BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 4 czerwca 2024, 15:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 13:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15746
MAJSU napisał(a):
renoraines napisał(a):
kszyhu, jak zwykle bijesz piane i nie rozumiesz sedna sprawy.
Trzeba sobie radzic .Na tym polega życie żeby sobie ułatwiać, a nie utrudniać . Od narzekania cena nie zmaleje.
Nie chcesz kupować w promocji, wielopaki to twój wybór. "Krzywdy" sklepowi nie zrobisz , wręcz odwrotnie zapłacisz więcej zł. I na własne życzenie jesteś wycyckany :rotfl:

Ja kupuje w promocji , wielopaki i na tym oszczędzam . Wybieram te same produkty które i tak kupiłbym . W ilości ( licząc w dluszym okresie czasu )ktora jest taka sama jak zwykle . Nie wyrzucam jedzenia. Sklep sprzeda mi tyle samo , ale ja zapłacę mniej i to jest w moim interesie.
Alkohol przed świętami i sylwestrem jest tańszy, to zaopatrzyłem sie.
Majac w domu więcej jedzenia czy picia, nie zjem i nie wypije od razu więcej.


Inny obrazowy skrajny przykład. Kupując auto u dilera jedni zapłacą cenę katalogowa i będą narzekać ze drogo.
Drudzy skorzystają z rabatu i maja z tego powodu dobry humor.




:rotfl: twoj problem ze tak dojeżdżasz z Ciućkowa do Warszawy :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 13:50 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
alduwiel napisał(a):
Idz na ślub i nie pij tak jak ja...Szwagier do dziś myśli, ze ja mu to na zlość zrobiłem...:/




Idź na imprezę sylwestrową gdzieś, albo na ślub i nie pij to się przekonasz jak ludzie Cię znienawidzą...


Aldek to zmień lepiej towarzystwo i znajomych :) To przypadłość prostych i z reguły egoistycznych ludzi którzy uważają że wszyscy mają "bawić" się tak jak oni. Dobry gospodarz dba o to żeby każdy czuł się dobrze a nie wszyscy bawili się tak jak on sobie wymyślił.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 13:51 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14124
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
MAJSU napisał(a):
Aldek to zmień lepiej towarzystwo i znajomych
Świagier to " rodzina " a nie znajomi ;)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 14:00 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Frank napisał(a):
MAJSU napisał(a):
Aldek to zmień lepiej towarzystwo i znajomych
Świagier to " rodzina " a nie znajomi ;)


Jak szwagier, wujek, bacia, kuzyn czy ktokolwiek inny w rodzinie jest pajacem to serio nie ma najmniejszego powodu żeby z kimś takim utrzynywać jakiekolwiek relacje.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 14:20 
Offline
Forumowicz

Posty: 392
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 135i, f54.
Kod silnika: n55, b46
alduwiel napisał(a):
Ja w ciągu ostatniego roku piłem 2x. Miedzy 2018 a 2019 jakieś połotra roku to ani kropli. Taki wykład ruska od walki z uzależnieniami zobaczylem i mi się odechciało pić.

W sumie na następny dzień oglądałem film o mięsie i tez straciłem ochotę na mięso juz na wsze czasy.

:/

Kurczę tak czytam, czytam, czytam i niestety mam kilka refleksji. Oczywiście chwała Ci za to, ze dbasz tak o zdrowie, planetę itp. ale biorąc pod uwagę całokształt życia to musimy pamiętać, ze jedzenie jest jedną z przyjemności w życiu, kosztowanie nowych rzeczy, potraw, trunków ma nam dawać fun, W sumie życie jest tak i tak bardzo często popierdzielone, ze ta odrobina szczęścia w jedzeniu mięcha czy wypiciu browarka powinna trwać wiecznie. Szkoda, ze sobie to odbierasz. Nie chcę Cię oceniać ale troszkę jednak tracisz. Pamiętaj wszystko z umiarem a nie całkowite odcięcie się.
Oczywiście rozumiem Twoje podejście do świata do globalnej polityki, jestem stałym czytelnikiem forum i znam filmy jakie nam pokazujesz. Tylko (tutaj znów proszę o zrozumienie, to tylko moje zdanie) czy aby nie zaczynasz popadać w lekką paranoję, nie boję się tego tak nazwać, oczywiście są elity, są korporacje itp ale jaki mamy finalnie wpływ, co możemy zrobić, jakie są twarde dowody na poparcie tez. Raczej niewielkie. I co mamy przestać czerpać przyjemność z życia, mamy martwić się Covidem, mięsem czy plastikową torebką z Biedry bo ona truje las deszczowy. Nie uważam, mamy żyć normalnie czerpać z życia haustami, cieszyć się dniem dzisiejszym, nie zapominając o naszych dzieciach a te korporacje i tak zrobią co będą chciały i tak nie mamy na to wpływu. Jestem pracownikiem jednej duuużej korporacji, myślisz, ze ktoś ma wpływ na to co wymyśli zarząd, na to co wymyśli właściciel. Gwarantuję Ci, ze nie. Nikt tego nie zmieni. Może 25 milionów Polaków gdyby coś zasugerowało to by to zrobili, albo Jarek im nakazał a inaczej będą brnąć do przodu dbając o Swoje Interesy. Takie są korporacje i to nie jest zmowa to jest dbanie o własne interesy, o zysk dla właściciela. Oni nie muszą się z nikim dogadywać. Przy aktywach, rzędu miliardów dolarów takie firmy nie proszą się Rotszyldów czy innych banków, często właśnie rządom zależy na dobrych stosunkach z nimi, to oni dostarczają pieniędzy, to oni płaca podatki. Kurcze chyba za daleko zabrnąłem to nie ten temat :/
Jedz mięso spraw sobie przyjemność zjadając stek i popijając piwkiem. Naprawdę tych neuronów nie ubędzie tak dużo a rozkosz płynąca z jedzenia jest niezastąpiona :D Pamiętaj, że może ''Jutra nie Będzie''.

Najsmutniejsze w tym, że chyba mam już płaski mózg, tych pofalowań już tam nie ma, musi być gładko, tylko czemu potrafię się logicznie wypowiadać (przynajmniej mam taką nadzieję), sam nie wiem :rotfl: :rotfl: :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 16:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Dziku, przeczytałem twojego posta no i niestety musi tam być na gładko, masz rację. Na szczęście się mylisz.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 19:43 
Offline
Forumowicz

Posty: 392
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 135i, f54.
Kod silnika: n55, b46
MAJSU napisał(a):
Dziku, przeczytałem twojego posta no i niestety musi tam być na gładko, masz rację. Na szczęście się mylisz.


W sumie fajnie. Duża część właścicieli bmw tak ma.
A pamiętaj że błądzenie i pomyłki są rzeczą ludzką. Może masz rację, nie neguję


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 20:05 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1157
Lokalizacja: Mazury
Moje BMW: brak
Garaż: było V8
Panowie zamiast się kłócić szukajcie lepiej takich promocji :)
nawet abstynent się skusi :rotfl:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 20:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
dzik320d napisał(a):
MAJSU napisał(a):
Dziku, przeczytałem twojego posta no i niestety musi tam być na gładko, masz rację. Na szczęście się mylisz.


W sumie fajnie. Duża część właścicieli bmw tak ma.
A pamiętaj że błądzenie i pomyłki są rzeczą ludzką. Może masz rację, nie neguję


To co robisz każdego dnia i jak to robisz ma wpływ na otaczający Cię świat i to nie korporacje narzucają co będziemy robić i jak bo to my jesteśmy ich klientami.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 21:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
renoraines napisał(a):
kszyhu, jak zwykle bijesz piane i nie rozumiesz sedna sprawy.

Myślałem, że wyciągnę od ciebie jakiechs rzeczowe argumenty, przemawiające za twą postawą... ale standardowo, doszedłem do tego etapu co większość, że gdy ma się coś wyjaśnić to zaczynasz "wrzucać". Że "jak zwykle bije pianę". Raz na jakichś czas coś napiszę w pogawędkach "i już jak zwykle"!? Bije pianę? Widziałeś żebym się wzbudzał na każdym kroku jak ktoś dupę obrabia konfederacji,kukizom, chołowniom, platfusom, czy kogo sobie tam wstawisz?
A ty jakoś często "bijesz pianę" gdy ktoś wspomni o pisiorach. Nawet czasami nie trzeba pisać, bo sam się nakręcasz i wrzucasz jakiechs memy czy coś. Kto tu bije pianę i nie kuma sedna sprawy kolego? Nawet w święta nie odpusciles, na co zwróciłem uwagę, serio serio ;) zluzuj majty... Przyznaj " PiS to najlepsza partia na ziemi i będę jej bronił jak Lew". Skończę bić pianę :hyhy: nie będę się czepiał. :D

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 22:50 
Offline
Forumowicz

Posty: 392
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 135i, f54.
Kod silnika: n55, b46
MAJSU napisał(a):
dzik320d napisał(a):
MAJSU napisał(a):
Dziku, przeczytałem twojego posta no i niestety musi tam być na gładko, masz rację. Na szczęście się mylisz.


W sumie fajnie. Duża część właścicieli bmw tak ma.
A pamiętaj że błądzenie i pomyłki są rzeczą ludzką. Może masz rację, nie neguję


To co robisz każdego dnia i jak to robisz ma wpływ na otaczający Cię świat i to nie korporacje narzucają co będziemy robić i jak bo to my jesteśmy ich klientami.


Niestety w pewnej części się z Tobą nie zgodzę, korporacje kreują standardy, wpajają nam pewne odruchy, oczywiście jest pewna cześć ludzi, którzy nie poddają się tym wpływom, ale gro osób, pewnie Ty też się temu podajesz. Każdy lubi metki, każdy lubi odwiedzić miejsca o których może się pochwalić itp. Ten świat jest wykreowany, sztuczny w dużej mierze, my się temu poddajemy nawet nie zdając sobie sprawy, że tak jest.
Uważasz, że to nie korporacje decydują o tym co na przykład jedzą na przykład Polacy, Jesteś w błędzie. Jeśli chcą aby wszyscy jedli makaron to robi się kampanie, przeceny, promocje i to oni decydują co przeciętny człowiek kupuje, Widzi tanio makaron w promce z sosem i bierze. Aby decydować właśnie o tym co robi korpo to wtedy wszyscy powinni zaprzestać kupowania makaronu.
A jeszcze lepszy przykład dlaczego wszyscy tak pragną samochodów hybrydowych. Tak ich zaprogramowali, że to cool, zdrowe, fajne i tanie w utrzymaniu. Czy tu nie decydują o nas korporacje? Popatrz na ulice ile tych plastikowych Toyot jeździ. Popatrz na te panie w tych Toyotach, które chcą być eko i jeść glony bo to zdrowo. Ten świat jest sztucznie programowany.
Fajnie się nie dawać ale większość nie myśli samodzielnie i ma tak jak ja gładko pod czaszką. To samo z alkoholem, wszystko jest dla ludzi, na Cię cieszyć dawać radość. Jeśli nie krzywdzisz innych, bliskich, to czemu mam sobie odmówić cholernego piwa. Nawet z tej promocji w Biedrze. A ty nie kupujesz w promocji, nie poddajesz się. Czy tu taki Lidl nie kreuje twojego koszyka zakupów?
Jeśli uważasz, ze masz wpływa na świat to fajnie. Powiedz mi tylko jaki? Co możesz jako jednostka zmienić? Popatrz na tysiące, miliony na ulicach, nieraz z cegłami, kamieniami czy coś zmieniają. Niewiele.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 23:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15746
kszyhu napisał(a):
renoraines napisał(a):
kszyhu, jak zwykle bijesz piane i nie rozumiesz sedna sprawy.

Myślałem, że wyciągnę od ciebie jakiechs rzeczowe argumenty, przemawiające za twą postawą... ale standardowo, doszedłem do tego etapu co większość, że gdy ma się coś wyjaśnić to zaczynasz "wrzucać". Że "jak zwykle bije pianę". Raz na jakichś czas coś napiszę w pogawędkach "i już jak zwykle"!? Bije pianę? Widziałeś żebym się wzbudzał na każdym kroku jak ktoś dupę obrabia konfederacji,kukizom, chołowniom, platfusom, czy kogo sobie tam wstawisz?
A ty jakoś często "bijesz pianę" gdy ktoś wspomni o pisiorach. Nawet czasami nie trzeba pisać, bo sam się nakręcasz i wrzucasz jakiechs memy czy coś. Kto tu bije pianę i nie kuma sedna sprawy kolego? Nawet w święta nie odpusciles, na co zwróciłem uwagę, serio serio ;) zluzuj majty... Przyznaj " PiS to najlepsza partia na ziemi i będę jej bronił jak Lew". Skończę bić pianę :hyhy: nie będę się czepiał. :D


Nie czytam az tak twoich postow, żebym zwracał uwage co robisz :D . Odnosze się z humorem do tego co piszesz do mnie, to twoje bicie piany mnie bawi :D . Tak jak mam beke ze wspomnianej konfederacji i jej przesłania dla pryszczatych ,ze panstwo bez podatkow i zus to jedyne na swiecie panstwo szczęśliwości wiecznej :rotfl: . Realnie konfederacja może co najwyżej w poczucie własnej nieudolności, obsikac murek.
Poza tym, wielokrotnie wspominalem, ze grabie grabią do siebie, do polityki idzie sie dla kasy i dotyczy to kazdej partii.
W tym temacie napisałem
renoraines napisał(a):
Wybór miejsca zakupów czy market, mały sklepik czy stacja paliw to indywidualna sprawa.

renoraines napisał(a):
Co kto woli, wedle uznania.


Mimo tego, nie rozumiesz sedna sprawy. Czyli ,ze bezproblemowo mogę online zdobyc informacje o promocjach, korzystając z nich mam namacalne korzyści czy to w postaci dodatkowego produktu w tej samej cenie czy tez zaoszczędzonych pieniędzy w portfelu, a kupując wiecej nie zmarnuje tego bo i tak to kupiłbym w dłuższym okresie czasu. Dla mnie liczy się nie cena katalogowa,ofertowa nawet po podwyzce, ale finalna cena zakupu, transakcji itd nie tylko produktow spozywczych.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 21 stycznia 2021, 23:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
renoraines napisał(a):
Mimo tego, nie rozumiesz sedna sprawy. Czyli ,ze bezproblemowo mogę online zdobyc informacje o promocjach, korzystając z nich mam namacalne korzyści czy to w postaci dodatkowego produktu w tej samej cenie czy tez zaoszczędzonych pieniędzy w portfelu, a kupując wiecej nie zmarnuje tego bo i tak to kupiłbym w dłuższym okresie czasu. Dla mnie liczy się nie cena katalogowa,ofertowa nawet po podwyzce, ale finalna cena zakupu, transakcji itd nie tylko produktow spozywczych.

Powtarzasz się... Napisałem że ci nie wierzę? Napisałem że żonka się zajmuje tymi bzdurami/wymysłami marketingowymi, Więc sam widzisz, że też korzystamy z tego. Nie zmienia to faktu, że ceny lecą do góry, a konsumpcjonizm przez te brednie marketingowe stale rośnie. Więc jak widzisz o innym sednie sprawy chyba piszesz..

Piszę tylko, że to wszystko to wyścig szczurów, a ty że sposób na życie, i z tego powodu wmawiasz mi, że "bije pianę", kiedy mam tylko inne zdanie. No trudno. Mamy inną wizję świata. Ja się z tym pogodziłem, że Konfederacja cie uwiera na każdym kroku i nie potrafisz przyznać że Wielbisz PiS.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 22 stycznia 2021, 00:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15746
kszyhu napisał(a):
renoraines napisał(a):
Mimo tego, nie rozumiesz sedna sprawy. Czyli ,ze bezproblemowo mogę online zdobyc informacje o promocjach, korzystając z nich mam namacalne korzyści czy to w postaci dodatkowego produktu w tej samej cenie czy tez zaoszczędzonych pieniędzy w portfelu, a kupując wiecej nie zmarnuje tego bo i tak to kupiłbym w dłuższym okresie czasu. Dla mnie liczy się nie cena katalogowa,ofertowa nawet po podwyzce, ale finalna cena zakupu, transakcji itd nie tylko produktow spozywczych.

Powtarzasz się... Napisałem że ci nie wierzę? Napisałem że żonka się zajmuje tymi bzdurami/wymysłami marketingowymi, Więc sam widzisz, że też korzystamy z tego. Nie zmienia to faktu, że ceny lecą do góry, a konsumpcjonizm przez te brednie marketingowe stale rośnie. Więc jak widzisz o innym sednie sprawy chyba piszesz..

Piszę tylko, że to wszystko to wyścig szczurów, a ty że sposób na życie, i z tego powodu wmawiasz mi, że "bije pianę", kiedy mam tylko inne zdanie. No trudno. Mamy inną wizję świata. Ja się z tym pogodziłem, że Konfederacja cie uwiera na każdym kroku i nie potrafisz przyznać że Wielbisz PiS.


Nadal nie rozumiesz sedna sprawy. To nie jest wyścig szczurow, to nie jest sposób na zycie, to po prostu ( o czym wspominalem) przegladanie online gazetki przy kawie, tak jak się przeglada inne www . Kto ci obroni chodzic do sklepu spontanicznie ? :rotfl: Nie, nie uwiera mnie konfederacje :rotfl: ja mam z niej beke . Z jej populistycznej narracji o dyktaturze, zniewoleniu, rezimie, totalitaryzmie, z wyolbrzymiania, z tandetnych sztuczek zeby wzbudzic zainteresowanie pelikanów itd. Schemat działania konfederacji jest ten sam co wczesniej u innych tego typu ugrupowan: ruchu Palikota, nowoczesnej Petru, Kukiz15. Kolejne ugrupowanie nadchodzi czyli ruch Holowni. Był kod Kijowskiego, przemijają pioruny Lempart, pałeczke chce przejąć konfederacyjny Pitoń. itd.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 22 stycznia 2021, 07:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15801
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Reno - wcześniej tez były promocje i można było w nich nabyć pepsi jeszcze taniej. Naprawdę w pompie mamy ten twój temat zastępczy, chodzi o bandycki podatek cukrowy który powiódł mocno ceny w ujęciu ogólnym.

A co do konfy itd to kołtunów demokratycznych zawsze wolność uwiera. Pewnie dlatego, że są nieudaczniksmi i nie potrafią sami zarządzać swoimi pieniędzmi a także podejmować świadomych decyzji i brać konsekwencji na klatę.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 22 stycznia 2021, 07:50 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Mała przeróbka i wszystko się zgadza:

jiGsaw napisał(a):
A co do konfy itd to maja jak maja, pewnie dlatego, że są nieudaczniksmi i nie potrafią sami zarządzać swoimi pieniędzmi a także podejmować świadomych decyzji i brać konsekwencji na klatę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 22 stycznia 2021, 07:56 
Offline
Tangiers Casino Manager
Avatar użytkownika

Posty: 5295
Moje BMW: Giulia Veloce
jiGsaw napisał(a):
chodzi o bandycki podatek cukrowy

wprowadzony w czasach covidu co podwaja skalę idiotyzmu tych partaczy z pisu

DamianTra, czego zaczynasz znowu wyć ? Wyjdź


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 22 stycznia 2021, 08:00 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
xD sobie tak mozesz, ale w domu ;)

Dziekuje, postoje.

Z Jiga zawsze dobre jaja wychodza, tym razem sie nie powstrzymalem xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 22 stycznia 2021, 08:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15801
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No jasne.

DamianTra napisał(a):
Jestem dzbanem z dwycyfrowym IQ dlatego ślepo wierzę we wszystko co powiedzą w telewizorze, a wolnych chwilach przerabiam czyjeś wypowiedzi i podaję je w formie cytatu:

jiGsaw napisał(a):
A co do konfy itd to maja jak maja, pewnie dlatego, że są nieudaczniksmi i nie potrafią sami zarządzać swoimi pieniędzmi a także podejmować świadomych decyzji i brać konsekwencji na klatę.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 22 stycznia 2021, 09:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
renoraines napisał(a):
Nadal nie rozumiesz sedna sprawy. To nie jest wyścig szczurow, to nie jest sposób na zycie, to po prostu ( o czym wspominalem) przegladanie online gazetki przy kawie, tak jak się przeglada inne www .

Ty tak sądzisz, wydaje ci się, że twój tok myślenia jest jedyny prawidłowy. Stąd narzucasz mi brak rozumienia sedna sprawy.
Nie piję kawy, nie przeglądam gazetek, mam inne zajęcia.
renoraines napisał(a):
Kto ci obroni chodzic do sklepu spontanicznie ?

o czym ty do mnie rozmawiasz? gdzie napisałem że nie mogę chodzić spontanicznie? Wyrywasz z kontekstu, bo sądzisz, ze moimi słowami mnie jak to zwykle mawiasz "zaorasz"? słabo ci to idzie kolego ;) Zwykły zjadacz, który nie ma nawet telefonu komórkowego (są tacy, wczoraj miałem przyjemność poznać) zajeżdza sobie do sklepu, bo zachciało mu sie pić.... nie kupi taniej zgrzewki z QR kodu, bo tel nie posiada a nie trafił na promocje, no i nie potrzebuje zgrzewki a literka, niestety ale jest spragniony, potrzebuje butelki, przepłaci ;) Obstawiam, że dla ciebie to jest nieudacznik życiowy.
renoraines napisał(a):
Nie, nie uwiera mnie konfederacje ja mam z niej beke . Z jej populistycznej narracji o dyktaturze, zniewoleniu, rezimie, totalitaryzmie, z wyolbrzymiania, z tandetnych sztuczek zeby wzbudzic zainteresowanie pelikanów itd. Schemat działania konfederacji jest ten sam co wczesniej u innych tego typu ugrupowan: ruchu Palikota, nowoczesnej Petru, Kukiz15. Kolejne ugrupowanie nadchodzi czyli ruch Holowni. Był kod Kijowskiego, przemijają pioruny Lempart, pałeczke chce przejąć konfederacyjny Pitoń. itd.

Zważywszy na to w jakiej ilosci produkujesz tekst w tym aspekcie, to raczej cię uwiera.
Nie wiem po co, bo w każdej partii można codziennie wrzucać na tablice różne kwiatki. Ale mi to kompletnie do życia nie potrzebne, ocenianie coś co nie wpływa na moje życie. Za to działania Pisu, w tym momencie mają znaczenie.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL