BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 08:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 09:38 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1329
Lokalizacja: Bytom
Bobby Vintage na Monarchę Absolutnego Polski! Jego motto przewodnie dla swoich poddanych: jesteście kurw... wszyscy idioci i dlatego macie się mnie słuchać i chu...!


Ostatnio edytowano 23 grudnia 2019, 10:27 przez j27, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 10:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
j27 napisał(a):
Bobby Vintage na monarchę absolutnego! Jego miotto przewodnie dla swoich poddanych: jesteście kurw... wszyscy idioci i dlatego macie się mnie słuchać i chu...!


:rotfl: :rotfl: :rotfl: No tak, zapomniałem że polaczki to jak widać długo potrafią zadrę w dupie nosić :rotfl: O urodzinach żony zapomną ale forumowych wojenek nie zapomną :rotfl:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 20:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
MAJSU napisał(a):
O urodzinach żony zapomną ale forumowych wojenek nie zapomną :rotfl:


Oo.. jakiś link do tego odcinka telenoweli bmw sport? :rotfl:

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 20:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
MAJSU napisał(a):
A do tego pilnują żeby Ci w społeczeństwie najważniejsi - nauczyciele, lekarze przypadkiem za dobrze nie mieli.
Chyba nie chcesz porownywać zarobkow lekarzy i nauczycieli ? :)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 21:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://www.facebook.com/polskowakeup/v ... 990006639/

Gdyby każdy Polak zobaczył ten filmik, możne coś by się zmieniło...Ten 10 minutowy filmik tłumaczy co należny zrobić, aby sytuacja się popoprawia - nawet tępak zrozumie o co chodzi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 22:35 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
BARNABA napisał(a):
Ale zgodnie z nowym pomysłem.......sama jazda powyżej 50km/h po za terenem zabudowanym kończyć się będzie zabraniem prawa jazdy.

Hmm Prędzej podwyższą mandaty, bo kasa po primo. Jak poza terenem zaczną prawka zabierać to się okaże że nie ma komu kasę do wora wrzucać. A wiadomo, że wszystko rozchodzi się o "piniondze" ale w szczytnym celu zwiększenia bezpieczeństwa. Tak samo jak od nowego roku idzie do góry akcyza na fajki i alkohol, zapewne z powodu walki z rakiem płuc i alkoholizmem. Ale najlepsza.jest ostatnio ogłoszona walka z nadwagą/otyłością w postaci obłożenia dodatkowym podatkiem wszystkich produktów spożywczych zawierających syfiaste cukry... Czyli pewnie 99% produktów. Wszystkie te mafijne haracze nazywają sobie polityką fiskalną :P

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 grudnia 2019, 22:54 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Wyborcza pisala czy na tvn mowili, ze nauczyciele i lekarze mało zarabiają? :rotfl:
Nauczyciele niech liczą zarobki do przepracowanego czasu i nie zapominają o swojej 13 stej pensji w budzetowce. Natomiast okreslenie niezamozny lekarz to oksymoron, taki sam jak sucha woda.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 24 grudnia 2019, 00:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
MAJSU napisał(a):
Lincoln, Ty jak zawsze nie zawodzisz :rotfl: Był Bagor, później Jigsaw, teraz jest Lincoln :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Jak typowemu polaczkowi brakuje argumentów, to robi "wycieczki" osobiste, a przeciez tak bardzo by chciał być KIMŚ z wielkiego kina ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 24 grudnia 2019, 00:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
moja znajoma jest nauczycielką w podstawówce i czy ja wiem czy to taki super dochodowy zawód? Za to wiem jakie domy wystawiają sobie lekarze. Z jednej strony - ok ratują życie, z drugiej - trafiają się takie bencwały jak jeden, który na dzień dobry chciał amputować palec mojemu ojcu albo drugi, przez którego błąd, z rany na pięcie wdała się martwica i 18-letniej dziewczynie chcieli amputować stopę. Ale to chyba nie temat na takie rozkminy ;)
kszyhu napisał(a):
Hmm Prędzej podwyższą mandaty, bo kasa po primo. Jak poza terenem zaczną prawka zabierać to się okaże że nie ma komu kasę do wora wrzucać. A wiadomo, że wszystko rozchodzi się o "piniondze" ale w szczytnym celu zwiększenia bezpieczeństwa. Tak samo jak od nowego roku idzie do góry akcyza na fajki i alkohol, zapewne z powodu walki z rakiem płuc i alkoholizmem.

x2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 25 grudnia 2019, 13:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
kszyhu napisał(a):
BARNABA napisał(a):
Ale zgodnie z nowym pomysłem.......sama jazda powyżej 50km/h po za terenem zabudowanym kończyć się będzie zabraniem prawa jazdy.

Hmm Prędzej podwyższą mandaty, bo kasa po primo. Jak poza terenem zaczną prawka zabierać to się okaże że nie ma komu kasę do wora wrzucać. A wiadomo, że wszystko rozchodzi się o "piniondze" ale w szczytnym celu zwiększenia bezpieczeństwa. Tak samo jak od nowego roku idzie do góry akcyza na fajki i alkohol, zapewne z powodu walki z rakiem płuc i alkoholizmem. Ale najlepsza.jest ostatnio ogłoszona walka z nadwagą/otyłością w postaci obłożenia dodatkowym podatkiem wszystkich produktów spożywczych zawierających syfiaste cukry... Czyli pewnie 99% produktów. Wszystkie te mafijne haracze nazywają sobie polityką fiskalną :P

Wg mnie to kolejna zaslona dymna, planuja podwyzki mandatow, ale zeby spoleczenstwo sie za bardzo nie burzyło to powiemy ze chcemy zabierac tez prawka poza zabudowanym
za jakis czas mandaty podniosa, ale PJ zabierac nie beda i ciach spoleczenstwo zadowolone bo moglo byc gorzej

Niestety kierowcy to dojna krowa w naszym kraju, posiadanie auto to przeciez przywilej za ktory trzeba slono placic na kazdym kroku

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 25 grudnia 2019, 15:01 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Santino napisał(a):
Niestety kierowcy to dojna krowa w naszym kraju, posiadanie auto to przeciez przywilej za ktory trzeba slono placic na kazdym kroku


tak jest

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 25 grudnia 2019, 19:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
W każdym kraju tak jest nie tylko u nas. Baryłka ropy kosztuje połowę tego co 3 czy 5-6lat temu a cena na stacji jest prawie taka sama. Jednak w innych krajach jest jeszcze gorzej Holandia, Dania, Gracja czy Włochy wszędzie paliwo jest w okolicy lub powyżej 7zł także rząd tez doi równo. Dodatkowo Polska ma jedne z najniższych opłat rocznych za ubezpieczenie i nie mamy podatku od auta który w wielu krajach jest bardzo wysoki. Ogólnie u nas posiadanie i jeżdżenie autem jest tanie zwłaszcza w przypadku dużych silników za które w europie walą wysokie podatki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 25 grudnia 2019, 19:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
--==Mały==-- napisał(a):
i nie mamy podatku od auta który w wielu krajach jest bardzo wysoki

Jak nie? Chyba od 1998 jest w paliwie

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 25 grudnia 2019, 22:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
To podatek drogowy wysokości 25gr czyli ok 5% podniesiony przez pis w 2017r wcześniej wynosił ok 8gr ale na tle europy i tak paliwo mamy tanie więc nie zdziwie się jak dołożą coś jeszcze. W innych krajach też to funkcjonuje i to w wyższej kwocie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 25 grudnia 2019, 23:39 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
--==Mały==-- napisał(a):
na tle europy i tak paliwo mamy tanie

Pisze gość, który na co dzień jeździ C63 AMG... :faint:
A co to w ogóle oznacza "tanie"?
https://www.motofakty.pl/artykul/cena-b ... cie-2.html
--==Mały==-- napisał(a):
Jednak w innych krajach jest jeszcze gorzej Holandia, Dania, Gracja czy Włochy

Z kim Ty nas porównujesz? Nawet na tle Grecji jesteśmy BIEDNI.

Prawdą jest natomiast, że minimalny poziom akcyzy na paliwa określony jest prawem wspólnotowym i tu akurat bliżej nam do tego minimum, niż do czołówki.

Sorry za OT.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 26 grudnia 2019, 00:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Litwa jest biedniejszym krajem a ceny ma podobne jak i cały blok wschodni ma jeszcze gorszą sytuację cena paliwa/wynagrodzenie a na przestrzeni ostatnich 10 lat sporo zmieniło się na plus. W 2004 zarabiało się średnio 2000 a paliwo też kosztowało 5zł. Realnie wiele osób zarabiało wtedy 800-1000zł teraz zarabiają 2000+.
Czyli za średnią można było kupić 500L paliwa a przeciętny Polak mógł kupić 200-250L a teraz ok. 500.

"Statystyczny Polak znajduje się w rankingu niżej o jedną pozycję, niż statystyczny Czech (24. miejsce i 768 litrów), ale wyżej, niż przeciętny Węgier (29. miejsce i 618 litrów) i Słowak (30. miejsce i 586 litrów)"
Na tle unii wypadamy słabo ale patrząc na porównywalne kraje o podobnej przeszłości nie jest zle. Na oc płacimy średnio 150e jest to jedna z najniższych stawek w unii nie wspominając o podatkach drogowych i emisyjnych. Wiadomo że dla nas to wszystko nadal jest drogo ale tragedii nie ma. Pewnie że chciał bym tankować po 2zł a za oc płacic 200zł ale bądzmy realistami. Faktem jest że rząd PiS dołożył nam już 50gr do litra paliwa a to jest dużo 10% w skali roku każdy wydaje więcej ale polityka socjalna kosztuje i spodziewał bym się dalszych wzrostów. Nie mówi się o tym głośno ale kierowcy płacą najwięcej za polityke i ten tręd się będzie umacniał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 26 grudnia 2019, 10:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Podatki w paliwie i pb95 poniżej 5 zl. Za PO bylo blisko 6 zł, a rudy majac wywalone na ludzi, powiedział wtedy ze paliwo może być nawet po 7 zł.

Z innej beczki. Pirat drogowy w nieoznakowanym https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... y-wypadek/

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 26 grudnia 2019, 10:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Reno czytasz co pisze komentarz na poziomie nastolatka z onetu wez pod uwagę argumenty.
Sprawdz kurs baryłki za PO był w przedziale 100-140usd i cena nigdy nie doszła do 6zł a średnio wahała się 4.5-5.5. Średni kurs baryłki z 2019r jest poniżej 60usd z 2018r poniżej 50usd. Faktem jest podwyżka o ok 50-70gr/litr na kilka sposobów w ostatnich 4 latach (opłata emisyjna od 2019 ok 10gr/litr, podwyżka opłaty drogowej z 8gr do ok.25-30gr w 2017, jeszcze było coś z rezerwami ok.10gr) Dodatkowo zwiększenie marż Orlenu ok 20gr/litr (w teorii potrzeba modyfikacji baz i zwiększenia rezerw) w praktyce kasa idzie gdzie indziej.
Gdyby nie to cena wahała by się w okolicy 4zł.

Komentarz rudego "Teraz paliwo może być i po 7zł" dotyczył utrzymywania ceny na stacjach przed wyborami na poziomie 4.99 przez ok 3.miesiące gdzie kurs baryłki szalał i bylo to poniżej kosztów bardzo trudne do zrobienia kupe firm wtedy popadło w zadłużenie (powinno być ok 5.50) To akurat każda władza stosuje w tym roku było to samo marże skurczyly się do minimum lub na minus cena została sztucznie obniżona o.ok 25-30gr przed wyborami kosztem marży wszystkich po kolei.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 26 grudnia 2019, 11:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
To samo mozna powiedziec w 2 strone, komentarz na poziomie nastolatka z onetu ze za pisu nie ma paliwa po 4zl, a mogłoby być.
Zmierzam do tego, że normalni ludzie płacą do budzetu podatki ale mają coś w zamian bo cześć tych pieniedzy do nich "namacalnie" wraca .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 26 grudnia 2019, 11:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
renoraines napisał(a):
Zmierzam do tego, że normalni ludzie płacą do budzetu podatki ale mają coś w zamian bo cześć tych pieniedzy do nich "namacalnie" wraca .


Im więcej ich płacisz tym mniej do Ciebie wraca.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL