BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 06:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 21:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 341
Lokalizacja: OP
Moje BMW: E46
Miłość nie polega na tym by znaleźść kogoś kto idealnie do nas pasuje, ale na tym by samemu się dopasowywać, szukać kompromisów, próbować znaleźść wspólną drogę- coś, co połączy dwoje ludzi. To nie tylko romantycznie uniesienia, to także ciężka praca i wyrzeczenia.

Sposób w jaki zaczyna się związek, emocje które kierują dopiero poznającymi sie ludźmi, słowa jakie do siebie wypowiadają, są znacznie ważniejsze niż pozornie mogłoby się wydawać. To kapitał na przyszłość. W tym pierwszym okresie miłości powstaje więź (szyfr znany tylko nam- słowa, miejsca, znaki, gesty, zdrobnienia) która jest dowodem na niezwykłość, niepowtarzalność uczucia ktore łączy dwoje ludzi. a bez uczucia wyjątkowości nie przetrwa żadna miłość.

Miłość odwzajemniona jest dobra lecz jeszcze lepsza jest taka, którą nam ofiarowano, mimo, ze wcale o nią nie zabiegaliśmy.

Każdy chce kochać- tak bez utraty tchu jak w kinie, jak we śnie- postradać bezpowrotnie zmysły chociaż raz, jeden jedyny raz.

To zwykle czas uświadamia nam że kiedyś będziemy szczęśliwi...

Z okazji WALENTYNEK życzę wszystkim przyjaciołom i znajomym oraz forumowiczom prawdziwej, odsercowej, silnej, odwzajemnionej i szczęśliwej miłości dzięki której życie nabiera wartości.

Pozdrawiam serdecznie- Wiewióra

_________________
To, co kocham to styl i moje miasto-
sprawdź co pod maską pali jak tabasco...
(OO=[|]=OO)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 22:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Cytuj:
dajcie spokuj ja sie zbytnio w to nie wczowam...
:super: zgadzam sie z tym...ja tam wole naprzykład 1 maja albo 3 :hyhy: generalnie jakiekolwiek 'swięto" na sens pod warunkiem że jest to dzień wolny od pracy :hyhy:


ps.walentynek nie lubie i mi są zupełnie obojętne... a nie znosze naprzykład bożego narodzenia czy wielkanocy :hyhy:

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL