BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 08:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 226  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 24 lutego 2012, 10:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
renoraines napisał(a):
Legia przegrała ze Sportingiem, szkoda rzutu wolnego, ale ogolnie dobry mecz. Podobała mi sie bramka Matigola :).

W 1/8 tez zapowiada sie ciekawa rywalizacja, Sporting zagra z Manchesterem City .


Jak było widać, Sporting nie taki straszny. Tak samo jak Standard dla Wisły. Fakt, Wisła w całym meczu nie oddała nawet jednego celnego strzału ale drugi raz grając w dziesiątkę, wcale nie odstawała od Belgów. Widać, że nasza piłka "idzie" do przodu. Jeszcze kilka lat temu, myślę, że z Portugalii mogli byśmy przywieźć "mały worek". Wczoraj brakło też trochę szczęścia (główka Ljuboji, plus kilka innych okazji). Osobiście cieszę się jednak z całej przygody LEGII w Lidze Europejskiej, która na pewno zaprocentuje. Byłem na 2 meczach (Hapoel, Sporting) w LE na Ł3, które miło wspominam. Sportingowi życzę tego by zaszli jak najdalej, a nam teraz pozostało skupić się na lidze bo już w niedzielę jeden z najważniejszych jak nie najważniejszy mecz w sezonie. Wygrana przybliży nas do tytułu mistrzowskiego, remis przedłuży nadzieję, a porażka chyba oddali nas od tytułu na dobre

Reasumując, walka o mistrzostwo zaczyna się na NOVO :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 24 lutego 2012, 15:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Cytuj:
Prawie 600 różnego rodzaju materiałów pirotechnicznych zarekwirowała policja podczas kontroli polskich kibiców przed wczorajszym meczem na lizbońskim stadionie Jose Alvalade. (...) Od środy w Lizbonie aresztowano 34 polskich chuliganów, przybyłych na rewanżowy mecz 1/16 finału Ligi Europejskiej. Pierwsza, 10-osobowa grupa została zatrzymana przez portugalskich funkcjonariuszy pod zarzutem kradzieży w sklepie. (...)
Zatrzymania polskich kibiców także w Belgii .Co najmniej 37 polskich kibiców zostało z kolei aresztowanych w Liege w Belgii po meczu miejscowej drużyny z Wisłą Kraków - dowiedział się nasz korespondent Marek Gładysz. Belgijskim policjantom pomagali funkcjonariusze z Polski. W centrum Liege aresztowano prewencyjnie co najmniej 30 polskich kibiców, którzy zakłócali porządek będąc pod wpływem alkoholu i policja obawiała się burd. Na stadionie zatrzymanych zostało co najmniej 7 Polaków, którzy rzucali petardy w stronę belgijskich kibiców - wyjaśnił oficer dyżurny na komisariacie głównym w Liege.
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ki ... nId,435575

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 25 lutego 2012, 20:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: Było E36 M52B20
Kod silnika: M52B20
Kilka fotek, kalkulatorem :D ale coś tam widać:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Co do działań policji miejscowej to w sumie sytuacje tak jak u nas w Polsce. Bez gazu i pałek się nie obeszło. Braciak wyrwał 3 sztuki gratis na grzbiet - tak na odmulenie :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 8 marca 2012, 13:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
FC Barcelona - Bayer Leverkusen 7:1 :D , 5 bramek strzelił Messi.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 8 marca 2012, 17:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
renoraines napisał(a):
FC Barcelona - Bayer Leverkusen 7:1 :D , 5 bramek strzelił Messi.


Tak, tak. Przeszedł tym samym do historii. Nikt wcześniej nie strzelił w Lidze Mistrzów, pięciu bramek w jednym meczu

Większym wydarzeniem jest chyba jednak wyeliminowanie Lyonu przez APOEL. Oglądałem cały mecz, dogrywkę i karne. Naprawdę pozytywną i poukładaną piłkę grają zawodnicy z Nikozji. Warto dodać, że APOEL w grupie i w tym dwumeczu z Lyonem, czyli w sumie w 8 meczach, strzelił tylko 7 bramek. 7 bramek, które pozwoliły im wyjść z grupy i przejść do 1 / 8 finału


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 8 marca 2012, 19:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
binta napisał(a):
renoraines napisał(a):
FC Barcelona - Bayer Leverkusen 7:1 :D , 5 bramek strzelił Messi.


Tak, tak. Przeszedł tym samym do historii. Nikt wcześniej nie strzelił w Lidze Mistrzów, pięciu bramek w jednym meczu

Większym wydarzeniem jest chyba jednak wyeliminowanie Lyonu przez APOEL. Oglądałem cały mecz, dogrywkę i karne. Naprawdę pozytywną i poukładaną piłkę grają zawodnicy z Nikozji. Warto dodać, że APOEL w grupie i w tym dwumeczu z Lyonem, czyli w sumie w 8 meczach, strzelił tylko 7 bramek. 7 bramek, które pozwoliły im wyjść z grupy i przejść do 1 / 8 finału


Apoel NIkozja to klub z ''polskimi tradycjami'', trenerm byl Engel, potem grali tam Kosowski, Zewłakow. Jak do tej pory to najwiekszy sukces AN w LM i miejmy nadzieje, ze nie ostatni :).

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 9 marca 2012, 09:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
renoraines napisał(a):
binta napisał(a):
renoraines napisał(a):
FC Barcelona - Bayer Leverkusen 7:1 :D , 5 bramek strzelił Messi.


Tak, tak. Przeszedł tym samym do historii. Nikt wcześniej nie strzelił w Lidze Mistrzów, pięciu bramek w jednym meczu

Większym wydarzeniem jest chyba jednak wyeliminowanie Lyonu przez APOEL. Oglądałem cały mecz, dogrywkę i karne. Naprawdę pozytywną i poukładaną piłkę grają zawodnicy z Nikozji. Warto dodać, że APOEL w grupie i w tym dwumeczu z Lyonem, czyli w sumie w 8 meczach, strzelił tylko 7 bramek. 7 bramek, które pozwoliły im wyjść z grupy i przejść do 1 / 8 finału


Apoel NIkozja to klub z ''polskimi tradycjami'', trenerm byl Engel, potem grali tam Kosowski, Zewłakow. Jak do tej pory to najwiekszy sukces AN w LM i miejmy nadzieje, ze nie ostatni :).


Wiem, wiem ;)

Zawsze odpadali z grupy z bardzo małą liczbą punktów. Poza tymi zawodnikami, których wymieniłeś, w APOEL-u grali też m. in. Adrian Sikora i Wojtek Kowalczyk. Zresztą "Kowal" strzelał tam sporo bramek i był królem strzelców cypryjskiej ekstraklasy. Marcin Żewłakow strzelił nawet bramkę dla tego klubu w meczu na Stamford Bridge z Chelsea

Ps. Widzieliście wczorajsze wyniki LE ?? United przegrało u siebie z Bilbao 2:3, a Sporting pokonał City 1:0. O ile ten drugi wynik mnie cieszy to pierwszy bardzo martwi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 9 marca 2012, 09:32 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
Cytuj:
United przegrało u siebie z Bilbao 2:3


Oglądałem :) Bardzo dobry mecz. Byłem przekonany, że MU z łatwością sobie poradzi z 5 drużyną Ligi Hiszpańskiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 9 marca 2012, 09:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Tomek-E46 napisał(a):
Cytuj:
United przegrało u siebie z Bilbao 2:3


Oglądałem :) Bardzo dobry mecz. Byłem przekonany, że MU z łatwością sobie poradzi z 5 drużyną Ligi Hiszpańskiej.


Ja właśnie nie mogłem obejrzeć i żałuję. Fakt, MU powinno sobie dosyć łatwo poradzić ale wiadomo jak takie kluby traktują Ligę Europejską. Zresztą drugim przykładem jest MC. Myślę jednak, że w rewanżu będzie jeszcze ciekawie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 9 marca 2012, 10:45 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
binta, ciężko uwierzyć by obydwie drużyny odpuściły walke w Lidze Europejskiej, ale wydaje mi się, że dla klubów z Anglii, bardziej prestiżowe jest wygranie Premiership :) a tam liczą się już tylko drużyny z Manchesteru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 9 marca 2012, 11:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Tomek-E46 napisał(a):
binta, ciężko uwierzyć by obydwie drużyny odpuściły walke w Lidze Europejskiej, ale wydaje mi się, że dla klubów z Anglii, bardziej prestiżowe jest wygranie Premiership :) a tam liczą się już tylko drużyny z Manchesteru.


Tomku, ja nigdzie nie napisałem, że odpuszczają. Traktują ją po prostu mniej poważnie. Ważniejsza jest liga, tak jak napisałeś. Nie zdziwię się jak LE wygra Valencia albo Atletico Madryt :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 9 marca 2012, 11:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
binta napisał(a):
Nie zdziwię się jak LE wygra Valencia albo Atletico Madryt :)


Ja też, ale trzymam kciuki za Schalke

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 9 marca 2012, 12:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Gumiś napisał(a):
binta napisał(a):
Nie zdziwię się jak LE wygra Valencia albo Atletico Madryt :)


Ja też, ale trzymam kciuki za Schalke


Ciężko im będzie przejść Twente ale nie takie wyniki się odrabiało. Ja oczywiście kibicuję MU, jak zawsze. Jeśli jednak odpadną to będę trzymał kciuku za pogromców Legii, a więc za Sporting i Valencię


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 14 marca 2012, 16:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Ale Bayern wczoraj zgwałcił Basel.
Awans Marsylii to mimo wszystko lekka niespodzianka.

Jak myślicie, Chelsea da radę odrobić stratę ?
Mi się wydaję że nie. Jakbym miał stawiać to wygrają ale nie awansują. Może jakieś 2-1.

Real-CSKA
Jak Real zagra tak jak w ostatnim meczu z Betisem to CSKA ma spore szanse.
Ale wydaje mi się że to był wypadek przy pracy i skończy się 3 może 4-0.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 marca 2012, 08:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Real - CSKA 4:1

Chelsea - Napoli 4:1 po dogrywce


Oglądałem Real bo on "leciał" zarówno na polsacie jak i na Nce. Żałuję jednak, że nie oglądałem transmisji z Londynu. Musiało się tam dziać sporo ciekawych rzeczy :)

Dzisiaj LE. Jest kilka ciekawych meczów. Chociażby MU, MC, Schalke. Chętnie obejrzałbym Bilbao z MU ale widzę, że na TV4 leci MC ze Sportingiem. Też się z dużym zaciekawieniem obejrzy :)

Ps. Później podam swoje typy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 marca 2012, 10:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Ja oglądałem oczywiście Królewskich.
No i grać to oni zaczęli dopiero po bramce Igły.

Chelsea oglądałem dopiero dogrywkę, ale zaskoczony jestem że udało się im do niej doprowadzić.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 marca 2012, 17:51 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 299
Moje BMW: E36 & E39
Kod silnika: M43 & M57
Patrzyłem wczoraj pierwsza połowę Real:CSKA ale stwierdziłem, że nie będzie nic ciekawego (nie przemawia do mnie gra Realu) i od drugiej polowy włączyłem Napoli:Chelsea (było już 1:0 dla The Blue's), mecz pierwszorzędny. Miałem nadzieje, że awansuje drużyna Napoli, przy bramce Terrego na 2:0 trochę przysiadłem, ale odpowiedź po 7-8 minutach była znakomita (w podobnym stylu jak akcje rozgrywane w pierwszym meczu - świetnie prezentowała się drużyna Napoli). Z niecierpliwością czekałem na wyrównanie 2-2 i pogrążenie Chelsea :P Później karny, moim zdaniem niesprawiedliwy - piłka była nabita na rękę, nie było zamierzonego ruchu ręki w kierunku piłki... 3:1. Dogrywka i szczerze mówiąc czekałem na karne ale, wynikiem zmęczenia obrona Napoli przyspała, chaotyczne wstrzelenie piłki w pole karne i 4:1. Druga połowa dogrywki była szarpana, granie na czas (irytujące) w wykonaniu Chelsea i awans do 1/4.

Pozostało trzymać kciuki za APOEL ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 marca 2012, 19:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Mam nadzieję, że MU się dziś zmobilizuje :)

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 15 marca 2012, 19:18 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
Mecze Manchesterów zapowiadają się dzisiaj najciekawiej :)

Osobiście chciałbym by Valencia lub Atletico Madryt Wygrało LE :) No a LM Barcelona :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Europejskie Puchary - LM, LE - ciekawostki, informacje, typy
PostNapisane: 16 marca 2012, 09:50 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Żałoba w Manchesterach..
United albo odpuściło albo drużyny z Primeradivision są w tej chwili najlepszymi w Europie. W dwumeczu Bilbao po prostu zgniotło Manchester niczym Barcelona w ostatnim finale. Jestem pod wrażeniem gry Ikera Muniaina, jeżeli chłopak będzie tak grał nadal to widzę go w Barcelonie albo Realu. Dla mnie osobistą porażką w mojej ukochanej drużynie jest David de Gea. Może i jest z niego dobry bramkarz ale zdecydowanie nie jest to poziom ManU... a Kuszczak zbiera świetne recenzje w Watfordzie. Cały czas liczę na Andera Lindegaarda, mam nadzieję, że pogoni Hiszpana i będzie dla nas drugim Schmeichelem.
Co do gry City to ciężko coś powiedzieć mądrego. Strzelili gola i nagle się obudzili, karny wg mnie z kapelusza co jeszcze bardziej ich zmobilizowało a Sporting oszołomiło. Dobrze jednak, że stało się jak się stało - Sporting był drużyną lepszą. Aż się wierzyć nie chce, że Legia potrafiła z nimi grać jak równy z równym.
Jeszcze jedna rzecz mnie zaskoczyła - Przemysław Tytoń w PSV Eindhoven gra w pierwszym składzie. Co ten chłopak wczoraj wyczyniał to brak słów, klasa światowa po prostu.
Smuda będzie miał ogromny problem jakich bramkarzy ma zabrać na Euro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 226  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL