BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 04:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:16 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 132
Lokalizacja: Kwidzyn
Marcin 850i napisał(a):
Stones, nie tylko dlatego ze mieliscie dosyc BKP, ale przede wszystkim zamknieto dwa najwazniejsze dzialy na forum, co wg mnie bylo tragiczna pomylka ale na szczescie powrocily te dzialy (da sie przezyc nawet galerie bez mozliwosci komentowania). To tak OT.

Druga strona medalu, bo jak dotychczas wypowiadaja sie tylko osoby anty-BKP. Panowie nie ma nic bez przyczyny. Dopóki wypowiada sie jedna strona konfliktu to mozna nazwac to bardziej manipulacja niz rzetelnym informowaniem...
Co do sporu na forum - nie uczestniczylem w nim tylko przygladalem sie z boku. Kilka osob mialo pretensje do zarzadu ze kradnie pieniadze. Jak wiece sa to arcy powazne zarzuty i nikt z Was niechcialby tego uslyszec jakby probowali zrobic z was zlodziei. Oczywiscie zarzuty byly niczym nie poparte, chyba ze cos przeoczylem. Dalej zaczeto pisac ze zloty sa drogie i osoby niezadowolone z pracy zarzadu same zaczely wspoltworzyc PW 2007. Z tego co sie doczytalem to zadnej rewelacji cenowej nie wymyslili, kwoty za lotnisko, noclegi itd podobne jak poprzednio. Zielonemu puscily nerwy i zaczal z "lekka" obrazac inne osoby. Napisal np. w imieniu klubowiczow ze nikt w klubie nie lubi Bastka - sami osadzcie jak to brzmi, to tak samo jak ja bym napisal ze na forum BMW-SPORT nikt nie lubi zielonego. Co do sadu kolezenskiego to zielony ujal sie honorem i mimo ze byla mozliwosc zalatwienia tego polubownie, bo pare osob na forum klubowym proponowalo takie rozwiazanie problemu to zielony napisal ze nie ma za co przepraszac choc niektorzy uwazali ze jednak ma za co i final jest jaki jest. To co sie stalo po wykluczeniu zielonego to juz (c)armageddon. Kilku osobom wyszla najzwyczajniej sloma z butow. Wzajemne obelgi byly na poziome slow na h i k :wstyd: WSTYD Niestety caly ten syf czesc klubowiczow zaczela wypisywac na forum ogolne. Tylko ciekawe po co. I ciekawe co zrobi zarzad jakiegokolwiek innego forum BMW jak sie do niego zapisze po czym napisze ze sazlodziejami, pozniej zaczne bluzgac na nich ze sa gejami (tak, tak do tego stopnia niektorzy byli elokwentni) ze chce miec ich autografy itp. ZENADA. I to bylo powodem zamkniecia forum na tak dlugi czas. Ocencie sami, bo co niektorzy zrobili z siebie ofiary losu a jak wiadomo kazdy kij ma dwa konce. Ja naleze do BKP po to zeby przejechac sie dwa razy w roku na zlot na ktorym wyszaleje sie po lotnisku, przejade sie kilkoma 300 konnymi BMW ktorymi w zyciu nie mialbym okazji sie przejechac i na koncu dobrz pobiesiadowac, a nie wyliczac ze cos kosztuje o 20zl za drogo bo i tak najwiekszy koszt to paliwo, ale to akurat zdaje sie nie wina BKP.
Ps Dixi nie uwazasz ze troszke zaszalales jeszcze przed zamknieciem forum ;) Troszke przegiales mimo ze nie znales ludzi o ktorych pisales i nie znales tematu ze strony klubowej BKP gdzie wypowiadaly sie obydwie strony konfliktu. Urzadziles sobie maly hyde-park, zaprzeczysz? To nie jest jakis klub Jelcza, tylko forum oficjalnego klubu BMW... Szkoda mi najbardziej zbanowanych osob ktore wcale nie powinny zostac usuniete :(
Twoim zdaniem zielony powiedział że ktoś kradł pieniądze ??
Dlaczego wypowiadasz się w tematach w których sam NIE BRAŁEŚ Udziału ?? Nigdy tak nie napisałem a co do kasy klubowej to powiem wam że członek zarządu BKP Bastek rozdawał ją na zlocie PW 2006 bez jakichkolwiek pokwitowań !!! I nie tylko w tedy . Mało tego po wielkich męczarniach i pytaniach w końcu zarząd zaczął brnąć we własne kłamstwa a Bastek (członek zarządu) złapać na nich dał się dwa razy !!!
Dlatego napisałem że jest niewiarygodny i niegodny stanowiska jakie piastuje.
Na to wszystko uknuli (zarząd) z Felisem i Andrzejem 540 że pozbędą się mnie składając wniosek o pomówienia .
Cosmo (człowiek honoru) sam widząc co się dzieje (i nie tylko on) został moim arbitrem ale niestety sad był w składzie 2-1 na moją niekorzyść a główny arbiter został wybrany przez zarząd.(Bastek Hezi PN) I tak tchórze po cichu dopięli swego zamykając mi dostęp do forum i tym samym usuwając z klubu. Niestety ta intryga nie wyszła do końca po ich myśli bo wylało się wszystko na forum ogólne.
Teraz poleciał Cosmo, Bart, Kessey Robert M. Lagadula Siwy i jeszcze parę wartościowych osób.
Świadectwem tego co ma dopowiedzenia BKP z lizusem Marcinem 850i jest banowanie forumowiczów na ogólnym i banowanie klubowiczów na zamkniętym.
Dla jasności nadal nie ma odpowiedzi na zadawane przez nas pytania ! Mało tego w czasie gdy trwał sąd koleżeński w mojej sprawie złożyłem do zarządu BKP jeszcze trzy wnioski o;
Wykluczenie z listy członków klubu Feliksa za założenie tematu który dotyczył bezpośrednio mojej osoby
Wykluczenie Andrzeja 540 za pomówienia
Wykluczenie Heziego (członek zarządu) za stronniczość i podsycanie

Śniesz pisać Marcin o normalnych z honorem ludziach że im słoma z butów wyszła. Chłopaki robili wszystko żeby uniknąć tej sytuacji a Ty i cała szajka tchórzy knuliście podstępne prowokacje i w tym usunięcie osoby która zadawała niewygodne pytania, a teraz zamyka się reszcie usta poprzez rozdawanie banów.
W BKP od kilkunastu miesięcy robił sie smród a teraz szafa z trupem sama się otworzyła. Jesteś zwykłym wazeliniarzem który mysli że coś tym pisaniem w BKP osiągnie.
Zobaczcie, to jest jedyne forum gdzie nie wiadomo kto banuje i za co !!

Dodam że byłem jednym z organizatorów niedoszłego zlotu na którym miało być pierwsze w klubie wolne i jawne wybory do zarządu ....a tu 500 za członka w pełni sprawnego i 40 dla inwalidy ! Tak się towarzystwo zabezpieczyło do wiosny :)

Podpisuje się pod tym

Marek Zielonko (zielony)

_________________
ale jazda !!!

pozdro
zielony


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:24 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
Pułkownik Zuber napisał(a):
7ka napisał(a):
no pewnie machnac na to reka..ale przeciez nie zarejestrowalem sie po to zeby po ponad 600 postach byc usuniety..po 1 ostrzezeniu gdzie domagalem sie wyjasnien..oczywiscie sposob jaki domagalem sie wyjasnien byl ostry ale wkoncu po to jest forum...

Czy uważasz iż to że piszesz tu, na tym forum o tym wszystkich przykrościach sprawi że zostaniesz przywrócony na BKP? Bo jeśli nie to nie bardzo widzę sens pisać tu o problemach BKP...


zle mnie zrozumiales...mi wcale nie zalezy zeby ktos mial mnie przywracac itp..dwa razy do tej samej rzeki..itp

nie jestem z tych co placza z powodu rozstania z bkp..i chyba to udowodnilem piszac posty wczoraj na bkp..i skutek tego taki ze mnie tam nie ma..

jak bys zauwazyl to nie tylko ja tu pisze o "problemach bkp" wiec ja nie widze sensu twojego postu skierowanego do mnie.. :zdziwko: :zdziwko:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:27 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Lokalizacja: aabb
HA HA HA i to jest wszystko co Marek Zielonko ma do powiedzenia. A wiec masz do powiedzenia ze jestem tchorzem i lizusem. Az sie boje od jakich mi nawytykasz w nastepnym poscie. Kazdy kto teraz to czyta widzi co ciekawego masz do powiedzenia i jakimi argumentami sie poslugujesz.
LIZUS MARCIN :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
:zdziwko:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:39 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
Marcin 850i napisał(a):
Ps Dixi nie uwazasz ze troszke zaszalales jeszcze przed zamknieciem forum ;) Troszke przegiales mimo ze nie znales ludzi o ktorych pisales i nie znales tematu ze strony klubowej BKP gdzie wypowiadaly sie obydwie strony konfliktu. Urzadziles sobie maly hyde-park, zaprzeczysz? To nie jest jakis klub Jelcza, tylko forum oficjalnego klubu BMW... Szkoda mi najbardziej zbanowanych osob ktore wcale nie powinny zostac usuniete :(

nie uwazam ze dobrze zrobilem bo jakos nie lubie jak ktos wyrzuca bezczelnie osoby ktore duzo czasu poswiecily a jak teraz wyrzuciliscie np. Bartka ktorego znam osobiscie i wiem ze taki gosc bez powodu sie nie odzywa to acie cos nie tegesl a u ciebie az kipi wazeliniarstwem i zapewne zaplacisz 40zl za rok i nie bedziesz mial prawa glosu a inni beda robic co zywnie bedzie im sie podobalo... Jestes wlasnie z tych osob ktore sie nie odzywaja i godza sie na wszytsko co im sie podzuci bez uraz oczywiscie bo nie chce cie obrazac
a teraz to twpoje niby oficjalne forum (ktore robi wstyd na europe takim zachowaniem) bez pozadnych moderatoro bedzie kiepskim bo ci co zostali w ostatnim czasie moderatorami nic nigdy nie wnosili na forum... bynjamniej nie przypominam sobie co prawda zalozyciele dzialu o sportach zaczeli sie odzywac odziwo ale to nic nie da
z powazaniem Dixi

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Ostatnio edytowano 11 stycznia 2007, 20:47 przez Dixi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:45 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 113
Posty: 929
Lokalizacja: ..::RaDoM::..
Moje BMW: E36
Dixi napisał(a):
zielony napisał(a):
Ps Dixi nie uwazasz ze troszke zaszalales jeszcze przed zamknieciem forum ;) Troszke przegiales mimo ze nie znales ludzi o ktorych pisales i nie znales tematu ze strony klubowej BKP gdzie wypowiadaly sie obydwie strony konfliktu. Urzadziles sobie maly hyde-park, zaprzeczysz? To nie jest jakis klub Jelcza, tylko forum oficjalnego klubu BMW... Szkoda mi najbardziej zbanowanych osob ktore wcale nie powinny zostac usuniete :(




Dixi ,to napisał o ile dobrze widze Marcin 850i a nie zielony


:D


Ostatnio edytowano 11 stycznia 2007, 20:46 przez pionow, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:45 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 132
Lokalizacja: Kwidzyn
Dixi napisał(a):
zielony napisał(a):
Ps Dixi nie uwazasz ze troszke zaszalales jeszcze przed zamknieciem forum ;) Troszke przegiales mimo ze nie znales ludzi o ktorych pisales i nie znales tematu ze strony klubowej BKP gdzie wypowiadaly sie obydwie strony konfliktu. Urzadziles sobie maly hyde-park, zaprzeczysz? To nie jest jakis klub Jelcza, tylko forum oficjalnego klubu BMW... Szkoda mi najbardziej zbanowanych osob ktore wcale nie powinny zostac usuniete :(

nie uwazam ze dobrze zrobilem bo jakos nie lubie jak ktos wyrzuca bezczelnie osoby ktore duzo czasu poswiecily a jak teraz wyrzuciliscie np. Bartka ktorego znam osobiscie i wiem ze taki gosc bez powodu sie nie odzywa to acie cos nie tegesl a u ciebie az kipi wazeliniarstwem i zapewne zaplacisz 40zl za rok i nie bedziesz mial prawa glosu a inni beda robic co zywnie bedzie im sie podobalo... Jestes wlasnie z tych osob ktore sie nie odzywaja i godza sie na wszytsko co im sie podzuci bez uraz oczywiscie bo nie chce cie obrazac
a teraz to twpoje niby oficjalne forum (ktore robi wstyd na europe takim zachowaniem) bez pozadnych moderatoro bedzie kiepskim bo ci co zostali w ostatnim czasie moderatorami nic nigdy nie wnosili na forum... bynjamniej nie przypominam sobie co prawda zalozyciele dzialu o sportach zaczeli sie odzywac odziwo ale to nic nie da
z powazaniem Dixi
Dixi :zdziwko: a skąd ty to masz ? przeciez to nie moja wypowiedź :zdziwko:

_________________
ale jazda !!!

pozdro
zielony


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
poprawilem nie wiem jak to sie stalo... :mur: sorry za blad

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 20:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Lokalizacja: aabb
Nie chciales mnie urazic ale napisales ze jestem wazeliniarzem. Heh chyba ja zaraz zaczne obrzucac was naokolo obelgami, w koncu tutaj mozna. Dzieciaku nie chce mi sie z toba dyskutowac. Jeszcze 3 miesiace temu nie miales prawka, a teraz zachowujesz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy (Twoj stosunek do DAREXA, a sam jeszcze pol roku temu nie byles lepszy). Znasz mnie, rozmawiales kiedys ze mna? Ja nie mam swojego zdania? Nawet nie wiesz w jakim chlopcze jestes bledzie.
Piszesz cos o wstydzie na BKP na cala Europe? Sam ta wioche narobiles :zly:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
no przepraszam ze cie urazilem ale jak pisalem nie chcialem...
jesli chodzi o Darexa to nie mam o nim konkretnego zdania wiec...
mowisz ze masz zdanie jednoczesnie poddajac sie dyktaturze zarzadu ciekawe...
a wioche ja narobilem?? no wybacz ale jak ktos daje taki beznadziejny dzial o sportach to wybacz aaa zapomanialem jest 2 takich co to ten dzial zrobili pod siebie...

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:10 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
wlasnie przeczytalem pozegnanie Lagaduli w dziele klasyczne E30 ktoremu poswiecil naprawde sporo czasu...
jesli uwazasz ze zarzad postepuje dobrze mimo iz odchodza takie osoby to jest cos nie tak...

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Lokalizacja: aabb
Nie znasz zielonego, nie znasz mnie, nie znasz sprawy - co najwyzej z przekazow Barta. Teraz poznajesz druga strone medalu.

Jeszcze opowiem wam ciekawostke:
zielony zarzuca Felixowi ze bral kase (za te pieniadze Felix kupil nagrody dla uczestnikow Felixiady).
Ale juz zielony nic nie mowi ze jego ziomal lagadula bedac klubowiczem wzial 200zl za to ze stal ze stoperem i mierzyl czas na lotnisku w Bednarach. To sie w glowie nie miesci! Felix wzial kase i kupil za to nagrody dla innych! A lagadula wzial je do wlasnej kieszeni. A co mnie najbardziej boli to, ze LAGADULA NIC ABSOLUTNIE NIE ROBIL. Zeby jeszcze wsiadl z kazdym do samochodu. Rownie dobrze moglismy wziasc pana Rysia zeby pstrykal stoperkiem. 200zl - niezla dniowka co? No ale Felix jest BE a na Lagadule jakos slowa nie slyszalem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:15 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Ten nowy dział, to nawet zabawny jest. :)

Ale to, co się dzieje na forum BKP, czy ogolnie w klubie (piszę, to na podstawie tego, co wyczytałem na forum BKP i innych forach związanych z BMW) jest smutne.

Moim zdaniem nie powinniśmy się tym przejmować. Wyleciało kila osób. Trudno. Trzeba zyc dalej. Czasu nie cofniemy. I co najwazniejsze, na to co się dzieje w BKP nie mamy najmnijeszego wplywu.

Myślę, że sprawy związane z BKP powinniśmy zostawić zarządowi BKP, a my (piszę, to jako użytkownicy BMW-sport) powinniśmy się zająć swoimi sprawami.

Pozdrawiam ludzi z BKP, wspolczuje klubowiczom, ktorzy wylecieli. Trzeba zyc dalej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Na przyszłym zlocie w Borsku ja mogę mierzyć czas za 150zł... a co mi tam, niech stracę za 100zł będę Wam mierzył! :zdziwko: :rotfl:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
Marcin 850i napisał(a):
Nie znasz zielonego, nie znasz mnie, nie znasz sprawy - co najwyzej z przekazow Barta. Teraz poznajesz druga strone medalu.

Jeszcze opowiem wam ciekawostke:
zielony zarzuca Felixowi ze bral kase (za te pieniadze Felix kupil nagrody dla uczestnikow Felixiady).
Ale juz zielony nic nie mowi ze jego ziomal lagadula bedac klubowiczem wzial 200zl za to ze stal ze stoperem i mierzyl czas na lotnisku w Bednarach. To sie w glowie nie miesci! Felix wzial kase i kupil za to nagrody dla innych! A lagadula wzial je do wlasnej kieszeni. A co mnie najbardziej boli to, ze LAGADULA NIC ABSOLUTNIE NIE ROBIL. Zeby jeszcze wsiadl z kazdym do samochodu. Rownie dobrze moglismy wziasc pana Rysia zeby pstrykal stoperkiem. 200zl - niezla dniowka co? No ale Felix jest BE a na Lagadule jakos slowa nie slyszalem...

osobiscie oprocz Bartka znam paru innych klubowiczy osobiscie a juz nie wspominajac o gg ;)
mysle ze klocici tutaj nie bedziemy wiec ja dodam tylko tyle ze swojej strony ze bkp duuzo stracilo i straci wiecej a co do skladek ty jest oczywiste ze kazdy a bynajmniej wiekszosc wybierze tansza opcje a co za tym idzie beda mieli duuuzo do powiedzenia a to smierdzi i wszystko zobaczymy w swoim czasie... a rozdawanie banow chocby wczoraj za posty ktore nie lamaly regulaminu to wedlug cieie tez dobrze?

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Tak sobie czytam i zastanawiam się czy jest jakiś sens do kłótni które dotyczą 'tamtego' forum.Wiem że nie byłem tam zalogowany i nie wiem nic co tam się wydarzyło ale teraz wszyscy jesteśmy na BMW-SPORT i jest fajnie,to po co wracać do tamtego.Uważam,że teraz powinniśmy dbać na tym forum aby nie robić tych samych błędów co na BKP.Dajcie sobie wszyscy buzi na zgode i cieszmy się z tego forum i ze swoich samochodów.Szacunek dla wszystkich :padam:

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 45
Lokalizacja: aabb
Dixi napisał(a):
a rozdawanie banow chocby wczoraj za posty ktore nie lamaly regulaminu to wedlug cieie tez dobrze?


Oczywiscie ze nie dobrze. Mam nadzieje ze uda sie cofnac pewne decyzje. Ale w Twoim przypadku zasluzyles spokojnie na 5 ostrzezen przed zamknieciem forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 21:44 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 132
Lokalizacja: Kwidzyn
Marcin 850i napisał(a):
Nie znasz zielonego, nie znasz mnie, nie znasz sprawy - co najwyzej z przekazow Barta. Teraz poznajesz druga strone medalu.

Jeszcze opowiem wam ciekawostke:
zielony zarzuca Felixowi ze bral kase (za te pieniadze Felix kupil nagrody dla uczestnikow Felixiady).
Ale juz zielony nic nie mowi ze jego ziomal lagadula bedac klubowiczem wzial 200zl za to ze stal ze stoperem i mierzyl czas na lotnisku w Bednarach. To sie w glowie nie miesci! Felix wzial kase i kupil za to nagrody dla innych! A lagadula wzial je do wlasnej kieszeni. A co mnie najbardziej boli to, ze LAGADULA NIC ABSOLUTNIE NIE ROBIL. Zeby jeszcze wsiadl z kazdym do samochodu. Rownie dobrze moglismy wziasc pana Rysia zeby pstrykal stoperkiem. 200zl - niezla dniowka co? No ale Felix jest BE a na Lagadule jakos slowa nie slyszalem...
Ależ Marcinie :) Tu nie chodzi kto dostał ale jakim prawem nie zgodnie ze STATUTEM BKP zarząd Bastek Hezi i PN rozdawali klubowa kasę :)

_________________
ale jazda !!!

pozdro
zielony


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2007, 22:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Marci a powiedz mi skoro znasz zarząd, jesteś w klubie udzielasz sie w nim, dlaczego skoro FORUM zamknięto na czas Świąt aż do wczoraj, nikt z Was(klubowiczy) nie chce OFICJALNIE wyjaśnić forumowiczą o co chodziło. Napisałem Temat WYJAŚNIAMY, który bez powodu zamknięto, liczba odpowiedzi 2 liczba wejść 250!! Więc zainteresowanych wyjaśnieniem jest kilku. Tak sie traktuje forumowiczy?? To chyba FORUMOWICZE powinni być najważniejszym ogniwem forum i chyba należy się osobom tworzącym forum, a nie będącym w klubie pożądne wyjaśnienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2007, 02:03 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14125
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Marcin 850i napisał(a):
Nie chciales mnie urazic ale napisales ze jestem wazeliniarzem. Heh chyba ja zaraz zaczne obrzucac was naokolo obelgami, w koncu tutaj mozna. Dzieciaku nie chce mi sie z toba dyskutowac. Jeszcze 3 miesiace temu nie miales prawka, a teraz zachowujesz sie jakbys pozjadal wszystkie rozumy (Twoj stosunek do DAREXA, a sam jeszcze pol roku temu nie byles lepszy). Znasz mnie, rozmawiales kiedys ze mna? Ja nie mam swojego zdania? Nawet nie wiesz w jakim chlopcze jestes bledzie.
Piszesz cos o wstydzie na BKP na cala Europe? Sam ta wioche narobiles :zly:


Dixi nie ma autoryzacji BMW CLUB EUROPA a bkp ma wiec uwazam,ze jednak bkp robi wioche a nie Dixi - sorry MArcin ale to,ze sie zamyka forum a teraz i całą strone www z powodu wewnetrznych sporów jest niepowazne. To nie klub osiedlowy MEGA BEJCA , tylko autoryzowany klub.....

Co do epitetów to fakt- postarajmy się zachowac poziom i sie nimi nie obrzucac, w koncu nic to nie da, poza zniesmaczeniem postronnych czytelników.

A wszystkiego tutaj nie wolno zdecydowanie, dlatego upominam o nie obrazanie innych.

P.S. Temat Darexa jest juz zamkniety na tym forum , natomiast gwoli ścisłosci napomkne,ze Dixi nie zasługuje na porownania z Darexem

to tyle ode mnie

_________________
Obrazek
Najpiękniejsza na świecie jest Olabmw w mojej becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL