BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 09:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 09:06 
Offline
Forumowicz

Wiek: 44
Posty: 275
Lokalizacja: DDR
Moje BMW: E61 535
Kod silnika: Dizel :P
.. i Tuska :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ja sie nie martwie... na nowe mnie nie stac :P A moje bmw laczy sie conajwyzej z blootothem w tel :rotfl:

_________________
:D Wer später bremst bleibt länger schnell :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 11:36 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 670
Moje BMW: E34&E39
Kod silnika: M50B25
Ciekawe ile jeszcze potrzeba by ludzie wyszli na ulice. Nie mówię już o pisuarach u nas rządzących, a o eurokołchozie... Przecież to normalnemu człowiekowi się w głowie nie mieści co oni wymyślają. Komuś to się podoba? Ograniczenia, nakazy, coraz to nowe technologie, nie ułatawiające życie, a je komplikujące, dodatkowo dodające możliwość kontroli nas na każdym kroku, no pięknie. Zaczęło się od kont bankowych i wglądu na parę lat wstecz, poprzez telefony komórkowe, idąc aż po motoryzację. Świetnie. A elektryki produkują z zachowaniem norm unijnych, wytwarzając oczywiście mniej substancji chemicznych i zanieczyszczających środowisko. Skąd biorą prąd do nich? Z elektrowni wiatrowych? Z paneli słonecznych? To jest tak głupie i błędne koło, że ja nie wiem. Czuję się jak marionetka, sterowana przez ludzi w garniturkach, pieprzących od rzeczy, za grube pieniądze, chodzących na rauszu ciągłym. I najlepsze jest to, że bez nas by ich nie było... A my co? A my okej, nie jest źle, za peło było gorzej. Unia przynajmniej daje. Unia chce dobrze, tak jak karakan. Wszyscy chcą dobrze i najlepiej oddać im portfele, oszczędności, akcje i inne dobra, by oni mogli zadecydować co z tym zrobić i jaki kawałeczek nam dać by pójść sobie kupić biodegradowalnego lizaka.

Sorry za wtrącenia polityczne, ale chcąc nie chcąc, jest to powiązane jak debilizm z wyborcami pisuarów.

A odnośnie ograniczeń, to jakby nie było to co wyżej napisałem, tyczy się mojego stanowiska w tej sprawie :D Na drzewo niech spierdzielają. Ale jeśli dalej tak pójdzie, to tak jak koledzy wcześniej wspomnieli, nałożą chore podatki, restrykcje, czy wysokie ubezpieczenie na starsze samochody, że mało kogo będzie na to stać i trzeba będzie stać się pedaliarzem albo korzystać z komunikacji miejskiej, ewentualnie wziąć krechę jedną na mieszkanie a drugą na magicznego elektryka, który rozwiązuje problemy ludzkości. Prędkość zabija, nie jest nikomu potrzebna. Mnie uczono, że jej nagła utrata ale co ja tam wiem. Za F1 się wzięli, silniki 1.6, kersy srersy... I co Panowie? Lepiej się oglądało przez ostatnie parę lat F1, dzięki naszym kochanym restrykcjom i poprawności politycznej, czy ochronie środowiska?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 14:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Zobacz co się dzieje we Francji z kamizelkami czy marsze w Londynie i cały ruch Tommiego Robinsona, wszystko jest skrzętnie zamiatane przez media pod dywan. Jest super !

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 18:37 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1456
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Przyklepane.

https://autokult.pl/33444,przeglosowane ... ieczenstwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 2 kwietnia 2019, 19:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Co za durnota. Auto będzie hamować a kierowca przyspieszać. Na pewno na spalanie i ekologię to świetnie wpłynie. Nie mówiąc o bezpieczeństwie i płynności jazdy...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 3 kwietnia 2019, 05:17 
Offline
Forumowicz

Wiek: 44
Posty: 275
Lokalizacja: DDR
Moje BMW: E61 535
Kod silnika: Dizel :P
To czajcie to... W DDR co chwila jest atak na predkosc autostradowa... a to opozycja... a to pedzie... a to emeryci w swoich skodach 1.0...
Teraz do tego grona dolaczyl kto? KOSCIOL KUTWA! No ja pitole :mur: Petycje srycje zeby do 130 km/h ograniczyc :zdziwko:
Zajeliby sie ministrantami juz lepiej :zabawa:

Koniec swiata juz blisko :wstyd:

_________________
:D Wer später bremst bleibt länger schnell :D

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 3 kwietnia 2019, 06:31 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1456
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Mój ojciec mówi, że cieszy się, że już jest w swoim wieku bo nie będzie musiał oglądać jak daleko ta karuzela spierdoliny się posunie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 29 kwietnia 2019, 22:52 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 42
Posty: 32
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E36 316 Touring '99
Kod silnika: M43B16
Ja tam nie wierzę w te 'elektronike'... Może gdzieś w jakimś cywilizowanym kraju: Japonia itp.
U nas nawet pomiędzy podwójny liniami ciągłymi jest przerywana, a znaki...pfffff....no znaki, za znakami znaków...
Zawodowo za dużo jeżdżę żeby uwierzyć w elektroniczne ograniczenia? Oparte na znakach-jakich znakach...to choinka. Na dystansie 150m 3 różne ograniczenia prędkości-włącznie z 30kmh po czym 80 i znowu 50....
Jak ja się nie mogę doczekać pojazdów z czymś takim na polskich drogach.... :super: ale będą jaja :zabawa:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 27 lipca 2019, 06:49 
Offline
Forumowicz

Posty: 324
Moje BMW: 650i
"Europosłanka Róża Thun uważa, że dzięki temu zarówno producenci aut, jak i kierowcy zostaną lepiej przygotowani na ruch autonomiczny, który jest celem ostatecznym komisarzy unijnych."
Podoba mi się zwłaszcza określenie "cel ostateczny" :)
Kur.a, po to kupuję samochód by nim kierować i mieć z tego frajdę. Jak chcę by mnie wożono to zamawiam taxi, wsiadam w pociąg, itp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Automatyczne ograniczenie szybkości od 2022
PostNapisane: 27 lipca 2019, 07:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Ta von wartburg und trabant lepiej żeby miała usta zamknięte i wydawała się głupia, niż je otworzyla i rozwiala wątpliwości. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL