odnosilo sie do pewnych dwoch jegomosciow. Moglem doprecyzowac bardziej. Aha i jak Olejnik rozmawia przed TV w sposob wyrezyserowany, to znaczy ze jest ok, a jak ktos za kuluarami i troche wiecej moze powiedziec, to juz nie? XD ooo dobre xD Czy mowisz o tych politykach z samorzadow? xD No to fakt, z nimi to nie bardzo rozmawialem, bo w takich przypadkach czesto nie bylo kamer i bylo duzo %% na stolach. nie da sie pogadac w takich sytuacjach... A odnosnie pisania kto moze sie chwalic rozmowa, a kto nie... Tylko Ci powiem, ze malo wiesz. Po co mam tu rzucac, w miejscu super publicznym nazwiskami. To prywatne / niepolityczne znajomosci. Niepotrzebuje tanich sensacji. Poza tym, zapytales na kogo glosowalbym, nie kto jest dobrym politykiem. Dobry polityk to ten co jest przy korycie XX lat, bez znaczenia kto rzadzi. Znaczy sie, potrafi dobrze w polityke. Ot i zagadka rozwiazana :) A ze ja na zadnego nie glosuje? Bo widze. Mam oczy. Pamietam wiecej niz to co w ostatnich waidomosciach puszczali. Widze jak te same mordki mowia raz A, a raz Z, byleby tylko byc na gorze. Jak jest ktos nowy, ale w necie mozna zobaczyc z kim, po co i kiedy i to sie zgrywa z pewnymi wydarzeniami to... Wybacz. Nie dla mnie takei zabawy. A jakby konfederacja mowila madrze, to bym ja popieral. Tyle, ze tam dzban na dzbanie siedzi i maca w glowach 'wolnosciowcow'... Ot taki podatny grunt sobie znalezli.

Zreszta. Polityka to obok religii temat, gdzie dwoch Polakow, tam 3 zdania. Sa ciekawsze rzeczy do omawiania niz to co "pany" robia nad nami. Nie mam syndromu biedaka, ze bede zwalal moje porazki na politykow, albo ze frustracja w zyciu jest przez politykow. Czy ze musze sie dowiedziec, kto kiedy jaki przekret zrobil, zeby pomarudzic, albo powyobrazac, ze przeciez mowilem, ze ci to zlodzieje a jakby tamci doszli do wladzy, to byloby inaczej... no nie...
Ja mam swoje zycie, zyje sobie powoli i byle do przodu. A jak mi sie cos nie podoba, to zmieniam cos w swoim zyciu. I tak do nastepnego czegos co mi sie nie podoba ;) Najlepszy okres w historii calego swiata do zycia dla przecietnego szaraczka. Nie podoba sie tu, to w samolot i moge byc na drugim koncu swiata. Wolnosc mosci panie. I tyle.

Takze Rost ja nie wiem co ciebie zabolalo, ze mialem czelnosc powiedziec, ze znam kilku politykow czy to z Brukseli czy z nieBrukseli. No nic nie poradze, ale uwierz, ze nie musze niczego udowadniac, a juz tym bardziej rzucac nazwiskami ;) Piona!


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2021, 15:47 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Rost po prostu zapomniał jaką rangę ma inż. w Polsce i dlatego pyskuje, nie wie, że po niego już jada smutni panowie nasłani przez tych, którzy piją wódkę z inż., a w wolnych chwilach w ramach hobby pakują do bagażnika sztrzelby i sztucery, żeby sobie postrzelać dla fanu do głupków wioskowych. Podobno za dwa lata każdy Polak - inż. ma brać udział w akceptowaniu wszystkich prezydentów USA, misji międzyplanetarnych oraz w planowaniu polityki globalnej w walce z wirusami.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL