BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 17:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 18 września 2013, 22:00 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2080
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E81
Kod silnika: N54b30a
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=172345
A ja jeżdże zawsze nie szybciej niż ograniczenie +20km/h, bo wtedy wiem, że ani żaden fotoradar, ani szuszarka się mną nie zainteresuje i mam spokój, a przy okazji nie jestem najwolniejszy... A... I tu czekam na lincz- jestem tym **ujem przedstawicielem na których tak zawsze wszyscy cisną :D i miałem służbowe kombi w dieslu (skodę nawet!)... Jak ja uwielbiam te stereotypy, mój ojciec jeździ passerati w kombi i nigdy nikogo nie zabił jadąc samochodem i nawet jeździ całkiem sprawnie, a nie jak p*zda nie może być co? :rotfl:

_________________
Galeria Turasa 328iT:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=137931

Galeria Compacta 325ti
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161392&start=0

Galeria M5:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=158685&start=0

Galeria jedynki 135i:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=172345


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 18 września 2013, 22:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
k13thelegend, teraz najgorsi kierowcy to w toykach verso są ! :rotfl: Wiem coś o tym, bosh co za auto :wstyd:


A odnośnie meritum wątku to winna obustronna jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 18 września 2013, 22:34 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
k13thelegend napisał(a):
i nigdy nikogo nie zabił jadąc samochodem


Cóż za osiągnięcie! Warto do CV wpisać :rotfl:

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 18 września 2013, 23:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tomek napisał(a):
k13thelegend napisał(a):
i nigdy nikogo nie zabił jadąc samochodem


Cóż za osiągnięcie! Warto do CV wpisać :rotfl:


Facet jest nie byle kto!

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 06:46 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 718
Lokalizacja: Zabrze
Moje BMW: e46 320D
Kod silnika: m47
Garaż: murowany
k13thelegend napisał(a):
A ja jeżdże zawsze nie szybciej niż ograniczenie +20km/h, bo wtedy wiem, że ani żaden fotoradar, ani szuszarka się mną nie zainteresuje i mam spokój, a przy okazji nie jestem najwolniejszy...


x2 aczkolwiek chyba gorsi są kierowcy pand niż kombiaków :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 08:54 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2080
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E81
Kod silnika: N54b30a
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=172345
jiGsaw napisał(a):
Tomek napisał(a):
k13thelegend napisał(a):
i nigdy nikogo nie zabił jadąc samochodem


Cóż za osiągnięcie! Warto do CV wpisać :rotfl:


Facet jest nie byle kto!


Taaaaaki jestem z niego dumny :rotfl:

_________________
Galeria Turasa 328iT:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=137931

Galeria Compacta 325ti
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161392&start=0

Galeria M5:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=158685&start=0

Galeria jedynki 135i:
https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=172345


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 10:00 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: E46 328Ci
Kod silnika: M52B28TU
Ogolnie w pl kierowcy sa naprawde slabi.
szkolenie na kierowcow do du.y.nie parkowanie na placu tylko wyprowadzenie auta z poslizgu,uzywanie abs u,dynamiczna bezpieczna jazda,uzywanie lewego pasa na autostradzie,odpalanie kierunkowskazu odpowiednio wczesniej.
Co do samego artykulu to nie wiem czy gosc mial zielona strzalke czy po prostu wjechal juz na czerwonym i wtedy go merol puknal.Fakty sa takie ze bardzo duzo ludzi laduje sie na poznym pomaranczowym i dochodzi do tragedi,3 minuty nikogo nie zbawi jak sobie poczeka.Grzanie 130 takim samochodem w miescie tez za madre nie jest ,ale jak sie ma taka moc to korci czleka zeby depnac a te 130 niejeden z was grzal w miescie i to nie raz nie dwa,tylko ze nic sie nie stalo i uszlo bezkarnie,wiec po to te komentarze ,dozywocie itd,dla goscia z kasa 4 lata w pierdlu a pozniej 6 bez auta dadza do myslenia ale wiadomo ze zycia nikomu nie przywroca.
W tym wypadku zgineli ludzie a to zawsze jest dla kogos tragedia.Gosc nie przeprosil i to juz zle swiadczy o nim ,bo co by nie myslec zabil 3 osoby.
U nas nie ma drog do szybkiej jazdy po za autostradami o 2 pasach na ktorycch tiry zaczynaja sie wyprzedzac pod gorke i trwa to tez niejednokrotnie kilkadziesiat sekund no bo ten przed nim jedzie o 3km h wolniej i takie rzeczy powinny byc zabronione,bo niejednokrotnie wpychal mi sie z naczepa przed maske i jeszcze przez radio morde darl ja debil no bo przeciez duzy moze wiecej a to swiadczy tylko o jego umiejetnosciach do stwazania zagrozenia.Wyprzedzasz kogos a on dep na pedal gazu i trzyma,osobiscie radze sobie bo zazwyczaj robia to golfami tdi ale jak masz slabszy motor to wiele nie trzeba zeby miec dzwona,na autostradzie ok ,mozemy swirowac bo najwyzej ktos zostanie z tylu ale na zwyklej krajowce dochodzi do wypadkow i czesto smiertelnych.
polacy lubia wrzucac kierunek jak juz skrecaja zamiast zasygnalizowac to odpowiednio wczesniej i to mnie najbardziej wk...a


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 11:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ja ostatnio przyjąłem taktykę by bezlitośnie trąbić jak ktoś skręca bez kierunkowskazu albo wrzuca go w chwili skrętu i wywołuje u mnie poczucie zagrożenia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 12:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kyokushin napisał(a):
Odnośnie motocykli - bardzo fajny felieton, okiem motocyklisty - polecam, generalnie 20% mocnych idiotów robi siarę tym normalnym:
http://www.motogen.pl/Dwiescie-po-miesc ... 18464.html

Cytuj:
jeśli Pan Piotr Lat 37 Panigale chce na odcinku 200-300 m wyhamować, to szansę na to ma jak na spojrzenie z góry w oczy Sashy Grey


Jebłem :rotfl:

Rider_85 napisał(a):
.
Taki wyrok jak w powyższej sprawie już zapadł niejednokrotnie. Kiedyś była głośna sprawa dotycząca tira, który włączał się do ruchu za łukiem drogi, a w międzyczasie nadjechał Mercedes z prędkością >200km/h i wprasował się w naczepę.


Dokładnie tak, to nie nowość.

jiGsaw napisał(a):
Ja ostatnio przyjąłem taktykę by bezlitośnie trąbić jak ktoś skręca bez kierunkowskazu albo wrzuca go w chwili skrętu i wywołuje u mnie poczucie zagrożenia.


W 9 na 10 takich przypadków taki cfel tudzież piz.da pokaże jeszcze faka zamiast przeprosić awaryjkami... Taki kraj że jak ludzie wsiadają do samochodu to się z nich robią kozaki.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 13:31 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: E46 328Ci
Kod silnika: M52B28TU
Kraj w ktorym od niedawna kazdy moze kupic auto ,bo mozna juz za pare groszy kupic i ci co maja prawo jazdy od 40 lat a przejechali raptem 35 km zaczynaja wymiatac co niedziela to nie ma sie co dziwic ze tak jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 15:32 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
jiGsaw napisał(a):
Ja ostatnio przyjąłem taktykę by bezlitośnie trąbić jak ktoś skręca bez kierunkowskazu albo wrzuca go w chwili skrętu i wywołuje u mnie poczucie zagrożenia.


To samo robię.

Natomiast nie trąbię tak na chama cisnąc, tylko 2-3 krotnie i krócej. Ogólnie jak jeżdżę to sporo trąbię, ale właśnie nie naparzam na maxa, tylko delikatnie - nazwijmy to impulsem dźwiękowym. Np jak będę wyprzedzał ciężarówkę której kierowca mnie nie widzi, jak ktoś jedzie na pasie obok i może mnie nie widzieć, jadę luźnym pasem, obok pasu który stoi 'korkiem', żeby nikt mi pod koła nie zechciał wskoczyć, lub jak zbliżam się do skrzyżowania i mam pierwszeństwo, a auto na podporządkowanej wydaje się jakieś homo niepewne.
To dobra metoda, we włoszech powszechnie stosowana, oni nie naparzają po chamsku na siebie tymi trąbkami, tylko dają o sobie znać - nie widzisz mnie, ale slyszysz - niczym nietoperze :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 15:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kyokushin napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Ja ostatnio przyjąłem taktykę by bezlitośnie trąbić jak ktoś skręca bez kierunkowskazu albo wrzuca go w chwili skrętu i wywołuje u mnie poczucie zagrożenia.


To samo robię.

Natomiast nie trąbię tak na chama cisnąc, tylko 2-3 krócej. Ogólnie jak jeżdżę to sporo trąbię, ale właśnie nie naparzam na maxa, tylko delikatnie - nazwijmy to impulsem dźwiękowym. Np jak będę wyprzedzał ciężarówkę której kierowca mnie nie widzi, jak ktoś jedzie na pasie obok i może mnie nie widzieć, jadę luźnym pasem, obok pasu który stoi 'korkiem', żeby nikt mi pod koła nie zechciał wskoczyć, lub jak zbliżam się do skrzyżowania i mam pierwszeństwo, a auto na podporządkowanej wydaje się jakieś homo niepewne.
To dobra metoda, we włoszech powszechnie stosowana, oni nie naparzają po chamsku na siebie tymi trąbkami, tylko dają o sobie znać - nie widzisz mnie, ale slyszysz - niczym nietoperze :D


No nie wiem... drugie Indie u nas będą :oczami:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 17:09 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 468
Lokalizacja: Piła
Moje BMW: E46 318i
Kod silnika: N46B20
Klaksonolokacja taka. Może dlatego na przeglądzie sprawdzają klakson.
Ja jestem ze wsi, to jak mi wyprzedzany grzyb próbuje wkomponować swego Rdzopla albo Poldka w prawy błotnik i drzwi pasażera, trąbię ochoczo dopóki nie zauważę reakcji otrąbionego grzyba. Krócej trąbiłem, nie działa, grzyby są głuche albo udają, że to wcależebonie oni. Durniów, co znaleźli prawko w Laysach i właśnie wprowadzają na rondzie swoje zasady ruchu drogowego, wynalezione minutę temu, też otrąbiam gromko i długo, dopóki nie zaprzestaną dziwnych kocich ruchów i nie zaczną poruszać się swoim pojazdem jak na białego człowieka przystało. Nie montowałem pneumatycznych klaksonów, to by dopiero kusiło.

_________________
Nie biegaj za stadem.

3.6 litra i 249 KM łącznie.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 17:44 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
jonas napisał(a):
Nie montowałem pneumatycznych klaksonów, to by dopiero kusiło

Oj tak :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 21:04 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
Kyokushin napisał(a):
jonas napisał(a):
Nie montowałem pneumatycznych klaksonów, to by dopiero kusiło

Oj tak :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:


Wtedy to dopiero można by trąbić na takich kretynów :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 19 września 2013, 21:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2578
Moje BMW: F20
Kod silnika: N55B58
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:




Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 20 września 2013, 08:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1566
Lokalizacja: KBC
Moje BMW: E36 328 Coupe
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=124186
Daniel_85 napisał(a):
Ja nadal twierdzę, że zabicie 3 osób pędząc po mieście z taką prędkością to morderstwo z premedytacją. A prawo jazdy powinni mu od razu na miejscu przeciąć na pół i wlepić dodatkowo dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a nie tylko zakaz na 10 lat..


Bez przesady przecież nie zrobił tego umyślnie. Jakby był po alko to dożywotni zakaz jak najbardziej !!!

Kara słuszna moim zdaniem.

_________________
Obrazek



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 20 września 2013, 18:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 186
Lokalizacja: Coventry
Moje BMW: E38 & E34
Kod silnika: M62B44 & M30B35
jonas napisał(a):
czipowane Passerati na ropę
:rotfl:

Wiekszosc trasy do pracy pokonuje po autostradzie, i jadac sobie 130km/h wyobrazilem sobie, ze jestem na skrzyzowaniu w miescie i wyprzedzam pojazd z prawej, majac stacje benzynowa po prawej i pieszego na przejsciu... Liczby to jedno, ale jak sie to zwizualizuje to dopiero sie widzi jak kiepska to byla ocena warunkow na drodze.
A z ta kara dla niego, to pamietajcie, ze na ile by go nie zamkneli, i czy oddadza mu prawko czy nie.. najgorsza kara jest to, ze ma na sumieniu 3 niewinne osoby - do konca zycia, i bez zawiasow...

_________________
E38 740i viewtopic.php?f=6&t=134257&p=1720019#p1720019
E34 535i Sport.. viewtopic.php?f=6&t=133495


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 21 września 2013, 17:36 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1421
Lokalizacja: Sulechów
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
Garaż: Jest: E36 320iC
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=142418&start=0
Było: E36 323i:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=104755&start=0
Ja tam mam jedną "swoją" zasadę - w mieście nigdy szybciej niż 10km/h od tego co pozwala w danym miejscu ograniczenie. Czyli 50=60, 40=50, 70=80 itp. Jeżdżąc po Niemczech zauważyłem, że 3/4 tamtejszych kierowców kieruje się właśnie taką zasadą.

W trasie zwalniam w każdej wioseczce, czym często denerwuję kierowców za mną :hyhy: Bo w niezabudowanym jadę dość żwawo, 100-110, a w każdej wiosce hamuję do 60 :hyhy:

Ogólnie wg mnie, najważniejsze to jeździć z głową. Nie trzymać się sztywno ograniczeń, tylko po prostu myśleć... Są miejsca, gdzie można pojechać 80 na 40 i nie stwarzać tym zagrożenia (tak, są takie miejsca i nie są to skrzyżowania lub przejścia dla pieszych), a są takie gdzie dozwolone 50 to za dużo... Po prostu używanie mózgu i obserwacja drogi oraz otoczenia to moim zdaniem najważniejsze rzeczy... Duża część kierowców patrzy tylko "przed swój nos" i zaskakuje ich np. gwałtowne hamowanie, kiedy wystarczyło popatrzyć 300m do przodu i można się było na to przygotować. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Bezprecedensowy wyrok - Pierwszeństwo przejazdu a szybkość
PostNapisane: 22 września 2013, 13:36 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 186
Lokalizacja: Coventry
Moje BMW: E38 & E34
Kod silnika: M62B44 & M30B35
Bloody napisał(a):
Ja tam mam jedną "swoją" zasadę - w mieście nigdy szybciej niż 10km/h od tego co pozwala w danym miejscu ograniczenie. Czyli 50=60, 40=50, 70=80 itp. Jeżdżąc po Niemczech zauważyłem, że 3/4 tamtejszych kierowców kieruje się właśnie taką zasadą.

W trasie zwalniam w każdej wioseczce, czym często denerwuję kierowców za mną :hyhy: Bo w niezabudowanym jadę dość żwawo, 100-110, a w każdej wiosce hamuję do 60 :hyhy:

Ogólnie wg mnie, najważniejsze to jeździć z głową. Nie trzymać się sztywno ograniczeń, tylko po prostu myśleć... Są miejsca, gdzie można pojechać 80 na 40 i nie stwarzać tym zagrożenia (tak, są takie miejsca i nie są to skrzyżowania lub przejścia dla pieszych), a są takie gdzie dozwolone 50 to za dużo... Po prostu używanie mózgu i obserwacja drogi oraz otoczenia to moim zdaniem najważniejsze rzeczy... Duża część kierowców patrzy tylko "przed swój nos" i zaskakuje ich np. gwałtowne hamowanie, kiedy wystarczyło popatrzyć 300m do przodu i można się było na to przygotować. ;)


Dokladnie tak. W kazdym moim poscie w tym watku wlasnie to chcialem przekazac. Uzywac mozgu, nie koniecznie sztywno trzymac sie ograniczen, choc niektorzy chyba nie zrozumieli przekazu.. ale takie juz uroki polemiki z szerszym gronem. W kazdym razie popieram kolege w 100%.

_________________
E38 740i viewtopic.php?f=6&t=134257&p=1720019#p1720019
E34 535i Sport.. viewtopic.php?f=6&t=133495


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL