Witam
Jako, że sezon letni tuż tuż

postaram się pojeździć trochę po torach. ( plan był taki na zeszły rok, ale nie wyszło)
Jak wiadomo w Polsce jest to mocno utrudnione. Z tego co wiem jeden tor jest w Ułężu, drugi w Słomczynie (odpada z racji że jest do RC), jest jeszcze tor w Klaudynie pod Wa-wą ( jednakże nie przekonuje mnie nawierzchnia, kostka, piach szuter)
Pomijam Poznań bo to troszkę za daleko ( ok. 360km) żeby machnąć sobie bez zorganizowanej grupy ( a z tym bywa różnie)
W pobliżu u mnie jest tylko opuszczona część lotniska ( bardziej na dragi, ewentualnie jeden zakręt żeby polatać bokiem)
Jeśli ktoś może to prosiłbym o zamieszczenie jakiś informacji na powyższy temat. Mile widziane relacje ( filmiki, jeśli ktoś był), opinie i jakieś info o torze.
Byłbym bardzo wdzięcznym
Pozdrawiam Krzysiek