BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 11:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 11:53 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 37
Moje BMW: X5
Santino napisał(a):
Skoro tutaj tyle mądrych głów to co powiecie na ichniejszy 10w60 :)


Ja wiele Ci nie pomogę, bo sam nie stosuję nigdy olejów Racingowych żadnej marki. Jedyne co mogę powiedzieć, to tyle, że wygląda na full PAO bo temperatura płynięcia bardzo niska, do tego wykonany w technologii SN/CF więc to nowoczesny olej i w sumie tyle co Ci powiem ;) Najlepiej pytać kogoś kto miał to w silniku, bo oleje Racingowe żyją swoim zyciem ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 12:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
w PMO są najlepsi, potrafią zrobić olej jednocześnie midsaps i lowsaps w jednym opakowaniu (c3 i c4) - tego nie udało się zrobić nikomu
poza tym olej będąc C4 nie może mieć normy MB 229.51 - jedno wyklucza drugie

https://pmo-lubricants.com/produkty-pmo ... BRGHTqaNZY

nie kwestią jest chwalić jeden produkt, tylko spojrzeć na całość szerzej

poza tym nie tylko ilość PAO ma znaczenie w oleju i nie zawsze jest tak, że więcej PAO = lepszy olej
ważne, żeby olej miał bazowe oleje właściwej grupy dla danego produktu

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 12:24 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 37
Moje BMW: X5
Przecież to zwykły błąd w opisie. Patrząc ze masz Milllersa w awatarze (a do tego chyba nim handlujesz) można się tego spodziewać, że czepisz się takiej pierdoły ;) Wolałbym rozmawiać na temat faktów, a nie na temat literówek :D


Nikt tu nie chwali 1 produktu. W internecie łatwo znaleźć analizy olejów PMO 5w40 C3, 5w30 C2, 5w40 Extreme i tak dalej i każdy oferuje dobre parametry.

Ja nigdy nie jestem przywiązany do jednej marki. Kiedyś lubiłem Motula, ale tego prawdziwego z Francji, teraz z kolei Motul już nie jest niczym szczególnym, więc kto jak to, ale ja patrzę na oleje szeroko ;)


A PAO nie jest najważniejsze to fakt, ale nieźle podbija trwałość oleju. Oleje z dodatkami PAO są znacznie trwalsze. Na forum bmw-klub ktoś robił analizę PMO po 19 tysiącach kilometrów i okazało się, że olej praktycznie się nie zużył. Więc zawartość PAO jednak ma znaczenie, chociaż tak jak napisałeś nie jest to jedyny wyznacznik ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 12:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Blacha168, skoro na oficjalnej stronie o tym napisali, to chyba nie błąd w opisie
możesz do nich zgłosić tę pomyłkę - tylko żeby się nie pogubili w tych normach, bo zaraz się okaże, że będzie C1-C4 (tacy producenci też są/byli)

nie chwalę tylko Millers'a, choć obiektywnie uważam, że jest wśród najlepszych
a to, że w główniej mierze go sprzedaję nie przekreśla innych produktów

a każdy co leje to jego sprawa - ja nikogo nie namawiam na konkretny produkt

:piwo:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 12:44 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 35
Posty: 19
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: E46 i E60
Kod silnika: M54
rorafalki napisał(a):
Blacha168, skoro na oficjalnej stronie o tym napisali, to chyba nie błąd w opisie
możesz do nich zgłosić tę pomyłkę - tylko żeby się nie pogubili w tych normach, bo zaraz się okaże, że będzie C1-C4 (tacy producenci też są/byli)

nie chwalę tylko Millers'a, choć obiektywnie uważam, że jest wśród najlepszych
a to, że w główniej mierze go sprzedaję nie przekreśla innych produktów

a każdy co leje to jego sprawa - ja nikogo nie namawiam na konkretny produkt

:piwo:

Napisałem do nich na FB i powiedzieli, że to zwykły błąd. Po to jest olej C3 i C4 aby były rozdzielne. Zgłosili to już do obsługi strony i mają poprawić to w ciągu 24 godzin. Więc sprawa rozwiązana ;) A Ty zamiast czepiać się pierdół wypowiedz się na temat jakości, bo po to ten temat powstał. Dlatego zakładając temat zaznaczyłem, ze proszę o opinie osoby, które mają pojęcie na temat tego oleju a nie tacy co wejdą na stornę i jedyne czego się czepią to błędu w opisie.

A wracając do normalnych komentujacych to sprawa wygląda tak. Byłem w kilku sklepach i szukałem Amsoila i PMO i z jednym i drugim ciężko o dostępność od ręki i trzeba czekać na dostawę. Tak więc pewnie zamówię przez neta, będzie szybciej i tak ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 12:50 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Są sprawdzone oleje w przystepnych cenach,a jeśli ktoś chce zalac coś nowego jego kasa nech wydaje na co chce :D.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Ostatnio edytowano 5 sierpnia 2019, 12:51 przez renoraines, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 12:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Matii1717 napisał(a):
A Ty zamiast czepiać się pierdół wypowiedz się na temat jakości, bo po to ten temat powstał

to nie jest pierdoła - to jedna z podstawowych informacji

jak wspomniałem powyżej - nie będę się wypowiadał o jakości bo i tak będę stronniczy
poza tym już napisałem o C3 i C4, to się "czepiłem" więc odpuszczam :)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 13:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
O proszę :-k W takim razie już wiem jakiej marki olej prztestuję jako kolejny :)

Co do Totala to potwierdzam, zrobione na 5W40 9000 Energy 60 tyś do tego na LPG i przy mocnym piłowaniu a silnik nie zużył się ani o trochę, sprawdzone na hamowni.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 13:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Przynam szczerze ze nie slyszalem o tej marce do tej pory, ale jakos tak wiecej czasu mialem i przejrzalem forum wrzucone przez Małego i wyglada na to ze nie ma sie czego bac, i akurat ten 10w60 ma bardzo dobre parametry, widze teraz w jakims sklepie internetowym promocje i banka 4Litry kosztuje 117zl to jest mega niska cena az sie wierzyc nie chce ze to nie jest jakis szajs.
Teraz mam zalanego millersa z seri cfs od Rafała, i jak bym mial poownac cene to za 8 litrow tego oleju wyszlo by cos kolo 500zl
Obrazek

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 13:05 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 24
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e60
Kod silnika: N52
rorafalki napisał(a):
Matii1717 napisał(a):
A Ty zamiast czepiać się pierdół wypowiedz się na temat jakości, bo po to ten temat powstał

to nie jest pierdoła - to jedna z podstawowych informacji

jak wspomniałem powyżej - nie będę się wypowiadał o jakości bo i tak będę stronniczy
poza tym już napisałem o C3 i C4, to się "czepiłem" więc odpuszczam :)


No masz rację, niech poprawią i po problemie ;) Na ich oficjalnym sklepie jest ok, więc to tylko potwierdza to, że to zwykła literówka.


A wracając do sedna tematu, to zawsze jest tak, że jak wchodzi coś nowego to wiele osób patrzy na coś takiego z dystansem. Jak wiele lat temu powstawał Microsoft to też każdy pukał się w głowę i mówił, że to bez sensu, że taka firma nie jest potrzebna.

Ja PMO leję w warsztacie od 2 lat (albo prawie 2) i po przejściu z Valvoline słyszę więcej pozytywnych opinii niż miałem wcześniej, więc to dla mnie coś znaczy. Miałem okazję też rozbierać silniki po PMO i w środku też czysto, bez żadnego nagaru. Do tego analizy laboratoryjne znalezione w internecie utwierdzają mnie, że to bardzo dobre oleje. Jedyna wada, że są wciąż mało znane i nie każdy kilent chce to zalewać, ale widzę, że już jest tendencja wzrostowa w popularności i chęci zalewania tego. A co będzie za jakiś czas, za kilka lat, czy jakość pozostanie czy zmienią to już nie mi oceniać ;)


Matii1717 daj znać jak zalejesz Amsoila albo PMO, chętnie dowiem się jak Twoje wrażenia :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 13:26 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 33
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: F30/E60
PMO robią w Oliebronie w Holandii. To chyba druga pod względem wielkości fabryka w Europie, więc raczej o takie pierdoły jak brak pewności o stałość składu czy brak zaplacza badawczego bym się nie martwił ;) :ok:


Amsoila miałem w silniku, 3 wymiany na nim zrobiłem i nie mialem z nim problemu, ale co raz droższy się stał i stwierdziłem, ze ponad 200 zł za olej to nie bede płacił ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 13:44 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Kickster był u producenta i dealera PMO:



Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 15:03 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 37
Moje BMW: X5
Tutaj widmo IR PMO 5w40 Extreme, dla tych, którzy uważają, że PMO nie ma 100% PAO w oleju :D Dla niewtajemniczonych podpowiem, że peak przy 722 cm wzniesiony do tej wysokości oznacza, że olejem bazowym jest wyłącznie PAO.

Obrazek

wszedłem z ciekawości na ich Fanpage i widzę, że tam się nieźle bawią :rotfl: Taki marketing to rozumiem, a nie suche chwalenie się, że olej to albo olej tamto.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 18:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
pawel433 napisał(a):
Chyba nie czytałeś tego co napisane tam. Przecież mają olej 70% PAO i 100% PAO to dlaczego mają tego nie piać w sklepie? A w linii tańszej mają 30% PAO i to też w każdym opisie produktu jest opisane. Więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? :zdziwko:


Czego nie rozumiesz? Nakręcali reklamę, że dana linia ma 70%, a miała już 30% Pao i to jest OK?

Mówisz szukałeś nagaru w układzie olejowym (tam nie znajdziesz) czy komorze spalania, gdzie oleju jest raczej znikoma ilość? I w sumie dziwne, że już po dwóch latach trzeba było rozbierać silniki po tak świetnie wypadającym w laboratoriach oleju...

Blacha168 napisał(a):
No millersa nie znam za dobrze to fakt, ale to, że nie ma PAO to akurat wiem. Marketingowo piszą coś o jakiejś nano technologii ale w praktyce to pic na wodę za grubą kasę. Ale to tylko moje zdanie ;)


Producent oficjalnie podaje, że kilka jego olei to 100% PAO/ESTRY, a Ty twierdzisz, że nie mają PAO i Nanotechnologia to ściema, jakieś konkrety poza: "nie znam firmy, ale akurat wiem"??? No i gdzie ktoś napisał, że PMO nie ma 100% PAO? Bo widzę tu już niezdrowe nakręcanie się.

Co do badań laboratoryjnych: kilka lat temu w Francji z kilku badań wynikło, że cukier nie wpływa na otyłość, piękne wykresy i dowody... zgadnijcie kto zlecał badania ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 18:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Wcześniej lałem total quartz energy 9000 (dalej jestem zdania, że to najlepszy stosunek ceny do tego co ten olej oferuje) obecnie leje Millersa, (XF a teraz EE) najdroższy olej ze stawki, sporo, bo Takiego totala za bańkę 5L płaciłem nie całe 110
Na Millersa przesiadłem się ze względu na długoletnią renomę, to zawsze były oleje premium, żadna masówka. A że silniki teraz coraz wrażliwsze to po prostu chucham na zimne. Już nie chodzi o cenę. Bo raz w roku dołożyć stówkę do oleju to jest uuuj. Istotne są parametry. Jeśli PMO utrzyma poziom o którym tu piszą to nie omieszkam wytestowac. Znając życie zrobię wywiad tygodniowy przed zakupem :P

Millers na razie, dla mnie ma tą przewagę, że po prostu jest sprawdzony, praktycznie, przez klientów, wieloletnio. Pomijam już te testy, laboratoria i inne niezależne instytucję które przeprowadzają badania. Swieżak wiadomo, że musi czymś błysnąć bo finansowo nie przebije konkurencji, chyba że firma powstaje jako matka-córka większej i posiada budżet. O millersie nie słyszałem od nikogo złego słowa. Życzę żeby z PMO była ta sama historia to zwrócę uwagę w przyszłym roku

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 19:04 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 24
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e60
Kod silnika: N52
Lincoln napisał(a):
pawel433 napisał(a):
Chyba nie czytałeś tego co napisane tam. Przecież mają olej 70% PAO i 100% PAO to dlaczego mają tego nie piać w sklepie? A w linii tańszej mają 30% PAO i to też w każdym opisie produktu jest opisane. Więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? :zdziwko:


Czego nie rozumiesz? Nakręcali reklamę, że dana linia ma 70%, a miała już 30% Pao i to jest OK?

Mówisz szukałeś nagaru w układzie olejowym (tam nie znajdziesz) czy komorze spalania, gdzie oleju jest raczej znikoma ilość? I w sumie dziwne, że już po dwóch latach trzeba było rozbierać silniki po tak świetnie wypadającym w laboratoriach oleju...

Blacha168 napisał(a):
No millersa nie znam za dobrze to fakt, ale to, że nie ma PAO to akurat wiem. Marketingowo piszą coś o jakiejś nano technologii ale w praktyce to pic na wodę za grubą kasę. Ale to tylko moje zdanie ;)


Producent oficjalnie podaje, że kilka jego olei to 100% PAO/ESTRY, a Ty twierdzisz, że nie mają PAO i Nanotechnologia to ściema, jakieś konkrety poza: "nie znam firmy, ale akurat wiem"??? No i gdzie ktoś napisał, że PMO nie ma 100% PAO? Bo widzę tu już niezdrowe nakręcanie się.

Co do badań laboratoryjnych: kilka lat temu w Francji z kilku badań wynikło, że cukier nie wpływa na otyłość, piękne wykresy i dowody... zgadnijcie kto zlecał badania ;)


Chyba nie czytałeś tego co pisałem, aż szkoda mi jeszcze raz to pisać ;) Rozbieram silniki zawodowo, jestem mechanikiem (nie jest to moja ulubiona czynność, ale jak muszę to muszę). Nikt nie powiedział, że po PMO silniki wymagały remontu, tylko po 300 tysiącach na Castrolu czy innych Valvolinach. Stwierdziłem tylko, że po kilku wymianach na PMO silnik jest czysty. Najwyraźniej ktoś zażynał silnik na byle czym (pewnie Castrol po 30-40 tysięcy km) a po 300-400 tysiącach przechodził na PMO i już wtedy silnik wymagał remontu. Na PMO robił 2-3 wymiany a silnik i tak trzeba było już robić bez wględu czy wlałbyś tam płynne złoto czy olej z biedronki. Więc te swoje uszczypliwe komentarze sobie daruj. Bo ani to śmieszne ani mądre.

A co do Millersa to też nie rozumiem czego się tego tak czepiłeś. Millers to olej HC z dodatkiem PAO we wszystkich olejach oprócz olejów Racingowych (wyczynowych).


Ostatnio edytowano 5 sierpnia 2019, 22:09 przez pawel433, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 19:37 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 37
Moje BMW: X5
Ehh, Panowie, widzę ziółka na uspokojenie trzeba ;) To czy to się komuś podoba czy nie to PMO w obecnej chwili to bardzo dobry wybór, znacznie lepszy niż Motul, Valoline czy Castrol. Cena podoba a skład oleju, parametry znacznie lepsze. A to czy Millers jest lepszy? Trudno oszacować, z parametrów Millers niczym się nie wyróżnia, dosyć przeciętny indeks lepkości, lepkość w 100 stopniach, czy temperatura płynięcia. Ale sprzeczał się nie będę jak komuś dobrze spisuje się w silniku to przecież może na tym jeździć, jaki problem ;)



Za bardzo się spinacie z tym Millersem. Ja nie mówię, że to złe oleje, są ok, ale bez fajerwerków jak za tą cenę i to jest moje zdaniem na podstawie obserwacji ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 21:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
pawel433, Ty tak na poważnie czy ktoś Ci za to płaci :?:
Mały podał dobry link, gdzie z wodzireja maja bekę, podałem konkrety, a Ty nadal swoje, ze koło jest kwadratem
Jak firma szanuje klientów i siebie to zgłasza chęć przynależności do np. UKLA. Ich produkty są badane na bieżąco
A nie pod osłona nocy zmienia skład produktu i twierdzi, że nic się nie stało

Pao to nie technologia NASA, nie ma potrzeby tylko tego używać w 100% żeby zrobić dobry olej

Btw: nawet Trident 5w40 jest z pao

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 21:40 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 24
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e60
Kod silnika: N52
Sprzedajesz Millersa, to wiadomo, że musisz go chwalić. Opinie ludzi, którzy posiadają sklep na forach powinny być oznaczane gwiazdką, bo zawsze jest nutka reklamy danego produktu ;)


UKLA to brytyjskie stowarzyszenie. Zakładam, że najlepsze marki na świecie typu Amsoil nie potrzebują takiego marketignowego uczestnictwa tam ;)


Nigdzie nie napisałem, że PAO to techonolgia NASA. Tylko obiektywnie stwierdzam, że to bardzo dobra baza, która jest znacznie trwalsza od HC. Oleje na HC mogą być dobre, ale skoro olej może być jeszcze lepszy na PAO to czemu z tego nie korzystać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oleje PMO
PostNapisane: 5 sierpnia 2019, 21:53 
Online
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
taktyczna emotka :zdziwko:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL