BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 09:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 14:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
założyłem temat WYJAŚNIAMY, gdzie moderatorzy mieli wyjaśnić caą sytuacjie, wystarczyłby jeden post, niestety, Admin podał dwa linki, gdzie absolutnie nie ma wyjaśnienia i zamknął temat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 14:44 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Haha... smiac mi sie chce jak czytam te uch wszystkie wypowiedzi na BKP... Ogólnie to oni sa :cenzura: , ale nie wiedzialem ze az tak :przestraszony: zeby zamykac kazdy jeden nowy temat bez konkretnych wyjasnien to juz jest szczyt :dobani:

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 14:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
zastanawiam sie czy nie założyć tematu pt. Jakie to BKP jest fajna, a użytkownicy niech wpisują swoje ohy i ahy pod adresem władz klubu, taki wazeliniarski wątek może to sie spodoba i przyjmie na tamtym forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 14:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Przemek napisał(a):
zastanawiam sie czy nie założyć tematu pt. Jakie to BKP jest fajna, a użytkownicy niech wpisują swoje ohy i ahy pod adresem władz klubu, taki wazeliniarski wątek może to sie spodoba i przyjmie na tamtym forum.


:super: :hurra: :viva:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 14:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Ciekawe co by pisali :rotfl: Ale znajac zycie to by byl zamkniety od razu lub usuniety :hyhy:

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 15:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
a ja moge wciaz pisac ;) na bkp... ale jakos od kilku miesiecy nie pisze, mimo ze nie mam pojecia o co chodzi, co sie stalo przed swietami, co teraz sie dzieje. Wiem tylko skad byl pomysl na www.bmw-sport.pl ale o co teraz tam chodzi, nie mam pojecia..


A Bastka pamietam z jakiejs dyskusji.. porownywal swoje 316i do 750iL . Rozbawil mnie wtedy niezwykle, az dostalem ostrzezenie po komentarzu jego wypowiedzi.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Ostatnio edytowano 11 stycznia 2007, 15:28 przez stones1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 15:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
Ale przecież napewno można wytowsowac jakąś skargę i opisac cały proceder który się dzieje w BKP Polska a następnie wysłac to w odpowiednie miejsce tzn niewiem jakie :) ale nie możliwe jest żeby obecny zarząd miał władzę absolutną i do grobowej deski napewno coś się da z nimi "zrobic"...

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 15:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Pytanie tylko po co ? skoro jest www.bmw-sport.pl ??

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 15:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
No wlasnie :) A jak wiadomo My, czyli BMW-SPORT na dzień dzisiejszy wymiata :hyhy:

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 15:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
oto pan Bastek :

stones1 napisał:
Knecht to oryginal BMW....
Bastek:
Być może. Co nie znaczy że ten filtr jest tak dobry jak ten który nie dość że jest wyprodukowany przez Knechta to jeszcze ma logo BMW. Oba te filtry nawet jeśli są produkowane na tej samej taśmie produkcyjnej przechodzą inną kontrolę jakościową... Zresztą pisałem już o tym nie raz na forum.


stones1 napisał:
A Bastek mam nadzieje ze Ty wybrales wisko Sachsa a nie wisko Sachsa w opoakowaniu BMW za 550 zł.
Bastek:
Szczerze powiedziawszy sądziłem że jako miłośnik BMW i osoba dbająca wyjątkowo o stan swojego samochodu powiesz coś przeciwnego...
Odpowiadając na Twoje pytanie - wybrałem oryginalne wisko z logo BMW za 550 PLN. Ponieważ nie chcę ładować do swojego samochodu części nieoryginalnych, a różnica 250 PLN jest dla mnie do zaakceptowania (zwłaszcza że poprzednie wisko wytrzymało 10 lat... ). To oznacza że średnio rocznie płacę za utrzymanie samochodu więcej o 25 PLN. Przy rocznych kosztach utrzymania na poziomie 12 kPLN (benzyna + ubezpieczenie + drobne naprawy) to kwota zupełnie bez znaczenia.



------------------------------------------------------------------

Chlopak ma powazne urojenia... A moze pracuje w BMW w Monachium? jedno z dwoch w kazdym razie ;) . Pomyslalem sobie juz kilka miesiecy temu ze "z koniem sie bedziesz klocil" i przestalem tam pisac. Kilka razy dalem ogloszenie w "Gieldzie" . ALe dyskusji obserwowanych i cenzurowanych na kazdym kroku przez garstke smiesznych ludzi ktorzy cierpia na manie wyzszosci spowodowana tym ze sa moderatorami mam dosc.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 15:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
Poco to sie nogi noco ! :hyhy: A po to bo wszyscy tak płaczą nad tyranią a nic nie robią a to jest jakiś sposób aby wyjaśnic zaistniałą sytuacje.

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 16:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
MAJSU_WuWuA napisał(a):
Poco to sie nogi noco ! :hyhy: A po to bo wszyscy tak płaczą nad tyranią a nic nie robią a to jest jakiś sposób aby wyjaśnic zaistniałą sytuacje.


jak to nie robia nic? grupa osob ktora miala dosc bkp zalozyla www.bmw-sport.pl , a inna grupa nie mogaca pomoc w zalozeniu tego forum, zarejstrowala sie na nim, rezygnujac z bkp, jak ja. I oto zlota recepta na nie przejmowanie sie tym co na bkp sie dzieje.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 18:01 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
sami doprowadza do kleski bkp. :dobani: .szczyt wszyskiego..gdzie tu wolnosc slowa?? .. na wszystko znajda wytlumaczenie ktorego nie zobaczymy..
i albo zamkna temat albo usuna niewygodnego forumowicza..bo przeciez klubowiczom wszystko im sie podoba..i jacy to oni sa madrzy..ojej..jak dwa rozne swiaty..

w bkp zawsze ale to zawsze bedzie podzial na klubowiczow i forumowicziczow..lepszych i gorszych..
:!: oby czegos takiego tutaj nie bylo. . :!:

Amen.. :cwaniak:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 18:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Lokalizacja: aabb
Stones, nie tylko dlatego ze mieliscie dosyc BKP, ale przede wszystkim zamknieto dwa najwazniejsze dzialy na forum, co wg mnie bylo tragiczna pomylka ale na szczescie powrocily te dzialy (da sie przezyc nawet galerie bez mozliwosci komentowania). To tak OT.

Druga strona medalu, bo jak dotychczas wypowiadaja sie tylko osoby anty-BKP. Panowie nie ma nic bez przyczyny. Dopóki wypowiada sie jedna strona konfliktu to mozna nazwac to bardziej manipulacja niz rzetelnym informowaniem...
Co do sporu na forum - nie uczestniczylem w nim tylko przygladalem sie z boku. Kilka osob mialo pretensje do zarzadu ze kradnie pieniadze. Jak wiece sa to arcy powazne zarzuty i nikt z Was niechcialby tego uslyszec jakby probowali zrobic z was zlodziei. Oczywiscie zarzuty byly niczym nie poparte, chyba ze cos przeoczylem. Dalej zaczeto pisac ze zloty sa drogie i osoby niezadowolone z pracy zarzadu same zaczely wspoltworzyc PW 2007. Z tego co sie doczytalem to zadnej rewelacji cenowej nie wymyslili, kwoty za lotnisko, noclegi itd podobne jak poprzednio. Zielonemu puscily nerwy i zaczal z "lekka" obrazac inne osoby. Napisal np. w imieniu klubowiczow ze nikt w klubie nie lubi Bastka - sami osadzcie jak to brzmi, to tak samo jak ja bym napisal ze na forum BMW-SPORT nikt nie lubi zielonego. Co do sadu kolezenskiego to zielony ujal sie honorem i mimo ze byla mozliwosc zalatwienia tego polubownie, bo pare osob na forum klubowym proponowalo takie rozwiazanie problemu to zielony napisal ze nie ma za co przepraszac choc niektorzy uwazali ze jednak ma za co i final jest jaki jest. To co sie stalo po wykluczeniu zielonego to juz (c)armageddon. Kilku osobom wyszla najzwyczajniej sloma z butow. Wzajemne obelgi byly na poziome slow na h i k :wstyd: WSTYD Niestety caly ten syf czesc klubowiczow zaczela wypisywac na forum ogolne. Tylko ciekawe po co. I ciekawe co zrobi zarzad jakiegokolwiek innego forum BMW jak sie do niego zapisze po czym napisze ze sazlodziejami, pozniej zaczne bluzgac na nich ze sa gejami (tak, tak do tego stopnia niektorzy byli elokwentni) ze chce miec ich autografy itp. ZENADA. I to bylo powodem zamkniecia forum na tak dlugi czas. Ocencie sami, bo co niektorzy zrobili z siebie ofiary losu a jak wiadomo kazdy kij ma dwa konce. Ja naleze do BKP po to zeby przejechac sie dwa razy w roku na zlot na ktorym wyszaleje sie po lotnisku, przejade sie kilkoma 300 konnymi BMW ktorymi w zyciu nie mialbym okazji sie przejechac i na koncu dobrz pobiesiadowac, a nie wyliczac ze cos kosztuje o 20zl za drogo bo i tak najwiekszy koszt to paliwo, ale to akurat zdaje sie nie wina BKP.
Ps Dixi nie uwazasz ze troszke zaszalales jeszcze przed zamknieciem forum ;) Troszke przegiales mimo ze nie znales ludzi o ktorych pisales i nie znales tematu ze strony klubowej BKP gdzie wypowiadaly sie obydwie strony konfliktu. Urzadziles sobie maly hyde-park, zaprzeczysz? To nie jest jakis klub Jelcza, tylko forum oficjalnego klubu BMW... Szkoda mi najbardziej zbanowanych osob ktore wcale nie powinny zostac usuniete :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 19:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Zawsze są dwie strony medalu.
Słuchając, nie wątpię iż na pewno dużej części słusznych uwag zawiedzionych byłych klubowiczy i forumowiczy BKP, nie poznajemy jednak cały czas tej drugiej strony... stąd był mój post na początku, aby wstrzymać się od komentarzy o BKP nie na BKP.
Odnośnie wysokości składki- to już po prostu nie nasza BROCHA.
Ja nie byłem w klubie BKP i nie zamierzam, więc dla mnie mogą i płacić po 3000 miesięcznie- nie obchodzi mnie to.

P.S.
Rozumiem że ludzie którzy cześci udzielali i jakoś utożsamiali się z BKP mogą mieć żal o to wszystko i chcą to opisać, ale jest jedno zasadnicze pytanie: czy warto? Może lepiej machnąć ręką i skupić się na tworzeniu tego forum i tego klubu.. (ps u nas składki będą troszkę niższe niż w BKP, wiec luzzz.. ;) )

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 19:13 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
marcin ja rozumiem to sprawa bkp ,sprawa klubowiczow i nie bylem w klubi masz racje ze niepowinno mnie to az tak obchodzic zeby sie denerwowac ale do jasnej ...czemu forumowicze na tym ucierpiali najbardziej??to wasza sprawa ile i za co..ale czemu tego nie rozstrzygneliscie miedzy soba ..czemu akurat wtey kiedy sa swieta kiedy w pracy ludzie maja wolne forum zamknieto bo kasa ,lub wy sie nie mogliscie dogadac???

czemu po tym wszystki kiedy oczekujemy wyjasnien kasujecie posty,banujecie forumowiczow,..z tego co pamietam dostaje sie 5 ostrzezen zeby wyleciec..ja mialem 1 i ban..dixi mial 4 i ban..ej troszke bkp przesadzilo..to jak napisales jest oficialny klub a nie folwark..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 19:18 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
Pułkownik Zuber napisał(a):
Zawsze są dwie strony medalu.
Słuchając, nie wątpię iż na pewno dużej części słusznych uwag zawiedzionych byłych klubowiczy i forumowiczy BKP, nie poznajemy jednak cały czas tej drugiej strony... stąd był mój post na początku, aby wstrzymać się od komentarzy o BKP nie na BKP.
Odnośnie wysokości składki- to już po prostu nie nasza BROCHA.
Ja nie byłem w klubie BKP i nie zamierzam, więc dla mnie mogą i płacić po 3000 miesięcznie- nie obchodzi mnie to.

P.S.
Rozumiem że ludzie którzy cześci udzielali i jakoś utożsamiali się z BKP mogą mieć żal o to wszystko i chcą to opisać, ale jest jedno zasadnicze pytanie: czy warto? Może lepiej machnąć ręką i skupić się na tworzeniu tego forum i tego klubu.. (ps u nas składki będą troszkę niższe niż w BKP, wiec luzzz.. ;) )


no pewnie machnac na to reka..ale przeciez nie zarejestrowalem sie po to zeby po ponad 600 postach byc usuniety..po 1 ostrzezeniu gdzie domagalem sie wyjasnien..oczywiscie sposob jaki domagalem sie wyjasnien byl ostry ale wkoncu po to jest forum...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 19:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
7ka napisał(a):
no pewnie machnac na to reka..ale przeciez nie zarejestrowalem sie po to zeby po ponad 600 postach byc usuniety..po 1 ostrzezeniu gdzie domagalem sie wyjasnien..oczywiscie sposob jaki domagalem sie wyjasnien byl ostry ale wkoncu po to jest forum...

Czy uważasz iż to że piszesz tu, na tym forum o tym wszystkich przykrościach sprawi że zostaniesz przywrócony na BKP? Bo jeśli nie to nie bardzo widzę sens pisać tu o problemach BKP...

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 19:35 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Lokalizacja: aabb
7ka napisał(a):
no pewnie machnac na to reka..ale przeciez nie zarejestrowalem sie po to zeby po ponad 600 postach byc usuniety..po 1 ostrzezeniu gdzie domagalem sie wyjasnien..oczywiscie sposob jaki domagalem sie wyjasnien byl ostry ale wkoncu po to jest forum...


Niestety sporo osob ucierpialo gdyz nikt z BKP nie wyjaśnił przyczyn zamkniecia forum i całego konfliktu. Ja dwa posty wyzej staram się to wyjasnicm niestety o dzien za pozno…

7ka napisał(a):
ale do jasnej ...czemu forumowicze na tym ucierpiali najbardziej??to wasza sprawa ile i za co..ale czemu tego nie rozstrzygneliscie miedzy soba ..czemu akurat wtey kiedy sa swieta kiedy w pracy ludzie maja wolne forum zamknieto bo kasa ,lub wy sie nie mogliscie dogadac???


Konflikt klubowy nie był przyczyna zamkniecia forum. Przyczyna było wywleczenie calej afery na forum ogolne za co możesz podziękować paru osobom, wiadomo którym. I rownie dobrze cala ta sytuacja mogla rozegrac się miesiąc pozniej i wtedy każdy bylby zadowolony w swieta z dostępu do forum, ale jeszcze raz się powtorze ja tego syfu nie zrobiłem, tylko kilka osob którym zabraklo taktu. Niestety ucierpieli na tym wszyscy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 19:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Myślę że paru osób pisze tutaj o problemach BKP z kilku powodów np:
- mogą się wypowiedzieć swobodnie, bez bana
- osoby tym zainteresowane na BKP to przeczytają

myslę że dla BKP też to jest wygodne ponieważ:
-nie podważa to autorytetu, bo jednak nie wszyscy z BKP to zobaczą, a jak nawet to przeciez tutaj nie mogą tego skasowac - wiec nikt nie ma o to pretensji (o to ze nie skasowane)
-widzą co Was gryzie
-nie zalogują się tu (honorowo), więc nie muszą mędrkować co odpisac i jak się bronić

Dla bmw-sport tez jest to plusem
-mozemy goscic wiecej ludzi,
-osoby z BKP mialy impuls żeby tu zajrzeć, za co bardzo dziękujemy i zapraszamy do pozostania :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mateusz118 i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL