BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 13:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 778 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 9 maja 2020, 11:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
alduwiel, co ty masz z tą telewizją? OAN to telewizja taka sama jak inna, każda ma rzeszę swoich widzów i to na nich zarabia wiec będzie im puszczać to co im się podoba, a dyskretnie i umiejętnie manipulować nimi.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 08:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ok , ale filmik z wiadomosci nie moze byc odbierany jako Fake zrobiony przez jakiegos internetowego trola lub np chorego na zchizofrenię czlowieka takiego jak ja ;)

Ale zobaczcie chorych na tę chorobę, ktora objawia się przekonaniem o globalnym spisku bankierow/globalistow przybywa lawinowo ;) a skoro ja i inni chorzy juz nie wyzdrowieją tzn , ze i Wy w koncu będziecie musieli zachorować ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 08:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Alduwiel przecież jej już dawno odjechało tak samo jak Gibsonowi którego tu wcześniej cytowałeś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 08:50 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
No to napisalem ,ze jest chora tak jak ja :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Moze fakt, ze Ibisz, Doda, Gorniak to slabe autorytety, ale juz np Bosak czy Braun z Konfederacji ? ( Korwina nie wymieniam ;) )


A propo tego o co zapytal GP-1000


Widzisz jak wrzucę cos takiego to kazdy sceptyk uzna , ze to fake... inaczej ma się sprawa gdy puszczam film z TV

Obrazek


Tutaj materiał źródłowy
https://www.glosgminny.pl/40-wypowiedzi ... populacji/

Przykład to Glifosat ktorym pryskaja wszystko co rosnie na polu. Mowie kumplowi ze od tego sie umiera i taki maja plan Ci u gory. A on na to : co Ty gadasz za glupoty, gdyby to byla prawda dawno by juz to zakazali - przyklad azbest, wyszlo na jaw to zaraz przestali produkować.
Mowie mu serio to trutka ( puszczam filmz wiadomosci tvp o 19.30) w ktorym koles dostaje 286milonow odszkodowania ... mowi: O KUR*A FAKTYCZNIE !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 09:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Alduwiel depopulacja ma dotyczyć afryki, indii itp mniej rozwiniętych regionów bo tam jest problem mają po 10cioro dzieci. W krajach rozwinietych przeważnie jest to poniżej 1 dziecka na parę i co tu redukować? Glifosat jest szkodliwy a jest wszędzie bo tak jest łatwiej pryskasz rundupem na kukurydzę i nie ma chwastów a kukurydza rośnie dalej, to samo żyto, pszenica itp
Nie wiązał bym tego z twoim tematem mimo wszystko jest to duży problem ale tak wygląda dziś cała działalność rolna. Kura siedzi w klatce z rurą w dziobie wpieprza sterydy i antybiotyki rośnie w 3 tygodnie gdzie naturalnie na podwórku 8 miesięcy, świnia w 3 miesiące ma 120kg a naturalnie zajmuje to min rok itd itd. Krowy tez są już karmione bezpośrednio do żołądka przez dziurę z boku. Dodatkowo pòźniej te produkty są nastrzykiwane solanką i inną chemią żeby zwiększyć masę niestety ale zdrowego jedzenia nie ma. Jeżeli chodzi o rośliny to od chemii robactwo tak zmutowało że obecnie bez oprysku nic nie urośnie. Chcesz być zdrowy kup ranczo i własne bydło, rośliny w szczelnej szklarnii itd ale kto.ma na to czas i ochotę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 11:09 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
--==Mały==-- napisał(a):
Alduwiel depopulacja ma dotyczyć afryki, indii itp mniej rozwiniętych regionów bo tam jest problem mają po 10cioro dzieci. W krajach rozwinietych przeważnie jest to poniżej 1 dziecka na parę i co tu redukować? Glifosat jest szkodliwy a jest wszędzie bo tak jest łatwiej pryskasz rundupem na kukurydzę i nie ma chwastów a kukurydza rośnie dalej, to samo żyto, pszenica itp
Nie wiązał bym tego z twoim tematem mimo wszystko jest to duży problem ale tak wygląda dziś cała działalność rolna. Kura siedzi w klatce z rurą w dziobie wpieprza sterydy i antybiotyki rośnie w 3 tygodnie gdzie naturalnie na podwórku 8 miesięcy, świnia w 3 miesiące ma 120kg a naturalnie zajmuje to min rok itd itd. Krowy tez są już karmione bezpośrednio do żołądka przez dziurę z boku. Dodatkowo pòźniej te produkty są nastrzykiwane solanką i inną chemią żeby zwiększyć masę niestety ale zdrowego jedzenia nie ma. Jeżeli chodzi o rośliny to od chemii robactwo tak zmutowało że obecnie bez oprysku nic nie urośnie. Chcesz być zdrowy kup ranczo i własne bydło, rośliny w szczelnej szklarnii itd ale kto.ma na to czas i ochotę?


no niestety, postęp ma też swoje wady. zgadzam się z tym co napisałeś


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 19:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
--==Mały==-- z całą stanowczością mogę dziś powiedzieć coś co już dawno miałem - jesteś jedną z najwartościowszych osób na tym i nie tylko tym forum :) Praktycznie zawsze się z Tobą zgadzam, ale tym razem tylko w 90% ;)
Zadanie jakie sobie obrali globaliści/banksterzy jest ultra trudne i wymaga wielowymiarowej walki na każdej płaszczyźnie. Nie ma miejsc na Ziemi gdzie jest dobrze w ich mniemaniu , a gdzie źle bo w ich oczach działać należy WSZĘDZIE i jestem już całkowicie pewny ,ze ta ich walka o ,,szczytny cel'' przybrała rodzaj wojny w której każdy cios jest dozwolony, byle by tylko nie wyglądał na zbyt oczywisty i łatwo dostrzegalny dla ogółu. Wiem ,ze to trudne do zaakceptowania dla normalnego zdrowego na umyśle człowieka takiego jak Ty i reszty tutaj zgromadzonych czytelników. Mimo wszystko proszę poświęc 9min i zobacz co ma do powiedzenia na ten temat byly gubernator stanu Minnesota, dobry przyjaciel Trumpa.
Ludzie cały czas się mnie pytają, skoro Trump jest po naszej stronie to dlaczego nie powie o tym wprost? Odpowiedz jest banalna :) napiszę zaraz, ale wpierw chciałem znać Wasze zdanie - dlaczego Trump siedzi cicho choc widać już golym okiem jego działania, jak sądzicie?



To wszystko na chwilę obecną zaszło tak daleko ,ze nie mogą już zawrócić - Rzekę Rubikon minęli 4 lata temu gdy Trump przeją władzę , a Ci dalej parli po swoje. Jestem dobrej myśli :)



Posłuchaj co ma do powiedzenia ten mądry patriota poniżej. Dla mnie to nr 1 na scenie politycznej - mądry jak Korwin z tym ,ze głupotek palnąć mu się nie zdarzy ;) Boję się ,ze coś mu się przytrafi ala jak temu z Kukiz 15 Rafałowi Wójcikowskiemu



Natomiast tu poniżej prezydent Tanzanii tłumaczy jak wysłali na testy próbki owoców, krwi kozy, oleju silnikowego i innych tego typu rzeczy , a co ciekawe 50% z tego okazało się zainfekowane wirusem :D

https://www.facebook.com/10001074771620 ... 626733051/


Ostatnio edytowano 10 maja 2020, 20:21 przez alduwiel, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 19:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Bo testy były do dupy. I dalej są. Dlatego są kwiatki takie a nie inne.


Odnośnie przewodu hamulcowego, trzeba wymieniać je czasami, najlepiej na oplot ;D
Widziałem w niektórych autach te miedziane od nowości.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 20:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
--==Mały==-- napisał(a):
Alduwiel depopulacja ma dotyczyć afryki, indii itp mniej rozwiniętych regionów bo tam jest problem mają po 10cioro dzieci. W krajach rozwinietych przeważnie jest to poniżej 1 dziecka na parę i co tu redukować? Glifosat jest szkodliwy a jest wszędzie bo tak jest łatwiej pryskasz rundupem na kukurydzę i nie ma chwastów a kukurydza rośnie dalej, to samo żyto, pszenica itp
Nie wiązał bym tego z twoim tematem mimo wszystko jest to duży problem ale tak wygląda dziś cała działalność rolna. Kura siedzi w klatce z rurą w dziobie wpieprza sterydy i antybiotyki rośnie w 3 tygodnie gdzie naturalnie na podwórku 8 miesięcy, świnia w 3 miesiące ma 120kg a naturalnie zajmuje to min rok itd itd. Krowy tez są już karmione bezpośrednio do żołądka przez dziurę z boku. Dodatkowo pòźniej te produkty są nastrzykiwane solanką i inną chemią żeby zwiększyć masę niestety ale zdrowego jedzenia nie ma. Jeżeli chodzi o rośliny to od chemii robactwo tak zmutowało że obecnie bez oprysku nic nie urośnie. Chcesz być zdrowy kup ranczo i własne bydło, rośliny w szczelnej szklarnii itd ale kto.ma na to czas i ochotę?


AmenT.

A te odszkodowanie wielomilionowe dostał rolnik co to wdychał bezpośrednio. To chodziło o coś trochę w stylu odszkodowania za kota wysuszonego w mikrofali. Mocno upraszczajac.

Stacje tv mogą założyć takie same oszołomy co zakładają kanały na yt, tylko trzeba mieć trochę więcej kasy.

Wywiad z Górniak słuchałem w całości. Dobre hity tam były. Ona nie potrzebuje szczepionek bo jej wystarczy, że myśli że jest zdrowa to jest zdrowa. Jakby pomyślała, że jest chora to by jej organizm zaczął produkować komórki rakowe

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 20:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
I ma rację Pani Górniak tak mówiąc ;) polecam przeczytać ,,potęgę podświadomości''

Jakiś lekarz z Szwajcarii już 100 lat temu jako pierwszy zauważył jak ogromny wpływ na nasze zdrowie ma nasze przekonanie o tym ,ze jesteśmy zdrowi :) prowadził szpital (nie pamiętam jaki i co leczył) ale nakazał mówić swoim lekarzom i siostrą ,aby witały pacjentów tymi słowami ,, dzień dobry , dzisiaj wygląda Pan duzo lepiej i zapewne się Pan lepiej czuje'' pacjent miał odpowiedzieć ,, tak, faktycznie czuję się dziś dużo lepiej'' Co ciekawe ta mała zmiana dała niewyobrażalnie dobre efekty. Nie pamiętam już ile % ludzi więcej zaczęło u niego zdrowieć, ale w porównaniu z innymi szpitalami gdzie leczono to samo odsetek wyzdrowień wzrósł o 50%

A tutaj zaraz zapodam Ci ten film




Dlaczego wcześniej nie było takich wyroków ? Tylko dopiero jak Trump doszedł do władzy?

Btw rakotwórczość ruandapu to nic w porównaniu z jego działaniem sterylizującym ;) a ogromną częśc akcji tej firmy ma nie kto inny jak Bill Gats :) nasz wybawiciel przed Koroną :D

Obrazek

Wszystko się układa w jedną całość ... :zdegustowany:


ps a co do tego co napisał Mały to mój wujek ma ranczo i hoduje świnie - nie duzo bo kilkanaście ma. Ale ,aby sprzedać świnie w skupie musi przychodzić wpierw weterynarz i podawać zastrzyki ;) dzięki nim świnia jest gotowa do zabicia po 6 miesiącach. Natomiast świnie którą on sam chce zjeść to trzyma oddzielnie i bez weterynarza dobiją do tej masy po dopiero okolo 2 latach - natomiast takiej świni nie sprzedasz bo bez książeczki z stemplami od weterynarza nikt tego nie kupi, takie przepisy dała unia :mad:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 21:01 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Ludzie teraz ręce jak zapałki mają (faceci) bo jest inny tryb życia. Siedzi się przed kompem a nie pracuje na roli kopalni hucie. No tak to działa. Podejrzewam, że oczy ma zniszczone więcej osób teraz niż 100 lat temu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 10 maja 2020, 22:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dr. Judy Mikovits niszczona przez system - film po kilku dniach ma miliony wyświetleń w sieci - 2 zamachy - areszt - wojowniczka prawdy. Dr. Judy Mikovits jeden z najbardziej utalentowanych naukowców, jej praca zrewolucjonizowała leczenie HIV. U szczytu kariery opublikowała w dzienniku "Nauka" kontrowersyjny artykuł, który zszokował świat nauki, ponieważ okazało się, że powszechne użycie tkanek płodowych zwierząt i ludzi wywoływały niszczycielskie plagi chorób przewlekłych. Za ujawnienie śmiertelnych tajemnic stwory wielkich farmacji rozpoczęły wojnę z Dr. Judy Mikovits niszcząc jej dobre imię, karierę i życie osobiste...


http://forumowo.pl/wp-content/uploads/2 ... DEMIC..mp4


Posłuchajcie co mają do powiedzenia lekarze z całego świata na temat obecnej pandemii :23:

Świetny materiał kapitalnie poskładany do kupy - to nie będzie stracone 25 min, zobaczcie i sami oceńcie :hyhy:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 11 maja 2020, 12:57 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
tymczasem Szumowski nadal wróży z fusów, i zastanawia się kiedy będzie szczyt pandemii, a jakiś czas temu twierdził z pełnym przekonaniem, że będzie to w maju. Mam wrażenie, że ten człowiek ma problem z swoją tożsamością...

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 11 maja 2020, 13:49 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Rost napisał(a):
tymczasem Szumowski nadal wróży z fusów, i zastanawia się kiedy będzie szczyt pandemii, a jakiś czas temu twierdził z pełnym przekonaniem, że będzie to w maju. Mam wrażenie, że ten człowiek ma problem z swoją tożsamością...


Ale Ty tak na serio czekasz aż POLITYK powie jak będzie ? :D

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 11 maja 2020, 19:05 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
Szumowski politykiem dobre dobre :cwaniak:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 11 maja 2020, 20:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Z innej beki. Znacie kogoś chorego, kogoś kto przechodził covid z ciężkimi objawami? Tylko nie kolegi wujka stryjka dziadek bo takich historii jest masa ale tak wśród znajomych?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 11 maja 2020, 21:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
--==Mały==--, syn znajomej, bez ciężkich objawów. Stracił smak i węch. Wynik pozytywny. W domu siedział 4 tyg z dziewczyną której nie zaraził...
Wśród znajomych, pracowników w firmie która pracuje (ponad 4 tys) nikt.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 11 maja 2020, 21:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja się wszystkim o to pytam kogo spotkam, w koncu się tym interesuję ;) - nikt nikogo takiego nie zna , ani ze znajomych, ani z pracownikow, ani z klientow ktorych obluguję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 11 maja 2020, 22:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
alduwiel napisał(a):
Ja się wszystkim o to pytam kogo spotkam, w koncu się tym interesuję ;) - nikt nikogo takiego nie zna , ani ze znajomych, ani z pracownikow, ani z klientow ktorych obluguję.


Alduwiel dokladnie to samo mam.
Co prawda znajoma pielęgniarka dostała wynik pozytywny wraz z 5 innymi osobami ze szpitala ale po 2 dniach na zakaźnym ponowili testy i wyszły negatywne wszystkich wypuścili.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 12 maja 2020, 07:04 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Mały, z moim organizmem coś dziwnego się działo. Testów nie robiłem, ale w skrócie coś naskrobie. W połowie lutego byłem na szkoleniu w Monachium. Niestety samolotem także odwiedziłem port lotniczy. Na początku marca złapało mnie nagle jakieś dziwne przeziębienie. Temperatura ciała ok 38 stopni. Do tego ból głowy który nigdy mi się nie zdarzał w trakcie choroby. Po pewnym czasie zaczęło mi śmierdzieć jedzenie. I to co jedli domownicy to nie mogłem nawet znieść zapachu i musiałem iść do innego pokoju. Spać też nie mogłem bo wydzielina z nosa blokowała mi gardło i zaczynałem się dusić. Po ok 2-3 tygodniach od pierwszych objawów pojawił się kaszel, przepisano mi sterydy wziewne, które udało mi się kupić dopiero po 5 dniach od wystawienia recepty i to ostatnie opakowanie w województwie, w hurtowniach brak. Kaszel po kuracji sterydowej dalej nie przechodził. Poczytalem internety i zacząłem pić odwar z lukrecji i powoli powoli zaczęło przechodzić. Nie chcę mi się wierzyć że to zwykle przeziębienie, zwłaszcza że nigdy nie miałem niektórych objawów, ale jak też wspominałem testów nie robiłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 778 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL