BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 11:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 11 stycznia 2013, 17:22 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 36
Posty: 39
Lokalizacja: Bielsko
Moje BMW: e34, e36
Kod silnika: M50B25
Wysłałem zapytanie z ciekawości o to auto i dostałem maila :"Cieszê siê, ze sa Pañstwo zainteresowani moim samochodem. Sprzedajê ten samochód tak tanio, poniewaz kupilem tu w Anglii inny." Reszty nie wklejam bo każdy wie co to za wał patrząc na pisownie. A na dole maila było: "Zespół otoMoto.pl
-- E-mail został wygenerowany automatycznie - nie odpowiadaj na niego --"
Ale jest e-mail na jaki pytanie zostało wysłane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 11 stycznia 2013, 17:24 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Też to zrobiłem. Co sugerujecie? Sam nie wiem co o tym myśleć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 11 stycznia 2013, 17:25 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 353
Lokalizacja: Poznań / Konin
Moje BMW: E91 LCI Mpakiet
Kod silnika: N47
Z tego co piszesz auto skradziono 9 stycznia w środę- magiczny dzień w kalendarzu złodzieja , przynajmniej w Poznaniu, najwięcej aut ginie w środę nad ranem, aby w nocy około godziny 23 trafić do Przeźmierowa gdzie w bardzo okazyjnych cenach części znikają jak bułki. A co się nie sprzeda idzie na handel oficjalnie w czwartek od rana. Mam nadzieję, że w tym przypadku było inaczej i auto się znajdzie.

_________________
R6 Fanatic
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 11 stycznia 2013, 17:30 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 36
Posty: 39
Lokalizacja: Bielsko
Moje BMW: e34, e36
Kod silnika: M50B25
Myślę, że ta aukcja nie ma związku ze zniknięciem auta. Ktoś po prostu skopiował zdjęcia ładnej fury do tego typu przekrętu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 11 stycznia 2013, 18:21 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Moje BMW: X5 E53 3,0D/120D E87
Ale i tak problem jest że brakuje kluczyka.. Więc komis musi mieć ten 1 kluczyk jeśli jego poprzedni właściciel oddał im 3 kluczyki. Możliwe że komis też ma swoich ludzi którzy później zgarniają takie auta.. W przebijanie numerów by się nie bawili jak już to pójdzie na części.. Tylko też akurat ktoś wystawia to samo BMW zaraz po tym jak zostaje skradzione.. Dziwne.. Co z tym monitoringiem? Jakieś sklepy banki w pobliżu. Trzeba sprawdzić wszystko. Czasami może tam coś znajdziesz..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 11 stycznia 2013, 18:54 
Offline
E34 lover
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 10409
Jak ktoś dobrze napisał, wynajął bym detektywa i nie robił na razie zamieszania. To że ten temat jest na forum myślę że nie pomoże w szybszym znalezieniu auta. No i to jest dobra szkoła i przestroga dla tych którzy nie posiadają AC. Ja przyznam się że wczoraj w nocy wróciłem z nowym zakupem, noc auto stało zamknięte pod firmą z samego rana byłem pierwszy w ubezpieczalni by wykupić AC. Nie mały to koszt ale będę spał spokojnie. No i nie wiem czy kupił bym auto za takie pieniądze bez kompletu kluczyków :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 11 stycznia 2013, 19:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3682
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E39 @ e46 @ e36
Kod silnika: m52b20 @ m43b16
Tez napisałem maila,i dziś dostałem odpowiedz taką jak zapewne wszyscy powyzej... na razie oczekuje na większa ilość zdjęć o które poprosiłem...

_________________
Moja R6
viewtopic.php?f=60&t=120270

Moja e39
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=93561

Moja 19letnia e36 (niestety aktualnie już była)
viewtopic.php?f=6&t=104802&p=1262357#p1262357


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 12 stycznia 2013, 09:54 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 489
Lokalizacja: 3CITY
Moje BMW: e46T
Kod silnika: m57+
Ciekawa sprawa się zrobiła... Osoba która wystawiła tą aukcje albo jest bardzo pewna siebie albo jest debilem.... a debil raczej e60 nie ukradnie
Aukcja kojarzy mi się z tą sprawą http://www.forumsamochodowe.pl/czy-ktos-slyszalo-george-bennet-anglia-vt51206.htm

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/7420-Piekny-VW-PASSAT...-Mateusz-S%C5%82omka-mateuszslomka-yahoo.pl-wyludzenie-zaliczki/page6

raczej nie łączyłbym kradzieży z tą aukcją za 29tys.

Powodzenia w odnalezieniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 13 stycznia 2013, 11:30 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Moje BMW: X5 E53 3,0D/120D E87
I jak tam Bartek ? :) Wiadomo coś o Becie? Czy wszystko stoi i nic.?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 13 stycznia 2013, 12:40 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 36
Lokalizacja:
radzio668, policja w weekend nie pracuje, złodzieje też :rotfl:

Skontaktowałem się z osobą, która wystawiła ogłoszenie na otomoto. Finalna odpowiedź poniżej. Prosiłem o kontakt telefoniczny...

Cytuj:
Cena ostateczna zawierajaca wszystkie koszty transportu to: 7 100 EUR. Samochód jest dokladnie jak nowy, nie mam nic do ukrycia. Moga Pañstwo wykonac pelny przeglad techniczny po jego otrzymaniu i przekonac siê, ze w ogóle nie ma z nim problemu. Kilka tygodni temu ktos z Polski powiedzial mi, ze kupi mój samochód. Powiedzialem, ze tak jest w porzadku. Spotkamy siê w Londynie i dokonamy transakcji. Wzialem dzieñ wolny od pracy w Londynie i juz nastêpnego dnia zaden kupujacy nie odpowiadal na moje maile ani telefony, dlatego moja oferta jest tutaj.
Szukalem najlepszego rozwiazania, aby przewiezc samochód do Polski w jak najszybszy i najbezpieczniejszy z mozliwych sposób.
Ostatnio znalazlem stronê z rekomendacjami odnosnie firmy przewozowej, która dziala tu, w Wielkiej Brytanii i która obsluguje tego rodzaju transakcje.
Tak jest duzo lepiej, poniewaz usluga ta jest legalna. Ich system jest prosty i skuteczny: Mogê przewiezc samochód na Pañstwa adres w Polsce. Proszê siê nie martwic, pokrywam koszty transportu na wskazany przez Pañstwa adres w Polsce. Po otrzymaniu samochodu, maja Pañstwo siedem dni na dokonanie weryfikacji, i w tym czasie moga Pañstwo zdecydowac, czy wola zatrzymac samochód, czy zwrócic go mnie (naprawdê nie sadzê, ze bêdzie to konieczne). Po zakoñczeniu tego siedmiodniowego okresu weryfikacji, system dokona transferu funduszy na moje konto. Przeniesienie dokumentów na Pañstwa nazwisko bêdzie raczej proste, poniewaz mogê podpisac wszystkie formularze tutaj. Do samochodu dolaczona zostanie umowa sprzedazy. Musza Pañstwo podpisac umowê sprzedazy po przetestowaniu samochodu w ciagu 7 dni.
Uwazam, ze taki system jest najlepszym dla nas rozwiazaniem, poniewaz nie placa mi Pañstwo bezposrednio i jest to sposób na kontrolê pieniêdzy, które zostana mi przekazane wylacznie po przetransportowaniu samochodu do Pañstwa i kiedy Pañstwo zdecyduja siê go zatrzymac. Jesli Pan posiada pieniadze i jest Pan gotowy do zakupu, ja musze miec Pana pelne imie i nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu – jak tylko je otrzymam, natychmiast rozpoczne transakcje.

_________________
E36 328i Individual M-Pakiet - http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=12625


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 13 stycznia 2013, 13:18 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Dokładnie w tym samym punkcie się zatrzymałem. Jestem niemal pewny, że to ogłoszenie nie ma nic wspólnego z kradzieżą auta, to czysty zbieg okoliczności.. W związku z tym, że tak to wszystko wygląda zdecydowałem się na wynajęcie detektywa, który zajmuje się podobnymi sprawami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 13 stycznia 2013, 13:19 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: BMW E60 530d
Chciałbym przy okazji podziękować wszystkim zaangażowanym w poszukiwanie auta. Tylko dzięki Wam jest jeszcze jakaś nadzieja..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 13 stycznia 2013, 20:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2777
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: 535d++
Kod silnika: N57S
Cytuj:
Witam dziś podczas pobytu u znajomych w miescie Łodzi jakieś h .... próbowały zwinąc Bemke przed liftem , przewiercieli mi zamek w drzwiach dostali sie do środka, przewiercili stacyjke rozblokowali kierownice ale na tym ich umiejętnosci sie skończyły zadowoli sie moją starą kurtką i nawigacją tomtom-a któa była w schowku , a moje pytanie jest wiadome jak to przywróci do poprzedneigo stanu co z kluczykiem który pasuje teraz tylko do bagaznika, jakie moga byc koszty w ASO czy robic na własną ręke jeśli tak to jak ?? czy da sie zamówic stacyjke i zamek drzwi pod org kluczyk w ASO ??


z innego forum dzisiejszy wpis...

_________________
BMW F10 535D @ 450KM chip by Tc-Performance.eu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 14 stycznia 2013, 17:46 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
Moje BMW: E39
Kod silnika: Nierozszyfrowany
Widać, ze inna banda, tamci nie tryndolą się z rozwiercaniem tylko odjeżdżają jak swoim :mur:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 14 stycznia 2013, 18:44 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1864
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Garaż: E39 523iT, E46 318i, E36 328iA Individual, E61 530xD
bo maja kluczyk zeby wsiasc do auta ;p;p

_________________
E39 523i Touring M52TUB25, E46 318i M43TUB19, E36 328iA Touring Individual M52B28


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 15 stycznia 2013, 19:16 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 749
Moje BMW: E 46 330d
Kod silnika: M57
Temat bardzo ciekawy,ciekawe jak sie ta sprawa zakonczy,ale sadze,ze Bm'ka juz pewnie rozebrana na czesci.W mojej rodzinie byl przypadek kilka lat temu tez wlasnie w Lodzi zawineli wujkowi passata ale znalezli numer do niego w schowku i poszlo na okup(sam przekazywal pieniadze w jakiejs uliczce bo nie bylo AC) i auto mialo hmm chyba ok. 8lat,wrocilo za 4 klocki do wlasciciela.Takze uwaga na Lodz,Radom tez nie lepszy.

_________________
Moja buma: viewtopic.php?f=6&t=73243


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 17 stycznia 2013, 14:46 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 40
Posty: 57
Lokalizacja: LUBLIN
Moje BMW: e60 530d
brejdakow tez wzieli bmk w łodzi na okup auto po kradzieży stało na parkingu któregoś marketu ze zminionymi blachami jak do niego mieli numer nie wiem ale dzwonili na komórkę jak zapłacił małolat mu odpalił na polecenia bandziora bo stacyjkę wyłamali co ciekawe brejdak był juz 150 kilometrów od łodzi a tel dzwoni znowu i słyszy zmien sobie blachy bo twoje są w bagażniku

moze objedz wieczorem parkingi supermarketów i parkini podziemne moze gdzieś stoi

zycze powodzenia w poszukiwaniach mam identyczne auto tylko innym kolorze

a takiemu złodziejowi powini uciąc reke jak w średniowieczu i jajka zeby sie nie pleniło złodziejstwo


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 18 stycznia 2013, 02:18 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
longer127a napisał(a):
a takiemu złodziejowi powini uciąc reke jak w średniowieczu i jajka zeby sie nie pleniło złodziejstwo

to pół Polski by bez rak chodziło:0

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 18 stycznia 2013, 09:30 
Offline
Forumowicz

Posty: 191
Lokalizacja: małopolska
Moje BMW: było
Kod silnika: M54
... i renty wypłacać. :rotfl:

_________________
Obrazek

Czarna babcia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Skradziono BMW E60!
PostNapisane: 22 stycznia 2013, 23:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 331
Lokalizacja: Wars&Sawa
Moje BMW: e46
Kod silnika: M54B22
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=113367
coś z tym jest, ze w Łodzi ostro kradną auta ostatnio, pisałem jakiś czas temu o Citroenie C5:
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=10&t=121730

Jakis czas później kolega z Łodzi rozsyła maila z info że jego koledze ukradli auto, to było raptem 2 tyogdnie po Citroenie, masakra.

_________________
Także tego.

Byłe E46 2.2 Mystic Blau/Hellbeige
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL