BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 01:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: :mur
PostNapisane: 6 marca 2007, 20:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
Kucharz napisał(a):
stones1 napisał(a):
kiedys jak bede w poblizu to bede musial odwiedzic bodka.... a na zglaszanie szkoda czasu...


takie zdania lubię najbardziej, ale obawiam się, że byś się niemiło rozczarował :)

oczywiscie zeby "tylko" kulturalnie porozmawiac ;)
swoja droga ja osobiscie obojetnie komu nie wyslalbym nie majac kasy bo jak widac mozna sie rozczarowac, zawsze trzeba miec "ograniczone" zaufanie ;)

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 21:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
wlaśnie przez takie nieporozumienia zawsze kupuję lub sprzedaję za pobraniem , a zawarłem już trochę tych transakcji internetowych szczególnie na allegro.
I fakt ; trochę to się zagalopowało .

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Ostatnio edytowano 6 marca 2007, 21:48 przez mcgiver, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 21:40 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
na razie proszę o powstrzymanie sie od komentarzy ,czekamy na informacje od drugiej strony czyli od Bodka ,chyba ze w miedzyczasie paczka wróci z adnotacją adresat nie odbiera

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 21:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1069
Lokalizacja: Warsaw / LA
Moje BMW: 911
Nie mozna tego silowo rozwiazac ? ;s

_________________
Mialem kiedys bmw... ;s


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 22:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 251
Lokalizacja: Vielitshka Siitii
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
Marcus3

napewno są bardziej cywilizowane sposoby i metody niz pierwotne klepanie ryja

Napewno sprawa znajdzie swój pozytywny finał i wszyscy zostaniemy o tym poinformowani
czego życze NADAWACY I ODBIORCY przesyłki

;)

_________________
B-ardzo M-ądry W-ybór

------------------------


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 22:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Marcus3 napisał(a):
Nie mozna tego silowo rozwiazac ? ;s

kolego czy ty w ogóle czytałeś cały temat???? :kwasny: wątpię :mad: !!!

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Ostatnio edytowano 6 marca 2007, 22:20 przez mcgiver, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 22:21 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 1901
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: e53
Kod silnika: m57
mcgiver,

nie bądź taki ciśnieniowy...

_________________
www.facebook.com/wyscigzlomow


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 22:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 113
Posty: 929
Lokalizacja: ..::RaDoM::..
Moje BMW: E36
pawelkrak napisał(a):
Marcus3

napewno są bardziej cywilizowane sposoby i metody niz pierwotne klepanie ryja

Napewno sprawa znajdzie swój pozytywny finał i wszyscy zostaniemy o tym poinformowani
czego życze NADAWACY I ODBIORCY przesyłki

;)


z tym ze:
skoro przesyłka wróci do nadawcy te bedzie musiał pokryc przesyłke 2xrazy,
a wcale jej nie musiał wysyłać. Zrobił to na prośbe nadawcy.

a ze strony nadawcy "O" kontaktu, a więc kto nawalił....................


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 22:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
kaamilalfa napisał(a):
nie bądź taki ciśnieniowy...

nie jestem...,
ale wydaje mi sie że jak na ten obraz sytuacji , który mamy w tej chwili to były powiedziane zamocne słowa ,a tak pozatym to prawdę znają tylko bezpośrednio zainteresowani.

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 22:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Dzikus napisał(a):
A ja uwazam ze to Stones robi nam przysluge czyli uzytkownikom forum dajac klamoty po takich cenach i trzeba to uszanowac bo przeciez to nie jego obowiazek a wiecej takich sytuacji moze go do tego zniechecic...A interesy z tym czlowiekiem to przyjemność...

Owszem nieprzeczę i chwała mu za to , też mam zamiar kupić kilka części i dziś z nim się kontaktowałem w tej sprawie , ale w osądach innych musimy zachować rozsądek.

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 marca 2007, 22:57 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Dzikus napisał(a):
A ja uwazam ze to Stones robi nam przysluge czyli uzytkownikom forum dajac klamoty po takich cenach i trzeba to uszanowac bo przeciez to nie jego obowiazek a wiecej takich sytuacji moze go do tego zniechecic...A interesy z tym czlowiekiem to przyjemność...


racja , ja też jestem stałym klientem u stonesa i jest super ( wielkie dzięki stones1 :padam: ) , ale nie możemy na razie oceniać sytuacji dopóki nie odezwie się druga strona i się wytłumaczy albo nie. Dla mnie to że bodek się nie odezwał do stonesa jest bardzo nie zrozumiałe ale ....

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: :mur
PostNapisane: 7 marca 2007, 10:30 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Kucharz napisał(a):
stones1 napisał(a):
kiedys jak bede w poblizu to bede musial odwiedzic bodka.... a na zglaszanie szkoda czasu...


takie zdania lubię najbardziej, ale obawiam się, że byś się niemiło rozczarował :)


to znaczy ze oprocz tego ze jest zlodziejem jest bandytą ?

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 10:38 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 649
Lokalizacja: Myszków
zawsze na jakiegos kozaka znajdzie sie inny kozak wiec jezeli stones nie jestes wiekszych rozmiarow (co zreszta mozna wywnioskowac po twoich niektorych postach) to mozesz wziasc wielkopolksiego kozaka ktory poradzi sobie z mazowieckim :P :hyhy: :rotfl:


Ostatnio edytowano 7 marca 2007, 10:42 przez M_benz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 10:41 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
16 lutego bodek napisal:

Dzieki.Przegub zamawiam zamowienie wysle na PW. Mam jeszcze pytanie czy masz koncowke wydechu do 530d interesuje mnie podobna jaka jest w M5 podwojna rura
Moze sa jakies dedykowane do tego modelu.Najlepiej bez spawa

w watku o czesiach.

Nastepnie dostalem PW z ADRESEM jak mniemam aktualnym, chyba ze sobie zarty robi i zaznaczyl ze przegub musi byc u niego koniecznie do 21 Lutego i ze pieniadze wysle 19.02. W zwiazku z tym ze bodek zaznaczyl ze musi miec koniecznie czesc do 21 lutego, musial bym wyslac NAJPOZNIEJ 20 lutego zeby doszlo. Przelewy czasem ida 2 dni, bodek pisal ze wysle pieniadze 19.02 , dlatego 20.02 postanowilem wyslac przegub, zeby do 21.02 doszedl, bo bodek zaznaczyl ze do tego dnia koniecznie musi miec czesc. Teraz rozumiem ze nie wolno isc pewnym ludziom na reke.

Jezeli czesc jest nie potrzebna to chyba nalezy napisac do mnie i powiedziec jaki jest problem. Kilku osobom sprzedalem cos nie potrzebnego , odeslali mi czesci, a ja im odeslalem pieniadze i koszty ktore poniesli.

Adres bodek mi podal 16.02, jezezli jest on nieaktualny, to chyba nie moja wina??

paczke wyslalem 20 lutego NIBY GDZIE ONA JEST JAK NIE U BODKA?? Za rok poczta ją odesle z adnotacja ADRESAT NIE ZNANY?? Czy za piec lat?? Z tego powodu uwazam ze bodek ją odebral, ale niestety zapomnial zaplacic. W zwiazku z tym albo sadzi ze prowadze dzialalnosc charytatywną, albo jest zlodziejem, ewentualnie nie powaznym czlowiekiem ktory nie jest w stanie napiasc "przpraszam nie potrzebnie zawracalem glowe, okazalo sie ze wal pekl, a nie przegub, nie wyslalem dlatego pieniedzy, zaraz pedze na poczte i odsylam przegub" . Bodek za to milczy, biały mowil ze bodek obiecal sie skontaktowac ze mna, jakos nie doszlo do tego mimo ze np. 02 marca byl zalogowany na bmw-sport.


Kucharz to ze pisze ze kiedys po drodze zajade do bodka, pod wskazany przez niego adres to cos dziwnego? pojade po swoje chyba 240 zl o ile dobrze pamietam. Cos w tym dziwnego ????????? A Ty mi odpisujesz jakies bzdety ze bym sie rozczarowal.... Jakies dziwne wnioski wysnules z tego co napisalem.

p.s.

nie zazdroszcze przyjaciela.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 11:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
A ja bym go na stos a potem linką za nogi do zderzaka i jaazda :] Też kiedyś miałem podobną sytuację zapłaciłem za częśc typkowi z forum i nigdy jej nie dostałem... Dlatego robienie dealów na forach jest trochę niebezpieczne chyba że wszytsko się dzieje za pobraniem...

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 11:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Kucharz napisał(a):
właśnie z Wrocławia wróciłem.

po kolei:
Rozmawiałem z Bogdanem (tak to mój bliski koega) i z tego co mówił to warunkiem wysłania przegubu wału była wcześniejsza zapłata stonesowi1 za niego. Jak rozumiem (znam tylko wersję Bodka) stones1 wysłał bez oczekiwania na pieniądze.
A teraz ale: usterka, która występowała u Bodka to nie przegub, a sprzęgło elastyczne i dowiedziawszy się o tym Bogdan wstrzymał zapłatę co uznał jak sądzę za rezygnację z przegubu. .


przegub wału = sprzęgło elastyczne wału.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 11:34 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
ja osobiscie nic jescze nie bralem od stones1 .ale z tego co czytalem na forum to chlopaki chwala sobie klamoty od niego bo ma dobre ceny i i dobrej jakosci. i przez takich ziomkow jak ten co mu tam jeszcze nie zaplacil, kolega stones1 moze teraz miec negatywne podejscie do osob z forum chcacych kupic jakies fanty do swoich BMW bo sie przewiozl na gosciu . i wcale mu sie nie dziwie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: :mur
PostNapisane: 7 marca 2007, 11:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14125
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Kucharz napisał(a):
takie zdania lubię najbardziej, ale obawiam się, że byś się niemiło rozczarował :)


dlaczego ma się rozczarować? śmieszne .....Przeciez chce pojechac zapytac co z jego towarem/pieniedzmi a nie zebrać jakiś haracz ...Nie widzisz roznicy ?

rozmawiałes z Bodkiem i jaki jest efekt tej dyskusji bo nie rozumiem? Nie widac ani części ani pieniedzy ...Tak trudno to było odesłac do STonesa w ciagu tygodnia ,skoro było niepotrzebne ?

Moze daj stonesowi numer do bodka i niech sami rozmawiają . Nie lepsze to niz zabawa w posrednika ?

Po co robic problemy tam gdzie ich nie ma? Potrzebna mi część, płacę. Niepotrzebna-odsyłam , przepraszam i nie płacę....

Sorry ale NIC z tego sie nie da zrozumieć.

_________________
Obrazek
Najpiękniejsza na świecie jest Olabmw w mojej becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 11:50 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
tak jak napisalem, bodek zaznaczyl ze koniecznie do 21.02 musi miec czesc, a wiec aby sie wyrobic musialem wyslac najpozniej 20.02. I dlatego wyslalem. Normalny czlowiek by zwrocil czesc skoro jej nie potrzebuje, czy po prostu nie ma w tym momencie pieniedzy, mogl tez napisac "czy moge zaplacic za miesiac?" , ale on milczy.. Kucharz dzwoni do niego i opisuje relacje z rozmow co jest dziecinada dla mnie...
Bodek nie zaplacil bo nie zamowil.... aha. Wiec prosze wejsc w watek o czesiach gdzie Bodek pisze "zamawiam ten przegub, wysylam zamowienie na PW" . Minely prawie 3 tygodnie. Teraz przegub moge komus zamontowac w dupie , bo na zwrot do hurtowni mam 7 dni. Jezeli nie zamawial to po co odebral? jezeli nie zamawial i odebral to czemu nie odeslal???

I PRZEDE WSZYTSKIM GDZIE TEN BODEK PRZEPADL JAK KAMIEN W WODE????????????!!!!!!!!!!!!

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 12:25 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
ja tez przyznaje racje stonesowi co on z tym pozniej zrobi? kupi sobie 530d i rozwali ten przegub zeby sobie go zalozyc? smieszne! ja bralem od niego czesci i dostalem dwa lewe wachacze a opakowania byly opisane lewy i prawy odeslalem dostalem pieniadze i wszystko jest ok poza tym ze tutaj za ten sam wachacz przeplacilem 80zl wszedzie sa terminy i wiadomo ze w kazdym motoryzacyjnym sklepie czesci mozna oddac ale na dniach a nie po np 2 miesiacach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL