BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 17:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 1 maja 2022, 12:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
renoraines napisał(a):
Alduwiel strona 4 tego tematu, moj post z 2 marca , czytaj bo jak zwykle nie zrozumiales. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Reno to nie beka to obsesja :) ja nawet na Korwina głosując nie czytam jego postów na fb, nawet nie mam klikniętego obserwuj. to co tam napisze trafia do mnie tylko dzięki Tobie bo Ty masz na bieżąco wszystko obadane z tego co się zorientowałem. Olej to, szkoda Twojego czasu. Zresztą tak jak ten inteligentny do bólu kolega co był jego pomagierem powiedział : on to celoeo robi dla polaryzacji, ale zamiast na tym zyskać to stracił! Tzn może i cos zyskał bo jest w rządzie kolejny raz, ale nic po za to mu z tego nie wyjdzie :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 1 maja 2022, 12:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Na jakiej podstawie uważacie, że on to robi celowo? Według mnie po prostu postępuje zgodnie ze swoją ideologią, jest uczciwy i stabilny w swoich poglądach.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 1 maja 2022, 12:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
alduwiel napisał(a):
renoraines napisał(a):
Alduwiel strona 4 tego tematu, moj post z 2 marca , czytaj bo jak zwykle nie zrozumiales. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Reno to nie beka to obsesja :) ja nawet na Korwina głosując nie czytam jego postów na fb, nawet nie mam klikniętego obserwuj. to co tam napisze trafia do mnie tylko dzięki Tobie bo Ty masz na bieżąco wszystko obadane z tego co się zorientowałem. Olej to, szkoda Twojego czasu. Zresztą tak jak ten inteligentny do bólu kolega co był jego pomagierem powiedział : on to celoeo robi dla polaryzacji, ale zamiast na tym zyskać to stracił! Tzn może i cos zyskał bo jest w rządzie kolejny raz, ale nic po za to mu z tego nie wyjdzie :/



:rotfl: wspomniałem wyzej, ze jak zwykle nie zrozumiałeś. Mimo tego ze nawet "łopatologicznie" bo wiem z kim mam do czynienia, podlinkowalem slownikowe znaczenie szyderstwa. :rotfl: . Poza tym wystarczy na twitterze przegladac profile roznych gazet, telewizji, rozgłośni radiowych, z roznych opcji, zeby wiedzieć co się dzieje. Ludzie madrzy ponad podzialami partyjnymi mają bekę z postrzegajacej świat 0-1 bezrefleksyjnej korwinowej sekty. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 1 maja 2022, 12:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ten jego pomagier tak stwierdził, ze on juz dla zasady ZAWSZE musi miec inny punkt widzenia. To nie koniecznie musi byc prawda,w kazdym razie ten gosc tak uwaza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 1 maja 2022, 15:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
Ten jego pomagier tak stwierdził, ze on juz dla zasady ZAWSZE musi miec inny punkt widzenia. To nie koniecznie musi byc prawda,w kazdym razie ten gosc tak uwaza.


Nie słuchaj lewaka - hipokryty, który nawet nie jest w stanie się określić światopoglądowo.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 maja 2022, 10:31 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2086
Jak patrzę na zachowanie Ukraińców w Polsce, to w sumie się nie dziwię tej wojnie. Oni nie potrafią się zachować nie jestem w stanie tego inaczej nazwać. W dodatku ostatnio najdroższe samochody typu Porsche Maserati są na ukraińskich numerach. Nie potrafię również zrozumieć jak PiS może nazywać ten kraj naszymi braćmi i przyjaciółmi, na jakiej podstawie? 3 mln już jest ich w Polsce pomogliśmy im wystarczająco może czas żeby obrali inny kierunek niż Polska tak nieśmiało stwierdzam...

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 maja 2022, 14:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, niestety nie masz wiedzy żeby mi w czymkolwiek doradzać.
Jak nie po Twojej myśli mówi to lewak - wszystko tak od dłuższego czasu "spłycasz" i polaryzujesz - odpuszczam.

Rost, 3mln? Jak skoro przybyło 2.9mln, a w tym czasie wróciło do ojczyzny blisko 0.8mln?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 maja 2022, 15:06 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Rost napisał(a):
Jak patrzę na zachowanie Ukraińców w Polsce, to w sumie się nie dziwię tej wojnie. Oni nie potrafią się zachować nie jestem w stanie tego inaczej nazwać. W dodatku ostatnio najdroższe samochody typu Porsche Maserati są na ukraińskich numerach. Nie potrafię również zrozumieć jak PiS może nazywać ten kraj naszymi braćmi i przyjaciółmi, na jakiej podstawie? 3 mln już jest ich w Polsce pomogliśmy im wystarczająco może czas żeby obrali inny kierunek niż Polska tak nieśmiało stwierdzam...

A po co wszystkich oceniasz widząc garstkę?
W każdym społeczeństwie są ludzie bogaci więc oni też uciekli do Polski, ale przeważająca cześć to ludzie którzy nie mają nic.
Akurat też znam grupę Ukraińców z mojej wsi i kilku "kojarzyłem" z czasów sprzed wojny, żaden z nich nie wygląda na bogatego ani tak się nie zachowuje, mili normalni ludzie.

Myślę, że obecna sytuacja spowoduje że Ukraina będzie naszym przyjacielem, jak pokazał ich zapał do wali jest to mega honorowy i odważny kraj.
Jeśli już liczysz tylko pieniądze i patrzysz tylko przez pryzmat pieniędzy to spójrz na to w ten sposób że pewnie znaczną część ich odbudowy wykonamy my i wiele materiałów zostanie u nas kupionych lub przynajmniej przejdą przez nasz kraj.
A tak poza tym Twoje statystyki 3 milionów nie uwzględniają tych co wyjechali.
Ogólnie np. wczoraj wjechało nie całe 20 tyś, a wyjechało prawie 24 tyś.
Teraz powali zaczyna więcej wyjeżdżać niż wjeżdżać. (Trzeba byłoby dokładnie sprawdzić).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 maja 2022, 15:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Rost napisał(a):
Jak patrzę na zachowanie Ukraińców w Polsce, to w sumie się nie dziwię tej wojnie.



:mur: :mur: :mur: Brak słów. To tak jakby Ciebie najechać i zastrzelić, a kobiety (w tym dzieci) z Twojej rodziny zgwałcić i udusić bo pisałeś głupoty na forum bmw sport.

Czy Wy już ochu....... do reszty??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 maja 2022, 17:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, niestety nie masz wiedzy żeby mi w czymkolwiek doradzać.
Jak nie po Twojej myśli mówi to lewak - wszystko tak od dłuższego czasu "spłycasz" i polaryzujesz - odpuszczam.

Rost, 3mln? Jak skoro przybyło 2.9mln, a w tym czasie wróciło do ojczyzny blisko 0.8mln?


Ja tylko doradzam abyś powiększył właśnie swoją wiedzę i zwracam uwagę na brak zrozumienia znaczenia wyrazu „naturalny”.

A co do Pana Wilkosza, to wiem o czym mówię, bo już wielokrotnie człowiek ten dawał wyraz niezgodny z prawicową filozofią i stanowiskiem Konfederacji, a także JKM. Proponuję prześledzić historię jego wypowiedzi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 maja 2022, 18:13 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Rost, napisze Ci to jak ja to widzę z mojej perspektywy. Tak tez widzę lepsze auta na ukraińskich rejestracjach, są to ludzie którym udało się wyrwać z piekła i są teraz tu. U mojej mamy w szkole jest parę osób z Ukrainy i nie byli to ludzie biedni czy jakaś patologia. Rodzice tych dzieci mieli własne biznesy duże wypasione domy obecnie w miejscu gdzie stał dom jednej z nich jest lej po bombie. Dzieci są grzeczne często umieją po dwa trzy języki obce. Są wdzięczni za wszystko.
Sam na własnej skórze też się przekonałem że trzeba pomagać i robię to bardzo chętnie. Pierwszy raz gdy przyjechałem z pełnym bagażnikiem jedzenia Pani aż płakała jak to zobaczyła. Mi było ciężko się powstrzymać. Historia tych ludzi pewnie taka sama jak większość uchodźców, chociaż ja nazywam ich naszymi gośćmi. Dosłownie w czym stali w tym przybyli do nas. I sam widzę że to nie jest patologia, pani po uniwersytecie kijowskim, była księgową, z rozmowy widać że bardzo mądra kobieta, jej syn też dopilnowany bardzo dobry uczeń a do tego mistrz Ukrainy w szermierce. Nie siedzi i mówi daj do wszystkich, ale udało się jej ogarnąć pracę w księgowości, była nawet gotowa podjąć pracę w fastfodzie, i to wszystko bez znajomości języka polskiego. Sytuacja jest dla niej na tyle wstydliwa że nawet nie powiedziała mi że przestała brać leki bo nie miała kasy, dopiero jak byłem u niej z zakupami to sam zauważyłem że jest coś nie tak i dosłownie wcisnąłem jej kasę na leki. Następnego dnia dostałem zdjęcia paragonu i wykupionych leków i że jak będę u nich to reszta leży i czeka na mnie, oczywiście nie wziąłem. Mógłbym jeszcze więcej pisać o tym wszystkim, ale resztę zostawię sobię, bo to bardzo smutne i trudne doświadczenia.

Także nie uważam ich za patologię. Wiadomo że zawsze się trafi zgniłe jabłko, ale nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Zresztą popatrz na "naszych" też potrafią się zachowywac jak zwierzaki, ale też nie ma co na tej podstawie nas wszystkich nazywać patologią.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 maja 2022, 08:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Rost napisał(a):
Jak patrzę na zachowanie Ukraińców w Polsce, to w sumie się nie dziwię tej wojnie.


Jak czytam tego typu wpisy to tak po ludzku czuję obrzydzenie do ich autora.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 maja 2022, 19:30 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Miłosz napisał(a):
Zresztą popatrz na "naszych" też potrafią się zachowywac jak zwierzaki, ale też nie ma co na tej podstawie nas wszystkich nazywać patologią.


Zwłaszcza na emigracji. Ogólnie bardo dobra wypowiedź.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 4 maja 2022, 14:43 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
renoraines napisał(a):
Norwegia dołącza do sankcji nałożonych na Rosję przez UE. Norwegia zamknie swoje porty dla rosyjskich statków (nie dotyczy kutrow rybackich), a granice dla rosyjskich ciężarówek.
mi Pan wytknął błąd ort. który jest łatwy do poprawienia a sam Pan napisał coś co jest propagandą dla ludzi bez wiedzy. A nie będę prostował bo poleci pełno stron o niczym. W innym temacie zadałem kolejne pytanie pewnie też bez odpowiedzi.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 4 maja 2022, 15:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
:rotfl: żebrzący o uwagę , str 31 tematu nowy wał aktualna :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 maja 2022, 01:08 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Kyokushin napisał(a):
Miłosz napisał(a):
Zresztą popatrz na "naszych" też potrafią się zachowywac jak zwierzaki, ale też nie ma co na tej podstawie nas wszystkich nazywać patologią.


Zwłaszcza na emigracji. Ogólnie bardo dobra wypowiedź.


Daleko szukać nie trzeba, tu na miejscu też się dzieją cuda i to względem osób, które powinny być w jakiś sposób chronione z uwagi obecnej sytuacji, nie mogę za dużo póki co pisać, spać od kilku dni też nie mogę, bo to co "nasi" robią przechodzi ludzkie pojęcie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 maja 2022, 06:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Socjalizm wywołuje efekt odwrotny do zamierzonego. Jeżeli rząd wydrukował miliardy z powodu tego, że sam ustanowił para pandemię, powodując inflacje i kryzys gospodarczy, teraz tarcze antyputinowskie - kolejny dodruk.

To wszystko wywołuje ogromną inflację. A tutaj jeszcze oliwy do ognia dolewa przeskalowana systemowa pomoc Ukraińcom, na którą nas nie stać, czyli kolejny dodruk i kolejna inflacja. Biedniejący w oczach Polacy mają dość, systemowy socjalizm odbija się zawsze na spadku poziomu dobroczynności.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 maja 2022, 08:09 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Obrazek

Tak się spokojnie zastanawiam jakie pieniądze z Rosji muszą iść do Watykanu że papież kompromituje się z każda kolejną wypowiedzią.
On za chwilę zacznie bronić Rosji i Putina.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 maja 2022, 08:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jasne, religie w większości to dno, tylko odpowiedz mi uczciwie na jedno zasadnicze pytanie - co by się stało jeśli Meksyk by chciał dołączyć do jakiegoś zawiązanego przez Rosję RATO powiedzmy razem z Wenezuelą, Kubą i Kanadą i rozstawić sobie głowice jądrowe i rakiety u granic USA?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 5 maja 2022, 09:48 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Pewnie USA by interweniowało ale myślę że nie zbrojnie mordując cywilów.

Zresztą co tutaj porównywać biorąc pod uwagę że Ukraina raczej prędko by w NATO nie była.
Cytuj:
W 2008 r. Ukraina złożyła wniosek o objęcie ją Planem na rzecz Członkostwa w NATO. Sojusz z entuzjazmem odniósł się do tej decyzji, oznajmiając jednocześnie, że kraj ten stanie się kiedyś członkiem NATO (aczkolwiek nie podano wówczas konkretnej daty).


Cytuj:
Gdy w 2010 r. wybory prezydenckie na Ukrainie wygrał Wiktor Janukowycz, plany związane z przystąpieniem Ukrainy do Sojuszu Północnoatlantyckiego zostały zawieszone, co było wyrazem jego prorosyjskiej polityki.


Później to już większość krajów obawie przed Rosją nie chciała Ukrainy w NATO.
Właśnie obecne czyny Rosji napędzą Finlandię, Szwecję, Ukrainę itp w kierunku NATO, kraje NATO też na wiele przymkną oko. Więc popełnił potężny błąd.
Obecna Wojna dla Rosji jest już nie do wygrania, wycofał się z znacznej części Ukrainy, Ukraińcy się przegrupowali umocnili, otrzymali sprzęt. Zajmie max ten Donbas, zrobi drogę na Krym i po imprezie. Jak już Niemcy chcą utrzymania sankcji to można powiedzieć że Putin swoją polityką sprowadzi Rosję na kolana.
Nawet jeśli kiedyś zniosą sankcje to wiele inteligentnych krajów nauczona obecną sytuacją zrobi wszystko żeby od-uzależnić się od Rosyjskich surowców.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL