BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 01:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 07:10 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
renoraines napisał(a):
Kurtuazyjnie , strona 4 tematu wy towarzyszu tam dostaliscie odp.
Za Pana odpowiedzi w stylu
renoraines napisał(a):
Towarzyszu Krzysztof jak na bezmyślnego kuca przystało nie rozumiecie
bardzo dziękuję, bo to nie odpowiedź a próba obrazy innej osoby, za którą powinien Pan mieć blokadę wchodzenia na forum.
renoraines napisał(a):
Kurtuazyjnie , strona 4 tematu wy towarzyszu tam dostaliscie odp.
proszę też mnie nie nazywać towarzyszem bo ja nie popieram miłościwie nam panujących jak Pan. A jak widać po postulatach to właśnie obecna władza idzie w stronę by ponownie można się nazywać towarzyszem. Więc to pasuje do Pana nie do mnie.
Jak czytam Pana wpisy to postawiłbym dużą kwotę, że nie ma Pan wiedzy odnośnie przepływów pieniężnych, nie potrafi Pan wyliczyć kosztów uzyskania przychodu i pewnie nie ma Pan pojęcia jak się wylicza podatki.
Jeżeli Pan jednak to wszystko wie i popiera socjalizm, który jest wrotami komunizmu to musi Pan dużo korzystać z tych całych dobrodziejstw.

Taki film mi się przypominał https://www.filmweb.pl/film/Kolacja+dla ... 010-201235

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 07:21 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Wy towarzyszu str 4 z grafika wlacznie .



Tylko oderwany od rzeczywistosci korwinowy kuc uwaza ze ograniczenia predkosci sa lewackie i ograniczaja jego wolnosc . :rotfl: Nie wiedzac rowniez ze kluczowa jest płynność jazdy na co maja wpływ wszyscy uczestnicy . Szeroko pojete zasady wspolzycia spolecznego takze na drodze.

Dla przypomnienia

renoraines napisał(a):
Fakty sa takie, ze tylko korwinowe kuce, ktorym glowa sluzy do trzymania uszu, wierza w niepłacenie podatkow, ubez :rotfl: pieczen, uzywaja slow ktorych znaczenia nie rozumieja w tym pier*ola o komunizmie na wszystko. :rotfl:

Cala reszta ludzi ponad partyjnymi podzialami wie ze takie postulaty to demagogia (wpływanie na opinię publiczną poprzez działanie obliczone na łatwy efekt ) wiec ma beke z tych bezmyslnych czlonkow korwinowej sekty . :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 08:02 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
renoraines napisał(a):
Kyo podwyżka mandatow nie ma nic wspolnego z utrudnianiem poruszania sie. Nie szalejesz, nie zaplacisz.
Piszesz ze jadac autem w godnych warunkach bo takie sobie sam stworzyles, ładnie ubrany, klima, szyber niczym sie nie martwisz, jestes zrelaksowany,wyluzowany itd. Skoro tak, tzn. ze jezdzisz z glowa na karku, a nie brawurowo i jak wyzej nie zaplacisz. A ze ktos inny dostanie mandat , to jego problem. Ty za niego nie bedziesz placil.
Im mniej wariatow drogowych tym lepiej. Tacy sie naucza dopiero jak dostaną po kieszeni lub trafia do pierdla. Znow pijak za kółkiem zabil matkę z dzieckiem.
Poza tym samo w sobie natezenie ruchu jest spore i nie rozpisując sie nad kwestiami bezpieczeństwa, nie ma sensu szarżowanie na drodze. Co najwyżej zyska sie kilka minut w mieście, kilkanaście w trasie.


Nie.

Ponieważ nie może być tak że masz za krzakiem 30stki albo 50 na 3 pasmówkach a tam łapanki na frajerów.

Policja nie ściga tych co szaleją, nie łapie wariatów, tylko właśnie łapie Janków tam gdzie ktoś będzie wracał po robocie, albo pierwszy raz jechał i nie zna lokalnego myku że „tam za krzakiem” stoją.

Nikt w tym kraju nie jeździ zgodnie z ograniczeniami, bo są one w wielu miejscach bez sensu i zwyczajnie się nie da, bo oznakowanie jest oderwane od rzeczywistości, głupotą jest jechać na 3 psy szerokiej drodze 50 jak cały ruch, nawet autobusy, jadą tam 70.

I w takich miejscach jest i będzie łapane, bo tylko tam jest łatwy zarobek.

Tu nie wystarczy jeździć rozsądnie i spokojnie, bo tak jeżdżąc nie jesteś na prawie, i na zwykłej codziennej podróży ma ciążyć widmo utraty PJ czy kilkutysięcznej kary.

A z drugiej strony, zamiast urralninia ograniczeń idą strefy Tempo30…

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 08:22 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
"Czytac" droge ,obserwowac lokalsow, nie dac sie podpuszczac jadacym na zderzaku, ograniczenia 30 czy 50 na 3 pasmowce wiadomo ze to haczyk ,ulatwiac sobie uzywajac yanosika ( zdajda sie tacy ktorzy powiedza ze sa inwigilowani :rotfl: ). Gdy wszyscy jada powyzej , ale plynnie bez brawury policja sie nie czepia, gdy znajdzie sie taki pirat to od razu zatrzymuja.
Niedawno, budowa drogi s5 za Bydgoszcza. Ograniczenie 50 , 1 pasmowka, ruch w obie strony, wszyscy jada plynnie okolo 70 kilometry uciekaja. Znalazl sie dzban,ktoremu bylo za wolno i zaczal wyprzedzac. Wyhamował tych z przeciwka, bylaby czolowka.Wyhamowal rowniez tych jadacych w jego kierunku zeby wjechac na swoj pas . Zyskal kilka długości , ale realnie stracil. Zatrzymal go tez policjant na motocyklu. Zaplacil za glupote to sie nauczy.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 11:38 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Kyokushin napisał(a):
Nikt w tym kraju nie jeździ zgodnie z ograniczeniami, bo są one w wielu miejscach bez sensu i zwyczajnie się nie da, bo oznakowanie jest oderwane od rzeczywistości, głupotą jest jechać na 3 psy szerokiej drodze 50 jak cały ruch, nawet autobusy, jadą tam 70.
lub mamy pole i teren zabudowany, nie mogą jak w Niemczech gdzie od razu kończą się budynki to jest koniec terenu zabudowanego ?
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie patrząc, ze przepisy 90km/h są dla Polonezów i Dużych fiatów oraz dla BMW E39.

renoraines napisał(a):
Wy towarzyszu str 4 z grafika wlacznie .
proszę do mnie tak nie pisać tu Panu wstawiam definicję https://pl.wikipedia.org/wiki/Towarzysz

Nie wiem na jakiej płaszczyźnie możemy się porównać.

Pisze Pan głupotę za głupotą przy okazji będą strasznie monotematycznym.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 11:50 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Towarzysze durne kuce, ktore pie*dola o komunizmie/socjalizmie/lewactwie na wszystko, str 4 aktualna.
Madrzy czytajacy ze zrozumieniem, znajacy kontekst wiedza, ze nie ma to nic wspolnego z relacjami towarzyskimi. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 12:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Akurat dureń, socjalista, lewak, który chce bulić więcej za mandaty i za wszystko co związane z transportem kołowym to jest tutaj tylko jeden.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 12:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Ineligentny kuc to oksymoron taki sam jak sucha woda. Glupiec postrzegajac swiat 0-1 nie potrafi stosować sie do zasad wspolzycia spolecznego w tym rowniez na drodze.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 13:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Głupiec i lewak święcie jest przekonany o jakiejś wyimaginowanej wspólnocie społecznej, gdy tymczasem służy to tylko do łupienia obywateli aby zaspokajać interesy aparatczyków, co zostało tu już z resztą omówione. Lewak popiera te działania, jednocześnie samemu zalecając omijanie ich i kombinowanie stosując aplikacje wczesnego ostrzegania, jak Yanosik, a zatem zapierd*** i dymać władzę, jako władza dyma nas, zamiast po prostu wprowadzić normalność, co zakrawa na spektakularną hipokryzję.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 14:12 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Bezmozg z korwinowej sekty, a to juz mowi wiele, sadzi ze inni uczestnicy ruchu drogowego sie nie liczą, zwlaszcza wtedy gdy takiemu glupcowi sie spieszy :rotfl: . Za popelniane wykroczenia pretensji nie ma do siebie, a do policji , ze go zlapala. :rotfl: . Postrzegajac swiat 0-1, pie*olac o komunizmie/socjalizmie /lewactwie na wszystko , nie wie ze bez brawury mozna jezdzic plynnie. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 14:34 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
PiS jest raczej zaprzeczeniem wspólnoty społecznej, ale to by się zgadzało, bo powyższa jednostka optuje za ową "partią"

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 14:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Bezmozg z korwinowej sekty, a to juz mowi wiele, sadzi ze inni uczestnicy ruchu drogowego sie nie liczą, zwlaszcza wtedy gdy takiemu glupcowi sie spieszy :rotfl: . Za popelniane wykroczenia pretensji nie ma do siebie, a do policji , ze go zlapala. :rotfl: . Postrzegajac swiat 0-1, pie*olac o komunizmie/socjalizmie /lewactwiie na wszystko , nie wie ze bez brawury mozna jezdzic plynnie. :rotfl:


Jakiej brawury? Ja mówię o bezpiecznej, płynnej jeździe, niekoniecznie zawsze tyle co urzedas bezmyślnie napisał na znaku. Sam sobie zaprzeczasz proponując używanie yanosika. Totalnie się skompromitowałeś po raz kolejny.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 14:43 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Panie renoraines, po co Pan w kółko pisze o Korwinie skoro nie zna Pan jego poglądów, nie ma Pan pojęcia o jego pomysłach. Proszę sobie dać spokój. Porozmawiajmy o poglądach bez osób trzecich.


Kilka pytań a odpowiedzi bym chciał gdzie punktem odniesienia będą propozycje miłościwie nam panujących.
1. Popiera Pan socjalizm ?
2. popiera Pan przymus szczepień ?
3. Popiera Pan noszenie masek ?
4. Popiera Pan podnoszenie podatków ?
5. Popiera Pan komplikowanie prawa podatkowego ?
6. Popiera Pan podniesienie mandatów dla kierowców ?

Czy da się tak w trybie tak / nie ?

jiGsaw napisał(a):
Lewak popiera te działania, jednocześnie samemu zalecając omijanie ich i kombinowanie stosując aplikacje wczesnego ostrzegania, jak Yanosik, a zatem zapierd*** i dymać władzę, jako władza dyma nas, zamiast po prostu wprowadzić normalność, co zakrawa na spektakularną hipokryzję.


dokładnie tak to widzę, miłośnik władzy i systemu pierwszy przychodzi do firmy i pyta Panie a da się bez faktury ????

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 15:40 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
dubel

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Ostatnio edytowano 18 sierpnia 2021, 15:52 przez renoraines, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 15:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Im bardziej kogos ignoruję, tym bardziej go to irytuje i zabiega o uwage. :rotfl:

Kolejna odsłona wspólnoty postrzegajacych swiat 0-1 oderwanych od rzeczywistości kucow z korwinowej sekty .



jiGsaw napisał(a):
renoraines napisał(a):
Bezmozg z korwinowej sekty, a to juz mowi wiele, sadzi ze inni uczestnicy ruchu drogowego sie nie liczą, zwlaszcza wtedy gdy takiemu glupcowi sie spieszy :rotfl: . Za popelniane wykroczenia pretensji nie ma do siebie, a do policji , ze go zlapala. :rotfl: . Postrzegajac swiat 0-1, pie*olac o komunizmie/socjalizmie /lewactwiie na wszystko , nie wie ze bez brawury mozna jezdzic plynnie. :rotfl:


Jakiej brawury? Ja mówię o bezpiecznej, płynnej jeździe, niekoniecznie zawsze tyle co urzedas bezmyślnie napisał na znaku. Sam sobie zaprzeczasz proponując używanie yanosika. Totalnie się skompromitowałeś po raz kolejny.


W kompromitowaniu jestes MISTRZEM :rotfl: . Naucz sie tez czytac ze zrozumieniem , w tym swoje własne posty , zapierd*** to inaczej brawura :rotfl: . Ja dbając o siebie korzystam z tego co nie jest zabronione m.in. Yanosik . Kuce pewnie nie uzywają bojac sie inwigilacji :rotfl:

renoraines napisał(a):
W ten sposób, wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki.



_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 19:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No właśnie czyli krytykujesz innych, a sam zapierd*** i używasz yanosika aby uniknąć mandatu, jednocześnie popierasz kary i zachęcasz do jazdy przepisowej aby kary nie dostać. Kto tutaj z Tobą wchodzi w takie durne rozmówki, bo ciężko to dyskusją nazwać, ten się w cyrku nie śmieje.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 19:15 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Haha :rotfl: wstarczy odczekać, a kuc ze slaba psychika bedzie chcial sie odgryźć bezzębną szczęka ponownie kompromitując sie w czym jest MISTRZEM. :rotfl: Nie potrafiac czytac ze zrozumieniem i postrzegajac swiat 0-1 nie rozroznia zapierd*** wariatow drogowych od jadacych plynnie z+ normalnych kierowcow.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 19:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie pogrążaj się. Raz piszesz, że wystarczy jechać przepisowo aby mandatu nie dostać, innym razem twierdzisz, że sam używasz yanosika... by mandatu nie dostać, więc jeździsz nieprzepisowo. Jak Kali jeździć z lekkim+ to dobrze, a jak kto inny jedzie z lekkim+ to brawura i zapierd*** wariat drogowy i ma dostawać grube mandaty aby się oduczył. :rotfl:

PS. Też nigdy nigdzie nie pisałem, że popieram zapierd*** wariatów drogowych, czy zupełny brak ograniczeń, chociaż na autostradach akurat model niemiecki się sprawdza i go popieram. A już na pewno nie popieram idiotyzmu pisowskiego by tak samo surowo karać kogoś za jazdę 170 na autostradzie jak jadącego w centrum miasta 80... to jest dopiero idiotyzm. A jak oboje wiemy i tak będą łapać takich co przypadkowo się zagapią gdzieś na pustej drodze gdzie jakiś dzban postawił 50... lub zapomniał zdjąć ograniczenie po remoncie itp. itd.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 20:19 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Nadal sie kompromitujesz :rotfl: .Czytaj to co jest napisane , a nie dopowiadaj sobie pod z gory zalozona urojona teze. Nie pisalem o jezdzie zgodnie z ograniczeniami. Natomiast pisalem o: jezdzie z +, o tym ze biore pod uwagę, ze znaki to jedno realia drugie, ze normalny kierowca nie szaleje nie zaplaci, jadac z glowa na karku nie zaplaci, o plynnej jezdzie. Kogo uwazam za wariatow drogowych tez wspomnialem itd.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 sierpnia 2021, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
[quote="renoraines"]
Tylko oderwany od rzeczywistosci korwinowy kuc uwaza ze ograniczenia predkosci sa lewackie i ograniczaja jego wolnosc . :[/quote]

Jak wiatr zawieje tak piszesz i interpretujesz. Skoro przekraczasz, nawet w granicach rozsądku i potrzebujesz Yanosika, to oznacza, że problem ograniczania wolności lub absurdalności wielu ograniczeń dostrzegasz.

Nigdzie nie pisałem o wariowaniu na drodze, ale faktem jest, że są durne ograniczenia w durnych miejscach w Polsce, dość często. Nieraz wynika to z totalnego absurdu, np. brak aktualizacji ograniczenia po zakończonych czynnościach rozbudowy/naprawy. itp. itd. Tak samo jak durne ma być identyczne karanie za 170/140 na autostradzie jak 80/50 w centrum miasta.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL