BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 03:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 22:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Prezesie wydaję mi się że prosiłeś żeby nasze fora żyły w zgodzie. Oczywiście wyraziłem całkowitą aprobatę tego pomysłu. Natomiast akcja reklamujemy się na forum BMW-SPORT i to bez (w sumie nie wymaganej- przecież) zgody jest poprostu nietaktem. Proszę o poinformowanie kolegów, aby tego nie praktykowali, bo nie jest to zagrywka fair play. Tylko proszę się nie wypierać, no chyba że zrezygnowaliście z waszego forum i dlatego nagle doszło nam kilku nowych userów... Jeżeli tak to przyjmujemy Was z otwartymi rękami i wyrażamy ubolewanie że Wam nie wyszło. :(

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 22:45 
Offline
Forumowicz

Posty: 243
Lokalizacja: WPR
Drogi Kocie ;)
absolutnie przyznaję Ci rację... ja nie odpisałem dla reklamy... bo pierwszy post zawierał adres... ale dlatego, zeby ludzie czytający to nie uznali założycieli nowego klubu za "nowe" BKP... :kwasny: :( bo tego nie chcemy... ostanio było wiele emocji w tych tematach... ale już to powoli mija... ufff...
Mogę obiecać, że z naszej strony nie będzie pojawiała się na BMW Sport (nie stosujmy form "Waszym/Naszym") reklama BMW AP... :)
Oczywiście będąc konsekwentnym powiadam, iż możecie ten temat skasować... bo nie ja go założyłem... i nie znam użytkownika-autora... (nie wypieram się... po prostu nie znam).

W każdym razie pozdrawiam i życzę nam wszystkim powodzenia w propagowaniu pasji do BMW...

_________________
pozdrawiam
Prezes

Moja flota:• Lalka & • Gwiazdeczka
Obrazek
BMW AutoKlub Polska >> http://forum.bmwautoklub.pl <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 22:48 
Prezes napisał(a):
Drogi Kocie
absolutnie przyznaję Ci rację... ja nie odpisałem dla reklamy... bo pierwszy post zawierał adres... ale dlatego, zeby ludzie czytający to nie uznali założycieli nowego klubu za "nowe" BKP... bo tego nie chcemy... ostanio było wiele emocji w tych tematach... ale już to powoli mija... ufff...
Mogę obiecać, że z naszej strony nie będzie pojawiała się na BMW Sport (nie stosujmy form "Waszym/Naszym") reklama BMW AP...
Oczywiście będąc konsekwentnym powiadam, iż możecie ten temat skasować... bo nie ja go założyłem... i nie znam użytkownika-autora... (nie wypieram się... po prostu nie znam).

W każdym razie pozdrawiam i życzę Wam i nam powodzenia w propagowaniu pasji do BMW...


Ja nie rozumie jaki jest sens zakładać nowe forum, czy wy wiecie jaki to trud zdobyć sobie nowych userów i zeby sie rozwijało, jest teraz dużo rozwijających sie for i bardzo dobrze prosperujących, czy naprawde zadne wam nie odpowiada, teraz takie czasy ze nowe forum nie ma sensu, mimo najszczerszych chęci :dobani:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 22:52 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 113
Posty: 929
Lokalizacja: ..::RaDoM::..
Moje BMW: E36
Prezes napisał(a):
Oczywiście będąc konsekwentnym powiadam, iż możecie ten temat skasować... bo nie ja go założyłem... i nie znam użytkownika-autora... (nie wypieram się... po prostu nie znam).


:)
koleś który założył ten temat to Seeedy
Dołączył: Dzisiaj 20:53

czyli 8 (słownie: osiem) minut przed założeniem tego tematu :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 22:53 
pionow napisał(a):
koleś który założył ten temat to Seeedy
Dołączył: Dzisiaj 20:53

czyli 8 (słownie: osiem) minut przed założeniem tego tematu


No i pewnie to była jego pierwsza i ostatnia wizyta na tym forum, pewnie zarejestrował sie tu w celach marketingowych :niepewny:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 22:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Prezesie, zapraszaliśmy do nas, nie chcieliście do nas, tylko na swoje. A szkoda:)

Pozdrawiam i dobrej nocy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 23:09 
panowie, nie posadzajcie mnie odrazu o takie zbronie ;)
nie jestem zwiazany, z zadnym klubem, poprostu wkurza mnie to, ze "wielkie bkp" spowodowalo rozmnozenie sie for bmw...
najpierw chcialem do nich przstapic lecz teraz chyba juz nigdzie sie nie zapisze! :kwasny:

narazie zostaje tutaj... ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 23:10 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Kocie moze by tak juz zalozyc klodeczke na ten temat ?? Mozna by uniknac niepotrzebnej klotni ktora lada chwila moze wybuchnac ;)

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 23:10 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Cytuj:
narazie zostaje tutaj..

trzymiemy za slowo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 23:25 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Seeedy napisał(a):
poprostu wkurza mnie to, ze "wielkie bkp" spowodowalo rozmnozenie sie for bmw...


To ci powiem (w tajemnicy) akurat wyszło ludziom na dobre.
:]

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 23:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Ok zakładam skobel, żeby nie było kłótni... chociaż nie lubię tego robić, to chyba wszystko wyjaśnione.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 23:29 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 113
Posty: 929
Lokalizacja: ..::RaDoM::..
Moje BMW: E36
oj nie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 stycznia 2007, 23:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Jak któryś z modów stwierdzi żeby otworzyć to proszę się nie krępować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL