BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 14:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 226  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 24 lipca 2018, 20:51 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Kolejna potyczka Legii w LM do przerwy legia przegrywa 1:0 grając u siebie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 24 lipca 2018, 21:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Chyba dobrze że ten mecz już się skończył Legia przegrywa 2:0 i to tylko 2:0 bo przeciwnik zmarnował dogodne sytuacje...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lipca 2018, 01:54 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Co tu powiedzieć po takim fatalnym występie? Fatalnie weszliśmy w mecz, bez idei, bez ambicji, bez niczego. Tak się nie da grać. Mam nadzieję, że to będzie lekcja. Nie graliśmy z Barceloną, a Spartakiem Trnava - mówił po przegranym (0:2) meczu eliminacji Ligi Mistrzów Miroslav Radović.
Największym przeciwnikiem Legii jest Legia Warszawa. Spartak wygrał dziś zasłużenie. Trzeba się podnieść, wyciągnąć wnioski. Choćby dla tych kibiców, którzy nas cały czas dopingują musimy zagrać lepiej. Żeby się tylko znów nie skończyło na gadaniu - dodał Radović.

Czeka nas wiele rozmów, nikt nie przypuszczał, że tak to będzie wyglądać. Czy widzę światełko w turnieju? Musimy wierzyć, że takie jest i że wygramy na Słowacji - zakończył...

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lipca 2018, 06:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Wypowiedź jasna i rzeczowa ale meczu za wszystkich nie zagra :]


Z taką grą nie należy im się kompletnie awans ;)


Albo spinamy jaja i okazujemy chęć walki albo od razu spocznijmy ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lipca 2018, 07:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wczorajszy mecz - wstyd/ Przykro mi to pisac, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy. Przy takiej grze, w rewanzu nie bedzie zadnych szans. Mam nadzieje, ze panowie uderza sie mocno w piersi i udzwigna to co ich czeka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lipca 2018, 09:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
binta napisał(a):
Wczorajszy mecz - wstyd/ Przykro mi to pisac, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy. Przy takiej grze, w rewanzu nie bedzie zadnych szans. Mam nadzieje, ze panowie uderza sie mocno w piersi i udzwigna to co ich czeka.



binta no cóż stało się... zero ambicji walki chęci do gry...

nie będzie łatwo bo minimum dwie bramki trzeba strzelić do dogrywki przy tym nie tracąc żadnej :P czy ten klub wytrzyma presję ? Będzie ciężko ale nie ma rzeczy niemożliwych :hyhy:



Jak czytam te herezje odnośnie mecz Legii a mianowicie tłumaczenia dlaczego tak słabo zagrali... bo są chorzy a co za tym idzie osłabieni :] A kolejnego niusa jaki do Mnie doszedł to specjalnie słabiej zagrali bo chcą aby szkoleniowcem został Adam Nawałka :hyhy: :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lipca 2018, 10:08 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
moim zdaniem to nie tylko trener do zmiany, ale 3/4 składu! Ja bym pogonił te pseudo gwiazdy i zaczął grać młodymi Polakami. Spróbować z Niezgodą, Szymańskim, Wieteską, Żyro, Michalakiem itd Ograć ich i może w przyszłości będzie lepiej, a gorzej niż teraz nie będzie bez wątpienia!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lipca 2018, 16:00 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Ostatnim zespołem który miał ambicje i chęć walczyć to był zespół na mecze którego się czekało.
Był puchar UEFA wtedy, jesień - przemianowanie Schalke 04 na Schalke 14 czy też zdziwione miny hegemonów z Lazio gdy u siebie przegrywali 2:3... :)
A bramka Kalu Uche - to był nawet nie majstersztyk - geniusz po prostu.
Ech...
Szkoda tamtej WISŁY KRAKÓW.

To co zagrała Legia to po prostu wykładnia braku serca do gry, nie nieidentyfikowania się z zespołem, upartego, kretyńskiego "bezpiecznego" grania do bramkarza co uskuteczniali w zasadzie prawie wszyscy z tyłu.
Co ciekawe - jak dla mnie jednym z nielicznych którzy może z podniesionym czołem chodzić to Marko Vešović - niby zaciąg - ale miał właśnie ambicje, próbował.

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 25 lipca 2018, 16:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Adekwate miejsce w ligowej tabeli po pierwszym meczu i z takim samym nastawieniem podeszli do LM ;)


Jasne że mecz można przegrać ale nie bez kompletnej woli walki i chęci do gry :( ale o tym już było :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 27 lipca 2018, 13:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Szachtior - Lech 1:1 i ponownie wyrównanie Kolejorza w końcówce meczu, co jest dobrą wiadomością :D .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 27 lipca 2018, 19:45 
Offline
Forumowicz

Posty: 158
Lokalizacja: Radom
Jak Nawałka zostanie trenerem to do końca jego trenerskiej kariery legia pewnie będzie zamykać tabelę, a Klafuric myślę że jest dobrym trenerem tylko po prostu coś nie poszło, a napewno jeżeli zawodnicy byli osłabieni wpłynęło to w znacznym stopniu na jakość gry. Zobaczymy jak jutro im pójdzie z koroną narazie zapowiada się że dobrze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 lipca 2018, 07:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Krzysiek2551 napisał(a):
Jak Nawałka zostanie trenerem to do końca jego trenerskiej kariery legia pewnie będzie zamykać tabelę, a Klafuric myślę że jest dobrym trenerem tylko po prostu coś nie poszło, a napewno jeżeli zawodnicy byli osłabieni wpłynęło to w znacznym stopniu na jakość gry. Zobaczymy jak jutro im pójdzie z koroną narazie zapowiada się że dobrze.



Jakie wg. Ciebie są przesłania do tego, że zapowiada się dobrze ?? :niepewny:

Klafuric jest 3, albo i dalszym wyborem. Tak naprawdę został "z braku laku". Nie poszło z Brzęczkiem, nie poszło z jednym i drugim trenerem zagranicznym. Nie wiem do końca jaka była kwestia Nawałki, ale coś było na rzeczy. Piłkarze się dyplomatycznie wypowiadają, ale Klafurić przy tej formie długo nie pociągnie. Widać gołym okiem, że przygotowania były kiepskie, albo najnormalniej w świecie, zawodnicy od razu grają przeciwko trenerowi.


Gratulacja dla Jagi za cenne zwycięstwo, i brak straty bramki u siebie :ok:

Górnik będzie miał w rewanżu cieżko, a Lech znowy w ostatnich minutach meczu "zrywa się ze stryczka".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 lipca 2018, 07:36 
Offline
Forumowicz

Posty: 158
Lokalizacja: Radom
Naprzykład to że zawodnicy są bardziej dyspozycyjni do gry bo można wierzyć lub nie ale ten wirus naprawdę mógł być powodem przez co legia zaliczyła porażkę. Trener może nie ma wielkiego doświadczenia wprowadzeniu takich drużyn no ale to trzeba poczekać i zobaczyć jeszcze jaki on ma pomysł na grę swoich zawodników.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 lipca 2018, 11:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Wojewoda poznański podjął decyzję o zmniejszeniu kary dla Kolejorza. Kibice bedą mogli wejść na stadion już 2.08 na mecz z Szachtiorem Soligorsk.


---------------------------------------------------------------


Cytuj:
Nawalka to taki "trener" co jak mu sie trafia dobrzy pilkarze i jakims cudem dobierze im takie pozycje i ustawienie, ze to wszystko razem sie zgra i zacznie działać, to Nawalka sobie popracuje . Ale wystarczy ze trzeba bedzie cos zmienic, odmłodzic sklad albo nawet jak z glupoty zmieni dobrze funkcjonujace ustawienie to juz koniec. Amen. I jak tu nie nazwac Nawałki Dyzmą... Prawdziwy trener panuje nad tym co sie dzieje w druzynie, nie zawsze dzieje sie dobrze ale profesjonalista potrafi to kontrolowac i trzymac calosc w ryzach. Nawałka po tym jak sie tlumaczyl po mundialu ze swojej tak naprawde porazki to wychodzilo ze jestesmy "slabsi od innych" . Żeby byc sprawiedliwym w stosunku do niego, co prawda wzial odpowiedzialnosc za porazke na mundialu na swoje barki, ale co z tego skoro on tak naprawde sam nie ma pojecia ani teorii dlaczego przegrali i w tym tkwi problem...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 lipca 2018, 12:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Krzysiek2551 napisał(a):
Naprzykład to że zawodnicy są bardziej dyspozycyjni do gry bo można wierzyć lub nie ale ten wirus naprawdę mógł być powodem przez co legia zaliczyła porażkę. Trener może nie ma wielkiego doświadczenia wprowadzeniu takich drużyn no ale to trzeba poczekać i zobaczyć jeszcze jaki on ma pomysł na grę swoich zawodników.


Wierzysz w "boleści brzucha" , zatrucia itd. ?? Jeśli to była prawda, to raczej ktoś ważniejszy miał urodziny, a piłkarze nie zachowali się jak profesjonaliści. Jak chcą chlać, mając takie kontrakty i reprezentując taki klub, to niech oszczędzą wstydu, i dadzą pokazać się młodym, żadnym gry.


Co do kary Lecha, jak widać patologia w naszej piłce trwa dalej. Klub dostaje karę meczów 5 + 3, która zmniejszona jest na 2 + 1. Po raz kolejny powtarzam, i po raz kolejny to widać, wszyscy są w odpowiednich momentach ciągnięci za uszy. Nie tylko jedna drużyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 28 lipca 2018, 13:37 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15729
Cytuj:
Biuro prasowe Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu poinformowało w sobotę, że w pracach zespołu roboczego przy wojewodzie wielkopolskim w sprawie poprawienia stanu bezpieczeństwa na poznańskim stadionie udział brali przedstawiciele policji, straży pożarnej, KKS Lech Poznań S.A. oraz Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań. Propozycje służb stanowiły podstawę do wypracowania programu naprawczego. Obecnie klub Lech Poznań podjął się wdrożenia szeregu rozwiązań, które są i będą realizowane w najbliższej przyszłości.

Zgodnie z wypracowanymi rozwiązaniami, na stadionie podwyższone zostanie, od zewnętrznej strony, ogrodzenie trybuny II i IV. Celem jest uniemożliwienie przerzucania przedmiotów czy wyrobów pirotechnicznych na teren obiektu. Zmodernizowane, wzmocnione i podwyższone zostanie ogrodzenie trybuny II. Trybuny II i IV otrzymają również specjalne siatki uniemożliwiające rzucanie przedmiotów w kierunku murawy. Z myślą o służbach ratowniczych, udrożnione zostaną wejścia na murawę pomiędzy poszczególnymi trybunami.

Ponadto KKS Lech Poznań przy współpracy z PSP ma prowadzić cykliczne szkolenia stewardów w zakresie działań przeciwpożarowych. Klub zakupi odpowiednie wyposażenie, m.in. środki ochrony indywidualnej, hełmy, rękawice, szczypce czy specjalne kombinezony. Szkolenia mają objąć również osoby ze służby porządkowej i informacyjnej. Podczas meczów prowadzona ma być edukacja kibiców w zakresie świadomości zagrożeń pożarowych i zdrowotnych poprzez np. spoty i komunikaty.

Zmienią się również zasady przemieszczania osób po stadionie i na trybunach przed meczem. Uniemożliwione zostanie wnoszenie bez kontroli wyrobów pirotechnicznych, elementów opraw czy odzieży służącej do maskowania wizerunków osób. Działania grup kibicowskich mają odbywać się przy udziale ochrony stadionu. KKS Lech Poznań S.A. zobowiązał się również uregulować współpracę ze Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań, szczególnie w kwestiach przemieszczania się po obiekcie oraz opraw meczowych.

Gdy ogłaszałem swoją decyzję, powiedziałem, że karę należy traktować jako czas refleksji dla znalezienia rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo na stadionie miejskim. Wspólną pracą te rozwiązania znaleźliśmy i kibice mogą wrócić na bezpieczny obiekt. Myślę, że to działanie pokazuje, że z każdej trudnej sytuacji, a nawet dotkliwej kary, można wyciągać konstruktywne wnioski. Taki był mój cel i ten cel uważam za osiągnięty - powiedział wojewoda wielkopolski.
https://www.rmf24.pl/sport/news-wojewod ... Id,2612254

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 lipca 2018, 21:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Adam Nawałka najprawdopodobniej w Środę zostanie trenerem Legii.

Bardzo optymistyczna wiadomość :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 lipca 2018, 22:56 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Po odpadnięciu z LM?
:hyhy: :hyhy: :hyhy: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 29 lipca 2018, 23:44 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
Loona Thic napisał(a):
Po odpadnięciu z LM?
:hyhy: :hyhy: :hyhy: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

też, ale po awansie do kolejnej fazy LE :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - LM, LE - rozmawiamy, typujemy.
PostNapisane: 30 lipca 2018, 07:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
feder napisał(a):
Loona Thic napisał(a):
Po odpadnięciu z LM?
:hyhy: :hyhy: :hyhy: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

też, ale po awansie do kolejnej fazy LE :rotfl:


:P

A tak na poważnie, to czy będzie awans, czy nie, raczej nie ma tu już żadnego znaczenia.

W Środę również, po wielu "okienkach" spekulacji, prawdopodobnie odejść może Pazdan (Turcja). Za niego powinien przyjść ktoś z dwójki Serb Kosanović ze Standardu Liege / Albańczyk Ajeti z Torino. Na tą chwilę bliżej jest ten pierwszy, przede wszystkim z racji zaawansowania rozmów, a także biorąc pod uwagę fakt, że drugim zainteresowane są chociażby Crotone, Palermo, Freiburg, czy Nimes.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 226  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL