BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 04:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 14:34 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 341
Lokalizacja: OP
Moje BMW: E46
Osoby mające problem alkoholowy przeżywają wiele niepokoju kiedy myslą o podjęciu leczenia odwykowego. Pojawia się niewątpliwie wahanie "czy to ma sens?".
Wiele razy bez efektu probują na różne sposoby poradzić sobie z piciem.
Te wątpliwości i niepokoje moga dodatkowo zrodzić pomysł odłożenia leczenia.

_________________
To, co kocham to styl i moje miasto-
sprawdź co pod maską pali jak tabasco...
(OO=[|]=OO)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 15:05 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 768
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Moje BMW: E46 Coupe
Kod silnika: M54b25
Zaraz zaraz czegoś w tym temacie nie rozmumiem,dla mnie to jakby jakiś efekt wyłapania a nóż może jakiegoś usera z tego forum bo może ma problem z alkoholem.

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19775


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 15:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 341
Lokalizacja: OP
Moje BMW: E46
mpower007 napisał(a):
Zaraz zaraz czegoś w tym temacie nie rozmumiem,dla mnie to jakby jakiś efekt wyłapania a nóż może jakiegoś usera z tego forum bo może ma problem z alkoholem.

Oj, nie to miałam na myśli zakładając taki temat :(
Temat o alkoholiźmie nie zakładałam celowo aby kogoś np. urazić- źle zostałam zinterpretowana... :(

_________________
To, co kocham to styl i moje miasto-
sprawdź co pod maską pali jak tabasco...
(OO=[|]=OO)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 16:18 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 207
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
czytajac to pije driny jeden za drugim. bo na trzezwo nie da sie tego czytac... ;) :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: hmmmm.....
PostNapisane: 11 marca 2007, 16:25 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa
no..no...temacik.... :wstyd:
idę jutro się zaszyć:)))))
Raf

_________________
sed hercules contra plures....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 17:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 341
Lokalizacja: OP
Moje BMW: E46
Niepodważalne prawdy:
- mimo najszczerszych chęci osoba uzależniona od alkoholu nie ma szans na samotne poradzenie sobie z uzależnieniem które się w niej rozwija
- osoby uzależnione od zdradliwych procentów nie mają szans na powrót do kontrolowanego, bezproblemowego picia znanego z odległej przeszłości
- leczenie uzależnienia od alkoholu jest realną szansą na trwałe zachowanie abstynencji i powrót do zdrowego, uporządkowanego, satysfakcjonującego życia

_________________
To, co kocham to styl i moje miasto-
sprawdź co pod maską pali jak tabasco...
(OO=[|]=OO)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 18:40 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
bez urazy wiewiora ale zapodajesz tu posty niczym na terapi AA.podklepujesz bajere jak by to bylo forum meneli. tu sa ludzie ktorzy cos osiagneli w zyciu i dalej ida do przodu a alkoholik to jest zero czlowiek dla ktorego wodka jest bogiem dzien bez flaszeczki to katastrofa.wiesz ja jestem pijakiem bo pijak pije bo lubi a alkoholik pije bo musi ,roznica diametralna uazalezniony moze jestem ale od BMW.a wogole jak tu nie pic skoro swiat na trzezwo jest nie do przyjecia :cisza:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 19:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Adihasz podpisuję się pod tym co napisałeś

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 19:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 341
Lokalizacja: OP
Moje BMW: E46
adihash napisał(a):
bez urazy wiewiora ale zapodajesz tu posty niczym na terapi AA.podklepujesz bajere jak by to bylo forum meneli. tu sa ludzie ktorzy cos osiagneli w zyciu i dalej ida do przodu a alkoholik to jest zero czlowiek dla ktorego wodka jest bogiem dzien bez flaszeczki to katastrofa.wiesz ja jestem pijakiem bo pijak pije bo lubi a alkoholik pije bo musi ,roznica diametralna uazalezniony moze jestem ale od BMW.a wogole jak tu nie pic skoro swiat na trzezwo jest nie do przyjecia :cisza:

Klikam raz jeszcze- zakładając taki temat nie miałam na celu kierowania go do forumowiczy! Pomyślałam że skoro jest dział w którym klika się o wszystkim i o niczym to na temat alkoholizmu też można wyrazić swoje zdanie- jesli jednak uraziłam, obraziłam kogokolwiek tym co napisałam to BARDZO PRZEPRASZAM- nie to było moim celem :( Zakładając taki temat- zostałam źle zinterpretowana :|
A jeśli temat faktycznie wydaje się forumowiczom negatywny to go poprostu usuńcie...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich klikających- Magda :D

_________________
To, co kocham to styl i moje miasto-
sprawdź co pod maską pali jak tabasco...
(OO=[|]=OO)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 21:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
adihash napisał(a):
u a alkoholik to jest zero czlowiek dla ktorego wodka jest bogiem dzien bez flaszeczki to katastrofa


Stary nie pisz takich rzeczy bo nie masz o tym pojęcia.
Nie rzyczę Ci abyś poznał na własnej skórze czym tak naprawdę jest alkoholizm, ale radzę Ci o tej chorobie poczytać- zanim zaczniesz pisać iż alkoholik = zero człowiek.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 21:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
Pułkownik Zuber napisał(a):
adihash napisał(a):
u a alkoholik to jest zero czlowiek dla ktorego wodka jest bogiem dzien bez flaszeczki to katastrofa


Stary nie pisz takich rzeczy bo nie masz o tym pojęcia.
Nie rzyczę Ci abyś poznał na własnej skórze czym tak naprawdę jest alkoholizm, ale radzę Ci o tej chorobie poczytać- zanim zaczniesz pisać iż alkoholik = zero człowiek.


podtrzymuje to co napisalem wczesniej mozesz wywierac presje na innych kolego na mnie to nie dziala.takie jest moje zdanie przeczytaj calego posta i złap sens.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 21:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
adihash napisał(a):
podtrzymuje to co napisalem wczesniej mozesz wywierac presje na innych kolego na mnie to nie dziala.takie jest moje zdanie przeczytaj calego posta i złap sens.


Kolego ja nie chce na nikim wywierać presji.
Chcę Ci poradzić abyś trochę poczytał o zjawisku zanim zaczniesz kogoś i coś oceniać.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 21:50 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
Pułkownik Zuber napisał(a):
adihash napisał(a):
podtrzymuje to co napisalem wczesniej mozesz wywierac presje na innych kolego na mnie to nie dziala.takie jest moje zdanie przeczytaj calego posta i złap sens.


Kolego ja nie chce na nikim wywierać presji.
Chcę Ci poradzić abyś trochę poczytał o zjawisku zanim zaczniesz kogoś i coś oceniać.


nie musze nic czytac dla mnie sprawa jest jasna kazdy ma swoje 24h i robi z nimi co chce znam kupe ludzi ktorzy zniszczyli sobie zycie wódzią na wlasne zyczenie i takich co pija okazyjnie czy tam maja umiar .sam mialem problem z dragami ale sobie poradzilem wiec wiem co nieco o uzaleznieniu sila charakteru zyjemy w takich czasach ze slabsze jednostki musza wyginac .LIFE is BRUTAL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 21:53 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
TO TYLE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 22:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
adihash napisał(a):
nie musze nic czytac dla mnie sprawa jest jasna kazdy ma swoje 24h i robi z nimi co chce znam kupe ludzi ktorzy zniszczyli sobie zycie wódzią na wlasne zyczenie i takich co pija okazyjnie czy tam maja umiar .sam mialem problem z dragami ale sobie poradzilem wiec wiem co nieco o uzaleznieniu sila charakteru zyjemy w takich czasach ze slabsze jednostki musza wyginac .LIFE is BRUTAL


Może napiszę Ci tak, to coś zrozumiesz. Znam gościa, ojca rodziny, właściciela hurtowni - POWAŻANEGO i SZANOWANEGO przez społeczność lokalną.
Facet miał jednego syna- ten mając 18 lat zginął w wypadku.
Facet nie mógł sobie z tym poradzić i zaczął pić.
Rodzina nie była w stanie mu pomóc. Facet przepił naprawdę dużo- auta, hurtownia i szereg innych rzczy puścił przelewem- można powiedzieć że zszedł na dno.
Ale mimo tego że pił, pijany czy trzeźwy- dzień w dzień był na grobie syna.
45 letni gość, po roku tankowania wyglądał na 65 lat.
Dziś po czterech latach, choć nie pije, stanął na nogi, rozkrecił nowy biznes, sam o sobie mówi że jest alkoholikiem- czy ten człowiek jest dla Ciebie zerem?

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 22:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
ja tam alkocholizmu ani żadnych innych nałogów nie rozumiem.... jak dlamnie to jest poprosu oznaka słaobości i braku "silnej woli"

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 22:09 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
Pułkownik Zuber napisał(a):
adihash napisał(a):
nie musze nic czytac dla mnie sprawa jest jasna kazdy ma swoje 24h i robi z nimi co chce znam kupe ludzi ktorzy zniszczyli sobie zycie wódzią na wlasne zyczenie i takich co pija okazyjnie czy tam maja umiar .sam mialem problem z dragami ale sobie poradzilem wiec wiem co nieco o uzaleznieniu sila charakteru zyjemy w takich czasach ze slabsze jednostki musza wyginac .LIFE is BRUTAL


Może napiszę Ci tak, to coś zrozumiesz. Znam gościa, ojca rodziny, właściciela hurtowni - POWAŻANEGO i SZANOWANEGO przez społeczność lokalną.
Facet miał jednego syna- ten mając 18 lat zginął w wypadku.
Facet nie mógł sobie z tym poradzić i zaczął pić.
Rodzina nie była w stanie mu pomóc. Facet przepił naprawdę dużo- auta, hurtownia i szereg innych rzczy puścił przelewem- można powiedzieć że zszedł na dno.
Ale mimo tego że pił, pijany czy trzeźwy- dzień w dzień był na grobie syna.
45 letni gość, po roku tankowania wyglądał na 65 lat.
Dziś po czterech latach, choć nie pije, stanął na nogi, rozkrecił nowy biznes, sam o sobie mówi że jest alkoholikiem- czy ten człowiek jest dla Ciebie zerem?


co ci mam napisac przykra historia.wspolczuje czlowiekowi los nierowno rozdaje karty.takich histori sa miliony na calym swiecie nikt nie mowil ze bedzie łatwo jak sie rodzilismy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 23:04 
Ukasz napisał(a):
ja tam alkocholizmu ani żadnych innych nałogów nie rozumiem.... jak dlamnie to jest poprosu oznaka słaobości i braku "silnej woli"

Nie można tak mówić o kimkolwiek. Każdy z nas ma jakieś słabości. Ty też popełniasz straszne błędy ortograficzne. Inni też mogą tego nie rozumieć i myśleć, że brak Ci silnej woli, aby się przyłożyć i poznać zasady ortografii. Na dany problem trzeba spojrzeć z różnej perspektywy, nie tylko widzianej własnymi oczami.

Adihash, Ty dobrze powinieneś wiedzieć, że nie można określać ludzi mianem zera. Nie pamiętasz już jak niedawno sporo osób jechało po kierowcach tirów ? Jak się wtedy czułeś ? Przecież dotyczyło to również Ciebie. Wiadomo jaka jest publiczna opinia o "tirowcach". Padają różne epitety, a jaka jest prawda ? Ano taka, że wszędzie trafią się primitywy i nie można żadnej grupy społecznej traktować jako całości. Tak samo alkoholików. Są różne przypadki i trzeba to zrozumieć. Tak samo trzeba pomagać słabszym, a nie pozwoilć im wyginąć.
OT, mówisz, że miałeś problem z drugami. Twój nick nie jest przypadkiem z tym związany ? Jeżeli tak to chyba nie do końca sobie z nim poradziłeś.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 marca 2007, 23:13 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 666
Lokalizacja: WGR
Moje BMW: ciemne coupe
czasem ludzie sami nie są świadomi że popadają w nałóg
takie nałogi jak alkoholizm uależnienie od narkotyków itd. są dość poważne bo często prowadzą do śmierci
ale jedno jest pewne na tym forum jest duża grupa nałogowych beemoholików

_________________
Bokiem Można Wszędzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2007, 00:17 
Offline
Forumowicz

Posty: 106
Lokalizacja: RzeszĂłw
Nałóg to nic innego jak brak silnej woli uzależniają się słabi psychicznie i nikt nikomu do gardła nie naleje,ani nie włoży fajki do ust.Ja przeżyłem już kilka wiosen i papierocha nawet nie miałem w ustach i nie wieżę,że nie można z nałogu wyjść.Trzeba tylko chcieć. :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL