BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 maja 2024, 15:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 7 kwietnia 2015, 10:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Street napisał(a):
binta napisał(a):
Street napisał(a):
Korona Kielce 2:0 Górnik Łęczna



Street - Gratuluję kolejny raz za komplet punktów :ok: Pierwsza ósemka tuż, tuż. W weekend chyba nie muszę pisać za kim będę ;)


Ciężko będzie. Teraz Lech na wyjeździe, nie wiem czy chociaż raz przywieźliśmy stamtąd punkt. Sprzyjającą okolicznością jest wcześniejszy mecz Lecha z Błękitnymi gdzie gospodarze będą musieli dać z siebie wszystko.

Potem Korona ma Ruch u siebie, Wisłę na wyjeździe i Lechię u siebie więc ciężki terminarz.


Fakt, ciężkie mecze. Z Poznania jakby przywieźli remis, z Ruchem wygrana - są 4 punkty. W Krakowie chociaż remis, i zostaje ciężki mecz na własnym boisku z Lechią. Optymistyczne prognozy, ale myślę, że do zrobienia :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 7 kwietnia 2015, 16:26 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Prawie go zabił trawą:

Dobrze, że Roberto Carlos nie gra już w piłkę bo doszło by do tego, że jakby trafił któregoś rywala piłką to też mógłby dostać czerwień.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 7 kwietnia 2015, 22:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4263
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
A tymczasem na zakończenie kolejki Zawisza kolejny raz inkasuje komplet punktów. Co by nie mówić to aktualnie żadna drużyna u nas nie może się pochwalić taką serią zwycięstw :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 8 kwietnia 2015, 09:35 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Legia jest zainteresowana sprowadzeniem Tiago Pinto, piłkarz dla mnie zupełnie anonimowy w przeciwieństwie do jego ojca - Joao Pinto którego doskonale pamiętam z czasów gry w Benfice i Sportingu. Grał w młodzieżówkach Portugalii, chwilę w Primeradivision ale kariery nie zrobił do tej pory. Wg mnie to będą kolejne stracone pieniądze.
Tymczasem w argentyńskiej lidze sędzia po obejrzeniu powtórki video i zmianie decyzji ma zostać ukarany! :szok: Jeszcze gorsza jest reakcja trenera drużyny który był wręcz oburzony tą zmianą. Sędzia zachował się tak jak powinien, w dupie miał przepisy, ważniejsze było zachowanie się fair play a to jest główny przepis piłki nożnej.
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Sedz ... omosc.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 8 kwietnia 2015, 11:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Rafał napisał(a):
Legia jest zainteresowana sprowadzeniem Tiago Pinto, piłkarz dla mnie zupełnie anonimowy w przeciwieństwie do jego ojca - Joao Pinto którego doskonale pamiętam z czasów gry w Benfice i Sportingu. Grał w młodzieżówkach Portugalii, chwilę w Primeradivision ale kariery nie zrobił do tej pory. Wg mnie to będą kolejne stracone pieniądze.
Tymczasem w argentyńskiej lidze sędzia po obejrzeniu powtórki video i zmianie decyzji ma zostać ukarany! :szok: Jeszcze gorsza jest reakcja trenera drużyny który był wręcz oburzony tą zmianą. Sędzia zachował się tak jak powinien, w dupie miał przepisy, ważniejsze było zachowanie się fair play a to jest główny przepis piłki nożnej.
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Sedz ... omosc.html



Rafał - Gdzieś właśnie wczoraj czytałem o tej sytuacji z arbitrem. Wg. mnie powinien zostać za to przynajmniej pochwalony, a został zganiony za swoją odwagę i tak jak napisałeś - chęć zachowania się fair. Jak widać w niektórych sytuacjach przepisy są traktowane za poważnie.

Co do Pinto, powiem Ci, że pierwsze słyszę. To, że są nim zainteresowani, nie znaczy, że od razu go kupią ;) Tych nazwisk zawsze się sporo przewija.


Jacek - Zawisza to już w tym momencie "rycerze wiosny". Z naprawdę dużej straty punktowej, nie zostało już praktycznie nic. Jednym z mniej zadowolonych po wczorajszym meczu, może być tylko Sandomierski. Brakowało sekund, by kolejny raz zachował czyste konto :)

Ps. Dzisiaj pierwszy rewanż w PP. Przy Łazienkowskiej podejmujemy Podbeskidzie. Zwycięzca dwumeczu myślę, że jest znany, ale mimo tego chciałbym zobaczyć dobry mecz, i przede wszystkim zwycięstwo :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 9 kwietnia 2015, 07:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Legia - Podbeskidzie 2:0 (Saganowski x 2)


Łatwo, gładko i przyjemnie. Cieszą 2 bramki "Sagana" , pozytywny występ Koseckiego (nie ustrzegł się oczywiście rajdów po których... zabrakło mu boiska :P , ale dał w tym meczu dużo pozytywów). Ponadto, super wejście Guilherme (wchodzi na prawą pomoc, a więc nie do końca swoją pozycję, i dosłownie bawi się z zawodnikami Podbeskidzia), boki obrony na swoim poziomie. Tak samo "Rzeźnik" i Lewczuk. Troszkę słabiej Duda, ale wybaczam :)

Na plus oczywiście również "zero z tyłu".

Reasumując, wygrywamy 6:1 (dobrze, że nie grał Bereszyński ;) ) i awansujemy do finału, w którym czekamy na Lecha lub Błękitnych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 9 kwietnia 2015, 17:30 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4263
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
Od dzisiaj nowym szkoleniowcem Pogoni Szczecin będzie Czesław Michniewicz. Zastąpił on tym samym zwolnionego w środę Jana Kociana.

http://www.szczecin.sport.pl/sport-szcz ... ml#MT_2zdj


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 9 kwietnia 2015, 17:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
.Jacek. napisał(a):
Od dzisiaj nowym szkoleniowcem Pogoni Szczecin będzie Czesław Michniewicz. Zastąpił on tym samym zwolnionego w środę Jana Kociana.

http://www.szczecin.sport.pl/sport-szcz ... ml#MT_2zdj


Czytałem wcześniej, ale nie chciałem "klepać" trzeciego posta pod rząd ;) Wg. mnie wybór nie najgorszy. Czesiu jest rozeznany w naszej piłce. Reszta jak zwykle się okaże :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 9 kwietnia 2015, 22:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Lech Poznań w finale Pucharu Polski. Zgodnie z moim cichym życzeniem Błękitni pomęczyli Lecha przez 120 minut przed spotkaniem z Koroną. Finał zapowiada się świetnie.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 9 kwietnia 2015, 22:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 4263
Lokalizacja: okolice Kępna
Moje BMW: E38 735i
Kod silnika: M62
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=166789
Wszystko ładnie tylko trochę niepotrzebna ta dogrywka była :P Szkoda, że nie wcisnęli jeszcze jednej w regulaminowym czasie gry, bo okazji ku temu nie brakowało. Mimo wszystko cel osiągnięty, teraz czas na finał. Niemniej jednak brawa również dla Błękitnych za przygodę, jakiej doświadczyli podczas tegorocznego Pucharu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 9 kwietnia 2015, 23:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Kibicowałem Błękitnym, bo chłopaki pokazali tyche ambicji i ducha walki ile w całej Ekstraklasie się nie znajdzie.

Szkoda, że na wynik miała moim zdaniem niesłuszna czerwona kartka

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 10:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Kucharz napisał(a):
Kibicowałem Błękitnym, bo chłopaki pokazali tyche ambicji i ducha walki ile w całej Ekstraklasie się nie znajdzie.

Szkoda, że na wynik miała moim zdaniem niesłuszna czerwona kartka


Zgodzę się. Przy pierwszej szybciej Keita powinien otrzymać czerwo, a nie zawodnik Błękitnych żółtą. Przy drugiej, żółta mimo wszystko słuszna, ale za 2 "zaczepki" żeby wyjmować w 29 minucie czerwo ?? Niekoniecznie.

Błękitni zostawili po sobie świetnie wrażenie. Objazd przy pierwszej bramce Arajuurego - pierwsza klasa. Ogólnie cała akcja fajna. Wracając do Reprezentanta Finlandii, oj gubił się facet, gubił. Jedyny plus to gra głową, poza tym kiepsko. Fajnie w środku zagrał Trałka. Pozytywna zmiana Jevtica.

Street - Otóż to. 120 minut w nogach, i dogrywka z drugoligowcem grającym w dziesiątkę...

Awans Lecha zapewne sprawi, że finał będzie ciekawszy :ok:


Ps. No, a teraz wracamy do Ekstraklasy. Dziś 2 pierwsze mecze:


* Ruch - Cracovia
* Wisła - Górnik

Prognozy ?? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 11:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15741
Jest zwycięstwo Lecha, jest awans :ok: . Nalezał się Kolejarzowi rzut karny za faul na Pawłowskim, gdy mu rywal korkami głowe poranił, krew i musiała z tego powodu nastąpić zmiana. Kolejorz zrobił to co miał zrobić, po co się przemęczac skoro w niedziele liga , potem sparingowo bawił się drugoligowcem, którego zawodnicy ‘’zdychali’’ z braku kondycji. Nie dla psa kiełbasa haha :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 11:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
renoraines napisał(a):
po co się przemęczac skoro w niedziele liga



Chyba mamy nowy trend, albo nową "Myśl szkoleniową". Od dzisiaj dogrywka, i mus grania 120, a nie 90 minut, to mniejsze przemęczenie i szybsza regeneracja :faint:

:help:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 11:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15741
binta napisał(a):
renoraines napisał(a):
po co się przemęczac skoro w niedziele liga



Chyba mamy nowy trend, albo nową "Myśl szkoleniową". Od dzisiaj dogrywka, i mus grania 120, a nie 90 minut, to mniejsze przemęczenie i szybsza regeneracja :faint:

:help:



:rotfl: :rotfl: :rotfl:


renoraines napisał(a):
Nie czytali ze zrozumieniem działacze i legie wyrzucili z LM – nie czytaja ze zrozumieniem kibice. :rotfl:



renoraines napisał(a):
Kolejorz zrobił to co miał zrobić, po co się przemęczac skoro w niedziele liga , potem sparingowo bawił się drugoligowcem, którego zawodnicy ‘’zdychali’’ z braku kondycji.


Trzeba wytłumaczyć to wytłumaczę haha. Przekaz jest taki, Kolejorz zrobił to co mial zrobić czyli strzelił tyle bramek, żeby zepewnic sobie awans. Po wykonaniu planu resztę meczu potraktował jako sparing, bo po co się meczyć skoro w niedziele liga. :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 12:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
renoraines napisał(a):
binta napisał(a):
renoraines napisał(a):
po co się przemęczac skoro w niedziele liga



Chyba mamy nowy trend, albo nową "Myśl szkoleniową". Od dzisiaj dogrywka, i mus grania 120, a nie 90 minut, to mniejsze przemęczenie i szybsza regeneracja :faint:
renoraines napisał(a):
Przekaz jest taki, Kolejorz zrobił to co mial zrobić czyli strzelił tyle bramek, żeby zepewnic sobie awans.


Właśnie o to chodzi, że grając z drugoligowcem, NIE ZROBIŁ TEGO CO MIAŁ / POWINIEN ZROBIĆ I NIE STRZELIŁ W REGULAMINOWYM (a powinien - gładko, lekko i przyjemnie) czasie gry "tylu bramek ile miał strzelić"... dlatego biegał dodatkowe 30 minut.

Swoją drogą, 2x po 90 minut z drugoligowcem, to już powinien być dla nich odpowiedni sparing, a nie dokładanie sobie kolejnych 30 minut przed meczem ligowym.

Awans, awansem - To miało się stać / musiało się stać - cokolwiek innego byłoby sensacją.

Tu jest przekaz :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 13:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15741
Liczy się efekt końcowy czyli awans.

Pomijam już, że
renoraines napisał(a):
Nalezał się Kolejarzowi rzut karny za faul na Pawłowskim, gdy mu rywal korkami głowe poranił, krew i musiała z tego powodu nastąpić zmiana.


Wytłumaczę na obrazowym przykładzie, jaśniej tego nie można przekazać.

Co z tego, że legia wygrała w dwumeczu, skoro w efekcie końcowym odpadła.
Musze to zaznaczyć, że mowa o LM, nie PP, bo ktoś mojego przekazu może nie zrozumieć :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 13:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Normalne, że liczy się efekt końcowy. Tylko, że ja skomentowałem twój wpis w którym rzekomo Lech "nastrzelał" swoje, a później bawił się z drugoligowcem i grał z nim sparing" ... "bo po co się męczyć, w Niedziele liga". Z rywalem, który gra 2 ligi niżej, powinien w pierwszym meczu rozstrzygnąć mecz, a w rewanżu wystawić zmienników. Wtedy można by było tak napisać.

A ty o czym innym, przeskakując z tematu na temat.

Reasumując, ja o konkretnym wpisie, a ty wkoło wszystkiego. Wg. mnie nie grał sparingu (a powinno to tak wyglądać), bo stracił w tym dwumeczu mnóstwo siły, nerwów, nadszarpnął psychikę itd. Ponadto, właśnie bardzo się zmęczył przed Niedzielnym meczem, doprowadzając do tego, że grał jeszcze dogrywkę.

Pisanie więc o tym, że "nastrzelał ile chciał / ile miał, i później grał żeby się nie zmęczyć, bo w Niedziele liga, to po prostu nonsens i nieprawda :)

No i skoro piszemy o temacie Lech - Błękitni (albo o jakichś innych niejednokrotnie), to nie musisz w każdym poście wspominać o Legii. Ja wiem, że ty więcej czasu spędzasz na różnorakich stronach / forach Legii, niż na czymkolwiek innym, ale mi nie musisz pisać o tym co się dzieje na "Ł3". Ja o tym wiem :)

Tyle w temacie :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 13:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15741
binta napisał(a):
rzekomo Lech "nastrzelał" swoje,


Dostał w prezencie, bo 5 bramek było z ''samobója'' rywala :rotfl:

Zaznaczam, że to sarkazm, bo ktoś mojego przekazu może nie zrozumieć :] .


Podsumowując, nudzisz jak prezes Kaziu z PZPN na konferencji o biletach :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ekstraklasa 2014 / 2015 - Zapraszam wszystkich. Kultura ! :)
PostNapisane: 10 kwietnia 2015, 13:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Piszę o konkretach, i o faktach, a o czym mówił Greń na konferencji - nie wiem - szkoda mi czasu na słuchanie i oglądanie głupot :]

Tak się składa, że jest to mój ośmiotysięczny post na tym forum - więc napiszę tak:

Wiem, że twoje zawsze musi być na wierzchu - Także pas :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL