BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 21:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 17:15 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 606
Lokalizacja: Będzin / Sączów
Moje BMW: E46 / CBR F4
Kod silnika: M47 / 600cc
Sosnowiec, Będzin i trasa 86 zamieniona w lodowisko, tempo poruszania dzisiaj o 15 to max 5km/h, na odcinku od Sosnowca do Psar 3 stłuczki :!: :!:

_________________
Skomentuj moją furke ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 17:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1420
Lokalizacja: Nowy Sącz
Moje BMW: E46 Karawan
Garaż: Nie ma....
beny. napisał(a):
Owad nie wiem dlaczego ma być wyebany... :suchy:



Bo taki temat był, i został właśnie wy.ebany :hyhy:


Byłem teraz na zakupach i przy okazji wiadomo co było po drodze, oczywiście tylko w bezpiecznych miejscach, żeby niczego nie uszkodzić :) Śniegu sporo nasypało i w sumie fajnie. Już kichał michał tą cholerną sól. :cwaniak:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 18:07 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 761
killer23 napisał(a):
Adddam napisał(a):
Czekałem tej zimy i czekałem a jak się doczekałem to się okazało że samochód muszę zamknąć w garażu bo po prostu nie da się jeździć

a to czemu Ci sie tak zle jezdzi? na letnich latasz??

Bo mam opony do dupy. Niby zimówki ale raz że stare, dwa że zdarte a trzy że firmy o jakiej jeszcze nigdy nie słyszałem :wstyd: :rotfl: Ale niestety na takich już kupiłem. Niby trzeba by zmienić ale co z tego, spadnie z 10cm śniegu który zamarznie i już jestem uziemiony przez zawias, którego na zimę nie zamierzam zmieniać. A u mnie rzadko odśnieżają. I dla tego furka sobie w garażu siedzi :] Nie mniej jednak myślałem że pomimo kiepskich opon tak źle nie będzie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 18:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
Powiem tak... Popadał ten śnieg w dzień lekko odtajało 0*C teraz -6*C i srogo posypało i jest tragedia! Z Kozienic do Zwolenia i potem już Ostrowca jechać sie nieda... Normalnie w godzinke sie tam wyrabia, dziś 2..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 18:48 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 415
Lokalizacja: Biała Podlaska
Moje BMW: BMW E39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: Jest A3 8V CXS
Jest A4 B5 ANB
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest A6 C4 AAT
Jest BMW E39 530da
Jest BMW E46 320d

FB:

Garage Our Cars
Wschód Polski

Obrazek

_________________
Było BMW e39 530Da
Było BMW e39 520Dm
Było BMW e39 530Dm
Było BMW e39 530Da
Jest BMW e39 530Da


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 18:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1532
Lokalizacja: Skierniewice
Moje BMW: E39
Kod silnika: M62B35
gms napisał(a):
ja śmigam jeszcze na letnich i spokojnie daje radę,

Ty może i dajesz rade ale opona kiepsko się czuje i niedługo możesz ją wywalić bo cała popęka :ok:

Wczoraj po robocie o 24 było +0,5 i padający śnieg szlag trafiał a jak wracałem koło 1 w nocy to bylo już -2 :cwaniak: , pod tesko jak wylazłem z auta to prawie glebe zaliczyłem a jak jechałem to migała cały czas kontrolka od asc nawet na 5-tym biegu przy 1.5tys obrotów :rotfl:

_________________
Moje pierwsze BMW e36 316i
Drugie to E39 528i
No i obecne E39 535i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 18:56 
Offline
Forumowicz

Wiek: 36
Posty: 120
Lokalizacja: sanok
Moje BMW: e36 sedan
Kod silnika: m52b20
u mnie wczoraj rano ladnie slonko swiecilo... godz po 15 zaczelo sypac a dzisiaj min 10 cm.
fajnie m43 w koncu poczuje obroty ;) :hurra:
juz mnie szeroki wjazd uratowal przed godzina :piwo: bo byl by row :suchy:
dodam ze mieszkam pomiedzi 20 km od sanoka w str przemysla (same wiochy co nie :zawstydzony:

_________________
powrot do bmw - radosc w sercu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 19:05 
Offline
Forumowicz

Posty: 209
Moje BMW: e30 330i
Kod silnika: m54b30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=129243
Z rana na spotkaniu z autkiem ;D:D Obrazek

_________________
viewtopic.php?f=6&t=99189&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 19:13 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 761
beny. napisał(a):
Powiem tak... Popadał ten śnieg w dzień lekko odtajało 0*C teraz -6*C i srogo posypało i jest tragedia! Z Kozienic do Zwolenia i potem już Ostrowca jechać sie nieda... Normalnie w godzinke sie tam wyrabia, dziś 2..

To pomykałeś jedną z moich ulubionych dróg :hyhy: Przy wylocie z Kozienic na Zwoleń, niedawno tłukłem się przez Górę zamiast na Radom żeby się tamtędy przejechać pełnym ogniem :D
Tak z ciekawości się zapytam :) Do tego Ostrowca to ładujesz na przestrzał przez Lipsko czy skręcasz w prawo?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 19:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
Adddam napisał(a):
beny. napisał(a):
Powiem tak... Popadał ten śnieg w dzień lekko odtajało 0*C teraz -6*C i srogo posypało i jest tragedia! Z Kozienic do Zwolenia i potem już Ostrowca jechać sie nieda... Normalnie w godzinke sie tam wyrabia, dziś 2..

To pomykałeś jedną z moich ulubionych dróg :hyhy: Przy wylocie z Kozienic na Zwoleń, niedawno tłukłem się przez Górę zamiast na Radom żeby się tamtędy przejechać pełnym ogniem :D
Tak z ciekawości się zapytam :) Do tego Ostrowca to ładujesz na przestrzał przez Lipsko czy skręcasz w prawo?

Wlatując od strony Zwolenia, mijam szkołe i na wyskokości urzędu skręcam w prawo, później lewo później znów prawo mijam stacje Bliska wylatuje na Iłże lece cały czas prosto, dolatuje to skrętu na Sienno i tam polami już centralnie na Ostrowiec. :ok:


Najlepiej sie leci przez lasy za przejazdem kolejowym w Garbatce jak już sie przeleci przez przejaz i wyskoczy na Góre to fajnie sie tam po tych łukach goni. :ok: ALe dziś to tam było przesrane. :suchy: Zatrzymałem sie na przejeździe i na szarpanego ruszałem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Cały dzień tak bździło ale dużo śniegu z tego nie było dopiero teraz wieczorem widać prawdziwą zimę :)

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:09 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 761
beny., okolice Bliskiej to mi się źle kojarzą kiedyś skręciłem zaraz za nią w lewo i od razu w prawo tylko niestety mnie obróciło o 270 stopni :oczami: Jeszcze całkiem niedawno było widać ślady na poboczu :rotfl:
W sumie to przejeżdżasz prawie że pod moim domem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:09 
Offline
E34 lover
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 10409
Rano wyjeżdżałem z Puław do Wawy to była jeszcze jesień...... wracam po południu a tu zima :szok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
Adddam napisał(a):
beny., okolice Bliskiej to mi się źle kojarzą kiedyś skręciłem zaraz za nią w lewo i od razu w prawo tylko niestety mnie obróciło o 270 stopni :oczami: Jeszcze całkiem niedawno było widać ślady na poboczu :rotfl:
W sumie to przejeżdżasz prawie że pod moim domem :)

To gdzie ty synu dokładniej mieszkasz? :P Ja zawsze jak wylatuje od strony Lipska do nie skręcam tylko jade prosto i dolatuje tak jakby do tej drogi głównej na Iłże tam zawsze takie dziury były i kiedyś sprężyne w dostawczaku uwaliłem, ale teraz chociaż ten wlot wyrównali czego nie można o samej drodze powiedzieć. :rotfl:

Swoją drogą jak sie od strony lipska do bliskiej jedzie to taki króciutki odcinek jest z górki i zaraz w prawo, a na wprost taki głaz stoi i domu, kur :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: bym sie tam dziś wpier :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: bo szmaty nic nie posypały i wyślizgane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:29 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 761
Ja też przeważnie jadę prosto ale czasami mam inne dziwne pomysły, w tym przypadku miałem zły pomysł bo zachciało mi się poślizgów. Na suchym wyszło by pięknie no ale było mokro :rotfl: Mieszkam jakieś 2km przed skrętem na Sienno tylko trzeba skręcić w boczna drogę pokręcić się trochę po omijać miliony dołków, kałuż i pies wie czego jeszcze i jest się u mnie na totalnym zadupiu jakieś 400m od drogi na Iłżę.

A co do zjazdu z górki to ja się dziwie że tam jeszcze nikt nie zaparkował w tym domu bo miejsce trochę niebezpieczne w zimie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:32 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 389
Lokalizacja: Mikołów
Moje BMW: 330i
Kod silnika: M54B30
Ja właśnie wróciłem z przejażdżki do Rybnika i ogólnie to :orany:
Trasę 35 km jechałem równą godzinę :wstyd: , z tego jakieś 10 km wiślanką, gdzie nie przekraczałem 70
Wczoraj to jakieś 100 m od domu było trochę za szybko i wiele nie zabrakło a byłby dach przy 10 km/h :wstyd: :rotfl: :rotfl: jednak dużo szczęścia i skończyło się tylko na wezwaniu traktora, żeby mnie wyciągnął :padam: :padam:
A w nocy mam znowu jechać do tego Rybnika :przestraszony: :hyhy:

_________________
'Nie czuj się bezpieczny na drodze bez przeszkód i miej się na baczności na twoich ścieżkach'
(Syr 32,22)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:34 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 32
Posty: 513
Lokalizacja: Reda / Trondheim
Moje BMW: M5 e39
Kod silnika: S62B50
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=129566
A w trojmiescie kicha, snieg znika i nie ma gdzie polatac :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
Adddam napisał(a):
Ja też przeważnie jadę prosto ale czasami mam inne dziwne pomysły, w tym przypadku miałem zły pomysł bo zachciało mi się poślizgów. Na suchym wyszło by pięknie no ale było mokro :rotfl: Mieszkam jakieś 2km przed skrętem na Sienno tylko trzeba skręcić w boczna drogę pokręcić się trochę po omijać miliony dołków, kałuż i pies wie czego jeszcze i jest się u mnie na totalnym zadupiu jakieś 400m od drogi na Iłżę.

A co do zjazdu z górki to ja się dziwie że tam jeszcze nikt nie zaparkował w tym domu bo miejsce trochę niebezpieczne w zimie.

Łoo matko tam u was to nawet pomarańczowe kur :wsciekly: y bez honoru sie nie kręcą. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ja tam lubie przez te pola na sienno jeździł w zeszłym roku w zime jak sie zatrzymałem wypryskać tak nie mogłem ruszyć bo śnieg był wyżej niż prześwit w aucie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 20:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 16
Posty: 6536
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 6 coupe
w bydgoszczy tylko w nocy popadało, i odrazu pojechałem się poślizgać! nawet filmik mam :) ale dzisiaj już zero śniegu.

_________________
The Unattainable Is Invariably Attractive!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: U Was tez za oknem zimowo? :]
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 21:04 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 111
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: E39 touring
Kod silnika: M57d30
W Białymstoku śnieg jest, fajnie sie lata bokiem pomimo letnich kapci. Rajd się odbył chociaż raz na śniegu ;)

_________________
e36 Sedan M50B25
e36 Coupe M52B25


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL